Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimand είπε:

Κορίτσια ότι και να πω είναι λίγο. Είστε η καλύτερη εμψύχωση ❤️

Σας προωθώ τη φωτό με τις επαφές από το θετικό τεστ ωορρηξίας που πρώτη φορά χρησιμοποίησα (από hometest)  ήταν ο 6ος κύκλος προσπαθειών αλλά ο μόνος με τεστ ωορρηξίας . Εκεί συνειδητοποιήσα πόσο λάθος μου τα έβγαζε η εφαρμογή . Και τελικά μας βγήκε σε καλό. Ευχαριστώ πολύ γιατί χωρίς τη δική σας καθοδηγήση δεν θα σκεφτόμουν να πάρω τεστ ωορρηξίας 😁

Screenshot_2023-10-05-20-49-07-790_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

Screenshot_2023-10-05-20-50-22-282_premom.eh.com.ehpremomapp-edit.jpg

Αχ κοριτσακι μουυυυυ!!!! Με τοσες επαφες, δν χρειαζοσουν τα τεστ ωορρηξιας γ ν σου μαθουν τις γονιμες... 😉😅😅😅 εχετε τρομερες επιδοσεις!!!🎊🎊

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Δεν είχε τη παραμικρή ιδέα , πίστευε ότι θα μάθουμε μετά τη Κυριακή τι ακριβώς έχει γίνει . Έπεσε από τα σύννεφα. Μπήκε μέσα και τρελάθηκε δακρύσε κ ολας κ συγκινήθηκα κ εγώ 💜 

 

Αχχχχχχχ!!!! Τι μοναδικες στιγμες!!!!! Να τις φυλαξετε βαθια στην καρδια σας κ να ερθουν κι αλλες συγκινησεις ακομη δυνατοτερες!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε νεα απο το γιατρο!!! Αυριο το πρωι θ τον καλεσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι σου!! Πολύ γλυκιά έκπληξη, αφού το τράβηξες και βίντεο θα έχετε να το θυμάστε 💕💕 Ξεκινάει ένα υπέροχο και μαγικό ταξίδι τώρα, προσπάθησε να χαρείς όσο μπορείς κάθε στάδιο γιατί περνάνε πολυυυ γρήγορα οι μήνες 🍼🍼🍼 

Έκανες υπέροχη αρχή για τον Οκτώβρη, αναμένουμε και άλλα θετικά τεστ κορίτσια, μην χαλαρώνετε!!! @marinamanoulitsaκαι από εσένα περιμένουμε τη θετική σου χοριακη σετάκι με τα τεστ 🙏🙏🙏

Εγώ σήμερα είχα γιατρό, 3,100 η μπέμπα και κλείνω την 38η εβδομάδα αύριο. Το nst πολύ καλό, η κοιλιά κάτι παραπάνω από Τούμπανο και αναμενουμεεεεε....

Η μπουμπουκα κ η μαμα ειναι ετοιμες νομιζω να κανουν δυνατη αγκαλιτσα!! Τικ τοκ. Τικ τοκ. Τπτ δν εμεινε!! Τελικη ευθεια κ η μπεμπα θα προσγειωθει στη ζεστη αγκαλια σας!!!

Ελλη μου με το καλο να υποδεχτειτε τη μπεμπα σας!!!!💖💖💖💖💖 φυσιολογικα θ πατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Η μπουμπουκα κ η μαμα ειναι ετοιμες νομιζω να κανουν δυνατη αγκαλιτσα!! Τικ τοκ. Τικ τοκ. Τπτ δν εμεινε!! Τελικη ευθεια κ η μπεμπα θα προσγειωθει στη ζεστη αγκαλια σας!!!

