Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εσύ ποτέ είναι να πας στον γιατρό για να δεις την ωορρηξία?

Πήγα τώρα αρχές της εβδομάδας και μου είπε κορίτσια ότι θα γίνει Κυριακή Δευτέρα και να έχω τότε επαφές...μου είπε αν θέλω να έχω επαφές ως την Πέμπτη και από Παρασκευή να μην κάνουμε τίποτα ως τη Κυριακή κ Δευτέρα που θα γίνει...εγώ κορίτσια χθες βγήκα με τον άντρα μου μετά από πολυυυυυ καιρό και είχαμε επαφή αναπόφευκτα!!! Βέβαια επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα συμβεί (λίγο το ποτό λίγο η μουσική λίγο το κέφι ,δε θέλαμε και πολύ μετά!) Επίτηδες δεν είχαμε επαφή καθόλου τόσες μέρες και χθες ήταν η πρώτη μας επαφή μετά την περίοδο μου...τώρα στο ερώτημα μου και βοηθηστεεε

Από χθες είχα υγρά και σήμερα νιώθω πόνους ωορηξια ειδικά το πρωί έντονους και έκανα τεστ πριν έρθω δουλειά και βγήκε το παρακάτω...βέβαια η εφαρμογή το αξιολογεί ως low και έχω μπερδευτεί! Να κάνω επαφή εγώ σήμερα μιας και κατά το έργο σύμπτωση ο μικρός ήθελε από μόνος του να πάει να κοιμηθεί στη γιαγιά (δε το ζητάει ποτέ) και θα βγούμε και σήμερα ή να το καταπνιξω και να κάνω αύριο όπως είπε ο γιατρός????

 

@marinamanoulitsa μου ,σαν να το ψαχανεμιστηκα γιατί δεν έβλεπα νέα σου...λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ...νομίζω πως πια μετά από αυτό αποφάσισα να κάνω μόνο ηλεκτρονικά όταν και αν βλέπω τέτοιες γραμμές...τι να πω...πάρε τον χρόνο σου κορίτσι μου γλυκό και σύντομα εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα ❤️

IMG_20231007_151117.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πήγα τώρα αρχές της εβδομάδας και μου είπε κορίτσια ότι θα γίνει Κυριακή Δευτέρα και να έχω τότε επαφές...μου είπε αν θέλω να έχω επαφές ως την Πέμπτη και από Παρασκευή να μην κάνουμε τίποτα ως τη Κυριακή κ Δευτέρα που θα γίνει...εγώ κορίτσια χθες βγήκα με τον άντρα μου μετά από πολυυυυυ καιρό και είχαμε επαφή αναπόφευκτα!!! Βέβαια επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα συμβεί (λίγο το ποτό λίγο η μουσική λίγο το κέφι ,δε θέλαμε και πολύ μετά!) Επίτηδες δεν είχαμε επαφή καθόλου τόσες μέρες και χθες ήταν η πρώτη μας επαφή μετά την περίοδο μου...τώρα στο ερώτημα μου και βοηθηστεεε

Από χθες είχα υγρά και σήμερα νιώθω πόνους ωορηξια ειδικά το πρωί έντονους και έκανα τεστ πριν έρθω δουλειά και βγήκε το παρακάτω...βέβαια η εφαρμογή το αξιολογεί ως low και έχω μπερδευτεί! Να κάνω επαφή εγώ σήμερα μιας και κατά το έργο σύμπτωση ο μικρός ήθελε από μόνος του να πάει να κοιμηθεί στη γιαγιά (δε το ζητάει ποτέ) και θα βγούμε και σήμερα ή να το καταπνιξω και να κάνω αύριο όπως είπε ο γιατρός????

 

@marinamanoulitsa μου ,σαν να το ψαχανεμιστηκα γιατί δεν έβλεπα νέα σου...λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ...νομίζω πως πια μετά από αυτό αποφάσισα να κάνω μόνο ηλεκτρονικά όταν και αν βλέπω τέτοιες γραμμές...τι να πω...πάρε τον χρόνο σου κορίτσι μου γλυκό και σύντομα εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα ❤️

IMG_20231007_151117.jpg

Low το βγαζει;; εγώ θετικό το βλέπω! Πάντως εγώ προτείνω αν το θέλετε να το κάνετε κ σήμερα κ οπότε θέλετε, σίγουρα η αυθόρμητη επαφή έχει περισσότερες πιθανότητες από τις προγραμματισμένες,  βούουρ λοιπόν🥳🥳 να περάσετε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Αγαπημένες μου αποφάσισα να σας γράψω κι εγώ τώρα τα νέα μου!! Ήταν τόσο όμορφο το κλίμα εδώ με τα χαρμόσυνα και είπα να σας τα πω λίγο αργότερα! Εμείς πήγαμε την Πέμπτη στον γιατρό. Σας θυμίζω ότι είχαμε πολύ κακό σπέρμα. Μας είπε ότι από την εμπειρία του δε θα βελτιωθεί ικανοποιητικά για να επιτευχθεί φυσιολογική σύλληψη. Πάθαμε λίγο έναν πανικό, ο σύντροφος δηλαδή γιατί εγώ μέσα μου για κάποιο λόγο το ήξερα και μας παρέπεμψε στην εξωσωματική. Πλέον νιώθω ότι όλα μπαίνουν σε μια σειρά! Σίγουρα θα κάνουμε τη θεραπεία μας με το μικρόβιο, βιταμίνες κτλ αλλά θα το προσπαθήσουμε και με τους δύο τρόπους, μόνοι μας και με βοήθεια. Δε θέλουμε να αφήσουμε άλλο χρόνο να περάσει, εμπιστευόμαστε τον γιατρό μας και προχωράμε ολοταχώς! Αυτά από εμένα..

