Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου???τι νέα από όσες περιμέναμε αυτές τις μέρες???Εγώ 2η μέρα αναμονής να δούμε πότε θα σπάσουν εντελώς τα νεύρα μου 🥴🥴..

Κορίτσι μου είσαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης εννοείς;! Είμαστε και πολλές δεν θυμάμαι και λεπτομέρειες, έχεις κανει τεστ; εχεις σταθερό κύκλο; ίσως όλα αυτά να τα είπες τόσες μέρες αλλα πραγματικά δυσκολεύομαι να θυμάμαι λεπτομέρειες από όλα τα κορίτσια 🫢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου είσαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης εννοείς;! Είμαστε και πολλές δεν θυμάμαι και λεπτομέρειες, έχεις κανει τεστ; εχεις σταθερό κύκλο; ίσως όλα αυτά να τα είπες τόσες μέρες αλλα πραγματικά δυσκολεύομαι να θυμάμαι λεπτομέρειες από όλα τα κορίτσια 🫢

Ναι είμαι στην 2η μέρα,έχω κάνει τεστ αρνητικό ξεκάθαρα αλλά η γλυκούλα μου (#not) δε λέει να με επισκεφτεί να ξέρουμε τι μας γίνεται..Πριν την παλινδρομη μου είχα σταθερό 27 ημερών,τώρα έχω 28 σταθερό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Demy93 είπε:

Ναι είμαι στην 2η μέρα,έχω κάνει τεστ αρνητικό ξεκάθαρα αλλά η γλυκούλα μου (#not) δε λέει να με επισκεφτεί να ξέρουμε τι μας γίνεται..Πριν την παλινδρομη μου είχα σταθερό 27 ημερών,τώρα έχω 28 σταθερό..

Νταξει μια-δυο μέρες πανω ή κάτω θεωρείται σταθερός κύκλος ετσι λεει ο γιατρός μου. Καλο είναι που εχεις σταθερό κύκλο. 

Ενημερωσες τον γιατρό σ για αυτή τη καθυστέρηση; έχεις κάποιο περίεργο σύμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Νταξει μια-δυο μέρες πανω ή κάτω θεωρείται σταθερός κύκλος ετσι λεει ο γιατρός μου. Καλο είναι που εχεις σταθερό κύκλο. 

Ενημερωσες τον γιατρό σ για αυτή τη καθυστέρηση; έχεις κάποιο περίεργο σύμπτωμα;

Όχι δεν τον ενημέρωσα γιατί ουσιαστικά είναι ο 4ος μήνας μετά την παλινδρομη και ακόμα κάνω εξετάσεις επί εξετάσεων που καθαρές βγαίνουν μέχρι τώρα αλλά δεν ήθελα να τον ενοχλήσω θα με περάσει για υστερική πια ο άνθρωπος 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Καλημέρα σε όλες εχθές και σήμερα καίγομαι στη δουλειά!! Οριακά προλαβαίνω να διαβάζω τα μυνήματα! Και είμαι στις γόνιμες ρε γαμωτο τι ατυχία! Χθες είχα επαφή αλλά σήμερα μάλλον δεν θα τα καταφέρω! @Girly και @marinaP αφού θα πάτε στον γιατρό αυτό σημαίνει ότι θα δείτε και αυγουλάκια και θα ξέρετε πότε θα γίνει η ωορρηξία! 🥰🥰

@marinamanoulitsa πάλι βλέπω σκιά!! Ελπίζω αύριο να γίνει σκούρη η γραμμή! Αφού το έχεις και ένστικτο και η επαφές σου ήταν πολύ καλές από ότι διάβασα!

Λοιπόν άσε τη δουλειά..άκου σχέδιο. Ξεκινά να δίνεις τώρα φουντούκια στον σύζυγο (για να το έλεγε η μάνα του Βουτσά στην ταινία καλέ κάτι θα ξέρει), είστε και μέσα στους ξηρούς καρπούς , και μετά βάλε ταμπελακι " επιστρέφω σε λίγο" . Πάρτον και άλλαξε του τα φώτα! Αφού καίγεσαι και στη δουλειά καειτε και αλλού βρε αδερφέ !!Τα αναπάντεχα είναι τα πιο ωραία!! Ποιος είπε ότι η δουλειά δε μπορεί να γίνει "happy place"??? 😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Όχι δεν τον ενημέρωσα γιατί ουσιαστικά είναι ο 4ος μήνας μετά την παλινδρομη και ακόμα κάνω εξετάσεις επί εξετάσεων που καθαρές βγαίνουν μέχρι τώρα αλλά δεν ήθελα να τον ενοχλήσω θα με περάσει για υστερική πια ο άνθρωπος 🤣

