Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Δυστυχώς δεν μπορώ να καταπιω χάπια εύκολα και για αυτό πήγαμε στην λύση των κολπικών υποθετων...άρα αναγκαστικά θα το υπομείνω!! ..δεν πειράζει αν είναι για καλό όμως!!

Αυτό είναι ένα θέμα είναι η αλήθεια αν δεν μπορείς να πιεις το έχω ακούσει και από άλλους πως δυσκολεύονται να καταπιούν χάπια.. 

και εγω διάβασα ότι από τον κόλπο έχει λιγότερες παρενέργεια το χάπι δεν ξέρω αν ισχύει 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια είδα αιμα.... Κ έχω πόνους περιοδου...δεν έχω αιμορραγία αλλά έχω αλματάκια.αυτο που φοβόμουν έγινε όμως η γιατρός επιμένει να κάνω χοριακη...δε καταλαβαίνω μέσα σε τόσες λίγες μέρες γιατί να συμβεί αυτό? Δηλαδή θες να χαρείς και σου παίρνουν την χαρά...

Καλά κάνει η γιατρός σου κι επιμένει.. Ξερώ κοπέλες που είχαν κανονικά περίοδο τον πρώτο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια είδα αιμα.... Κ έχω πόνους περιοδου...δεν έχω αιμορραγία αλλά έχω αλματάκια.αυτο που φοβόμουν έγινε όμως η γιατρός επιμένει να κάνω χοριακη...δε καταλαβαίνω μέσα σε τόσες λίγες μέρες γιατί να συμβεί αυτό? Δηλαδή θες να χαρείς και σου παίρνουν την χαρά...

Αχ βρε κορίτσι μου πραγματικά δεν το περίμενα.. μου έχει τυχει εμένα πραγματικά σου φευγει η χαρά μέσα από τα χέρια 😕

ο γιατρός θέλει να κανείς για σιγουρευτεί ότι πέφτει γιατί καποιες φορες κοπέλες έχουν αίμα και η εγκυμοσύνη προχωράει κανονικά 

Θα περιμένουμε ένα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου απευθύνομαι σε όσες έχετε πάρει utrogestan κολπικά και αντιμετωπίζατε πρόβλημα με το πρήξιμο...κάνατε κάτι να αντιμετωπίσετε την δυσφορία? Ναι πεινάω και ναι τρώω αλλά η δυσφορία είναι πολύ μεγάλη. Από χθες είμαι όλη μέρα ουφ και ουφ. Ούτε η σόδα βοηθάει . Έχω μια κοιλιά ειλικρινά σαν να είμαι 3μηνων. Και γενικά από το πρήξιμο δύσπνοια...καμία ιδέα?? Κάτι που σας ανακουφισε???

Σημειωτέον παίρνω ένα κολπικό υπόθετο το βράδυ πριν τον ύπνο , αν λέει κάτι αυτό.

Κομμένο αλάτι ζάχαρη και πολλα αυγά .. σου θύμισε μήπως και κάτι ακόμα αυτή συμβουλή? Χλμ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!

Άλλο ένα ολόλευκο τεστακι προστέθηκε στην γκάμα μου! @marinamanoulitsa εσύ??? Πώς τα πας με τα τεστ? Εύχομαι να έχεις καλύτερη τύχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσια μου❤️ χρόνια πολλα ! Να εχουμε υγεια , να είμαστε πάντα αγαπημένοι με την οικογενεια μας και να έρθουν τα σπορακια μας πολύ συντομααα❤️❤️❤️❤️ τι μου κάνετε ; 
 

Εγω χθες αδιαθέτησα και είχα παρααα πολύ αίμα ! Σήμερα προς το παρών δεν έχω όπως χθες και αύριο ξεκινάω τα χάπια διέγερσης🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια είδα αιμα.... Κ έχω πόνους περιοδου...δεν έχω αιμορραγία αλλά έχω αλματάκια.αυτο που φοβόμουν έγινε όμως η γιατρός επιμένει να κάνω χοριακη...δε καταλαβαίνω μέσα σε τόσες λίγες μέρες γιατί να συμβεί αυτό? Δηλαδή θες να χαρείς και σου παίρνουν την χαρά...