Α!!! Μην ξεχάσετε σας παρακαλώ να μου στείλετε πολλή πολλή θετική ενέργεια!!! ♥️😘😘

Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά στο τέλος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, εσείς κάνετε κανονικά τις επαφές σας χωρίς άγχος πλέον και όλα θα γίνουν🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πήγα τώρα αρχές της εβδομάδας και μου είπε κορίτσια ότι θα γίνει Κυριακή Δευτέρα και να έχω τότε επαφές...μου είπε αν θέλω να έχω επαφές ως την Πέμπτη και από Παρασκευή να μην κάνουμε τίποτα ως τη Κυριακή κ Δευτέρα που θα γίνει...εγώ κορίτσια χθες βγήκα με τον άντρα μου μετά από πολυυυυυ καιρό και είχαμε επαφή αναπόφευκτα!!! Βέβαια επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα συμβεί (λίγο το ποτό λίγο η μουσική λίγο το κέφι ,δε θέλαμε και πολύ μετά!) Επίτηδες δεν είχαμε επαφή καθόλου τόσες μέρες και χθες ήταν η πρώτη μας επαφή μετά την περίοδο μου...τώρα στο ερώτημα μου και βοηθηστεεε

Από χθες είχα υγρά και σήμερα νιώθω πόνους ωορηξια ειδικά το πρωί έντονους και έκανα τεστ πριν έρθω δουλειά και βγήκε το παρακάτω...βέβαια η εφαρμογή το αξιολογεί ως low και έχω μπερδευτεί! Να κάνω επαφή εγώ σήμερα μιας και κατά το έργο σύμπτωση ο μικρός ήθελε από μόνος του να πάει να κοιμηθεί στη γιαγιά (δε το ζητάει ποτέ) και θα βγούμε και σήμερα ή να το καταπνιξω και να κάνω αύριο όπως είπε ο γιατρός????

 

@marinamanoulitsa μου ,σαν να το ψαχανεμιστηκα γιατί δεν έβλεπα νέα σου...λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ...νομίζω πως πια μετά από αυτό αποφάσισα να κάνω μόνο ηλεκτρονικά όταν και αν βλέπω τέτοιες γραμμές...τι να πω...πάρε τον χρόνο σου κορίτσι μου γλυκό και σύντομα εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα ❤️

IMG_20231007_151117.jpg

Καλε για μένα αυτό είναι θετικότατο!!! Επίσης να σου πω οτι ο δικός μου γυναικολόγος λεει οτι οι επαφές είναι καλύτερα καθε μέρα παρά να το προγραμματίζεις είτε μέρα παρά μέρα κτλ. Δεύτερον!!! Και κυριότερο!!! Δεν ειδαμε τη τακτική της @dimand;;; Επαφη καθε μέρα στις γόνιμες και θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Μου επιβεβαίωσε τα λόγια του γιατρού μου! Εγώ λεω να μην το αφήσεις για σήμερα! Αφου το θέλετε που το θέλετε καλε γιατί να το καταπνιξεις;;;

Ταπεινή μου άποψη τα πιο πάνω Ε; δεν πιέζω καμία 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πήγα τώρα αρχές της εβδομάδας και μου είπε κορίτσια ότι θα γίνει Κυριακή Δευτέρα και να έχω τότε επαφές...μου είπε αν θέλω να έχω επαφές ως την Πέμπτη και από Παρασκευή να μην κάνουμε τίποτα ως τη Κυριακή κ Δευτέρα που θα γίνει...εγώ κορίτσια χθες βγήκα με τον άντρα μου μετά από πολυυυυυ καιρό και είχαμε επαφή αναπόφευκτα!!! Βέβαια επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα συμβεί (λίγο το ποτό λίγο η μουσική λίγο το κέφι ,δε θέλαμε και πολύ μετά!) Επίτηδες δεν είχαμε επαφή καθόλου τόσες μέρες και χθες ήταν η πρώτη μας επαφή μετά την περίοδο μου...τώρα στο ερώτημα μου και βοηθηστεεε

Από χθες είχα υγρά και σήμερα νιώθω πόνους ωορηξια ειδικά το πρωί έντονους και έκανα τεστ πριν έρθω δουλειά και βγήκε το παρακάτω...βέβαια η εφαρμογή το αξιολογεί ως low και έχω μπερδευτεί! Να κάνω επαφή εγώ σήμερα μιας και κατά το έργο σύμπτωση ο μικρός ήθελε από μόνος του να πάει να κοιμηθεί στη γιαγιά (δε το ζητάει ποτέ) και θα βγούμε και σήμερα ή να το καταπνιξω και να κάνω αύριο όπως είπε ο γιατρός????

