Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητική χοριακή άφαντη περίοδος


Fighter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και πάλι…έχω καθυστέρηση 4 μέρες τώρα με κράμπες χαμηλά αλλά έκανα χοριακή εχθές και ήταν αρνητική…τι μπορεί αν φταίει και να μην έρχεται η περίοδος…ενώ προφανώς δεν είναι εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Πριν αρκετά χρόνια μου είχε συμβεί! Ήταν μια κυστουλα, όπου εξαιτίας της δεν μου ερχόταν περίοδος. Με έσωσε ο γυναικολόγος μου μια φαρμακευτική αγωγή, και όταν την ολοκλήρωσα μετά από κάποιες μέρες ήρθε και η περίοδος. 

 

Καλό θα ήταν, να επισκεφθείς τον γυναικολόγο σου για να δεις τι συμβαίνει στη δική σου περίπτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και πάλι…έχω καθυστέρηση 4 μέρες τώρα με κράμπες χαμηλά αλλά έκανα χοριακή εχθές και ήταν αρνητική…τι μπορεί αν φταίει και να μην έρχεται η περίοδος…ενώ προφανώς δεν είναι εγκυμοσύνη 

Τώρα είδα ότι άνοιξες θεματακι! Κοίτα μπορεί να είναι και απλά μια ανωμαλία της περιόδου. Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία; Κάνεις τεστ;

Θα μπορούσες να έκανες ωορρηξία αργότερα αυτόν τον μήνα για αυτό να μην έχεις ακόμα περίοδο ή να μην δείχνει το τεστ. 

Πάντως αφού δεν έχεις ακόμα αίμα υπάρχουν ελπίδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Τώρα είδα ότι άνοιξες θεματακι! Κοίτα μπορεί να είναι και απλά μια ανωμαλία της περιόδου. Ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία; Κάνεις τεστ;

Θα μπορούσες να έκανες ωορρηξία αργότερα αυτόν τον μήνα για αυτό να μην έχεις ακόμα περίοδο ή να μην δείχνει το τεστ. 

Πάντως αφού δεν έχεις ακόμα αίμα υπάρχουν ελπίδες!

Τελικά μου ήρθε εχθές το βράδυ που βγήκαμε και χαλάρωσα…το άγχος έφταιγε μάλλον…όσο το σκέφτομαι τόσο το έχω τρελάνει το σύστημα…πάμε δυνατά γι αυτό το μήνα…με νέες προσπάθειες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...