Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! ❤️ χρονια πολλα με Υγεια σε οσους γιορταζουν!!

Αν θυμαμαι καλα πηρες καποιο χαπι γ να κανεις καλυτερη ωορρηξια;; καλα τα λεω;; ισως λογω αυτου ν εβγαλες σπυρακι..

Οπως κ να εχει ελπιζω ολα αυτα τα συμπτωματα ν ειναι γ καλο κ να δουμε το θετικο τεστακι σου σε μερικες μερες!!!🥳🥳🙏❤️

Ναι έπαιρνα από την 2η μέρα περιόδου και για 5 μέρες κλομιφαινη! Σωστά τα λες! Και εγώ φαντάστηκα ότι το σπυρ;κι και οι θηλες είναι από την ωορηξια και ίσως με ειδοποιούν ότι έγινε καλής ποιότητας. Για να δούμε! Ήταν αυτή η φορά η σωστή ώρα για να έρθει? Σε 10 μέρες έχω την χοριακη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Λευκη μου ισως η σταγονα αυτη ειναι απο εμφυτευση....🤞

Ειχες τους προηγουμενους μηνες τετοιες σταγονες πριν την περιοδο;;

Ευχομαι ν μη σου ερθει αυριο κ γ 9 μηνες!!!🥰

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έχεις συνήθως τέτοιες σταγόνες πριν σου έρθει? Γιατί μιλαμε για μια σταγόνα, ούτε ροζ ούτε καφέ στο σερβίετακι φαντάζομαι...θα κρατήσω τις επιφυλάξεις μου και βλέπουμε πως θα συνεχιστεί η μέρα σου ! Εύχομαι να μη σου έρθει 

Κορίτσια μου δυστυχώς έχει κατέβει περισσότερο αίμα τώρα. Είναι περίοδος!

Δεν πειράζει, πα΄με για τον επόμενο μήνα. Περιμένουμε ευχάριστα νέα από εσάς τις δύο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι έπαιρνα από την 2η μέρα περιόδου και για 5 μέρες κλομιφαινη! Σωστά τα λες! Και εγώ φαντάστηκα ότι το σπυρ;κι και οι θηλες είναι από την ωορηξια και ίσως με ειδοποιούν ότι έγινε καλής ποιότητας. Για να δούμε! Ήταν αυτή η φορά η σωστή ώρα για να έρθει? Σε 10 μέρες έχω την χοριακη ❤️

Γ τις θηλες δν ξερω γτ δν το ειχα, αλλα παρατηρησα κι εγω να βγαζω σπυρακι μετα την ωορρηξια τωρα π παιρνω τις inofert.. 

Επισης ειχα βγαλει 2-3 σπυρακια οταν επαιρνα τα utrogestan στην αρχη της κυησης οπως κ μετα την αποξεση ενω τα σταματησα..

Ο,τι παιρνουμε κ διαταρασσει τις ορμονες μας, νομιζω εκδηλωνεται ετσι...

Βεβαια καθε οργανισμο αντιδρα κ διαφορετικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

 

Κορίτσια μου δυστυχώς έχει κατέβει περισσότερο αίμα τώρα. Είναι περίοδος!

Δεν πειράζει, πα΄με για τον επόμενο μήνα. Περιμένουμε ευχάριστα νέα από εσάς τις δύο!!!

Δλδ σου ηρθε μια μερα νωριτερα;;

εγω κοριτσι μου δν εχω ελπιδα. Εκανα τεστ πρωιμης το πρωι κ ουτε ιχνος γραμμης. 

Με το καλο ο επομενος μηνας ν σας φερει το σπορακι σας!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δλδ σου ηρθε μια μερα νωριτερα;;

εγω κοριτσι μου δν εχω ελπιδα. Εκανα τεστ πρωιμης το πρωι κ ουτε ιχνος γραμμης. 