 

@marinamanoulitsa μου ,σαν να το ψαχανεμιστηκα γιατί δεν έβλεπα νέα σου...λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ...νομίζω πως πια μετά από αυτό αποφάσισα να κάνω μόνο ηλεκτρονικά όταν και αν βλέπω τέτοιες γραμμές...τι να πω...πάρε τον χρόνο σου κορίτσι μου γλυκό και σύντομα εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα ❤️

IMG_20231007_151117.jpg

Θετικό το λέω εγώ αυτό! Αν σκεφτείς ότι Σ εμένα ήταν πολύ πιο αχνό την ίδια στιγμή που το clear έβγαζε φατσουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa θα σου πω τη γνώμη μου με όλη μου την αγάπη..εγώ σε κανένα τεστ δεν είδα ροζ παχιά γραμμή ούτε τίποτα από γραμμή..μια σκιά είδα όμως..σε όλα τα τεστ π μας έχεις στείλει κατά καιρούς μια φορά είδα όντως κανονική γραμμή,όχι όμως αυτόν τον μήνα..η γραμμή όταν είναι εγκυμοσύνης μια κ έχεις ήδη δυο επιτυχείς εγκυμοσύνες φαίνονται βρε κορίτσια κάνουν μπαμ δεν πρέπει να βάλουμε Μεγεθυντικό φακό..στα λέω με όλη μ την αγάπη γτ κ με το κύμα συμπαράστασης κ αγάπης εδώ μέσα αναπτερώνονται κ οι ελπίδες σου σχετικά με τα τεστ..αλλά για να πούμε είναι θετικό πρέπει να φαίνεται κ για τέτοιο..έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και εύχομαι πραγματικά να σου έρθει το τρίτο θαυματάκι σου..αλλά όντως θα συμφωνήσω μαζί σου τεστ μόνο με την καθυστέρηση…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πήγα τώρα αρχές της εβδομάδας και μου είπε κορίτσια ότι θα γίνει Κυριακή Δευτέρα και να έχω τότε επαφές...μου είπε αν θέλω να έχω επαφές ως την Πέμπτη και από Παρασκευή να μην κάνουμε τίποτα ως τη Κυριακή κ Δευτέρα που θα γίνει...εγώ κορίτσια χθες βγήκα με τον άντρα μου μετά από πολυυυυυ καιρό και είχαμε επαφή αναπόφευκτα!!! Βέβαια επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα συμβεί (λίγο το ποτό λίγο η μουσική λίγο το κέφι ,δε θέλαμε και πολύ μετά!) Επίτηδες δεν είχαμε επαφή καθόλου τόσες μέρες και χθες ήταν η πρώτη μας επαφή μετά την περίοδο μου...τώρα στο ερώτημα μου και βοηθηστεεε

Από χθες είχα υγρά και σήμερα νιώθω πόνους ωορηξια ειδικά το πρωί έντονους και έκανα τεστ πριν έρθω δουλειά και βγήκε το παρακάτω...βέβαια η εφαρμογή το αξιολογεί ως low και έχω μπερδευτεί! Να κάνω επαφή εγώ σήμερα μιας και κατά το έργο σύμπτωση ο μικρός ήθελε από μόνος του να πάει να κοιμηθεί στη γιαγιά (δε το ζητάει ποτέ) και θα βγούμε και σήμερα ή να το καταπνιξω και να κάνω αύριο όπως είπε ο γιατρός????

 

@marinamanoulitsa μου ,σαν να το ψαχανεμιστηκα γιατί δεν έβλεπα νέα σου...λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ...νομίζω πως πια μετά από αυτό αποφάσισα να κάνω μόνο ηλεκτρονικά όταν και αν βλέπω τέτοιες γραμμές...τι να πω...πάρε τον χρόνο σου κορίτσι μου γλυκό και σύντομα εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα ❤️