Σκέψου τι θα λεει ο δικός μου για μένα 😂😂😂😂 

Όπως και να χει κορίτσι μου περίμενε αλλες 2-3 μέρες και ενημέρωσε τον. Και κανε αλλο ένα τεστακι 🫢 ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν άσε τη δουλειά..άκου σχέδιο. Ξεκινά να δίνεις τώρα φουντούκια στον σύζυγο (για να το έλεγε η μάνα του Βουτσά στην ταινία καλέ κάτι θα ξέρει), είστε και μέσα στους ξηρούς καρπούς , και μετά βάλε ταμπελακι " επιστρέφω σε λίγο" . Πάρτον και άλλαξε του τα φώτα! Αφού καίγεσαι και στη δουλειά καειτε και αλλού βρε αδερφέ !!Τα αναπάντεχα είναι τα πιο ωραία!! Ποιος είπε ότι η δουλειά δε μπορεί να γίνει "happy place"??? 😉😉😉😉

Αν είχε να βαλω 🔥 αντι για φατσούλα που γελά αυτη θα εβαζα να ξέρεις!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Ναι είμαι στην 2η μέρα,έχω κάνει τεστ αρνητικό ξεκάθαρα αλλά η γλυκούλα μου (#not) δε λέει να με επισκεφτεί να ξέρουμε τι μας γίνεται..Πριν την παλινδρομη μου είχα σταθερό 27 ημερών,τώρα έχω 28 σταθερό..

περιμένω πως και πως να δω και το αυριανό σου τεστακι!! Ίσως είναι καθυστερημένη σύλληψη. Αχχχ αναμενουμεεεεε. Όσο για τον γιατρό επειδή θα σου πει να περιμένεις άλλες δύο μέρες και μετά να πας για χοριακη ,πάρτον μεθαύριο να σε στείλει αμέσως για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν άσε τη δουλειά..άκου σχέδιο. Ξεκινά να δίνεις τώρα φουντούκια στον σύζυγο (για να το έλεγε η μάνα του Βουτσά στην ταινία καλέ κάτι θα ξέρει), είστε και μέσα στους ξηρούς καρπούς , και μετά βάλε ταμπελακι " επιστρέφω σε λίγο" . Πάρτον και άλλαξε του τα φώτα! Αφού καίγεσαι και στη δουλειά καειτε και αλλού βρε αδερφέ !!Τα αναπάντεχα είναι τα πιο ωραία!! Ποιος είπε ότι η δουλειά δε μπορεί να γίνει "happy place"??? 😉😉😉😉

Αααχ καλά θα ήταν αλλά έχουμε κάμερες στο μαγαζί και πίσω στην αποθήκη και υπάρχει πρόσβαση σε αυτές και από άλλα άτομα 😁😁 δεν θα είσαι να καταλήξω σε κανένα dvd τύπου "το παλαμάρι του βαρκάρη" 🤣🤣  οπότε θα περιμένω το βράδυ και αν δεν είμαστε πολύ κουρασμένοι θα γίνει η δουλειά 😅😅 πάντως το σημερινό τέστ είσαι το πικ και βλέπω το σώμα μου τόσο καιρό και νομίζω αύριο θα είναι η ωορρηξία μου  μιας και δεν έχουν αρχίσει οι έντονοι πόνοι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Girly είπε:

περιμένω πως και πως να δω και το αυριανό σου τεστακι!! Ίσως είναι καθυστερημένη σύλληψη. Αχχχ αναμενουμεεεεε. Όσο για τον γιατρό επειδή θα σου πει να περιμένεις άλλες δύο μέρες και μετά να πας για χοριακη ,πάρτον μεθαύριο να σε στείλει αμέσως για χοριακη!

Κοίτα υπάρχει μια περίπτωση Παρασκευή που ένιωθα κάπως περίεργα και είχα και μια σταλιτσα αίμα να έγινε τότε εμφύτευση...Λέω εγώ τώρα αλλά και πάλι δε θα είχε αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κοίτα υπάρχει μια περίπτωση Παρασκευή που ένιωθα κάπως περίεργα και είχα και μια σταλιτσα αίμα να έγινε τότε εμφύτευση...Λέω εγώ τώρα αλλά και πάλι δε θα είχε αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακη??