Με το καλο ο επομενος μηνας ν σας φερει το σπορακι σας!!!🙏❤️

Ναι ακριβώς, μια μέρα νωρίτερα! Εύχομαι εσύ να έχεις ευχάριστα νέα και απλά να μην έδειξε ακόμα το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχώς και αυτός ο μήνας στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία. Σήμερα το πρωί είδα μια σταγόνα αίμα στο σκούπισμα και έχουν υποχωρήσει όλα τα συμπτώματα. Άρα ήηηηηρθεεεεε.

Ο γιατρός μου είπε πως αν μέχρι τον Απρίλιο δεν έχουμε καταφέρει εγκυμοσύνη θα προχωρήσουμε σε εξωσωματική για να προλάβουμε την ενδομητρίωση. 

Αυτά τα ωραία από εμένα!

Καλημερα κορίτσι μου! Όπως και να έχει είτε φυσιολογικά είτε με εξωσωματικη το μπεμπινι σου θα έρθει! Να είσαι αισιόδοξη! Άσχημο συναίσθημα όταν αδιαθετείς το βιώνουμε όλες όσες προσπαθούμε όμως κάποια στιγμή δεν θα το ξανανιώσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυυυ!!!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα! Εγώ από χθες έχω ένα σύμπτωμα που είχα και έναν ακόμη μήνα παλιότερα..έχω πολύ πολύ τσίτα θηλές και ευαίσθητες. Επίσης έχω βγάλει ένα τεράστιο σπυράκι και είμαι σαν σημαδεμένη! Σκέφτομαι αν αυτό δείχνει ότι έγινε καλή ωορηξια..επίσης από χθες έχω έντονα τσιμπιες σαν από καρφί χαμηλά και σκέφτομαι αν αυτό μπορεί να δείχνει πχ ότι μεγαλώνει η μήτρα . Γιατί γιας εμφύτευση κλπ είναι πολύ νωρίς ακόμη μιας και είμαι 4 μέρες μόλις μετά την σπερματεγχυση...καμία ιδέα???

Καλημερααα! Χρόνια πολλα σε όσες γιορτάζουν ❤️ κορίτσι μου όταν είχα πάρει και εγώ κλομιφαινη είχα τέτοιο πονο στις θηλεσ που ούτε να τις ακουμπήσω μπορούσα ! Επίσης και λιγα σπυράκια και μου το είχε πει και ο γιατρός! Είναι από τα χάπια καθώς κάνουν καλή ωορρηξια! Εγώ τσιμπήματα είχα μια εβδομάδα μετά την ωορρηξια θυμαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️

Μεγαλη γιορτη σμρ!!! Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν ειτε εχουν δικους τους ανθρωπους π γιορταζουν!!!! 🎉

Εγω σαν σμρ ειχα ΠΗΤ στην εγκυμοσυνη π ειχα το Μαρτιο... 06/03 ειχα τη θετικη χοριακη κ 08/11 μου εβγαζε ΠΗΤ η εφαρμογη..

δν αντεξα κ εκανα ενα pred... early το πρωι κ ηταν καταλευκο... (το ειχα γ καθυστερηση αλλα δν κρατηθηκα...)

δν πειραζει!! Την παρασκευη ειναι ν μου ερθει κ μηνα το μηνα θ φτασει η στιγμη της ωοληψιας. Αντε ν φτασει γτ δν αντεχω αλλο.

Καθε μηνα ελπιδα κ καθε μηνα απογοητευση.

Συγγνωμη π ξεκιναω ετσι τη μερα..🙏

Κορίτσι μου λυπάμαι🙁 βέβαια μέχρι να έρθει η περίοδος ελπίζουμε ! Όμως έχεις και ένα πλάνο στο μυαλό σου ότι αν δεν έχεις μείνει εγκυουλα το επόμενο διάστημα θα μπεις σε πιο στοχευμένη διαδικασία και το θαυματακι σου θα έρθει! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου! Όπως και να έχει είτε φυσιολογικά είτε με εξωσωματικη το μπεμπινι σου θα έρθει! Να είσαι αισιόδοξη! Άσχημο συναίσθημα όταν αδιαθετείς το βιώνουμε όλες όσες προσπαθούμε όμως κάποια στιγμή δεν θα το ξανανιώσουμε!