IMG_20231007_151117.jpg

Θετικότατο φαίνεται κορίτσι μου!!! Μια χαρά που είχες χθες επαφή να υπάρχουν κ να περιμένουν 😉🤞κ απόψε σίγουρα!!! Κ αύριο πρωί όπως είχε πει κάποια κοπέλα ότι της στο είχε ο γιατρός της!!! Κ εγώ σήμερα το πρωί μου βγήκε φατσούλα αλλά δεν ήταν έντονο ίσο η δεύτερη γραμμή κ έκανα όταν γύρισα από την δουλειά κ ήταν καταθετικό. Μεγάλη διαφορά... κ εγώ είχα προχθές χθες επαφή σήμερα πριν λίγο κ λέω κ το βράδυ 🫣 να δοκιμάσω κ της @dimand τις επαφές διπλές φορές μήπως γίνει κάνα θαυματακι! Ευτυχώς δεν δουλεύει καθόλου κ είμαστε πιο χαλαροί... @dimand στείλε μπεμπεδοσκονη σε όλες μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Θετικότατο φαίνεται κορίτσι μου!!! Μια χαρά που είχες χθες επαφή να υπάρχουν κ να περιμένουν 😉🤞κ απόψε σίγουρα!!! Κ αύριο πρωί όπως είχε πει κάποια κοπέλα ότι της στο είχε ο γιατρός της!!! Κ εγώ σήμερα το πρωί μου βγήκε φατσούλα αλλά δεν ήταν έντονο ίσο η δεύτερη γραμμή κ έκανα όταν γύρισα από την δουλειά κ ήταν καταθετικό. Μεγάλη διαφορά... κ εγώ είχα προχθές χθες επαφή σήμερα πριν λίγο κ λέω κ το βράδυ 🫣 να δοκιμάσω κ της @dimand τις επαφές διπλές φορές μήπως γίνει κάνα θαυματακι! Ευτυχώς δεν δουλεύει καθόλου κ είμαστε πιο χαλαροί... @dimand στείλε μπεμπεδοσκονη σε όλες μας!!!! 

Σας στέλνω φουλ μπεμπεδοσκονη 🩵💓🩵💓🩵🩵🩵🩷🩵🩵🩷🩵🩵🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά στο τέλος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, εσείς κάνετε κανονικά τις επαφές σας χωρίς άγχος πλέον και όλα θα γίνουν🥰🥰

Αυτό είπαμε μεταξύ σοβαρού κι αστείου! Να ευχαριστηθούμε το σεξ χωρίς άγχος επιτέλους! 😁 

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@marinamanoulitsa θα σου πω τη γνώμη μου με όλη μου την αγάπη..εγώ σε κανένα τεστ δεν είδα ροζ παχιά γραμμή ούτε τίποτα από γραμμή..μια σκιά είδα όμως..σε όλα τα τεστ π μας έχεις στείλει κατά καιρούς μια φορά είδα όντως κανονική γραμμή,όχι όμως αυτόν τον μήνα..η γραμμή όταν είναι εγκυμοσύνης μια κ έχεις ήδη δυο επιτυχείς εγκυμοσύνες φαίνονται βρε κορίτσια κάνουν μπαμ δεν πρέπει να βάλουμε Μεγεθυντικό φακό..στα λέω με όλη μ την αγάπη γτ κ με το κύμα συμπαράστασης κ αγάπης εδώ μέσα αναπτερώνονται κ οι ελπίδες σου σχετικά με τα τεστ..αλλά για να πούμε είναι θετικό πρέπει να φαίνεται κ για τέτοιο..έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και εύχομαι πραγματικά να σου έρθει το τρίτο θαυματάκι σου..αλλά όντως θα συμφωνήσω μαζί σου τεστ μόνο με την καθυστέρηση…🥰

@Tinasardin8689 Κορίτσι μου εσύ πώς είσαι; Γράψε μας νέα σου... Βρήκατε ρυθμούς με τη μικρούλα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@Tinasardin8689 Κορίτσι μου εσύ πώς είσαι; Γράψε μας νέα σου... Βρήκατε ρυθμούς με τη μικρούλα σου;;

Γενικά είναι ένα ήσυχο παιδάκι..παράπονο δεν έχουμε…λίγη γκρίνια,λίγο ξενύχτι..τίποτα το ιδιαίτερο αλλά εμένα με έχουν επηρεάσει πολύ τα ορμονικά…κλαίω σχεδόν καθημερινά χωρίς λόγο και αιτία..δεν έχω όρεξη να φάω..κάπως αυτή η ευθύνη που βλέπω κάθε λεπτό δίπλα μου δεν ξέρω πώς μ έκατσε..κάνω υπομονή κ βλέπουμε..σε ασκός σε όλες τις γυναίκες είπα που έμειναν με ένα παιδί και σε όλες που έκαναν δυο κ τρία κλπ..ίσως είναι αρχή κ μ φαίνονται βουνό όλα..τι να πω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή όντως από ότι κατάλαβα φαίνομαι τρελή για κάποιες εδώ μέσα και φαντάζομαι γραμμές....δεν θα ξαναγράψω νέα μου...θα σας παρακολουθώ όμως...!!!!!και θα σας στέλνω προσωπικά μηνύματα...και οποία θέλει να μου στέλνει φυσικά..φιλιά πολλά κορίτσια αλλά δεν θέλω λογοκρισία ...ούτε κριτική!εντάξει οκ φαντάζομαι γραμμές...είμαι τρελή!πάντως και το κορίτσι η @dimand αχνή γραμμή είχε και όντως ήταν έγκυος γιατί αυτό είναι το φυσικό πριν την καθυστέρηση...να είναι αχνή η γραμμή!!! συγνώμη κορίτσια αλλά ήδη αυτό που περνάω είναι αρκετό...καλή συνέχεια σε όλες!!!!σας αγαπώ όσες είστε δίπλα μου και με στηρίζετε....θα μιλάμε από μηνύματα... φιλιά 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Επειδή όντως από ότι κατάλαβα φαίνομαι τρελή για κάποιες εδώ μέσα και φαντάζομαι γραμμές....δεν θα ξαναγράψω νέα μου...θα σας παρακολουθώ όμως...!!!!!και θα σας στέλνω προσωπικά μηνύματα...και οποία θέλει να μου στέλνει φυσικά..φιλιά πολλά κορίτσια αλλά δεν θέλω λογοκρισία ...ούτε κριτική!εντάξει οκ φαντάζομαι γραμμές...είμαι τρελή!πάντως και το κορίτσι η @dimand αχνή γραμμή είχε και όντως ήταν έγκυος γιατί αυτό είναι το φυσικό πριν την καθυστέρηση...να είναι αχνή η γραμμή!!! συγνώμη κορίτσια αλλά ήδη αυτό που περνάω είναι αρκετό...καλή συνέχεια σε όλες!!!!σας αγαπώ όσες είστε δίπλα μου και με στηρίζετε....θα μιλάμε από μηνύματα... φιλιά 💓