Κορίτσι μου για να δείξει η χορική θέλει 3-4 μέρες μετά την εμφύτευση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αααχ καλά θα ήταν αλλά έχουμε κάμερες στο μαγαζί και πίσω στην αποθήκη και υπάρχει πρόσβαση σε αυτές και από άλλα άτομα 😁😁 δεν θα είσαι να καταλήξω σε κανένα dvd τύπου "το παλαμάρι του βαρκάρη" 🤣🤣  οπότε θα περιμένω το βράδυ και αν δεν είμαστε πολύ κουρασμένοι θα γίνει η δουλειά 😅😅 πάντως το σημερινό τέστ είσαι το πικ και βλέπω το σώμα μου τόσο καιρό και νομίζω αύριο θα είναι η ωορρηξία μου  μιας και δεν έχουν αρχίσει οι έντονοι πόνοι!! 

Plan b. Ξεκινήστε και οι δύο τη φουντουκοφαγια και το βράδυ θα γίνει χαμοοοος. Και αν σας έρθει νωρίτερα η όρεξη το πολύ πολύ να γυρίσετε την ταινία αλλά το νούμερο2 που θα είναι καλύτερο από το 1 . Χαχαχαχχαχα

Κορίτσι μου πέρα από την πλάκα μας κάνετε οπότε είστε με mood, αν και η μαία που είχα στον παλιό γυμαικολο μου λέγε σαν αντιβίωση θα το βλέπεις! Θες δε θες θα το(ν) πάρεις! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλο μήνα!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας δώσει το μεγαλύτερο δώρο της ζωής.. είμαι νέα στο φόρουμ.. 29 ετών..χαίρομαι που σας διαβάζω γιατι δεν νιωθω μονη.. με το σύζυγό είμαστε σε προσπάθειες 10 μήνες τώρα αλλά το θαύματα κι δεν λέει να έρθει! 

Ελπίζω όλα για όλες να πάνε καλά! 

καλως ηρθες κοριτσι μου στην παρεα μας!!! ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος για ολες μας!!! 🤞❤️

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η dimand είπε:

Ναι ναι το ξερω , γι αυτο και δεν επηρεαστηκα .. ΕΙμαι αισιοδοξη ! Ωστοσο επειδη ο αντρας μου εχει σημερα γενεθλια ηθελα να το τσεκαρω ισως να ειχα καποιο καλο νεο να του πω ωστε να του κανω το πιο ομορφο δωρο :D  Δεν πειραζει ομως , εχω μερες ακομα..

ευχομαι να του κανεις το πιο πολυτιμο δωρο σε λιγες μερουλες και ας ειναι με λιγες μερες καθυστερηση!!!🥰 να τον χαιρεσαι!!! και να σε χαιρεται φσκ!! παντα μαζι και αγαπημενοι!!

στις πριν 5 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Εμένα άλλος ένας μήνας έφυγε χωρίς αποτέλεσμα! Μου ήρθε η γλυκούλα μου 😡

λυπαμαι πολυ κοριτσι μου...😔 ολες εδω μεσα ξερουμε πως νιωθεις... βγαλε απο μεσα σου τη στεναχωρια και ενας νεος κυκλος ξεκινα!! μπορει η σημερινη μερα να ειναι η αρχη της κυησης που τοσο λαχταρας!!! το εζησα το φεβρουαριο και ειχα ριξει πολυ κλαμα οταν μου ηρθε η περιοδος. κι οταν ειχα το θετικο τεστ ελεγα και ξαναλεγα αυτη τη μερα (με ρωτουσαν στο μικροβιολογικο, στη γυναικολογο, κλπ) και δεν το πιστευα οτι με γεμιζε με τοση χαρα.. κανε υπομονη και θα ερθει συντομα το θαυμα σας!!!🙏❤️ μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!🤗

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.....