Εκείνη την ημέρα περιμένουμε όλες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου στέλνω τος ευχές μου σε όσες γιορτάζουν αλλά στους δικούς σας ανθρώπους που σήμερα είναι η μέρα τους❤️

Εμεις τελικά χθες δεν καταφέραμε να ερθουμε σε επαφή ! Σύνολο δυο επαφουλες ,την ημέρα του θετικου και την επόμενη ! Ελπίδες δεν υπάρχουν γτ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 2 μέρες μετά το θετικο ! Δεν πειράζει ομως ότι είναι να γίνει θα γίνει και εξάλλου τον άλλο μηνα πάμε πιο στοχευμένα με σπερματεγχυνση! Ξεκίνησε η παρανοια λοιπόν και για εμένα 🤪 , μετράω αντίστροφα από σήμερα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου στέλνω τος ευχές μου σε όσες γιορτάζουν αλλά στους δικούς σας ανθρώπους που σήμερα είναι η μέρα τους❤️

Εμεις τελικά χθες δεν καταφέραμε να ερθουμε σε επαφή ! Σύνολο δυο επαφουλες ,την ημέρα του θετικου και την επόμενη ! Ελπίδες δεν υπάρχουν γτ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 2 μέρες μετά το θετικο ! Δεν πειράζει ομως ότι είναι να γίνει θα γίνει και εξάλλου τον άλλο μηνα πάμε πιο στοχευμένα με σπερματεγχυνση! Ξεκίνησε η παρανοια λοιπόν και για εμένα 🤪 , μετράω αντίστροφα από σήμερα ! 

Γτ καλε δν υπαρχουν ελπιδες;; εγω οταν ειχα τη συλληψη, ειχα επαφη την 11η μερα κ φαντασου οτι οταν εκανα τεστ ωορρηξιας 9 στις 10 φορες μου εβγαινε θετικο τη 12η... κ σπανια την 11η...

Ολα γινονται!!!! Με 2 επαφες στις πιο καταλληλες μερες, κ μαλιστα ΠΡΙΝ την ωορρηξια, οι πιθανοτητες ειναι με το μερος σου!!!!✌️✌️

Στο ευχομαι ολοψυχα ν ειναι ο μηνας σας!!!!!🎯🥰🥰🥰🥰🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι🙁 βέβαια μέχρι να έρθει η περίοδος ελπίζουμε ! Όμως έχεις και ένα πλάνο στο μυαλό σου ότι αν δεν έχεις μείνει εγκυουλα το επόμενο διάστημα θα μπεις σε πιο στοχευμένη διαδικασία και το θαυματακι σου θα έρθει! ❤️

Ναι αυτο το πλανο με ανακουφιζει κι εμενα!! Τερμα τα ψεματα κ οι φρουδες ελπιδες!! Παμε στοχευμενα 🎯 🎯 ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γτ καλε δν υπαρχουν ελπιδες;; εγω οταν ειχα τη συλληψη, ειχα επαφη την 11η μερα κ φαντασου οτι οταν εκανα τεστ ωορρηξιας 9 στις 10 φορες μου εβγαινε θετικο τη 12η... κ σπανια την 11η...

Ολα γινονται!!!! Με 2 επαφες στις πιο καταλληλες μερες, κ μαλιστα ΠΡΙΝ την ωορρηξια, οι πιθανοτητες ειναι με το μερος σου!!!!✌️✌️

Στο ευχομαι ολοψυχα ν ειναι ο μηνας σας!!!!!🎯🥰🥰🥰🥰🧿

Μακάρι κορίτσι μουυυυυ❤️❤️❤️ σε ευχαριστώ πολυυυ και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα να έχεις το θετικο σου τεστακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι αυτο το πλανο με ανακουφιζει κι εμενα!! Τερμα τα ψεματα κ οι φρουδες ελπιδες!! Παμε στοχευμενα 🎯 🎯 ✌️

Έτσι μπραβοοοοο❤️ φαντάσου και εγώ σκέφτομαι μόνο την σπερματεγχυνση και όχι αν αυτόν τον μηνα μείνω εγκυουλα! Είναι σαν να μη με νοιάζει γ αυτόν τον κύκλο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! 

