Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!


Recommended Posts

ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΤΟΤΕ!!ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Η΄ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?ΜΕΝΩ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ'ΤΟ COSMOS!!!ΘΑ΄ ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΑ!!!!!;) Θα το δουνε κι οτι αλλαγες θελουν θα τις κανουμε!κοριτσια πειτε πως σας βολευει,αντε βρε να γνωριστουμε κι απο κοντα,τοσα ξερουμε η μια για την αλλη!:laugh: χιχιχι

ΡΙΤΣΑΚΙ εννοειται πως μπορεις να ερθεις,οποια θελει μπορει,χαρα μας θα ειναι!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ζηλευω!:( Λεχωνα γυναικα!

Πιειτε και για μενα καφε και να περασετε καλα!

ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΟΜΩΣ Ε?

Και μετα να το ξανακανονισετε ε?Εκει προς τον Μαιο-Ιουνιο...να μαθω να οδηγω το καροτσακι!!!:laugh:

ΥΒΟΝΝΗ!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για μενα η ωρα ειναι ακαταλληλη.εκεινη την ωρα ειναι που κανω μπανιο και κοιμιζω τον μικρο.

δε γινεται πιο νωρις?

αν πουμε κατα τις 6 για καφεδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Εγώ μάλλον δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί ευελπιστώ ότι μέχρι τις 30/03 θα έχω γεννήσει. Αν πάλι όχι θα σας γνωρίσω κι εγώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariah έγραψε:

κοριτσια για μενα η ωρα ειναι ακαταλληλη.εκεινη την ωρα ειναι που κανω μπανιο και κοιμιζω τον μικρο.

δε γινεται πιο νωρις?

αν πουμε κατα τις 6 για καφεδακι?

Ναι θα την αλλαξουμε την ωρα οπως βολευει τις πιο πολλες και ισως και την ημερα,απλα η Γλυκα εδωσε ημερα και ωρα για να οριστικοποιειται σιγα σιγα,να μην μιλαμε στο φλου...!!!:silly: ας δηλωνουμε ποιες μπορουν να ερθουν και τι ωρα θελουν και θα καταληξουμε;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια

εγω δεν εχω προβλημα και για απογευμα,εκτος ομως απο τα απογευματα της Δευτερας και της Τεταρτης που εχουμε γυμναστικη και μουσικη με το Μαγδουλινι.B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω πολυ θα ηθελα να δω τα μωρακια:woohoo: :woohoo: :woohoo: ,γι αυτο διαλεξαμε το cosmos για να μπορουν οποιες θελουν να τα παρουν μαζι τους.εκει εχει και για να θηλασετε και για να αλλαξετε πανα!

πρεπει να βρουμε την ημερα ομως,αλλες θελουν Δευτερα Τεταρτη για να ειναι κλειστη η αγορα επειδη δουλευουν,ειπαμε για Δευτερα να το κανουμε

ΓΛΥΚΑ αμα το παμε νωρις πριν τη γυμναστικη με το Μαγδουλι μπορεις η να βαλουμε αλλη μερα??????

πειτε κοριτσια τι και πως θελετε να γινει?:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια

πρεπει να καταληξουμε αν θα εχουμε τα παιδακια μαζι.

Αυτο το λεω γιατι αν εχω τη Μαγδα μαζι μου που ειναι 3 χρ. με βολευει πιο πολυ η επιλογη του παιδοτοπου γιατι ετσι θα εχω περισσοτερη ανεση να μιλησω μαζι σας.Σε καφετερια δε με αφησει και πολυ ησυχη γιατι θα βαρεθει γρηγορα.

Υβονη, τα απογευματα που εχουμε δραστηριοτητες με το Μαγδουλινι δε προλαβαινω, γι αυτο ειπα προτιμω απογευματα εκτος Δευτερας και Τεταρτης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κανουμε ΚΥΡΙΑΚΗ για να μπορεσει κι η Γλυκα να ερθει,ομως για το μερος δεν ξερω να το αλλαξουμε κι αυτο?τι λετε?γιατι θελουνε παρκιγκ τα κοριτσια,για πειτε τη γνωμη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω για κυριακη απογευμα ειμαι οκ.το cosmos βεβαια με βολευει πολυ.

θα προσπαθησω ν αφησω τον μικρο για να μπορεσουμε να πιουμε το καφεδακι μας με ησυχια.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κτκ φυσικα και θελουμε.:) :) :)

τωρα για τα μωρακια οπως θελει και βολευεται η καθεμια.

απλα εγω σκεφτομαι να τον αφησω(αν μπορεσω βεβαια) για να απολαυσω λιγο περισσοτερο το καφεδακι μου μαζι σας.

αν εχει καλο καιρο και κατσουμε εξω ειναι καλα για τα μωρακια αλλιως μεσα νομιζω οτι εχει πολυ τσιγαριλα.εγω τουλαχιστον δεν τον παω σε καφε γι αυτο το λογο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια κατι βλεπω στον οριζοντα!!!;)

Προς το παρον κατοχυρωνεται η μερα Κυριακη 29/3το απογευμα στο Cosmos, και απο οτι βλεπω χωρις παιδια.

Αν υπαρχει αναγκη για αλλαγη πειτε τη γνωμη σας.

Αντε οι Αθηναιες μας εφαγαν στην στροφη ...κανονιζουν 2η συναντηση.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ!!!!Γλυκα περιμενα κι απο σενα να πεις το Ο.Κ,τωρα αν μερικες θελουν να παρουν μαζι τα μωρα τους ,φυσικα και μπορουν!πιστευω να εχει ωραια μερα και να κατσουμε εξω κοριτσια,θα δουμε!:P:)

οποτε συνεχιζουμε να δηλωνουμε συμμετοχες,συμφωνειτε?

ποσες ειμαστε αραγε,θα μετρησω τωρα....:silly: :silly:

και ωρα?????στις εξι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!Απ'οτι βλεπω σχεδιαζετε για Κυριακη 29 του μηνα.Οποτε μαλλον δε θα τα καταφερω!Ουτε Η μερα ουτε η ημερομηνια με βολευει...Δεν πειραζει ομως!Να μας πειτε τα νεα σας και να βγαλετε φωτο!Καποια αλλη φορα θα σας δω κ εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...