Ελλη μου με το καλο να υποδεχτειτε τη μπεμπα σας!!!!💖💖💖💖💖 φυσιολογικα θ πατε;;

Με πιάνει τέτοια συγκίνηση όταν σκέφτομαι ότι πολύ σύντομα θα την πάρω αγκαλιά.. Εύχομαι σε όλες σας να ζήσετε αυτήν την γλυκιά αναμονή πολύ πολύ σύντομα 🙏🙏

Φυσιολογικά θα πάμε, αν δεν προκύψει κάτι. Απλά στο ραντεβού της επόμενης εβδομάδας θα κάνουμε κουβέντα για το θέμα της πρόκλησης. Ο γιατρός σήμερα μου είπε ότι μπορεί να με περιμένει μεχρι και τις 41 εβδομάδες, αλλά ρισκάρουμε να έχουμε ένα μεγάλο μωράκι, και άρα αυξημένες πιθανότητες για καισαρική. Κάτι που δεν θα το ήθελα. Από την άλλη, προτιμώ να αφήσω τη μπέμπα να έρθει οποτε θέλει εκείνη, χωρίς να παρέμβω με πρόκληση..

Δεν ξέρω, δεν έχω καταλήξει ακόμα τι θα ήταν καλύτερο, θα δούμε σε 1 εβδομάδα, είμαι και εγώ πρώτη φορά μανούλα, και άσχετη με όλα αυτά.. Ευελπιστώ να μου κάνει την έκπληξη και να έρθει μόνη της τις επόμενες ημέρες 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως ειστε; πφφφ σκέφτομαι να αλλάξω τον γιατρό μου, από την προηγούμενη εγκυμοσύνη προς το τέλος κάτι είχε χαλάσει δεν ήταν όπως πριν κάτι δεν μου άρεσε, το απέδωσα οτι ίσως εγώ να το έπαιρνα έτσι λόγω ψυχολογίας! Όμως και τώρα ρε κορίτσια νιώθω το ίδιο, πχ ήθελα να μου πει να πάρω κάτι για τους εμετούς γτ υποφέρω πραγματικά και τον έψαχνα από την Τριτη έχω εκνευριστεί πάρα πολυ, σκέφτομαι έντονα να αλλάξω! Δεν ξέρω πως να το κάνω όμως γτ δεν θα κάτσω να δώσω εξηγήσεις πχ. Θέλω απλώς να αλλάξω κ τέλος! Είχατε κάποια τέτοια εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσακι μουυυυυ!!!! Με τοσες επαφες, δν χρειαζοσουν τα τεστ ωορρηξιας γ ν σου μαθουν τις γονιμες... 😉😅😅😅 εχετε τρομερες επιδοσεις!!!🎊🎊

Αχχχχχχχ!!!! Τι μοναδικες στιγμες!!!!! Να τις φυλαξετε βαθια στην καρδια σας κ να ερθουν κι αλλες συγκινησεις ακομη δυνατοτερες!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε νεα απο το γιατρο!!! Αυριο το πρωι θ τον καλεσεις;;

Καλημέρα καλημέρα ναι γύρω 10 μου είπε η μαία να πάρω 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Λοιπόν κορίτσια εγώ θα ακολουθήσω την τακτική της @dimand επαφουλες κάθε μέρα 💪💪🥰🥰🥰 μέχρι την ετ δεν θα κάνουμε αλλη δουλειά 😁😁😁 αφου θέλει που θέλει μην του το στερησω 😁😂 να τελειώσει πρώτα αυτή τη βδομάδα η αντιβίωση και ξεκινάμε δουλίτσα 😏♥️♥️🥰 