Ποσταρω πάλι το τεστακι και φεύγω για σχολείο 🏫😘

IMG_20231003_075242.jpg

μαρινακι μου τι κανεις;;

εγω κοριτσι μου δε βλεπω κατι... αλλα δεν ειμαι και πολυ εξοικειωμενη... στα τοσα χρονια που προσπαθω εχω κανει 2 τεστ εγκυμοσυνης μονο.. το πρωτο αρνητικο και το 2ο θετικο.. ευχομαι ομως απο καρδιας να ερθει το καραμπινατο θετικο τεστ σου και να το πανηγυρισουμε ολες!!!! +++🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε τι σκέφτηκα;;;;χαχαχαχχα είμαι Πόντια τέλος .... το πρωί δεν τα εβρεχα τα τεστ πολύ...λίγο και τα άφηνα στην άκρη...λέω πάω να το κάνω με χρονόμετρο όσο γράφει πάνω η συσκευασία!!!!και δειτεεεεεεεε.καλεεεεε ξεκάθαρη γραμμή!!!θα τρελαθώ 

IMG20231003153242.jpg

IMG_20231003_153553.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ξέρετε τι σκέφτηκα;;;;χαχαχαχχα είμαι Πόντια τέλος .... το πρωί δεν τα εβρεχα τα τεστ πολύ...λίγο και τα άφηνα στην άκρη...λέω πάω να το κάνω με χρονόμετρο όσο γράφει πάνω η συσκευασία!!!!και δειτεεεεεεεε.καλεεεεε ξεκάθαρη γραμμή!!!θα τρελαθώ 

IMG20231003153242.jpg

IMG_20231003_153553.jpg

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΑΙΙΑΙΑΙΑΙΙΑΙΑΙΙΑΙΙΑΙΑΙΙΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ❤️ ΠΩΠΩΩΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ , ΑΝΟΙΞΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κοίτα υπάρχει μια περίπτωση Παρασκευή που ένιωθα κάπως περίεργα και είχα και μια σταλιτσα αίμα να έγινε τότε εμφύτευση...Λέω εγώ τώρα αλλά και πάλι δε θα είχε αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακη??

αχ κοριτσι μου στο ευχομαι να ηταν εμφυτευση!!! εμενα μου φαινεται οτι θα εγκαινιασεις τα θετικα τεστακια του Οκτωβρη!! 😍❤️🤞 μηπως αυριο πρωι πρωι να κανεις τεστακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου στο ευχομαι να ηταν εμφυτευση!!! εμενα μου φαινεται οτι θα εγκαινιασεις τα θετικα τεστακια του Οκτωβρη!! 😍❤️🤞 μηπως αυριο πρωι πρωι να κανεις τεστακι;;

Αχ κορίτσι μου αλήθεια δεν ξέρω...Βλέπω αρνητικό τεστ και καταλαβαίνεις πόσο απογοητεύομαι...Δεν βλέπω να έρχεται περίοδος λέω βρε λες?? 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ξέρετε τι σκέφτηκα;;;;χαχαχαχχα είμαι Πόντια τέλος .... το πρωί δεν τα εβρεχα τα τεστ πολύ...λίγο και τα άφηνα στην άκρη...λέω πάω να το κάνω με χρονόμετρο όσο γράφει πάνω η συσκευασία!!!!και δειτεεεεεεεε.καλεεεεε ξεκάθαρη γραμμή!!!θα τρελαθώ 

IMG20231003153242.jpg

IMG_20231003_153553.jpg

ναιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!! τωρα το βλεπω κι εγωωωωωωωωωωω!!!!!!!! πω πωωωωωω!!!! δεν υπαρχουν καλυτερα νεααααα!!!!!! συγχαρητηρια μαρινα μου!!!!!! να πανε ολα τελεια μεχρι να παρεις στην αγκαλια σου το κουκουνι σας!!!!!🙏❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🎉🎉🤰🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Αχ κορίτσι μου αλήθεια δεν ξέρω...Βλέπω αρνητικό τεστ και καταλαβαίνεις πόσο απογοητεύομαι...Δεν βλέπω να έρχεται περίοδος λέω βρε λες?? 😋😋

κοιτα καλη μου, η εμφυτευση μπορει να γινει μεχρι και 12 ημερες μετα την ωορρηξια... και 3-4 μερες που θελει για να αυξηθει η χοριακη, να τες οι μερουλες μαζευτηκαν... εχε πιστη και θα ερθει!!! εγω παντως θα ελεγα αν μεχρι αυριο πρωι δεν εχει ερθει (που το ευχομαι να κανεις 9 μηνες να την ξανδεις την Qria) να κανεις ενα τεστ, εστω και πρωιμης ανιχνευσης 😉 σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια να εχει γινει το θαυμα!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ξέρετε τι σκέφτηκα;;;;χαχαχαχχα είμαι Πόντια τέλος .... το πρωί δεν τα εβρεχα τα τεστ πολύ...λίγο και τα άφηνα στην άκρη...λέω πάω να το κάνω με χρονόμετρο όσο γράφει πάνω η συσκευασία!!!!και δειτεεεεεεεε.καλεεεεε ξεκάθαρη γραμμή!!!θα τρελαθώ 

