Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αααααα βρε θηρίο που το ξεθαψες αυτό;;; Μετά μου λέτε εσείς για αχνές γραμμές... 7 Φεβρουαρίου.. Σαν χτες το θυμάμαι. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βρεθείτε όλες πολύ σύντομα σε αυτήν την γλυκιά αναμονή να συναντήσετε το μωράκι σας ❤️❤️❤️

Πωπω το θυμάμαι κ εγώ εκείνο το τεστακι, συγκινήθηκα ρε κορίτσι μου, αν κ δεν έχουμε μιλήσει πολύ ξέρω πως νιώθεις τώρα που έφτασε αυτή η μοναδική στιγμή, εύχομαι ολόψυχα να πανε όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί και σε λίγες ώρες να έχεις αγκαλια τον θησαυρό σου! Φιλιά πολλα❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μου απευθείας ανταπόκριση από νοσοκομείο. Ήρθαμε όπως σας είπα να με ετοιμάσουν για πρόκληση, και αύριο πρώτα ο Θεός να γεννήσω. Δεν έχω παράπονο, μέχρι τώρα όλοι είναι ευγενεστατοι. Και το παιδί που μου έβαλε την πεταλούδα τόσο γλυκό, χαλάλι ο πόνος και η σπασμένη φλέβα 😱😱. Να πω εδώ ότι αυτή η απαισια εξέταση για τη διαστολή ΠΟΝΑΕΙΙΙ τόσο πολύ, παρόλο που η κοπέλα προσπάθησε να με χαλαρώσει. Ο τράχηλος λέει ειναι ακόμα πίσω και σκληρος, καθόλου διαστολή, άρα δεν θα βλέπαμε σύντομα φως στο τούνελ 😂. Η μπέμπα μάλλον βαριέται να βγει!! Τώρα είμαι στο δωμάτιο αραχτη, λίγο αργότερα θα μου βάλουν το πρώτο υπόθετο και το βράδυ το δεύτερο. Σε περίπτωση έντονων πόνων θα κάνουμε εννοείται επισκληρηδιο.

Αυτά τα νέα μου, έχω απλεττο χρόνο ακόμα οπότε μπαίνω και σας διαβάζω να ξεχνιέμαι. Να πω εδώ ότι με συγκίνησαν πολύ τα προσωπικά μηνύματα που έλαβα καθώς και οι αναρτήσεις σας ( @Girly κορίτσι μου τι να πω για σένα, απλά αυτό ❤️❤️). 

Μπράβο κορίτσι μου να πάνε όλα καλά!!!! εδώ θα είμαστε μαζί σου να τα λέμε!!! Αχ θα έχεις το κοριτσάκι σου αγκαλιά αύριο!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Κορίτσια έφυγα νωρίτερα από τη δουλειά , ευτυχώς δουλεύω κέντρο και το Έλενα είναι κοντά. 

Είπα ότι και καλά πονάει η κοιλιά μου κτλ κτλ.

Λοιπόν ο γιατρός δεν ήταν εκεί ήταν ένας από την ομάδα του . Με εξέτασε τα είδε όλα "μια Χαρα ,όπως πρέπει" όπως είπε. Επίσης μου είπε ότι 1 στις 3 γυναίκες θα δει λίγο αιματακι στο 1 τρίμηνο και να μην ανησυχώ .

Τον ρώτησα αν θα πάρω κάτι και μου είπε θα ενημερώσω τον γιατρό και θα σου πω. Αφού περίμενα λίγο μου είπε  ότι ο γιατρός είπε ότι δεν χρειάζεται να πάρω κάτι είναι όλα καλά, και ότι είναι φυσιολογικό λίγο ροζ στις εβδομαδες που είμαι τώρα. 

Να χαλαρώσω και όσο μπορώ να είμαι ξαπλωμένη ή έστω καθιστή. 