Δεν γίνεται θα πιάσει και στις υπόλοιπες!!😂♥️

Κάντε το :) με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθετε πιο κοντά. Εγώ μετά το θετικο τεστ ωορρηξίας για τις επόμενες δύο μέρες κάναμε και πρωί και το βραδάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως ειστε; πφφφ σκέφτομαι να αλλάξω τον γιατρό μου, από την προηγούμενη εγκυμοσύνη προς το τέλος κάτι είχε χαλάσει δεν ήταν όπως πριν κάτι δεν μου άρεσε, το απέδωσα οτι ίσως εγώ να το έπαιρνα έτσι λόγω ψυχολογίας! Όμως και τώρα ρε κορίτσια νιώθω το ίδιο, πχ ήθελα να μου πει να πάρω κάτι για τους εμετούς γτ υποφέρω πραγματικά και τον έψαχνα από την Τριτη έχω εκνευριστεί πάρα πολυ, σκέφτομαι έντονα να αλλάξω! Δεν ξέρω πως να το κάνω όμως γτ δεν θα κάτσω να δώσω εξηγήσεις πχ. Θέλω απλώς να αλλάξω κ τέλος! Είχατε κάποια τέτοια εμπειρία;

Καλημέρα! ευτυχως δεν εχει χρειαστει ποτε να ψαξω για αλλο γιατρο. Θα σου ελεγα ομως να κινηθεις λιγο αμεσα γιατι καμια φορα οι γιατροι σκαλωνουν να παρουν μια κοπελα που εχει ηδη προχωρησει η εγκυμοσυνη της. Σε ποια πολη εισαι; αν εισαι αθηνα θα βρεις σιγουρα! ειναι απαραδεκτο να μην μπορεις να τον βρεις, στο κατω κατω θα μπορουσε να εχει γινει κ κατι πιο σοβαρο τι θα εκανες; εμενα πχ στελνω βαιμπερ κ τα κοιταζει την ιδια στιγμη. Αν ειναι σημαντικο απανταει αμεσως. Αν ειναι κατι πιο τυπικο (που το καταλαβαινω κ γω οτι δεν ειναι επειγον προφανως) απλα απανταει το βραδυ μετα το ιατρειο. Παντα ομως στελνει...

@dimand με το καλό! να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ συντομα να εχεις το παιδακι σου στην αγκαλια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως ειστε; πφφφ σκέφτομαι να αλλάξω τον γιατρό μου, από την προηγούμενη εγκυμοσύνη προς το τέλος κάτι είχε χαλάσει δεν ήταν όπως πριν κάτι δεν μου άρεσε, το απέδωσα οτι ίσως εγώ να το έπαιρνα έτσι λόγω ψυχολογίας! Όμως και τώρα ρε κορίτσια νιώθω το ίδιο, πχ ήθελα να μου πει να πάρω κάτι για τους εμετούς γτ υποφέρω πραγματικά και τον έψαχνα από την Τριτη έχω εκνευριστεί πάρα πολυ, σκέφτομαι έντονα να αλλάξω! Δεν ξέρω πως να το κάνω όμως γτ δεν θα κάτσω να δώσω εξηγήσεις πχ. Θέλω απλώς να αλλάξω κ τέλος! Είχατε κάποια τέτοια εμπειρία;

Καλημέρα κορίτσια!! 
Κατερινα μου εγώ άλλαξα γιατρό ενώ ήμουν στην 15η εβδομάδα. Παρά το προχωρημένο της εγκυμοσύνης, δεν χρειάστηκε να δώσω εξηγήσεις σε κανέναν. Ο νέος μου γιατρός μου έκανε μια ερώτηση κάπως χιουμοριστικά, που αφορούσε το γιατί έφυγα και πιστεύω το έκανε για να δει τι δεν θέλω να ξανά αντιμετωπίσω. Εγώ του είπα απλά πως ήταν θέμα επικοινωνίας (κυριολεκτικής, όχι μόνο χημείας) και τελείωσε εκεί το θέμα. Αν έχεις αμφιβολίες, άλλαξε όσο το δυνατόν νωρίτερα, γιατί πρέπει να χτίσεις και μια σχέση με τον νέο γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κάντε το :) με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθετε πιο κοντά. Εγώ μετά το θετικο τεστ ωορρηξίας για τις επόμενες δύο μέρες κάναμε και πρωί και το βραδάκι