@ΛΕΥΚΗ λυπάμαι κορίτσι μου! Όλες εδώ μέσα ξέρουμε πως νιώθεις και ότι και να πούμε αυτό δεν αλλάζει! @Antonia2 κορίτσι μου νωρίς είναι ακόμα νομίζω! Όπως και να έχει αν δεν είσαι αυτόν τον μήνα θα είσαι σύντομα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο!! Να σας πω την αλήθεια κορίτσια μου εγώ 2.5 χρόνια τώρα έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ και την περίοδο! Είναι πλέον σαν μια ρουτίνα κάθε μήνα και δεν στεναχωριέμαι! Έχω φύγει από την φάση της στεναχώριας και είμαι στη φάση που απλά δεν νιώθεις τίποτα πια! Ούτε να κλάψω μου έρχεται ούτε τα βάφω μαύρα!! Ένα κενό γενικά και τίποτα παραπάνω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου στέλνω τος ευχές μου σε όσες γιορτάζουν αλλά στους δικούς σας ανθρώπους που σήμερα είναι η μέρα τους❤️

Εμεις τελικά χθες δεν καταφέραμε να ερθουμε σε επαφή ! Σύνολο δυο επαφουλες ,την ημέρα του θετικου και την επόμενη ! Ελπίδες δεν υπάρχουν γτ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 2 μέρες μετά το θετικο ! Δεν πειράζει ομως ότι είναι να γίνει θα γίνει και εξάλλου τον άλλο μηνα πάμε πιο στοχευμένα με σπερματεγχυνση! Ξεκίνησε η παρανοια λοιπόν και για εμένα 🤪 , μετράω αντίστροφα από σήμερα ! 

Μωρηηηη τρελή τέλειες επαφές είχες τι είναι αυτά που λες!! Φυσικά και έχετε ελπίδες! Οι περισσότερες εγκυμοσύνης επιτυγχάνονται όταν υπάρχει επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξία και όχι την ημέρα της ωορρηξίας!! Έλα στη παρέα της παράνοιας τώρα 😁😁🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυυυ!!!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα! Εγώ από χθες έχω ένα σύμπτωμα που είχα και έναν ακόμη μήνα παλιότερα..έχω πολύ πολύ τσίτα θηλές και ευαίσθητες. Επίσης έχω βγάλει ένα τεράστιο σπυράκι και είμαι σαν σημαδεμένη! Σκέφτομαι αν αυτό δείχνει ότι έγινε καλή ωορηξια..επίσης από χθες έχω έντονα τσιμπιες σαν από καρφί χαμηλά και σκέφτομαι αν αυτό μπορεί να δείχνει πχ ότι μεγαλώνει η μήτρα . Γιατί γιας εμφύτευση κλπ είναι πολύ νωρίς ακόμη μιας και είμαι 4 μέρες μόλις μετά την σπερματεγχυση...καμία ιδέα???

Καλημέρα γλυκιά μου!! Να σε ρωτήσω εσύ έκανες κάνα τεστ για να δεις την ωορρηξία σου? Μήπως έσκασαν τα άλλα 2 αυγουλάκια?

Για το σπυρί δεν ξέρω να σου πω κορίτσι μου γιατί εγώ δεν βγάζω ποτέ! Είμαι πολύ τυχερή σε αυτό το θέμα! Μπορεί να μην έχω βυζιά αλλά τουλάχιστον δεν βγάζω σπυριά 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! 