Εμενα σε καμία εγκυμοσύνη δεν έτυχε να έχω ...ίσως κάποιες να έχουν...αλλά εφόσον σε εξέτασε και τα είδε όλα καλά εντάξει!!!να είσαι χαλαρή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μου απευθείας ανταπόκριση από νοσοκομείο. Ήρθαμε όπως σας είπα να με ετοιμάσουν για πρόκληση, και αύριο πρώτα ο Θεός να γεννήσω. Δεν έχω παράπονο, μέχρι τώρα όλοι είναι ευγενεστατοι. Και το παιδί που μου έβαλε την πεταλούδα τόσο γλυκό, χαλάλι ο πόνος και η σπασμένη φλέβα 😱😱. Να πω εδώ ότι αυτή η απαισια εξέταση για τη διαστολή ΠΟΝΑΕΙΙΙ τόσο πολύ, παρόλο που η κοπέλα προσπάθησε να με χαλαρώσει. Ο τράχηλος λέει ειναι ακόμα πίσω και σκληρος, καθόλου διαστολή, άρα δεν θα βλέπαμε σύντομα φως στο τούνελ 😂. Η μπέμπα μάλλον βαριέται να βγει!! Τώρα είμαι στο δωμάτιο αραχτη, λίγο αργότερα θα μου βάλουν το πρώτο υπόθετο και το βράδυ το δεύτερο. Σε περίπτωση έντονων πόνων θα κάνουμε εννοείται επισκληρηδιο.

Αυτά τα νέα μου, έχω απλεττο χρόνο ακόμα οπότε μπαίνω και σας διαβάζω να ξεχνιέμαι. Να πω εδώ ότι με συγκίνησαν πολύ τα προσωπικά μηνύματα που έλαβα καθώς και οι αναρτήσεις σας ( @Girly κορίτσι μου τι να πω για σένα, απλά αυτό ❤️❤️). 

Και πάλι με το καλό! Κρατάς μας ενήμερες 😜 Πρόσεξε την επισκληρηδιο μην την κάνεις πολύ αργά γιατί οι πόνοι από πρόκληση είναι 10 φορές πιο έντονοι από τους κανονικούς λένε! 

Ρίξε και καλούς υπνους σήμερα γιατί από αύριο θα πέσουν ξενύχτια 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Και πάλι με το καλό! Κρατάς μας ενήμερες 😜 Πρόσεξε την επισκληρηδιο μην την κάνεις πολύ αργά γιατί οι πόνοι από πρόκληση είναι 10 φορές πιο έντονοι από τους κανονικούς λένε! 

Ρίξε και καλούς υπνους σήμερα γιατί από αύριο θα πέσουν ξενύχτια 😅

Εγώ. Μπήκα κλεφτα πάλι απλά για να επιβεβαιώσω τους πόνους της πρόκλησης...κάνε όσο πιο νωρίς γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Κορίτσια αν ξέρει κάποια να μου πει πώς τις βλέπει γιατί πραγματικά έχει κολλήσει ο εγκέφαλος 

IMG-7f398597c36b207d59c406fd0133162c-Vγ.jpg

Η προλακτινη σου είναι ανεβασμένη εγω είχα προλακτινη  32 και μου έδωσε μισο χάπι ανα 15 μερες και μετά από 1,5 μήνα έμεινα εγκυος.. οπως και η @Raf123ειχε το ίδιο θέμα με την προλακτινη της..

προσπαθούσα 1,5 χρόνο να μεινω εγκυος η προλακτινη εμποδιζει στην σύλληψη δεν κάνουμε καλή ωορρηξία όταν είναι πάνω μου το είπαν 2 γυναικολόγοι  ένας Ενδοκρινολογος και ενας βιολόγος που κάναμε το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου  αν το ψάξεις και στο Ίντερνετ θα βρεις πολλες πληροφορίες που λένε ότι εμποδιζει στην σύλληψη.. η προλακτινη ανεβαίνει και από το άγχος έχεις άγχος ; Έχω είχα πολύ και δεν μπορούσα να βρω τρόπο να το αποβάλω  