Κορίτσι συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να της χαρεις

το μαγικό ταξίδι ξεκίνησε 🤰🎉🥰😊💕🤰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! ευτυχως δεν εχει χρειαστει ποτε να ψαξω για αλλο γιατρο. Θα σου ελεγα ομως να κινηθεις λιγο αμεσα γιατι καμια φορα οι γιατροι σκαλωνουν να παρουν μια κοπελα που εχει ηδη προχωρησει η εγκυμοσυνη της. Σε ποια πολη εισαι; αν εισαι αθηνα θα βρεις σιγουρα! ειναι απαραδεκτο να μην μπορεις να τον βρεις, στο κατω κατω θα μπορουσε να εχει γινει κ κατι πιο σοβαρο τι θα εκανες; εμενα πχ στελνω βαιμπερ κ τα κοιταζει την ιδια στιγμη. Αν ειναι σημαντικο απανταει αμεσως. Αν ειναι κατι πιο τυπικο (που το καταλαβαινω κ γω οτι δεν ειναι επειγον προφανως) απλα απανταει το βραδυ μετα το ιατρειο. Παντα ομως στελνει...

@dimand με το καλό! να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ συντομα να εχεις το παιδακι σου στην αγκαλια!

 

Ηράκλειο Κρήτης είμαι, ναι από βδομάδα θα πάω αλλού να δω, έχω έναν στο μυαλό μου! Ελπίζω οτι δεν θα κολλήσει μα αρχή είμαι ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 
Κατερινα μου εγώ άλλαξα γιατρό ενώ ήμουν στην 15η εβδομάδα. Παρά το προχωρημένο της εγκυμοσύνης, δεν χρειάστηκε να δώσω εξηγήσεις σε κανέναν. Ο νέος μου γιατρός μου έκανε μια ερώτηση κάπως χιουμοριστικά, που αφορούσε το γιατί έφυγα και πιστεύω το έκανε για να δει τι δεν θέλω να ξανά αντιμετωπίσω. Εγώ του είπα απλά πως ήταν θέμα επικοινωνίας (κυριολεκτικής, όχι μόνο χημείας) και τελείωσε εκεί το θέμα. Αν έχεις αμφιβολίες, άλλαξε όσο το δυνατόν νωρίτερα, γιατί πρέπει να χτίσεις και μια σχέση με τον νέο γιατρό. 

Ναι άμεσα θα το κάνω, εγώ τώρα θα μπω στην 9η βδομάδα, δεν νομίζω ότι μπορώ να συνεχίσω πλέον μαζί του δεν μπορώ να είμαι στη τσίτα κάθε φορά να θέλω κάτι κ να το σκέφτομαι να επικοινωνήσω! Να σε ρωτήσω πως το έκανες με τον προηγούμενο; πχ εγώ τώρα έχω ραντεβού σε 15 μέρες πάλι, απλώς είπες ότι δεν θα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η dimand είπε:

Κορίτσιααααααααα; 🩷🩷🩷🩷🩷🩵🩵🩵🩵

Screenshot_2023-10-05-17-10-34-553_com.mi.globalbrowser-edit.jpg

Συγχαρητήριααααααααααα κορίτσι μου! Να έχεις μια εύκολη, όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! Εγώ κορίτσια είμαι 6 μέρες πριν έρθει η ακατανόμαστη, αλλά αυτή τη φορά υποσχέθηκα στον εαυτό μου να κάνω υπομονή και να περιμένω την πρώτη μέρα καθυστέρησης(αν συμβεί) για να κάνω τεστ. Δεν ξέρω αν θα το τηρήσω όμως θα προσπαθήσω.

Ποιες άλλες είναι στην αναμονή???