Επειδή καταλαβαίνω πως το λες για εμένα σου μίλησα με πολλή αγάπη και λυπάμαι που το πήρες στραβά και αποσύρομαι εγώ μια και δεν έχω δουλειά σε αυτό το θέμα όπως και να έχει..σου μίλησα με κάθε ειλικρίνεια και όλες περνάμε τα ζόρια μας..Να είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει καμία διάθεση για κριτική..Καλή συνέχεια και καλή τύχη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Επειδή όντως από ότι κατάλαβα φαίνομαι τρελή για κάποιες εδώ μέσα και φαντάζομαι γραμμές....δεν θα ξαναγράψω νέα μου...θα σας παρακολουθώ όμως...!!!!!και θα σας στέλνω προσωπικά μηνύματα...και οποία θέλει να μου στέλνει φυσικά..φιλιά πολλά κορίτσια αλλά δεν θέλω λογοκρισία ...ούτε κριτική!εντάξει οκ φαντάζομαι γραμμές...είμαι τρελή!πάντως και το κορίτσι η @dimand αχνή γραμμή είχε και όντως ήταν έγκυος γιατί αυτό είναι το φυσικό πριν την καθυστέρηση...να είναι αχνή η γραμμή!!! συγνώμη κορίτσια αλλά ήδη αυτό που περνάω είναι αρκετό...καλή συνέχεια σε όλες!!!!σας αγαπώ όσες είστε δίπλα μου και με στηρίζετε....θα μιλάμε από μηνύματα... φιλιά 💓

Κορίτσι μου καμία δεν σε βλέπει τρελή... όλες μας απαντήσαμε στο τεστ σου κ όντως φαινόταν η γραμμή. Κ τα τρία τεστ που είχες βάλει όλα μαζί φαινόταν... αν είσαι εσύ τρελή είμαστε κ όσες είδαμε την γραμμή κ το θεωρήσαμε θετικό!! Όλες εδώ μέσα με τον ίδιο σκοπό κ λαχτάρα είμαστε χαμογελάμε με τα θετικά, στεναχωριομαστε οταν έρθει η περίοδος κ εδώ μέσα μπορούμε να μιλήσουμε... μπορεί σε κάποια τέστ στην φωτογραφία να μην φαίνεται όπως με το δικό σου μάτι όταν το έχεις μπροστά σου. Κ στα τεστ το είδαμε αρκετές κοπέλες. Δεν πιστεύω να σκέφτεται κάποια έτσι για σένα. Όλες μας δίνουμε τον ίδιο αγώνα.. σε στηρίζουμε κ να κάνεις ότι νιώθεις εσύ καλύτερα για την δική σου υγεία... εδώ θα είμαστε όποτε θες να μιλήσεις η εδώ η σε προσωπικό μήνυμα... σου στέλνω μια αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Επειδή όντως από ότι κατάλαβα φαίνομαι τρελή για κάποιες εδώ μέσα και φαντάζομαι γραμμές....δεν θα ξαναγράψω νέα μου...θα σας παρακολουθώ όμως...!!!!!και θα σας στέλνω προσωπικά μηνύματα...και οποία θέλει να μου στέλνει φυσικά..φιλιά πολλά κορίτσια αλλά δεν θέλω λογοκρισία ...ούτε κριτική!εντάξει οκ φαντάζομαι γραμμές...είμαι τρελή!πάντως και το κορίτσι η @dimand αχνή γραμμή είχε και όντως ήταν έγκυος γιατί αυτό είναι το φυσικό πριν την καθυστέρηση...να είναι αχνή η γραμμή!!! συγνώμη κορίτσια αλλά ήδη αυτό που περνάω είναι αρκετό...καλή συνέχεια σε όλες!!!!σας αγαπώ όσες είστε δίπλα μου και με στηρίζετε....θα μιλάμε από μηνύματα... φιλιά 💓

