Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!


Recommended Posts

Υβόννη

χαχαχαχααχ και γω την ίδια απορία εχω με σενα.Θα μετρησω το βραδυ και θα σου πω.;)

Αν και μεταξύ μας... δεν γεμιζουμε ταξι ούτε με τον ταξιτζηηηηηηη!!!:laugh: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον κοριτσια μου B) με μια συντομη καταμετρηση ,στη συναντηση κορυφης θα ειμαστε οι Sofiadav,Lovie,Mariax,pepa,K.T.K,ritsaki,savropinguinos,mama marilenas,Vasomits,Veni,Mammy4,natasoula???,Γλυκα,Υβοννη δηλ εγω:silly:

η Αναστασια δεν μπορει την Κυριακη,η Αννιω μας ειναι λεχωνα και θα μας λειψει κι αυτη,η natasoula γενναει ωρα με την ωρα,αλλα βρε Νατασουλα το διαβαλκανικο διπλα ειναι οπως ειπες:laugh:

Αυτες ειμαστε προς το παρον......,δεν πιστευω να μου ξεφυγε καμμια:huh:

Αν καποια δεν βολευεται για την ωρα ας το πει να την αλλαξουμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλα να περασετε!!! Πιειτε εναν καφε και για μας!!!

Να πατε ε?

Μην το αφησετε!!!

Μακαρι να σας κανει και καλο καιρο!

ΦΙΛΙΑ!!!

Υβοννη μανουλα εισαι σε τετοια κοριτσι μου!

Μπραβο!

Οργανωτικη στο επακρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: χαχαχαχαχαχαχαχ Αννιω μου οχι εγω,η Γλυκα πιο πολυ!!!!!

αλλα μερικες φορες ο αντρας μου λεει- παλι βγηκε απο μεσα σου η γερμανιδα,καποιον προγονο θα ειχες δεν μπορει-:laugh: χαχαχαχαχαχ

Εσυ με τη μπεμπουλα πως τα πας?δεν εβαλες φωτο να την χαρουμε κι εμεις!

Στην επομενη συναντηση θαρθεις οπωσδηποτε Αννιω,προπονησου με το καροτσακι να το οδηγεις τελεια ως τοτε:laugh: χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια μου θα κανονισετε και κατι για το τελος μαιου?Τοτε μπορω να ανεβω στην πατριδα μου να σας δω κιολας.Η μικρη μου ειναι 30 ημερων για να κανω ταξιδι τωρα :( και θελω πολυ να σας δω :blush: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Βρε κοριτσια μου θα κανονισετε και κατι για το τελος μαιου?Τοτε μπορω να ανεβω στην πατριδα μου να σας δω κιολας.Η μικρη μου ειναι 30 ημερων για να κανω ταξιδι τωρα :( και θελω πολυ να σας δω :blush: .

οπωσδηποτε θα το κανονισουμε για να σε γνωρισουμε κι εμεις;)

φιλαααακιαααααα στο μωρουδακι σου το γλυκο:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααα

μετα την καταμέτρηση της Υβόνης ειμαστε 13 στο νουμερο για την συναντηση!:blink:

Οσες προληπτικες προσελθετε!!!;)

Μη μας αφηνετε με τετοιο γουρζουζικο νουμερο!!!:ohmy:

Υβόνη,

Δεν τα πιστευω αυτά αλλά το λεω ,μπας και τσιμπησουμε καμια ακόμη για τη συναντηση:lol: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε μπραβο στην Γλυκα!!

Ειναι δυσκολο να συντονιστουν τετοιες συναντησεις...

ΠΑΝΤΩΣ αν ειναι στις 29 Μαρτιου η συναντηση σας εγω θα μπορουσα να ερθω αν και η μικρη οχι. Εγω παιρνω μισο σαραντισμο (θα σκασω 40 μερες μεσα!!!!) αλλα η μπεμπα μας ειναι για μεχρι 15 Απριλιου μεσα στο σπιτι...

Λετε να την αφησω??

Δεν ξερω παλι...Δεν μου παει η καρδια ειναι μικρουλα ακομαααα...ουα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι μέσα για όποια μέρα κανονίσετε αρκεί να μην έχω γεννήσει.