Αν θυμάμαι καλά @Antonia2 εμείς είμαστε μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι άμεσα θα το κάνω, εγώ τώρα θα μπω στην 9η βδομάδα, δεν νομίζω ότι μπορώ να συνεχίσω πλέον μαζί του δεν μπορώ να είμαι στη τσίτα κάθε φορά να θέλω κάτι κ να το σκέφτομαι να επικοινωνήσω! Να σε ρωτήσω πως το έκανες με τον προηγούμενο; πχ εγώ τώρα έχω ραντεβού σε 15 μέρες πάλι, απλώς είπες ότι δεν θα πας;

Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα. Επειδή είχα κ εγώ κλεισμένο ραντεβού, αλλά ήξερα ότι παίρνουν 2 μέρες πριν για επιβεβαίωση, δεν έκανα κάτι και απλά περίμενα την κοπέλα να με πάρει. Της είπα πως δεν μπορώ για εκείνο το ραντεβού τελικά και θα καλέσω εγώ για το επόμενο. Δεν μου είπε κανείς τίποτα, ούτε ασχολήθηκαν. Μάλιστα σκέφτηκα, πως αφού για τις απορίες μου κάνω αμάν να τον βρω, θα ασχοληθεί τώρα με την απουσία μου; 😂 και πράγματι τελείωσε εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! ευτυχως δεν εχει χρειαστει ποτε να ψαξω για αλλο γιατρο. Θα σου ελεγα ομως να κινηθεις λιγο αμεσα γιατι καμια φορα οι γιατροι σκαλωνουν να παρουν μια κοπελα που εχει ηδη προχωρησει η εγκυμοσυνη της. Σε ποια πολη εισαι; αν εισαι αθηνα θα βρεις σιγουρα! ειναι απαραδεκτο να μην μπορεις να τον βρεις, στο κατω κατω θα μπορουσε να εχει γινει κ κατι πιο σοβαρο τι θα εκανες; εμενα πχ στελνω βαιμπερ κ τα κοιταζει την ιδια στιγμη. Αν ειναι σημαντικο απανταει αμεσως. Αν ειναι κατι πιο τυπικο (που το καταλαβαινω κ γω οτι δεν ειναι επειγον προφανως) απλα απανταει το βραδυ μετα το ιατρειο. Παντα ομως στελνει...

@dimand με το καλό! να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ συντομα να εχεις το παιδακι σου στην αγκαλια!

 

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Συγχαρητήριααααααααααα κορίτσι μου! Να έχεις μια εύκολη, όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Ευχαριστω παρα πολυ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Είσαι και επίσημα έγκυος 😁😁🎊🎉🎊🎉🎊❤️❤️❤️

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσακι μουυυυυ!!!! Με τοσες επαφες, δν χρειαζοσουν τα τεστ ωορρηξιας γ ν σου μαθουν τις γονιμες... 😉😅😅😅 εχετε τρομερες επιδοσεις!!!🎊🎊

Αχχχχχχχ!!!! Τι μοναδικες στιγμες!!!!! Να τις φυλαξετε βαθια στην καρδια σας κ να ερθουν κι αλλες συγκινησεις ακομη δυνατοτερες!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε νεα απο το γιατρο!!! Αυριο το πρωι θ τον καλεσεις;;

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η annie! είπε:

συγχαρητήριαααααα!!!!!! Είσαι έγκυος!!! Μπραβοοοοοοο!!!! Καλούς διπλασιασμούς κ μια εύκολη κ τελειομηνη κύηση εύχομαι!!! ❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙

Ευχαριστω παρα πολυ ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα. Επειδή είχα κ εγώ κλεισμένο ραντεβού, αλλά ήξερα ότι παίρνουν 2 μέρες πριν για επιβεβαίωση, δεν έκανα κάτι και απλά περίμενα την κοπέλα να με πάρει. Της είπα πως δεν μπορώ για εκείνο το ραντεβού τελικά και θα καλέσω εγώ για το επόμενο. Δεν μου είπε κανείς τίποτα, ούτε ασχολήθηκαν. Μάλιστα σκέφτηκα, πως αφού για τις απορίες μου κάνω αμάν να τον βρω, θα ασχοληθεί τώρα με την απουσία μου; 😂 και πράγματι τελείωσε εκεί. 