Κούκλα μου δε νομίζω πως το πε με κακή διάθεση η κοπέλα, τη γνώμη της είπε, αυτό δεν είναι κατηγορώ προς εσένα.. Κι εγώ σου έχω εκφράσει τη γνώμη μου πώς ίσως είναι εξάτμισης γιατί δεν ξέρω τα συγκεκριμένα τεστ. Το φόρουμ είναι για να ανταλλάσσουμε απόψεις κι εμπειρίες. Ούτε σε αποκάλεσε καμία τρελή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όντως δεν πιστεύω ότι είχε κάποια κακή πρόθεση... εννοείται ότι θα λέμε την γνώμη μας κ σίγουρα όλες είναι καλοπροαίρετες... δεν υπάρχει λόγος για παρεξήγηση... είναι κρίμα να υπάρχει αυτό το κλίμα... Όλες για το ίδιο πράγμα παλεύουμε κάθε μήνα κ όλες καταλαβαίνουμε η μία την άλλη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι Από τις τελευταίες προσθήκες στην παρέα σας αλλά  θα πω ότι ναι  δεν συμφωνούμε όλοι σε όλα αλλά καταλαβαίνω κ ότι η καθεμία περνάει τα ζόρια της κ μπορεί αλλιώς να αντιληφθεί τον γραπτό λογο που πάντα υπάρχει ενδεχόμενο να παρεξηγηθεί 

 

Νομίζω απλά είναι θέμα timing 

Πότε θα ειπωθεί κάτι, γιατί όταν βιώνεις κάτι δυνατό κ όχι ευχάριστο  αυτό που χρειάζεσαι είναι ενσυναισθηση κ μόλις δυναμώσεις  μπορείς να ανοίξεις κ την καρδιά σου κ το μυαλό σου για να ανταλλάξεις απόψεις 

Κ αυτό είναι πιο εποικοδομητικό

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Είμαι Από τις τελευταίες προσθήκες στην παρέα σας αλλά  θα πω ότι ναι  δεν συμφωνούμε όλοι σε όλα αλλά καταλαβαίνω κ ότι η καθεμία περνάει τα ζόρια της κ μπορεί αλλιώς να αντιληφθεί τον γραπτό λογο που πάντα υπάρχει ενδεχόμενο να παρεξηγηθεί 

 

Νομίζω απλά είναι θέμα timing 

Πότε θα ειπωθεί κάτι, γιατί όταν βιώνεις κάτι δυνατό κ όχι ευχάριστο  αυτό που χρειάζεσαι είναι ενσυναισθηση κ μόλις δυναμώσεις  μπορείς να ανοίξεις κ την καρδιά σου κ το μυαλό σου για να ανταλλάξεις απόψεις 

Κ αυτό είναι πιο εποικοδομητικό

 

Ακριβώς αυτό σκέφτηκα κι εγώ! Ο γραπτός λόγος το έχει αυτό δυστυχώς.. κορίτσια σας παρακαλώ να μη φύγει καμία @marinamanoulitsa @Tinasardin8689 αλλά όπως νιώθετε! Εδώ πρέπει να νιώθουμε όμορφα και άνετα!

Μαρίνα πάρε το χρόνο σου κορίτσι μου δεν ήταν εύκολο αυτό που σου συνέβη! 

Είμαι σίγουρη ότι δεν υπήρξε κακή πρόθεση!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά! Σχολασα γύρισα σπίτι έκανα άλλο ένα τεστ και βγήκε ακόμη πιο φουλ,οπότε μάλλον όντως κορυφώνεται η ωορηξια μου . Βέβαια σίγουρα από ότι έχω καταλάβει τα τεστ πιάνουν την ορμόνη αλλά η ωορηξια γίνεται μετά από 24 ώρες. Οπότε σήμερα και αύριο θα έχω δουλίτσα... η εφαρμογή τώρα το έβγαλε high , pick  δεν έχω δει ακόμη . Σας το στέλνω να έχετε εικόνα. 

Όσο αφορά τα υπόλοιπα...αχ καταλαβαίνω απόλυτα και την μια και την άλλη πλευρά. Είναι φορές που νιώθουμε ότι ζαλιζουμε το σύμπαν γύρω μας αλλά πραγματικά αυτός είναι ο λόγος που είμαστε εδώ. Εδώ είμαστε αποδεκτές και ας νιώθουμε έτσι, εδω είμαστε για να βγάζουμε όλα τα μας τα συναισθήματα χωρίς να νιώθουμε άσχημα. Ξέρουμε ότι η μία καταλαβαίνει την άλλη. @marinamanoulitsaμας να μην σταματήσεις να μας γράφεις, σε θέλουμε εδώ όλες μας. @Tinasardin8689ούτε εσύ να σταματήσεις να μας γράφεις, χρειαζόμαστε την κάθε μια εδώ μέσα! Η κάθε μία έχει μια δική της ιστορία και πολλά να μοιραστει και να πει! Καταλαβαινω και την δική σου γραφή σήμερα,ότι δεν ήταν με κακό σκοπό. Το ξέρω! Απλά πιστεύω ήταν ένα κακό timing.. η Μαρίνα μας έχει να φροντίσει την πληγή της τώρα και νιώθει ευάλωτη και πληγωμένη με ότι συνέβη και εσύ με μια πιο ψύχραιμη ματιά αντιλαμβάνεσαι αλλιώς τα πράγματα αυτή τη στιγμή. Η αλήθεια είναι ότι ναι ,υπήρχαν γραμμές και είχαν και χρώμα , και το λέω χωρίς να έχω δει το δικό της τεστ από κοντά αλλά βλέποντας το δικό μου που ήταν ιδιο αντιλαμβάνομαι πως προφανώς υπήρξε προβληματική παρτίδα..είχα και εγώ ροζ γραμμή .δεν ήταν εξάτμισης και όμως δεν ήμουν ούτε εγώ έγκυος! Και οι δυο μας είστε απόλυτα αγαπητές και η γνώμη και τα σχόλια σας έχουν πολλά να δώσουν μέσα σε αυτή την παρέα μας! Όπως είπαμε και πριν λίγες μέρες ενσυναίσθηση..η μία να μπαίνει στη θέση της άλλης. Στην προκειμένη εγώ μπήκα και στις δύο θέσεις και ένιωσα το ίδιο! Και οι δύο απλά τα βλέπετε από άλλη σκοπιά,άλλη κατάσταση ψυχική η κάθε μία,αλλά αυτό είναι το μαγικό εδώ μέσα!! 

