Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι στο cosmos θα γίνει...Ειπώθηκε οτι μάλλον θα συναντηθούμε στον 1ο όροφο εκεί στις καφετέριες...αλλά για το που ακριβώς καλύτερα να ενημερώνεσαι απο το ποστ...Θεσσαλονίκη μένω κι εγώ!!!Την Κυριακη 29/3 στις 6...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ybonitsa mou.........mia xara einai alla pou na ton taisw pou na isixasei toses wres....mwre sto tsak eimouna na peisw ton antra mou giati paizei i ael ekei tin kiriaki stis 8....kai lew esi tha me afiseis sto cosmos...kai pigaine na deis tin ael...kai molis teleiwsei o agwnas ela na me pareis...sto tsak eimouna kai tha elege to nai:(

ybonitsa na mas balete kai foto...filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια

Το μαγαζι που θα συναντηθούμε,το Garcon ΔΕΝ είναι στα καφε στον 1ο όροφο.

ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΦΕ!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν για να μην κουβαλάμε:

1) περιοδικά που δεν κυκλοφορούν πια(ας ενημερωσει κάποιος -με τρόπο βεβαια μην μας πάθει και τίποτε-την γιαγια Σκαρλετ ότι το Ρομαντζο δεν κυκλοφορει πια...)

2)γαρυφαλλα ... θα μας παρεξηγησουν

3)ή ότι βάλει ο νους σας...

Θα πάω 10 λεπτά νωρίτερα, και θα κρατάω ...κάτι που θα λέει Mammyland!!!

Ελπίζω να με αναγνωρίσετε με αυτό έτσι?????????

Jovanna

έχεις ακόμα χρόνο για να κάνεις καρτάσταση για να έρθεις!Αντε ρεεεεεεεεεε έλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Κορίτσια

Το μαγαζι που θα συναντηθούμε,το Garcon ΔΕΝ είναι στα καφε στον 1ο όροφο.

ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΦΕ!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν για να μην κουβαλάμε:

1) περιοδικά που δεν κυκλοφορούν πια(ας ενημερωσει κάποιος -με τρόπο βεβαια μην μας πάθει και τίποτε-την γιαγια Σκαρλετ ότι το Ρομαντζο δεν κυκλοφορει πια...)

2)γαρυφαλλα ... θα μας παρεξηγησουν

3)ή ότι βάλει ο νους σας...

Θα πάω 10 λεπτά νωρίτερα, και θα κρατάω ...κάτι που θα λέει Mammyland!!!

Ελπίζω να με αναγνωρίσετε με αυτό έτσι?????????

Jovanna

έχεις ακόμα χρόνο για να κάνεις καρτάσταση για να έρθεις!Αντε ρεεεεεεεεεε έλα!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Γλυκα μου:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια

κανονίστεεεεεεεεε!!!!:silly:

Οι άλλες κάτω κανονίζουν και έκτακτη συνάντηση!!!!

Δεν τρώγονται με τίποτε...:woohoo:

Πρέπει η δικιά μας συνάντηση να τους πετάξει τα μάτια έξω, γιατί αλλιώς ποιος τις ακούει???:blink: :blink:

Χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Κορίτσια

κανονίστεεεεεεεεε!!!!:silly:

Οι άλλες κάτω κανονίζουν και έκτακτη συνάντηση!!!!

Δεν τρώγονται με τίποτε...:woohoo:

Πρέπει η δικιά μας συνάντηση να τους πετάξει τα μάτια έξω, γιατί αλλιώς ποιος τις ακούει???:blink: :blink:

Χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Βρε Γλυκα ...τι λες τωρα,η επιτυχια της συναντησης μας ειναι κατι παραπανω απο σιγουρη!!!!!!:huh: :silly: :laugh: χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκααααα......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εσυ μωρο μου δεν χρειαζεται να κρατας τιποτα....

Και σενα να μην γνωρισουν.... θα γνωρισουν το "ΠΙ" σου και θα τρεξουν....:P :laugh: :laugh: :laugh:

Κοριτσια προσοχη με μετρο τα κουλουρακια στη Γλυκα... μην εχετε κανενα ατυχημα με τη μασελα της.....:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Γλυκααααα......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εσυ μωρο μου δεν χρειαζεται να κρατας τιποτα....

Και σενα να μην γνωρισουν.... θα γνωρισουν το "ΠΙ" σου και θα τρεξουν....:P :laugh: :laugh: :laugh:

Κοριτσια προσοχη με μετρο τα κουλουρακια στη Γλυκα... μην εχετε κανενα ατυχημα με τη μασελα της.....:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: xaxaxaxaxaxaxaxxx scarlet!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου 4 μερες μονο:woohoo: απομεινανε για τη συναντηση μας που θα γινει την Κυριακη,στο cosmos,απεναντι απο την εκκλησια,στις 6 το απογευμα!!!!οσες πιστες προσελθετε...:laugh: χαχαχαχαχαχ,πειτε το για να σας στειλω το τηλ μου,μην τυχον και χαθει καμμια:silly: :laugh: χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre koritsakia egw mperdeytika nomiza pws itan tin proigoumeni kiriaki....ax pws na peisw ton antrouli mou!!!!!!!!!glika mou to thelw poli pistepse me!!!!!!!!!!!!!!tha to pw simera ksana...ma kai eseis arga einai 6...pote na figw na erthw larisa meta...alla pou kserw mporei....tha milisw oxi simera ayrio pou kathetai kai tha einai ksekourastos...les na sas kanw ekpliksi???????ax teleiaaaaaaaaa tha itan