Χαχαχαχα σωστά το σκέφτηκες! Εμένα δεν παίρνει για επιβεβαιώση αλλά θα δω τι θα κάνω με τον άλλον γιατρό κ αν είναι θα πάρω εγώ να πω ότι κάτι έτυχε κ δεν μπορώ να πάω κ αν είναι υα καλέσω ξανά! Ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις πηρα το γιατρο , μου ειπε ολο χαρα  συγχαρητηρια κτλ και να παρω ξανα τη (ξινη) μαια το απογευμα να κλεισω ραντεβου χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια μολις πηρα το γιατρο , μου ειπε ολο χαρα  συγχαρητηρια κτλ και να παρω ξανα τη (ξινη) μαια το απογευμα να κλεισω ραντεβου χαχα 

Χαχαχαχα μη της δίνεις σημασία αν είσαι καλά με τον γιατρό σου! Αντε τέλεια κορίτσι μου, όλα να πάνε καλα🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια μολις πηρα το γιατρο , μου ειπε ολο χαρα  συγχαρητηρια κτλ και να παρω ξανα τη (ξινη) μαια το απογευμα να κλεισω ραντεβου χαχα 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Με το καλό ο πρώτος υπέρηχος 🥰🥰 όλα θα πάνε καλά! Κοίτα να χαλαρώσεις και να το χαρείς♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ είμαι καλύτερα με την ουρολοίμωξη, συνεχίζω αντιβίωση και από βδομάδας ξεκιναω και εγώ επαφές 🥰🥰🥰 θα ξεκινήσω τεστακια ωορρηξίας 15 του μήνα και μετά αφού ξέρω οτι αργει. Αποφασίσαμε όπως και καθε μήνα να το πάμε χαλαρά αφου θα παμε για ετ το Νοέμβριο, παρόλαυτα θα έχουμε τις επαφές μας και ποιός ξέρει μπορεί να μας προλάβει το θαύμα! 

Αν και ο σύζυγός χθές μου λεει " δηλαδή αν μείνεις φυσιολογικα, όλα αυτά που καταψυξαμε;;" ο γλυκός Μ δεν θέλει να τα αφήσουμε, θέλει α τα βάλουμε αυτά 😂 και να έρθει από μόνο του αυτά θα τα βάλουμε σίγουρα στο μέλλον 🥰

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου αν αντέξεις μέχρι την καθυστέρηση καλως, βλέπεις τι γίνεται με τα τεστακια, αν παλι δεν αντέξεις παρε ένα ψηφιακό μην πάθουμε παλι τα ίδια με αυτές τις γραμμές 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Με πιάνει τέτοια συγκίνηση όταν σκέφτομαι ότι πολύ σύντομα θα την πάρω αγκαλιά.. Εύχομαι σε όλες σας να ζήσετε αυτήν την γλυκιά αναμονή πολύ πολύ σύντομα 🙏🙏

Φυσιολογικά θα πάμε, αν δεν προκύψει κάτι. Απλά στο ραντεβού της επόμενης εβδομάδας θα κάνουμε κουβέντα για το θέμα της πρόκλησης. Ο γιατρός σήμερα μου είπε ότι μπορεί να με περιμένει μεχρι και τις 41 εβδομάδες, αλλά ρισκάρουμε να έχουμε ένα μεγάλο μωράκι, και άρα αυξημένες πιθανότητες για καισαρική. Κάτι που δεν θα το ήθελα. Από την άλλη, προτιμώ να αφήσω τη μπέμπα να έρθει οποτε θέλει εκείνη, χωρίς να παρέμβω με πρόκληση..