Κοριτσάκι μου δυστυχώς τα τεστ δεν κάνουν λάθος ! Και εμένα όταν έδειξαν πιο άχνα έκανα την χοριακη και ήταν στο όριο και μετά από δυο μέρες ήταν αρνητικη και μετά από τρεις μέρες αδιαθέτησα και μάλιστα την πρώτη μέρα είχα πολύ αίμα! Λυπαμαι παρά πολύ 😢 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!

Άλλο ένα ολόλευκο τεστακι προστέθηκε στην γκάμα μου! @marinamanoulitsa εσύ??? Πώς τα πας με τα τεστ? Εύχομαι να έχεις καλύτερη τύχη...

Καλημεραα κορίτσι μου❤️  την προηγούμενη φορά το τεστακι έδειξε στην 12η μέρα και σήμερα είσαι στην 11η όποτε ακόμη δεν έχει τελειώσει τιποτααααααα ! Είμαι σιγουρη ότι το σπορακι σου είναι στην κοιλιτσα σου❤️ όσο αναφορά την προγεστερονη και εγώ είχα πριξιμο φουλ στην κοιλιά και  δεν είχα και δυσκιλιοτητααα! Πάντως καλύτερα κολπικά γτ από το στόμα οι παρενέργειες είναι χειρότερες! 
@marinamanoulitsa πες μας τα νέα σου κορίτσι μου πως πανε τα τεστακια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημεραα κοριτσια μου❤️ χρόνια πολλα ! Να εχουμε υγεια , να είμαστε πάντα αγαπημένοι με την οικογενεια μας και να έρθουν τα σπορακια μας πολύ συντομααα❤️❤️❤️❤️ τι μου κάνετε ; 
 

Εγω χθες αδιαθέτησα και είχα παρααα πολύ αίμα ! Σήμερα προς το παρών δεν έχω όπως χθες και αύριο ξεκινάω τα χάπια διέγερσης🙏

Εχεις παραπάνω αίμα γτ το ενδομήτριο ήταν πιο μεγάλο. (Στην ουσία είχε παραπάνω αίμα ) καλύτερα να έχεις ώστε να το αποβάλλεις πιο σωστά και τον επόμενο μήνα που θα είσαι έγκυος να μην έχεις καφετιά και αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!

Άλλο ένα ολόλευκο τεστακι προστέθηκε στην γκάμα μου! @marinamanoulitsa εσύ??? Πώς τα πας με τα τεστ? Εύχομαι να έχεις καλύτερη τύχη...

Παντοφλιτσα να σου στείλω.. σε είπα άσε τα τεστακια.. πιάσε τα σοκολατάκια γτ μετά δεν θα μπορείς να φας ακόμα και αν η καμπύλη δείξει ότι δεν έχεις ζάχαρο χχιχιζιζ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εχεις παραπάνω αίμα γτ το ενδομήτριο ήταν πιο μεγάλο. (Στην ουσία είχε παραπάνω αίμα ) καλύτερα να έχεις ώστε να το αποβάλλεις πιο σωστά και τον επόμενο μήνα που θα είσαι έγκυος να μην έχεις καφετιά και αγχώνεσαι 

Χαχαχχαχαχα μου αρέσει που το έχεις σίγουρο για την εγκυμοσυνη 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!

Άλλο ένα ολόλευκο τεστακι προστέθηκε στην γκάμα μου! @marinamanoulitsa εσύ??? Πώς τα πας με τα τεστ? Εύχομαι να έχεις καλύτερη τύχη...

Είναι νωρίς μην απογοητεύεσαι θα δεις από την μια μέρα στην άλλη θα δείξει το τεστ 😊 Παρασκευή είπες θα κανείς χοριακη όποτε έχεις λιγες μερούλες ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ με θετικό τεστ ωορρηξίας 13/12 αναμένω περίοδο μέχρι Παρασκευή.. από συμπτώματα τίποτα σπουδαίο μέχρι τώρα.. η μέση πονάει, κάποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αραιά και που και σήμερα έχω πονοκέφαλο..

