Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχαχαχα μου αρέσει που το έχεις σίγουρο για την εγκυμοσυνη 😂😂😂😂

Μα το ξέρω.. θα σου το πει και η @Girly 

Άπαξ και πω θα είσαι έγκυος 🤰 πάει.. είσαι έγκυος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι αυτό λευκή..γκρι πολύ περίεργη...🤔 Θα κάνω και αύριο πρωί...έως 28 του μηνός περιμενω οπότε θα φανεί 😉

Να πω εγώ ότι στο πρώτο μου παιδάκι έκανα τα ίδια τεστ βγηκε αρνητικό 2 μέρες πριν την ακατανιμαστη και μετά στις 28.02 βγήκε αχνό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να πω εγώ ότι στο πρώτο μου παιδάκι έκανα τα ίδια τεστ βγηκε αρνητικό 2 μέρες πριν την ακατανιμαστη και μετά στις 28.02 βγήκε αχνό...

Αλήθεια;;;άρα έχω ελπίδες...έως 28 περιμένω!άντε να δούμε 😉 και όταν βγήκε θετικό πόσο χοριακή είχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα το ξέρω.. θα σου το πει και η @Girly 

Άπαξ και πω θα είσαι έγκυος 🤰 πάει.. είσαι έγκυος.. 

Ααααχ σε παρακαλώ πες το και για εμένα!!!! @Παρασκευαιδου💕💕💗💗💗 Αλήθεια το λέω !!! Αν είσαι τόσο γουρλου στείλε μου μια ευχή πλιζ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν βλέπεις αυτή την γραμμουλα;;; την έβαλα σε κύκλο 

IMG_20231226_192842.jpg

Εγώ την βλέπω!!!!! Μακάρι με το καλοοοο!!!!! Έχει χρωμα για δες εσυ που το βλέπεις από κοντά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά αγαπημένες μου υγεία κια τύχη εύχομαι 🥳

Αυτές οι μέρες αναμονής?? Δεν συνηθίζονται ποτέ.. 

Μαα είμαι να σκάω πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια...

Έκανα τεστ σήμερα και βγήκε αυτό... είναι κάτι;;;🤔🤔🤔

 

IMG_20231226_191518.jpg

Σαν μάστερ πια των συγκεκριμένων γραμμών έχω να πω το εξής. Αυτο που βλέπουμε εδώ δεν είναι ούτε γραμμή εξάτμισης και δυστυχώς λυπάμαι αφόρητα που το λέω αλλά δεν είναι και η γραμμή που λαχταραμε τόσο πολύ...είναι το "αυλάκι" που αν υπήρχε εγκυμοσύνη θα χρωματιζοταν ροζ... δυστυχώς έχω και σε αυτό εμπειρία και την έχω πατήσει τόσο σε σημείο να πάω για χοριακη...πέρυσι τον Φεβρουάριο συγκεκριμένα αν θυμάσαι...όμως επειδή έχεις μέρες μπροστά σου δε θα σταθώ καθόλου σε αυτό και θα ελπίζω για σένα όπως ακριβώς ελπίζω και για μένα...εύχομαι να δούμε ξεκάθαρη υπέροχη ροζ γραμμουλα μαρινακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα το ξέρω.. θα σου το πει και η @Girly 

Άπαξ και πω θα είσαι έγκυος 🤰 πάει.. είσαι έγκυος.. 

Εγώ θα πω ..είναι μη σε δει στον ύπνο της!! Χαχαχαχχαχα άμα σε δει ,πάει τελείωσε! Έγκυος ,θες δε θες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girlyαυτο ειναι ουσιαστικα η γραμμη εξατμισης. Η γραμμη π υπάρχει στο τεστ εγκυμοσυνης και οταν περασουν τ ουρα φαινεται ετσι ασπρη. Οχι καθε φορα κ οχι σε ολα τα τεστ. Αναλογα τη συσταση των ουρων.

Έχετε μερες και οι 2 πάντως. Εμενα τα τεστ μ έδειξαν πολυ πολυ αχνα τη μερα π περιμενα περιοδο.