επισης η προλακτινη είναι η ορμόνη που όταν ανεβαίνει κατεβάζουμε γαλα.. εγω τώρα που θήλαζα είχα πολύ ανεβασμένη προλακτινη και έμεινα εγκυος (άσχετα που δεν προχώρησε ) χωρίς να παρω χάπι ξανά αλλά φαντάζομαι μετά από μια γεννά λένε είσαι και πιο γόνιμη ίσως έπαιξε κάποιο ρόλο και αυτό 🤷‍♀️

Η γνωμη μου ειναι μην το προσπεράσεις πάντως έτσι επέμενε λίγο ρώτησε γιατρό και ενδοκρινολόγο να δεις τι θα σου πουν 

Για τις άλλες ορμόνες που εκανες δεν γνωριζω να σου απαντήσω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 κοιμάσαι η σπρώχνεις??? Όλη μέρα δεν έχω διαβάσει σχεδόν τίποτα κορίτσια. Έχω το νου μου στην Έλλη και τρέχω. Είχα γεμάτο πρόγραμμα σήμερα! Πράγμα που μου άρεσε γιατί δε σκέφτηκα καθόλου τι γίνεται με μένα και αν θα μου ρθει κλπ κλπ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Elli13 κοιμάσαι η σπρώχνεις??? Όλη μέρα δεν έχω διαβάσει σχεδόν τίποτα κορίτσια. Έχω το νου μου στην Έλλη και τρέχω. Είχα γεμάτο πρόγραμμα σήμερα! Πράγμα που μου άρεσε γιατί δε σκέφτηκα καθόλου τι γίνεται με μένα και αν θα μου ρθει κλπ κλπ! 

Καλέ τι να σπρώχνω.. κοντεύω να κοιμηθώ αυτή τη στιγμή, δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Μου έβαλαν και το δεύτερο υπόθετο πριν λιγο και με παρακολουθούν με καρδιοτοκογραφο.

Η κοπέλα που είναι μαζί στο δωμάτιο, έχει τον ίδιο γιατρο με εμένα. Μπήκε χτες, με τις ίδιες συνθήκες ακριβώς με εμένα. Μετά το δεύτερο υπόθετο την έπιασαν οι πόνοι, και το πρωί της έσπασαν τα νερά. Τώρα έχει ένα αγοράκι στην αγκαλιά της, που σε κάθε του "νιαούρισμα" εγώ βουρκωνω. Μακάρι να εξελιχθεί και εμένα έτσι ο τοκετός γιατί λίγο αγχώνομαι που ως τώρα δεν έχω νιώσει ούτε μια συσπαση, ούτε ένα ποναλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Καλέ τι να σπρώχνω.. κοντεύω να κοιμηθώ αυτή τη στιγμή, δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Μου έβαλαν και το δεύτερο υπόθετο πριν λιγο και με παρακολουθούν με καρδιοτοκογραφο.

Η κοπέλα που είναι μαζί στο δωμάτιο, έχει τον ίδιο γιατρο με εμένα. Μπήκε χτες, με τις ίδιες συνθήκες ακριβώς με εμένα. Μετά το δεύτερο υπόθετο την έπιασαν οι πόνοι, και το πρωί της έσπασαν τα νερά. Τώρα έχει ένα αγοράκι στην αγκαλιά της, που σε κάθε του "νιαούρισμα" εγώ βουρκωνω. Μακάρι να εξελιχθεί και εμένα έτσι ο τοκετός γιατί λίγο αγχώνομαι που ως τώρα δεν έχω νιώσει ούτε μια συσπαση, ούτε ένα ποναλακι...

Elli μου έτσι θα είσαι ακριβώς κ εσύ αύριο με την μικρούλα σου αγκαλιά!!! Ξεκουράσου οσο μπορείς.... Λίγες ωρίτσες μείνανε 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλέ τι να σπρώχνω.. κοντεύω να κοιμηθώ αυτή τη στιγμή, δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Μου έβαλαν και το δεύτερο υπόθετο πριν λιγο και με παρακολουθούν με καρδιοτοκογραφο.