Ποια άλλη είναι στην αναμονή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τώρα μπήκα να σας διαβάσω!! Πως περάσατε στα γιορτινά τραπέζια; εμείς πολύ φαγητό, παίξαμε με τον ανηψιο (4 μηνών) , όλα πολύ όμορφα, πέρασε και από το μυαλό μου πως θα είχα και γω ένα μωράκι στη κοιλιά αλλά εντάξει τελικά επέλεξε να ρθει με τον καινούργιο χρόνο 😇😇

@Girlyμου και γω όσο διάστημα έπινα το utrogestan από το στόμα είχα και γω φοβερό πρήξιμο και ενώ η ζυγαριά είχε κατέβει επειδή δεν μπορούσα πολλές μέρες να τρώω ποσότητες όπως επίσης πρόσεχα κιολας αλλά η κοιλια  ηταν αρκετά πρησμένη. Σκέψου 2 3 φορές το πρωί ήπια σόδα 🤣🤣🤣 άλλα συμπτωματα δεν νομίζω πως είχα ίσως λίγη ζαβλακωμαρα 

Μετά την αποβολή που το σταμάτησα το πρήξιμο υποχώρησε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια...

Έκανα τεστ σήμερα και βγήκε αυτό... είναι κάτι;;;🤔🤔🤔

 

IMG_20231226_191518.jpg

Δεν βλέπω κάτι κορίτσι μου αύριο περιμενεις ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν βλέπω κάτι κορίτσι μου αύριο περιμενεις ε; 

Δεν βλέπεις αυτή την γραμμουλα;;; την έβαλα σε κύκλο 

IMG_20231226_192842.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν βλέπεις αυτή την γραμμουλα;;; την έβαλα σε κύκλο 

IMG_20231226_192842.jpg

1000 συγγνώμη κορίτσι μου αλλά εγώ προσωπικά δεν βλέπω κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν βλέπεις αυτή την γραμμουλα;;; την έβαλα σε κύκλο 

IMG_20231226_192842.jpg

Όχι κορίτσι μου δεν βλέπω κάτι να έχει χρώμα εσενα από κοντά πως σου φαίνεται βλέπεις; Γιατί μπορεί να φταίει και η φωτο να μην φαίνεται καλά 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν βλέπω κάτι να έχει χρώμα εσενα από κοντά πως σου φαίνεται βλέπεις; Γιατί μπορεί να φταίει και η φωτο να μην φαίνεται καλά 🤔

Όχι δεν έχει χρώμα...είναι πιο πολύ γκρίζα.... Άρα θα είναι εξάτμισης...δεν πειράζει...ο γιατρός άλλωστε είπε έως 3 μήνες μετά θα έρθει...και αν δεν έρθει θα σε βοηθήσω μετα.. οπότε το 2024 θα τα καταφέρω είμαι σίγουρη ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@marinamanoulitsa κορίτσι μου εγω την βλεπω λευκη τη γραμμη σαν εξάτμισης. Εσυ τη βλεπεις χρωματισμενη?

Ναι αυτό λευκή..γκρι πολύ περίεργη...🤔 Θα κάνω και αύριο πρωί...έως 28 του μηνός περιμενω οπότε θα φανεί 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όχι δεν έχει χρώμα...είναι πιο πολύ γκρίζα.... Άρα θα είναι εξάτμισης...δεν πειράζει...ο γιατρός άλλωστε είπε έως 3 μήνες μετά θα έρθει...και αν δεν έρθει θα σε βοηθήσω μετα.. οπότε το 2024 θα τα καταφέρω είμαι σίγουρη ☺️

Και εγω είμαι σίγουρη ότι θα έρθει με την καινούργια την χρόνια άνοιξε και η σάλπιγγα είναι θέμα χρόνο τώρα ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...