Αντε να κλεισει ο χρονος με ακομα μερικα.ομορφα αποτέλεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα το ξέρω.. θα σου το πει και η @Girly 

Άπαξ και πω θα είσαι έγκυος 🤰 πάει.. είσαι έγκυος.. 

από τον στόμα σου και στου θεουυυυυυυ το αυτιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ αχχχ πολύ χαιρομαιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ θα πω ..είναι μη σε δει στον ύπνο της!! Χαχαχαχχαχα άμα σε δει ,πάει τελείωσε! Έγκυος ,θες δε θες!! 

@Παρασκευαιδουπες μουυυυ ότι με είδες στον υπνο σου;;;;;;;;;;; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όχι δεν έχει χρώμα...είναι πιο πολύ γκρίζα.... Άρα θα είναι εξάτμισης...δεν πειράζει...ο γιατρός άλλωστε είπε έως 3 μήνες μετά θα έρθει...και αν δεν έρθει θα σε βοηθήσω μετα.. οπότε το 2024 θα τα καταφέρω είμαι σίγουρη ☺️

Κοριτσάκι μου είναι θέμα χρονουυυυυυυυ αφού ξεβούλωσε η σαλπιγγαααα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Σαν μάστερ πια των συγκεκριμένων γραμμών έχω να πω το εξής. Αυτο που βλέπουμε εδώ δεν είναι ούτε γραμμή εξάτμισης και δυστυχώς λυπάμαι αφόρητα που το λέω αλλά δεν είναι και η γραμμή που λαχταραμε τόσο πολύ...είναι το "αυλάκι" που αν υπήρχε εγκυμοσύνη θα χρωματιζοταν ροζ... δυστυχώς έχω και σε αυτό εμπειρία και την έχω πατήσει τόσο σε σημείο να πάω για χοριακη...πέρυσι τον Φεβρουάριο συγκεκριμένα αν θυμάσαι...όμως επειδή έχεις μέρες μπροστά σου δε θα σταθώ καθόλου σε αυτό και θα ελπίζω για σένα όπως ακριβώς ελπίζω και για μένα...εύχομαι να δούμε ξεκάθαρη υπέροχη ροζ γραμμουλα μαρινακι μου...

Άντε μακάρι ρε κορίτσι μου!!μακάρι !!αλλά και να μην δούμε όπως είπες και εσύ να έρθει όταν είναι η κατάλληλη στιγμή....να έρθει και να μείνει κυρίως...🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αλήθεια;;;άρα έχω ελπίδες...έως 28 περιμένω!άντε να δούμε 😉 και όταν βγήκε θετικό πόσο χοριακή είχες;

Δεν ξέρω 😜 δεν μου είπε πότε η γιατρός . Φυσικά και έχεις... Πάντα ελπίδες.. να φανταστεις σε εξωσωματικη σε δίδυμα και κάποια άλλα χαζα τεστ μου βγήκαν αρνητικά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Ααααχ σε παρακαλώ πες το και για εμένα!!!! @Παρασκευαιδου💕💕💗💗💗 Αλήθεια το λέω !!! Αν είσαι τόσο γουρλου στείλε μου μια ευχή πλιζ!!!

Στο εύχομαι πραγματικότητα κοριτσάκι μου. Εγώ είμαι εδώ και μόλις δω θετικό τεστ χαίρομαι μαζί σας. Δεν είμαι σε φάση για νέο μέλος όμως μένω εδώ και αγωνιώ μαζί σας χαίρομαι μαζί σας . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Παρασκευαιδουπες μουυυυ ότι με είδες στον υπνο σου;;;;;;;;;;; 🥰

Εγώ τεστ θετικό είδα.. έχει μέρες ... και δεν ήξερα σε ποια ήταν άπαξ και είδα το μήνυμα σου τσουπ μου ήρθε ότι ήταν δικό σου.. και έντονο.. όχι άχνα κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στο εύχομαι πραγματικότητα κοριτσάκι μου. Εγώ είμαι εδώ και μόλις δω θετικό τεστ χαίρομαι μαζί σας. Δεν είμαι σε φάση για νέο μέλος όμως μένω εδώ και αγωνιώ μαζί σας χαίρομαι μαζί σας . 