Η κοπέλα που είναι μαζί στο δωμάτιο, έχει τον ίδιο γιατρο με εμένα. Μπήκε χτες, με τις ίδιες συνθήκες ακριβώς με εμένα. Μετά το δεύτερο υπόθετο την έπιασαν οι πόνοι, και το πρωί της έσπασαν τα νερά. Τώρα έχει ένα αγοράκι στην αγκαλιά της, που σε κάθε του "νιαούρισμα" εγώ βουρκωνω. Μακάρι να εξελιχθεί και εμένα έτσι ο τοκετός γιατί λίγο αγχώνομαι που ως τώρα δεν έχω νιώσει ούτε μια συσπαση, ούτε ένα ποναλακι...

Καλομελετα αγαπημένη μου...κ εγώ με το δεύτερο πήρα μπρος! Μου έσπασαν τα νερά κ το παιχνίδι άρχισε!! Σε λίγες ώρες θα την έχεις αγκαλιά! Είναι 11 κατά τις 3 θα έχεις γεννήσει. Αχ σαββατογενημενη και η κόρη τελικά!! Θα κάνετε απίστευτο δίδυμο μαμά και κόρη! Τρέμε μπαμπά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλέ τι να σπρώχνω.. κοντεύω να κοιμηθώ αυτή τη στιγμή, δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Μου έβαλαν και το δεύτερο υπόθετο πριν λιγο και με παρακολουθούν με καρδιοτοκογραφο.

Η κοπέλα που είναι μαζί στο δωμάτιο, έχει τον ίδιο γιατρο με εμένα. Μπήκε χτες, με τις ίδιες συνθήκες ακριβώς με εμένα. Μετά το δεύτερο υπόθετο την έπιασαν οι πόνοι, και το πρωί της έσπασαν τα νερά. Τώρα έχει ένα αγοράκι στην αγκαλιά της, που σε κάθε του "νιαούρισμα" εγώ βουρκωνω. Μακάρι να εξελιχθεί και εμένα έτσι ο τοκετός γιατί λίγο αγχώνομαι που ως τώρα δεν έχω νιώσει ούτε μια συσπαση, ούτε ένα ποναλακι...

Εγω κορίτσι μου με το πρώτο υπόθετο δεν είχα ακριβώς τίποτα όπως και εσυ τώρα 

δεύτερο δεν είχα βάλει γιατί πίστευα ότι ήταν τζάμπα κόπος αφού δεν κατάλαβα τίποτα με το πρώτο 

Τελικά ίσως είχα κάνει λαθος και έπρεπε να είχα βάλει και δεύτερο με αυτά που λέτε και εσεις εδώ 

σημασια έχει όπως και να γεννήσεις να είστε καλά εσεις 🥰 αύριο θα είσαι αγκαλιά με την κουκλα σου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πίνω το καφεδάκι μου για να ξεκινήσω για δουλειά σιγά σιγά και έχω άγχος για την @Elli13!!! Τι να κάνει άραγε? Λέτε να γέννησε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η dimand είπε:

Κορίτσι μου @evaioan τι κάνεις ? Έκανες χοριακη ?

Την πρώτη προχτές και σήμερα τη δεύτερη να δούμε αν θα έχουμε διπλασιασμό. Προχτές ήταν 69. Σε ευχαριστώ για την σκέψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

@Elli13 σίγουρα κρατάς το κορίτσι σου στα χέρια σου και δεν έχεις μυαλό για τίποτα άλλο τώρα!!!❤️🤱

@evaioan μπράβο κορίτσι μου! Καλούς διπλασιασμους ! Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε υπέροχα!!!