@ΛΕΥΚΗ λυπάμαι κορίτσι μου! Όλες εδώ μέσα ξέρουμε πως νιώθεις και ότι και να πούμε αυτό δεν αλλάζει! @Antonia2 κορίτσι μου νωρίς είναι ακόμα νομίζω! Όπως και να έχει αν δεν είσαι αυτόν τον μήνα θα είσαι σύντομα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο!! Να σας πω την αλήθεια κορίτσια μου εγώ 2.5 χρόνια τώρα έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ και την περίοδο! Είναι πλέον σαν μια ρουτίνα κάθε μήνα και δεν στεναχωριέμαι! Έχω φύγει από την φάση της στεναχώριας και είμαι στη φάση που απλά δεν νιώθεις τίποτα πια! Ούτε να κλάψω μου έρχεται ούτε τα βάφω μαύρα!! Ένα κενό γενικά και τίποτα παραπάνω!! 

Να σου πω την αλήθεια και εγώ, που δεν έχουμε κλείσει ακόμα χρόνο προσπαθειών, κάθε φορά είμαι σίγουρη ότι θα έρθει περίοδος. Δεν ξέρω γιατί, ενώ ο άντρας μου κάθε μήνα λέει '';είσαι, είμαι σίγουρος'' και φυσικά μετά απογοητεύεται. Για εμένα είναι πιο εύκολο να το δεχτώ γιατί έχω σίγουρη την αποτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα γιορτάζει ο μικρούλης μου☺️ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!εύχομαι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να μας φέρει τα θαύματα μας!!!είναι πολύ θαυματουργός!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα γιορτάζει ο μικρούλης μου☺️ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!εύχομαι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να μας φέρει τα θαύματα μας!!!είναι πολύ θαυματουργός!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Να τον χαίρεστε πολύχρονος χρόνια του πολλά και καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα γιορτάζει ο μικρούλης μου☺️ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!εύχομαι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να μας φέρει τα θαύματα μας!!!είναι πολύ θαυματουργός!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Ααα να το χαίρεστε το αγοράκι σας!!!! Να είναι καλότυχος και υγιής! Μακάρι ο Αρχάγγελος να φέρει και στα δικά μας σπίτια αυτό το θαύμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα γιορτάζει ο μικρούλης μου☺️ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!εύχομαι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να μας φέρει τα θαύματα μας!!!είναι πολύ θαυματουργός!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Να τον χαίρεσαι πάντα υγιής κ με πρόοδο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️

Μεγαλη γιορτη σμρ!!! Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν ειτε εχουν δικους τους ανθρωπους π γιορταζουν!!!! 🎉

Εγω σαν σμρ ειχα ΠΗΤ στην εγκυμοσυνη π ειχα το Μαρτιο... 06/03 ειχα τη θετικη χοριακη κ 08/11 μου εβγαζε ΠΗΤ η εφαρμογη..

δν αντεξα κ εκανα ενα pred... early το πρωι κ ηταν καταλευκο... (το ειχα γ καθυστερηση αλλα δν κρατηθηκα...)

δν πειραζει!! Την παρασκευη ειναι ν μου ερθει κ μηνα το μηνα θ φτασει η στιγμη της ωοληψιας. Αντε ν φτασει γτ δν αντεχω αλλο.

Καθε μηνα ελπιδα κ καθε μηνα απογοητευση.

Συγγνωμη π ξεκιναω ετσι τη μερα..🙏

Κορίτσι μου, εγώ πέρσι σαν σήμερα είχα κάνει χοριακη και είχα μάθει ότι είμαι έγκυος. Το μωράκι εκείνο παλινδρομησε και δεν το γνώρισα ποτέ!! Έναν χρόνο μετά, σου γράφω με την μπεμπα στην αγκαλιά μου (δεν λέει να ξεκολλήσει το ψυχουλινι μου ♥️). Είναι στεναχωρο, και πολύ μάλιστα, αλλά στο τέλος θα τα καταφέρεις και εσύ και όλες με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, όπως τα κατάφερα και εγώ ♥️♥️ Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...