Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βιταμίνες Genante


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Ο γιατρός που θα μας κάνει εξωσωματική μας σύστησε τις βιταμίνες Genante. Τις έχει πάρει κάποια από εσάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Niaz είπε:

Καλησπέρα σας. Ο γιατρός που θα μας κάνει εξωσωματική μας σύστησε τις βιταμίνες Genante. Τις έχει πάρει κάποια από εσάς?

Καλησπερα,

Πρωτη φορα τις ακουω.

Εμεις ειχαμε παρει με τον αντρα μου profertil για αντρες και γυναικες 1 τριμηνο πριν.

Σαν προετοιμασια για φυσικη συλληψη γιατι ειχαν προηγηθει 2 αποβολες.

Και δοκιμασαμε και βιταμινες.

Τελικα εφταιγε η απορρυθμιση του θυρεοειδους που ειναι αποτομη στο 1ο τριμηνο εαν εχεις hashimoto.

Ευχομαι καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2023 at 7:26 ΜΜ, ο/η Niaz είπε:

Καλησπέρα σας. Ο γιατρός που θα μας κάνει εξωσωματική μας σύστησε τις βιταμίνες Genante. Τις έχει πάρει κάποια από εσάς?

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εγω με τον άντρα μου τις παίρνουμε. Μας τις σύστησε και εμάς ο γιατρός που μας έχει αναλάβει την εξωσωματική. Είναι το δεύτερο κουτί που παίρνουμε. Δεν ξέρω αν έχει κάποιο αποτέλεσμα. Ο ίδιος επέμενε πολύ στο να τις πάρουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2023 at 6:27 ΜΜ, ο/η mariza85 είπε:

Καλησπερα,

Πρωτη φορα τις ακουω.

Εμεις ειχαμε παρει με τον αντρα μου profertil για αντρες και γυναικες 1 τριμηνο πριν.

Σαν προετοιμασια για φυσικη συλληψη γιατι ειχαν προηγηθει 2 αποβολες.

Και δοκιμασαμε και βιταμινες.

Τελικα εφταιγε η απορρυθμιση του θυρεοειδους που ειναι αποτομη στο 1ο τριμηνο εαν εχεις hashimoto.

Ευχομαι καλη επιτυχια!

Επειδή έχω κ εγώ hashimoto τι έκανες? Μίλησα με την ενδοκρινολόγο μου όταν έκανα τη πρώτη εξωσωματική (που παλινδρομησε) κ μου είχε πει να μην αλλάξω κάτι τότε.Αλλαξες κάτι εσύ κ τα κατάφερες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εγω με τον άντρα μου τις παίρνουμε. Μας τις σύστησε και εμάς ο γιατρός που μας έχει αναλάβει την εξωσωματική. Είναι το δεύτερο κουτί που παίρνουμε. Δεν ξέρω αν έχει κάποιο αποτέλεσμα. Ο ίδιος επέμενε πολύ στο να τις πάρουμε 

Κ σε εμάς επέμενε απλά επειδή είναι πολύ ακριβές το σκεφτόμαστε λίγο...Καλή επιτυχία σου εύχομαι να σου πάνε όλα κατ ευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2023 at 12:22 ΜΜ, ο/η Niaz είπε:

Κ σε εμάς επέμενε απλά επειδή είναι πολύ ακριβές το σκεφτόμαστε λίγο...Καλή επιτυχία σου εύχομαι να σου πάνε όλα κατ ευχήν!!!

Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου. Την επόμενη φορά να είναι και η τυχερή. Μήπως ο γιατρός σου είναι και εσένα στα Γιάννενα? Γιατί και εμάς επέμενε αρκετά η αληθεια είναι να πάρουμε τις συγκεκριμένες. Και μου έκανε εντύπωση τώρα που το είπες 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου. Την επόμενη φορά να είναι και η τυχερή. Μήπως ο γιατρός σου είναι και εσένα στα Γιάννενα? Γιατί και εμάς επέμενε αρκετά η αληθεια είναι να πάρουμε τις συγκεκριμένες. Και μου έκανε εντύπωση τώρα που το είπες 😋

Ναι στα Γιάννενα είναι ο γιατρός μας...Τι να πω.. έτσι πάει δυστυχώς.. Λίγο πάντως που το έψαξα για περιπτώσεις εξωσωματικής είναι εξειδικευμένες βιταμίνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2023 at 11:49 ΜΜ, ο/η Niaz είπε:

Ναι στα Γιάννενα είναι ο γιατρός μας...Τι να πω.. έτσι πάει δυστυχώς.. Λίγο πάντως που το έψαξα για περιπτώσεις εξωσωματικής είναι εξειδικευμένες βιταμίνες 

Μάλλον έχουμε τον ίδιο γιατρό. Και εμείς στα Γιάννενα είμαστε, στον κύριο Ζ@@@ . Αλλά δυστυχώς δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα. Υπάρχει ένα θέμα με το νοσοκομείο και δυστυχώς έχουμε χάσει ήδη 3 κύκλους.  Εσύ έχεις ξεκινήσει διέγερση κτλ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/10/2023 at 5:12 ΜΜ, ο/η Love13 είπε:

Μάλλον έχουμε τον ίδιο γιατρό. Και εμείς στα Γιάννενα είμαστε, στον κύριο Ζ@@@ . Αλλά δυστυχώς δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα. Υπάρχει ένα θέμα με το νοσοκομείο και δυστυχώς έχουμε χάσει ήδη 3 κύκλους.  Εσύ έχεις ξεκινήσει διέγερση κτλ??

Ναι τον ίδιο έχουμε.Οχι δεν έχω ξεκινήσει ακόμα για τον ίδιο λόγο.Μου είπε να τον πάρω τέλος του μήνα να μου πει αν θα είναι έτοιμο να ξεκινήσω στον επόμενο κύκλο.Ευχομαι να μη χάσουμε κ οι δυο μας άλλο καιρό να είναι όλα έτοιμα κ να μας πάνε όλα τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Niaz είπε:

Ναι τον ίδιο έχουμε.Οχι δεν έχω ξεκινήσει ακόμα για τον ίδιο λόγο.Μου είπε να τον πάρω τέλος του μήνα να μου πει αν θα είναι έτοιμο να ξεκινήσω στον επόμενο κύκλο.Ευχομαι να μη χάσουμε κ οι δυο μας άλλο καιρό να είναι όλα έτοιμα κ να μας πάνε όλα τέλεια!!

Και εμένα το ίδιο μου είπε. Να τον καλέσω τέλος του μήνα. Μακάρι να ξεκινήσουμε και να εχουμε θετικό αποτέλεσμα 🙏🙏🙏🙏.  Η αλήθεια είναι ότι με έχει αγχώσει αυτή η αναμονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Και εμένα το ίδιο μου είπε. Να τον καλέσω τέλος του μήνα. Μακάρι να ξεκινήσουμε και να εχουμε θετικό αποτέλεσμα 🙏🙏🙏🙏.  Η αλήθεια είναι ότι με έχει αγχώσει αυτή η αναμονή.

Λογικό να σε αγχωνει κ εγώ το ίδιο νιώθω..Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά κ μέχρι το τέλος αυτού του χρόνου να έχουμε θετικά αποτελέσματα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...