Σας στέλνω το τεστ μου να κάτσετε όλες να το δείτε και να αφήσουμε πίσω τα υπόλοιπα. Όπως είπε η Έλλη μας εδώ είμαστε σαν μια παρέα κολλητών που η κάθε μία έχει διαφορετική άποψη για ένα ζήτημα. Αυτό είναι το ωραίο!! Θα σφαχτουμε και θα αγκαλιάσουμε την ίδια ώρα γιατί αυτά κάνουν οι κολλητές ❤️

IMG_20231007_221634.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά! Σχολασα γύρισα σπίτι έκανα άλλο ένα τεστ και βγήκε ακόμη πιο φουλ,οπότε μάλλον όντως κορυφώνεται η ωορηξια μου . Βέβαια σίγουρα από ότι έχω καταλάβει τα τεστ πιάνουν την ορμόνη αλλά η ωορηξια γίνεται μετά από 24 ώρες. Οπότε σήμερα και αύριο θα έχω δουλίτσα... η εφαρμογή τώρα το έβγαλε high , pick  δεν έχω δει ακόμη . Σας το στέλνω να έχετε εικόνα. 

Όσο αφορά τα υπόλοιπα...αχ καταλαβαίνω απόλυτα και την μια και την άλλη πλευρά. Είναι φορές που νιώθουμε ότι ζαλιζουμε το σύμπαν γύρω μας αλλά πραγματικά αυτός είναι ο λόγος που είμαστε εδώ. Εδώ είμαστε αποδεκτές και ας νιώθουμε έτσι, εδω είμαστε για να βγάζουμε όλα τα μας τα συναισθήματα χωρίς να νιώθουμε άσχημα. Ξέρουμε ότι η μία καταλαβαίνει την άλλη. @marinamanoulitsaμας να μην σταματήσεις να μας γράφεις, σε θέλουμε εδώ όλες μας. @Tinasardin8689ούτε εσύ να σταματήσεις να μας γράφεις, χρειαζόμαστε την κάθε μια εδώ μέσα! Η κάθε μία έχει μια δική της ιστορία και πολλά να μοιραστει και να πει! Καταλαβαινω και την δική σου γραφή σήμερα,ότι δεν ήταν με κακό σκοπό. Το ξέρω! Απλά πιστεύω ήταν ένα κακό timing.. η Μαρίνα μας έχει να φροντίσει την πληγή της τώρα και νιώθει ευάλωτη και πληγωμένη με ότι συνέβη και εσύ με μια πιο ψύχραιμη ματιά αντιλαμβάνεσαι αλλιώς τα πράγματα αυτή τη στιγμή. Η αλήθεια είναι ότι ναι ,υπήρχαν γραμμές και είχαν και χρώμα , και το λέω χωρίς να έχω δει το δικό της τεστ από κοντά αλλά βλέποντας το δικό μου που ήταν ιδιο αντιλαμβάνομαι πως προφανώς υπήρξε προβληματική παρτίδα..είχα και εγώ ροζ γραμμή .δεν ήταν εξάτμισης και όμως δεν ήμουν ούτε εγώ έγκυος! Και οι δυο μας είστε απόλυτα αγαπητές και η γνώμη και τα σχόλια σας έχουν πολλά να δώσουν μέσα σε αυτή την παρέα μας! Όπως είπαμε και πριν λίγες μέρες ενσυναίσθηση..η μία να μπαίνει στη θέση της άλλης. Στην προκειμένη εγώ μπήκα και στις δύο θέσεις και ένιωσα το ίδιο! Και οι δύο απλά τα βλέπετε από άλλη σκοπιά,άλλη κατάσταση ψυχική η κάθε μία,αλλά αυτό είναι το μαγικό εδώ μέσα!! 