🥹🥰❤️💖🥰💗💕🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Χρόνια πολλά αγαπημένες μου υγεία κια τύχη εύχομαι 🥳

Αυτές οι μέρες αναμονής?? Δεν συνηθίζονται ποτέ.. 

Μαα είμαι να σκάω πια..

Αυτό ξανά πες το!!!! Είμαι και εγώ στην αναμονή και μάλιστα εγώ είμαι στην πολύ αρχή και λέω πωωωως θα περάσουν οι μέρες… 😖😖 Είμαι σκέψου 3η μέρα μετά την ωορρηξία …. Έχω 10 μέρες φουλ ακόμα … πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasoula9 είπε:

Αυτό ξανά πες το!!!! Είμαι και εγώ στην αναμονή και μάλιστα εγώ είμαι στην πολύ αρχή και λέω πωωωως θα περάσουν οι μέρες… 😖😖 Είμαι σκέψου 3η μέρα μετά την ωορρηξία …. Έχω 10 μέρες φουλ ακόμα … πφφφφ

Εγώ ΔΕΝ περιμένω 31-1 του μήνα και είμαι να σκάσω,δεν έχω και κανένα απολύτως συμπτωμα και έχω αγχωθεί ότι πάλι δεν τα  καταφεραμε.. ούτε καν το στήθος που 7 στις 10 ειναι πάντα πρησμενο..ωωχ είσαι όντως πολυ νωριε έχεις ακόμα, κουράγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Εγώ ΔΕΝ περιμένω 31-1 του μήνα και είμαι να σκάσω,δεν έχω και κανένα απολύτως συμπτωμα και έχω αγχωθεί ότι πάλι δεν τα  καταφεραμε.. ούτε καν το στήθος που 7 στις 10 ειναι πάντα πρησμενο..ωωχ είσαι όντως πολυ νωριε έχεις ακόμα, κουράγιο...

Σε νιώθω απόλυτα....έτσι ακριβώς είμαι εγώ...και σήμερα άλλο ένα λευκό τεστ...έχω χάσει τις ελπίδες μου...😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. στην αναμονή και εγώ.. περιμ΄ένω αύριο η μεθαύριο..απο συμπτώματα πονάει η μέση μου και χθες ξεκίνησε να πρήζεται το στήθος μου και να πονάει (λίγο αργά δεν νομίζετε; ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σε νιώθω απόλυτα....έτσι ακριβώς είμαι εγώ...και σήμερα άλλο ένα λευκό τεστ...έχω χάσει τις ελπίδες μου...😭

Γιατί κοριτσι μου ; Σε πια μέρα είσαι από την σπερματέγχυση ;   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Εγώ ΔΕΝ περιμένω 31-1 του μήνα και είμαι να σκάσω,δεν έχω και κανένα απολύτως συμπτωμα και έχω αγχωθεί ότι πάλι δεν τα  καταφεραμε.. ούτε καν το στήθος που 7 στις 10 ειναι πάντα πρησμενο..ωωχ είσαι όντως πολυ νωριε έχεις ακόμα, κουράγιο...

Είναι νωρίς ακόμα μην απελπίζεσαι θέλει 4-5 μερες ακόμα ☺️

Σε πια μέρα μετα την ωορρηξία είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Γιατί κοριτσι μου ; Σε πια μέρα είσαι από την σπερματέγχυση ;   

Στην 12η είμαι..την προηγούμενη φορά την 12η μέρα είδα θετικό τεστ..θεωρώ ότι θα έδειχνε κάτι σήμερα αν είχε γίνει το θαύμα μας...και είχαμε και μέτριο σπέρμα τότε..τώρα είχαμε άριστο...θα κάνω άλλη μια μέρα υπομονή και θα κρατήσω κάποιες θετικές ελπίδες μόνο και μόνο επειδή δεν έκανα υπέρηψο την μέρα της σπερματεγχυσης και δεν ξέρω πότε έγινε η ωορρηξία..και είχαμε και επαφή και την επόμενη μέρα αυτή τη φορά...τι να πω. Προσπαθώ να είμαι θετική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...