@cat12 για πεεεςςςς!! Έχουμε τίποτα? Εγώ τίποτα κορίτσια μου! Έκανα ένα από τα home test (το πρώιμης ανίχνευσης το αφήνω για τον επόμενο κύκλο) και βγήκε ολοκάθαρο! Τώρα περιμένω με το καλό την περίοδο μου αύριο η μεθαύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

@Elli13 σίγουρα κρατάς το κορίτσι σου στα χέρια σου και δεν έχεις μυαλό για τίποτα άλλο τώρα!!!❤️🤱

@evaioan μπράβο κορίτσι μου! Καλούς διπλασιασμους ! Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε υπέροχα!!!

@cat12 για πεεεςςςς!! Έχουμε τίποτα? Εγώ τίποτα κορίτσια μου! Έκανα ένα από τα home test (το πρώιμης ανίχνευσης το αφήνω για τον επόμενο κύκλο) και βγήκε ολοκάθαρο! Τώρα περιμένω με το καλό την περίοδο μου αύριο η μεθαύριο. 

Μαρή θα μας τρελάνεις εσύ, αφού τα hometest δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση! Ή κάντο έστω την αναμενόμενη ημέρα περιόδου ή μην το κάνεις καθόλου! Τσάμπα το έκανες.

@Elli13 επειδή είμαι σίγουρη ότι γεννησες, καλές αγκαλιές! Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθηκες πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Μαρή θα μας τρελάνεις εσύ, αφού τα hometest δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση! Ή κάντο έστω την αναμενόμενη ημέρα περιόδου ή μην το κάνεις καθόλου! Τσάμπα το έκανες.

@Elli13 επειδή είμαι σίγουρη ότι γεννησες, καλές αγκαλιές! Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθηκες πολύ!

Χαχαχαχαχα όχι μωρεε! Στην @dimand έδειξαν τα συγκεκριμένα πριν την καθυστέρηση!! Πάντως πολύ εύχομαι να το έκανα τσάμπα!!!😅😅🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

@Elli13 σίγουρα κρατάς το κορίτσι σου στα χέρια σου και δεν έχεις μυαλό για τίποτα άλλο τώρα!!!❤️🤱

@evaioan μπράβο κορίτσι μου! Καλούς διπλασιασμους ! Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε υπέροχα!!!

@cat12 για πεεεςςςς!! Έχουμε τίποτα? Εγώ τίποτα κορίτσια μου! Έκανα ένα από τα home test (το πρώιμης ανίχνευσης το αφήνω για τον επόμενο κύκλο) και βγήκε ολοκάθαρο! Τώρα περιμένω με το καλό την περίοδο μου αύριο η μεθαύριο. 

Καλημέρα 😊😊😊 όχι τίποτα ακόμα δεν έκανα άλλο τέστ δεν πονάω έχω ελάχιστα υγρά κ πόνο στο στήθος... Δεν θέλω να κάνω τεστ προς το παρόν να μην απογοητεύω γρήγορα πάλι😜 εγώ λογικά μέχρι τις 24 περιμένω περίοδο γιατί μου έρχεται 16η μέρα τους τελευταίους μήνες... Ααα κ χθες πήγα στον γιατρό για την εξωσωματική!!!🥰 Ξεκινάω δεύτερη μέρα της περιόδου ενέσεις οπότε επίσημα μπαίνω στην διαδικασία της εξωσωματικής 🥳.  Το μόνο που μου έκανε εντύπωση στον υπέρηχο δεν μου είπε από που έκανα ωορρηξία... Κ κοίταξα μετά την εξέταση τις ωοθήκες κ ήταν ίδιες... Λες να μην έκανα ωορηξια? Δεν σκέφτηκα να ρωτήσω... Μακάρι να πάνε όλα καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα 😊😊😊 όχι τίποτα ακόμα δεν έκανα άλλο τέστ δεν πονάω έχω ελάχιστα υγρά κ πόνο στο στήθος... Δεν θέλω να κάνω τεστ προς το παρόν να μην απογοητεύω γρήγορα πάλι😜 εγώ λογικά μέχρι τις 24 περιμένω περίοδο γιατί μου έρχεται 16η μέρα τους τελευταίους μήνες... Ααα κ χθες πήγα στον γιατρό για την εξωσωματική!!!🥰 Ξεκινάω δεύτερη μέρα της περιόδου ενέσεις οπότε επίσημα μπαίνω στην διαδικασία της εξωσωματικής 🥳.  Το μόνο που μου έκανε εντύπωση στον υπέρηχο δεν μου είπε από που έκανα ωορρηξία... Κ κοίταξα μετά την εξέταση τις ωοθήκες κ ήταν ίδιες... Λες να μην έκανα ωορηξια? Δεν σκέφτηκα να ρωτήσω... Μακάρι να πάνε όλα καλά....

