Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα σκάσω


zizela

Recommended Posts

Καλησπέρα μανουλες και μέλλουσες μανουλες προχθές το πρωί κανω τεστ με τον σταυρό βγήκε αχνός ο σταυρός μια χαρά εγώ κλείνω για χωριακη βγαίνει μια αρνητικούρα ναααα αλλά πριν πάω τουαλέτα γτ έχω πολλά υγρά βλέπω ένα κόκκινο πράμα σαν κεφάλι καρφίτσας σαν κλωστή και είμαι στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/10/2023 at 5:31 ΜΜ, ο/η zizela είπε:

Καλησπέρα μανουλες και μέλλουσες μανουλες προχθές το πρωί κανω τεστ με τον σταυρό βγήκε αχνός ο σταυρός μια χαρά εγώ κλείνω για χωριακη βγαίνει μια αρνητικούρα ναααα αλλά πριν πάω τουαλέτα γτ έχω πολλά υγρά βλέπω ένα κόκκινο πράμα σαν κεφάλι καρφίτσας σαν κλωστή και είμαι στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης

Καλησπέρα! Δυστυχώς αν είναι η γνωστή μπλε μάρκα έχει τύχει αρκετές φορές να δείξει ψευδώς θετικό. Πάντα η χοριακη είναι πιο έγκυρη. Τώρα δλδ αδιαθετισες ή όχι;

Μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία αυτό το μήνα και να σου έρθει λίγο αργότερα η περίοδος. Την χοριακη την έκανες την αναμενόμενη ημέρα περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως η χοριακη δεν κάνει λάθος. Η αύξηση της χοριακης φαίνεται πρώτα στο αίμα και μετά στα ουρά. Το τεστακι αυτό βγάζει συχνά μπλε γραμμή εξάτμισης. Σε μένα τουλάχιστον πάρα πολλές φορές. Και ειδικά μετά τον χρόνο που απαιτεί το τεστ. Αν δεις πως συνεχίζεται η καθυστέρηση επανέλαβε την χοριακη και μίλα με τον γιατρό σου, μηπως προκειται για καθυστερημένη συλληψη.. Εύχομαι τα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλησπέρα! Δυστυχώς αν είναι η γνωστή μπλε μάρκα έχει τύχει αρκετές φορές να δείξει ψευδώς θετικό. Πάντα η χοριακη είναι πιο έγκυρη. Τώρα δλδ αδιαθετισες ή όχι;

Μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία αυτό το μήνα και να σου έρθει λίγο αργότερα η περίοδος. Την χοριακη την έκανες την αναμενόμενη ημέρα περιόδου

Όχι την έκανα μόλις έκανα το τεστ πριν 3 μέρες ήτανε να αδιαθετησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλησπέρα! Δυστυχώς αν είναι η γνωστή μπλε μάρκα έχει τύχει αρκετές φορές να δείξει ψευδώς θετικό. Πάντα η χοριακη είναι πιο έγκυρη. Τώρα δλδ αδιαθετισες ή όχι;

Μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία αυτό το μήνα και να σου έρθει λίγο αργότερα η περίοδος. Την χοριακη την έκανες την αναμενόμενη ημέρα περιόδου;

Όχι ακόμα καθυστέρηση έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/10/2023 at 5:31 ΜΜ, ο/η zizela είπε:

Καλησπέρα μανουλες και μέλλουσες μανουλες προχθές το πρωί κανω τεστ με τον σταυρό βγήκε αχνός ο σταυρός μια χαρά εγώ κλείνω για χωριακη βγαίνει μια αρνητικούρα ναααα αλλά πριν πάω τουαλέτα γτ έχω πολλά υγρά βλέπω ένα κόκκινο πράμα σαν κεφάλι καρφίτσας σαν κλωστή και είμαι στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης

Καλησπέρα κορίτσι σήμερα το πρωί το ίδιο βίωσα...θετικο τεστ αρνητική χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η merr είπε:

Καλησπέρα κορίτσι σήμερα το πρωί το ίδιο βίωσα...θετικο τεστ αρνητική χοριακη 

Απορώ γτ δεν τα αποσύρουν τώρα είδα καφέ υγρά μάλλον ερχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...