Αν και το βλέπω λίγο δύσκολο γιατί την Τρίτη που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι θα γεννήσω νωρίτερα. 'Ηδη εδώ και μία βδομάδα έχω πονάκια. ΄Θα δείξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω μου οπως αισθανεσαι εσυ αγαπη μου,εμεις ξερεις ποσο το θελουμε να ερθεις,μπορεις να ρθεις για λιγο,να ξεσκασεις,οπως νοιωθεις εκεινη τη στιγμη να κανεις και μην πιεζεσαι:)

Νατασουλα μου και για σενα ισχυει το ιδιο ακριβως! ;)

Τη συναντηση την κανουμε για να γνωριστουμε,οχι για να αγχωθουμε κοριτσια,ιδιαιτερα εσεις που βρισκεστε σε ειδικη θεση!!!:P Αμα μπορειτε να ρθειτε ωραια θα ειναι,αμα δεν μπορεσετε ομως,δεν πειραζει,θα κανουμε κι αλλες και θα ρθειτε κι εσεις!!!!:)

φιλακιααααααα πολλααααα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EMENA MIN ME UPOLOGIZETE SIGOURA,EINAI DUSKOLA ME TO MORO THELEI OLOKLIRI EPEIXIRISI KAI I PAIDIATROS EIPE NA MIN TIN PIGAINO SE MERI POU SUNOSTIZETE KOSMOS OPOS TA EMPORIKA MEXRI NA GINEI SXEDON 3 MINON,AFISTE POU MOU EIPE MAKRIA APO PAIDAKIA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiadav έγραψε:

koritsia epeidi exo mperdeutei ligo :unsure: ...ti ora telika kai pou sto cosmos??

Σοφια ναι στο cosmos λεμε για την Κυριακη 29 Μαρτιου στις εξι,αν δεν υπαρξει αλλη αλλαγη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

KAI EMENA MIN ME UPOLOGIZETE SIGOURA,EINAI DUSKOLA ME TO MORO THELEI OLOKLIRI EPEIXIRISI KAI I PAIDIATROS EIPE NA MIN TIN PIGAINO SE MERI POU SUNOSTIZETE KOSMOS OPOS TA EMPORIKA MEXRI NA GINEI SXEDON 3 MINON,AFISTE POU MOU EIPE MAKRIA APO PAIDAKIA...[/quo

Μην στεναχωριεσαι, είπαμε θα κανονισουμε και επαναληπτικη συναντηση,προς τα τέλη Μαιου.

Είναι να μην παρουμε φόρα εμείς!!!!:lol: :lol:

Ετσι Υβόννη???????:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω

η μπεμπουλα σου είναι μικρούλα μωρε ακόμα...

Εσένα ομως νομιζω ότι θα σου κάνει καλό να παρεις έναν αέρα,θα γυρίσεις ανανεωμένη και με άλλη διάθεση,θα κάνει καλό και σε σένα και στο μωρό.B)

Οπως νομιζεις όμως,έτσι?Δε σε πιέζουμε, θα χαρούμε πολύ να σε δούμε από κοντά!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

pwpwppwpwpw an den eixa ton mpempi tha erxomouna kai egw...............kai poso mou aresei to cosmossssssssssssssssssssssssssssssssss[/quote

Ελα με τον κουκλο,μια χαρα βαρβατουλης φαινεται στις φωτο!!!!:woohoo: :laugh: χαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepa μαλλον εκει στον 1οροφο που ειναι ολα τα καφε μαζι και μπορουμε να καθησουμε μεσα η εξω αναλογως καιρου,δεν ξερω....πειτε κι εσεις..,λεω εκει γιατι ειναι πολυ μεγαλος χωρος με καλο εξαερισμο και δεν εχει καπνιλα[αν φερει καποια μωρο μαζι]

Κατρινα σιγουρα στην επομενη θα εισαι;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους αποφασίστηκε η ημέρα της συνάντησής μας:woohoo: :woohoo: Τι προτείνετε κορίτσια για αναγνωριστικό σήμα;;; B) Πως θα καταλάβουμε ποιες θα είναι τα μέλη του μαμμυ;;;:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Επιτέλους αποφασίστηκε η ημέρα της συνάντησής μας:woohoo: :woohoo: Τι προτείνετε κορίτσια για αναγνωριστικό σήμα;;; B) Πως θα καταλάβουμε ποιες θα είναι τα μέλη του μαμμυ;;;:blink:

Μμμμ...μηπως ενα γαρυφαλλο.. στο αυτι:blink: :laugh: :silly:

:laugh: χαχαχαχαχ βρε θα καταλαβουμε,θαναι οι πιο ομορφες:woohoo:

Αλλα τωρα που το λες..δικιο εχεις,κατσε να σκεφτουμε....B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι ερώτηση είναι αυτή oliax73 μου!!!Φυσικά και μπορείς!Όλες μας μπορούμε αρκει να το θέλουμε!Κι εγω σχετικά καινούριο μέλος είμαι αλλά...όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη...χαχαχαχα...θα είναι ευκαιρία να γνωριστούμε όλες μας!!!Οπότε μην το πολυσκέφτεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...