Δεν ξέρω, δεν έχω καταλήξει ακόμα τι θα ήταν καλύτερο, θα δούμε σε 1 εβδομάδα, είμαι και εγώ πρώτη φορά μανούλα, και άσχετη με όλα αυτά.. Ευελπιστώ να μου κάνει την έκπληξη και να έρθει μόνη της τις επόμενες ημέρες 🙏🙏

Ελλη μου ολα με το καλο ευχομαι!!!! να ερθει το τζουτζουκακι σας οποτε αυτο θελει!!!❤️

απο την αλλη και η προκληση ισως ειναι προτιμοτερη απο την καισαρικη... δεν ξερω.. δεν εχω ερθει στη θεση σου και δεν υπαρχει σωστο και λαθος... η καθε μανουλα ξερει καλυτερα! κανε αυτο που σου λεει η καρδια σου και το ενστικτο σου!!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα καλημέρα ναι γύρω 10 μου είπε η μαία να πάρω 😁

ωραια θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!!🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Εγώ κορίτσια είμαι 6 μέρες πριν έρθει η ακατανόμαστη, αλλά αυτή τη φορά υποσχέθηκα στον εαυτό μου να κάνω υπομονή και να περιμένω την πρώτη μέρα καθυστέρησης(αν συμβεί) για να κάνω τεστ. Δεν ξέρω αν θα το τηρήσω όμως θα προσπαθήσω.

Ποιες άλλες είναι στην αναμονή???

Αν θυμάμαι καλά @Antonia2 εμείς είμαστε μαζί.

καλημερα Λευκη μου!!! ❤️ εγω περιμενω την αλλη παρασκευη 13/10.. οποτε ειμαστε πολυ κοντα!!! 😁

ωστοσο επειδη αυτο το μηνα πηρα βιταινες με ινοσιτολη (και παλιοτερα που ειχα παρει μου ειχε κανει τον κυκλο 30αρη απο 28αρη) δινω πιθανοτητα να αργησει και 1-2 μερες... θα φανει απο τα καφε που εχω πριν την περιοδο...

ωστοσο να πω οτι επειδη ειχα ελπιδες οτι θα ερθει αμεσα η κυηση μετα την αποξεση, ειχα παρει ενα predictor early οταν εκανα παραγγελια απο Online φαρμακειο και ειναι εκει και περιμενει... θα το κανω μετα την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου, αν δλδ ερθει το αλλο σαββατο και δεν εχει ερθει ε τοτε δεν θα αντεξω μπορω να πω.. (παροτι στα τοσα χρονια εχω κανει μονο 2 τεστ εγκυμοσυνης)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ είμαι καλύτερα με την ουρολοίμωξη, συνεχίζω αντιβίωση και από βδομάδας ξεκιναω και εγώ επαφές 🥰🥰🥰 θα ξεκινήσω τεστακια ωορρηξίας 15 του μήνα και μετά αφού ξέρω οτι αργει. Αποφασίσαμε όπως και καθε μήνα να το πάμε χαλαρά αφου θα παμε για ετ το Νοέμβριο, παρόλαυτα θα έχουμε τις επαφές μας και ποιός ξέρει μπορεί να μας προλάβει το θαύμα! 

Αν και ο σύζυγός χθές μου λεει " δηλαδή αν μείνεις φυσιολογικα, όλα αυτά που καταψυξαμε;;" ο γλυκός Μ δεν θέλει να τα αφήσουμε, θέλει α τα βάλουμε αυτά 😂 και να έρθει από μόνο του αυτά θα τα βάλουμε σίγουρα στο μέλλον 🥰

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου αν αντέξεις μέχρι την καθυστέρηση καλως, βλέπεις τι γίνεται με τα τεστακια, αν παλι δεν αντέξεις παρε ένα ψηφιακό μην πάθουμε παλι τα ίδια με αυτές τις γραμμές 😁 

Ooooo είναι τόσο γλυκό αυτό που είπε!!! Εύχομαι να συμβεί ότι είναι καλύτερο για εσάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...