IMG20231003153242.jpg

IMG_20231003_153553.jpg

Κορίτσι μουυυ δεν θέλω να σ' φουσκωσω τα μυαλά γιατί είναι πολύ νωρίς αλλας θα πω οτι εγώ το βλέπω ξεκάθαρα θετικό!!!!!!♥️ Και θα πω και συγχαρητήρια! 🥰Και θα ευχηθώ και μια τεράστια χοριακη!!! Πάρε τον γιατρό σου να τον ενημερώσεις!! Και κανε και μια χοριακη να μου φύγει και μένα ο καημός 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimand @Antonia2 @marinaP έχω τρελαθεί τώρα.. κλαίω..δεν ξέρω τρέμω.. φοβάμαι να το πιστέψω αλλά και χαίρομαι πολυ!!δεν μπορεί να είναι εξάτμισης δεν μπορεί!!! Βγήκε στο 1 λεπτό και όσο περνούσε η ώρα σκουραίνε ... σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!αμήν να πάνε όλα καλά αν είμαι όντως έγκυος! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand @Antonia2 @marinaP έχω τρελαθεί τώρα.. κλαίω..δεν ξέρω τρέμω.. φοβάμαι να το πιστέψω αλλά και χαίρομαι πολυ!!δεν μπορεί να είναι εξάτμισης δεν μπορεί!!! Βγήκε στο 1 λεπτό και όσο περνούσε η ώρα σκουραίνε ... σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!αμήν να πάνε όλα καλά αν είμαι όντως έγκυος! 

 

αχ μαρινακι μου μονο απο χαρες να κλαις απο εδω και περα!!!!!! ολες εδω μεσα χαιρομαστε τοσο πολυ με τη χαρα σου!!!! 😁🤗 να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα ερθουν οπως τα θες!!!!! η γραμμη φαινεται για τα καλα και φαντασου ειναι ακομα τριτη!!! σαββατο περιμενες, σωστα;;

μιλα με το γιατρο σου μηπως ξεκινησεις χαπια και ολα θα πανε κατ'ευχην!!!! 🙏❤️❤️ πανε το σκ να αναψεις κι ενα κερακι στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και να παρεις λαδακι να βαζεις στην κοιλια σου!!! να σας φυλαει και τους 2!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ξέρετε τι σκέφτηκα;;;;χαχαχαχχα είμαι Πόντια τέλος .... το πρωί δεν τα εβρεχα τα τεστ πολύ...λίγο και τα άφηνα στην άκρη...λέω πάω να το κάνω με χρονόμετρο όσο γράφει πάνω η συσκευασία!!!!και δειτεεεεεεεε.καλεεεεε ξεκάθαρη γραμμή!!!θα τρελαθώ 

IMG20231003153242.jpg

IMG_20231003_153553.jpg

Καραθετικοτατοοοοοοοοοοο!!! Ξεκάθαρα!! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand @Antonia2 @marinaP έχω τρελαθεί τώρα.. κλαίω..δεν ξέρω τρέμω.. φοβάμαι να το πιστέψω αλλά και χαίρομαι πολυ!!δεν μπορεί να είναι εξάτμισης δεν μπορεί!!! Βγήκε στο 1 λεπτό και όσο περνούσε η ώρα σκουραίνε ... σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!αμήν να πάνε όλα καλά αν είμαι όντως έγκυος! 

 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!! Προσευχή και πίστη θα δεις οτι όλα θα είναι σούπερ! Ήρθε επιτέλους αυτό που λαχταρουσες τοσο καιρό! Πάρε τον γιατρό σου και  θα περιμένουμε και την υπέροχη μεγαλη χοριακη σου!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand @Antonia2 @marinaP έχω τρελαθεί τώρα.. κλαίω..δεν ξέρω τρέμω.. φοβάμαι να το πιστέψω αλλά και χαίρομαι πολυ!!δεν μπορεί να είναι εξάτμισης δεν μπορεί!!! Βγήκε στο 1 λεπτό και όσο περνούσε η ώρα σκουραίνε ... σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!αμήν να πάνε όλα καλά αν είμαι όντως έγκυος! 

 

Να ξέρεις με έχεις ξεμυαλίσει έτσι μου ρχεται να πάω να πάρω κανένα πρωίμης να πάω να κάνω τώρα το απόγευμα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...