Σας στέλνω το τεστ μου να κάτσετε όλες να το δείτε και να αφήσουμε πίσω τα υπόλοιπα. Όπως είπε η Έλλη μας εδώ είμαστε σαν μια παρέα κολλητών που η κάθε μία έχει διαφορετική άποψη για ένα ζήτημα. Αυτό είναι το ωραίο!! Θα σφαχτουμε και θα αγκαλιάσουμε την ίδια ώρα γιατί αυτά κάνουν οι κολλητές ❤️

IMG_20231007_221634.jpg

Έχεις δίκιο έτσι είναι όπως τα λες... στο θέμα του τεστ πάντως σκουρυνε κ άλλο!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Γενικά είναι ένα ήσυχο παιδάκι..παράπονο δεν έχουμε…λίγη γκρίνια,λίγο ξενύχτι..τίποτα το ιδιαίτερο αλλά εμένα με έχουν επηρεάσει πολύ τα ορμονικά…κλαίω σχεδόν καθημερινά χωρίς λόγο και αιτία..δεν έχω όρεξη να φάω..κάπως αυτή η ευθύνη που βλέπω κάθε λεπτό δίπλα μου δεν ξέρω πώς μ έκατσε..κάνω υπομονή κ βλέπουμε..σε ασκός σε όλες τις γυναίκες είπα που έμειναν με ένα παιδί και σε όλες που έκαναν δυο κ τρία κλπ..ίσως είναι αρχή κ μ φαίνονται βουνό όλα..τι να πω…

Είναι και τα baby blues από όσο ξέρω μετά τον τοκετό ή ακόμα και η επιλοχειος κατάθλιψη που δυστυχώς χτυπάνε την πόρτα στις μανουλες.. Είναι όλα απόλυτα λογικά και δικαιολογημένα, αφού ούτε αυτή η ορμονική μετάπτωση ούτε η νέα ευθύνη που ήρθε ξαφνικά είναι εύκολες καταστάσεις. Εύχομαι πολύ σύντομα να νιώσεις καλύτερα κορίτσι μου, πάρε τον χρόνο σου, αλλιώς μη διστάσεις να ζητήσεις βοήθεια. Το μωράκι σου θα είναι καλά όταν είσαι και εσύ καλά! Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Επειδή όντως από ότι κατάλαβα φαίνομαι τρελή για κάποιες εδώ μέσα και φαντάζομαι γραμμές....δεν θα ξαναγράψω νέα μου...θα σας παρακολουθώ όμως...!!!!!και θα σας στέλνω προσωπικά μηνύματα...και οποία θέλει να μου στέλνει φυσικά..φιλιά πολλά κορίτσια αλλά δεν θέλω λογοκρισία ...ούτε κριτική!εντάξει οκ φαντάζομαι γραμμές...είμαι τρελή!πάντως και το κορίτσι η @dimand αχνή γραμμή είχε και όντως ήταν έγκυος γιατί αυτό είναι το φυσικό πριν την καθυστέρηση...να είναι αχνή η γραμμή!!! συγνώμη κορίτσια αλλά ήδη αυτό που περνάω είναι αρκετό...καλή συνέχεια σε όλες!!!!σας αγαπώ όσες είστε δίπλα μου και με στηρίζετε....θα μιλάμε από μηνύματα... φιλιά 💓

Θεωρώ πως η κοπέλα δεν είχε καμία κακια πρόθεση και προς θεού να μην μπορούμε να πούμε ουτε και την άποψη μας;;;που ζούμε δηλαδή;όλες παλεύουμε η κάθε μία για τον  δικό της σκοπό και ξέρω πως πολλές φορές η λαχτάρα μας για ένα θετικό τεστ μας κάνει να θέλουμε ένα θετικό τεστ ακομη και αν δεν είναι..είμαι νέο μέλος και δεν συμμετείχα γιατί δε μου εμφανίζει τις απαντήσεις αμέσως,αλλιώς και εγώ αυτό ακριβώς ήθελα να γράψω..πότε δεν υπήρχε γραμμή ροζ,εγκυμοσύνης..υπήρχε μόνο γραμμή γκρι εξάτμισης..εγώ αυτό έβλεπα.. και ακόμη και αχνό θετικό να είναι πάλι είναι ροζ.στα δικά σου τα τεστακια δεν είχε ροζ παρα μόνο γκρι..εννοείται πως ούτε εγώ το λέω με κακή πρόθεση,δεν έχω να κερδίσω κάτι από αυτό..απλώς διαβάζοντας αυτό το σχόλιο επίθεσης προς την κοπέλα που εξεφρασε την αποψη της είπα να πω και εγώ τη δική μου.οπως (ελπίζω να μην δεχτώ την ίδια επιθεση)όπως και να έχει,εγώ σαν μια απλή ηλεκτρονική φίλη και με όλη την καλή διάθεση,θα σου πρότεινα να αφήσεις τα τεστ και να απολαύσεις τα 2 παιδάκια σου που έχεις και την οικογένειά σου και το 3ο θα έρθει και αυτό.. μην αναλώνεσαι και χαλάς τη διάθεση σου και τις όμορφες στιγμές που μπορείς να περνάς με τα παιδάκια σου για 2 η 5 αρνητικά χαζό τεστ..ειλικρινά δεν αξίζει τον κόπο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...