Κορίτσι μου σου εύχομαι να μη χρειαστεί να ξεκινήσεις τίποτα! Να έχει ήδη έρθει και να σας κάνει την ανατροπή!! 

Αν όμως έρθει ,εσύ θα είσαι έτοιμη για το επόμενο βήμα που από όλα τα υπόλοιπα,θα είναι και το πιο σίγουρο προς την επιτυχία 🤞!! 

Όσο για την ωορηξια προφανώς επικεντρώθηκε σε αλλά ο γιατρός και το ξέχασε. Πάντως αν δεν είχες κάνει θα το είχε αναφέρει πιστεύω. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι να μη χρειαστεί να ξεκινήσεις τίποτα! Να έχει ήδη έρθει και να σας κάνει την ανατροπή!! 

Αν όμως έρθει ,εσύ θα είσαι έτοιμη για το επόμενο βήμα που από όλα τα υπόλοιπα,θα είναι και το πιο σίγουρο προς την επιτυχία 🤞!! 

Όσο για την ωορηξια προφανώς επικεντρώθηκε σε αλλά ο γιατρός και το ξέχασε. Πάντως αν δεν είχες κάνει θα το είχε αναφέρει πιστεύω. 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Έχω άγχος λίγο αλλά κ ανυπομονησία!!Μπορεί όντως να μην χρειαζόταν να μου το πει... Εύχομαι κ σε σένα να μην έρθει κ να έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφ κορίτσια μου όχι δεν γέννησα δυστυχώς. Τα ξημερώματα άρχισαν τα πρώτα πονακια που πολύ γρήγορα δυνάμωσαν. Διαστολή 1 και όπως είπα με τον τράχηλο τόσο πίσω η εξέταση απλά με πέθαινε. Κάποια στιγμή έβαλα τα κλάματα (συγγνώμη αν τρομάζω τις εγκυουλες μας). Ζήτησα επισκληρηδιο γιατί οι πόνοι έγιναν αφορητοι, έλα όμως που ο αναισθησιολογος ήταν στο χειρουργείο σε μια καισαρική. Να φυσάω και να ξεφυσαω εγώ, μέχρι που ήρθε επιτέλους. Σταμάτησα να νιώθω το οτιδήποτε, μου έβαλαν και τον ορό με την ωκυτοκινη η διαστολή όμως στο 1. Τουλάχιστον κοιμήθηκα γιατί στο δωμάτιο με το νεογέννητο της διπλανής κοιμήθηκα 1,5 ώρα σθλυνολικα.

Ο γιατρός μου να καλεί συνεχώς να μαθαίνει νέα μου και στο τελευταίο τηλεφώνημα είπε στην μαία να μου κλείσει τον όρο, να δούμε τι θα καταγράψει ο καρδιοτοκογραφος, και αν δεν εχουμε προχωρήσει παίζει το σενάριο να κατέβω πάλι στο δωμάτιο και να προσπαθήσουμε πάλι αύριο. 

Δεν αντέχω άλλο, έχω κουραστεί τόσο πολύ και ειλικρινά στεναχωριέμαι που παίρνει τόσο χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...