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

bre koritsakia egw mperdeytika nomiza pws itan tin proigoumeni kiriaki....ax pws na peisw ton antrouli mou!!!!!!!!!glika mou to thelw poli pistepse me!!!!!!!!!!!!!!tha to pw simera ksana...ma kai eseis arga einai 6...pote na figw na erthw larisa meta...alla pou kserw mporei....tha milisw oxi simera ayrio pou kathetai kai tha einai ksekourastos...les na sas kanw ekpliksi???????ax teleiaaaaaaaaa tha itan

ελα εσυ και θα σε περιμενω εγω απο το μεσημερι:laugh: χαχαχαχαχαχ.αμα ειναι να ερθεις θα το παμε πιο νωρις,αντε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλά να περάσετε.

Εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω αφού γέννησα.

Θα περιμένω όμως φωτογραφίες από την συνάντηση και σίγουρα θα έρθω στην επόμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

Κοριτσάκια καλά να περάσετε.

Εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω αφού γέννησα.

Θα περιμένω όμως φωτογραφίες από την συνάντηση και σίγουρα θα έρθω στην επόμενη.

:woohoo: Γεννησε η Νατασουλα!!!!!!:woohoo: ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια!!!!!πολυ χαιρομαι Θουλη μου!!!αντε με τη συμπεθερα σου ελα:laugh: χαχαχαχαχαχ,ααα....και με τη Μαριαχ μαζι ,κανουν παρεα με τη lovie μας,νομιζω...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia...polu orea...tha prospathiso kai ego na eimai ekei ! telika den katalaba an tha exete mvra i oxi...ego pantos tha fero thn diki mou ...me blepo na me trexei se olo to cosmos...apo tote pou anakalipse to perpatima me exei stin gumnastiki :)))))

xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Αχ τι ωραια!!!!!πολυ χαιρομαι Θουλη μου!!!αντε με τη συμπεθερα σου ελα:laugh: χαχαχαχαχαχ,ααα....και με τη Μαριαχ μαζι ,κανουν παρεα με τη lovie μας,νομιζω...:P

ναι καλε ξαδερφουλες ειμαστε.:) :) :)

αντε να ερθει η κυριακη να κανουμε την αρχη, γιατι ελπιζω να ακολουθησουν πολλοι καφεδες;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariah έγραψε:

Υβοννη έγραψε:

ναι καλε ξαδερφουλες ειμαστε.:) :) :)

αντε να ερθει η κυριακη να κανουμε την αρχη, γιατι ελπιζω να ακολουθησουν πολλοι καφεδες;)[/quote:3g11ro5v]

Αντε βρε....νομιζα φιλες ειστε απο δω,πολυ ωραια!!!!!!Ξαδερφουλες!!!!!

Και ναι,σιγουρα θα ακολουθησουν κι αλλα καφεδακια,ειδικα τωρα που ανοιγει κι ο καιρος.....;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiadav έγραψε:

koritsia...polu orea...tha prospathiso kai ego na eimai ekei ! telika den katalaba an tha exete mvra i oxi...ego pantos tha fero thn diki mou ...me blepo na me trexei se olo to cosmos...apo tote pou anakalipse to perpatima me exei stin gumnastiki :)))))

xx

Μείνε ήσυχη Σοφια ;) !!!Αναλαμβάνω χρέη νταντας στη συνάντηση... :woohoo: :silly: :woohoo: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου αυτη την Κυριακη 29/3 στις 6 ε?απεναντι απο την εκκλησια?βρε κοριτσια ας μου στειλει καποια σε πμ ενα τηλεφωνο για να χω καλου κακου μην αργησω και ψαχνομαι στο cosmos!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι' εγώ μέσα για το cosmos!:) Μόνο που δεν μου πολυαρέσει η ιδέα για το συγκεκριμένο μαγαζί...είναι κομματάκι δύσκολο άν φέρουμε και μωρά. Δεν έχει και τόσο άπλα...σκεφτείτε το. Μπορούμε να πάμε και στο Evans που είναι στον επάνω όροφο. Αλλά και εκεί άν έχει πολύ κόσμο μια απο τα ίδια θα είναι. Να μην πώ καλύτερα θα ήταν στο χώρο που είναι και τα εστιατόρια..δεν ξέρω συζητάμε και αποφασίζουμε.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με το καλό να κάνετε την συνάντησή σας!!! :)

Είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε τέλεια!!!

Μακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ.. ίσως κάποια φορά που θα βρεθώ στη Θεσσαλονίκη....

Φιλάκια σε όλες σας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαρθεις σιγουρα κι εσυ μια φορα crazy,σε θελουμε!!!!!κι εγω θα ερθω Αθηνα να σας γνωρισω;)

Λενα μου το σκεφτηκαμε οτι ισως δεν βολεψει για τα μωρακια και ειπαμε να βρεθουμε εκει στην εκκλησια και να αποφασισουμε επιτοπου

Θα τα πουμε και αυριο που θα το δουνε τα κοριτσια!Να ερθεις οπωσδηποτε,θελουμε να σε γνωρισουμε!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επαναφερω το θεμα για να μετρηθουμε!!!!!!!!

Λενα στα Εvans δεν εχει χωρο μη καπνιστων.Πηγα χθες με τη μπεμπα και δεν μπηκαμε γιατι μυριζε τσιγαρο!

Λοιπον εγω μεσα εκτος απροοπου βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...