Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια αυτό το τέστ είναι θετικό η λέτε να γίνει το απόγευμα το πικ? Η μήπως αύριο?

IMG_20230901_150043.jpg

Εγω θετικό το βλέπω κορίτσι μου 😊

αλλά επειδή δεν χρησιμοποιώ αυτήν την εταιρεία καλύτερα να πουν και τα αλλα κορίτσια μπορεί να ξέρουν καλύτερα από αυτά τα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

@Elk  να χαρείς την εγκυμοσύνη σου όσο γίνεται κορίτσι μου.

Εμείς μπήκαμε στον 4ο μήνα προσπάθειας. Κανονικά με τεστ ωορρηξιας όπως και στο πρώτο παιδάκι και επαφή στις γόνιμες. 

Αν έρθει ήρθε. Έχω λίγο άγχος γιατί επιστρέφω δουλειά τον άλλο μήνα και πρέπει να εκπαιδεύσω τη νταντά με τη μικρή η οποία με έχει μάθει να είμαστε μόνες μας τόσους μήνες. 

Εμάς τα παιδάκια μας πρέπει να είναι κοντά νομίζω ε; Πριν λιγες μερες εγινε 1 

ωχ καλή επιστροφή στην δουλειά σου 

Ναι αυτό είναι λίγο ζόρικο τώρα αφού είχε μαθει να είστε μόνες σας τόσους μήνες.. αλλά πιστεύω λιγες μερες θα θέλει και θα προσαρμοστεί με την νταντά της  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Θετικό και υπέροχο! Ο Σεπτέμβρης πάντα για μένα σηματοδοτεί την αρχή της χρόνιας, τα νέα ξεκινήματα και είναι σαν μια μικρή Πρωτοχρονιά! Εύχομαι σε όλες μας νέα όμορφα ξεκινήματα και ειδικά φουσκωμένα ξεκινήματα!

@marinamanoulitsa , μαρή ξεκίνησες κιόλας?? Και γω! Χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αρνητικό το βλέπω σαν και το δικό μου πάντως. Αλλά έχει πίστη! Έχουμε πολλές μέρες ακόμη! Τα συμπτώματα σου είναι μουρλια όμως 🤞🧿❤️

@Mantarini χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα 💓

@annitakianna αννιτακι μου το βλέπω ΦΟΥΛ θετικό!!  Σήμερα "και ως τα ξημερώματα θα καίνε τα πατώματα" μυριζομαι...🤞🔥🔥🔥🔥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ααααα τι τέλειο το όνομα του θέματος! Τσουπωτα μωράκια θέλουμε!!😁😁

Βάλε μας κανένα τεστάκι να χαρούμε! 😁

Ναι μπράβο σου που είσαι χαλαρή, εγώ δεν ξέρω πως θα αντιδράσω όταν δω δύο γραμμές!! Πάντως τώρα μου φαντάζει άπιαστο όνειρο!

Χαχαχα τσουπωτα να είναι τα μωράκια μας 😂

σας βάζω τα τεστ μου το πάνω είναι το χθεσινό, το κάτω είναι το σημερινό.. θα κάνω και αύριο IMG_5198.thumb.jpeg.d2382b395904504e5c08746abc2eced9.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια αυτό το τέστ είναι θετικό η λέτε να γίνει το απόγευμα το πικ? Η μήπως αύριο?

IMG_20230901_150043.jpg

Καταθετικό....η γραμμή ελέγχου είναι πιο έντονη από την άλλη....άρα είσαι σε ωορρηξία!!!!άντε δώστου να καταλάβει 🧐😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα τσουπωτα να είναι τα μωράκια μας 😂

σας βάζω τα τεστ μου το πάνω είναι το χθεσινό, το κάτω είναι το σημερινό.. θα κάνω και αύριο IMG_5198.thumb.jpeg.d2382b395904504e5c08746abc2eced9.jpeg

Τέλεια... ανεβαίνει η ορμόνη!!!! σούπερ 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα τσουπωτα να είναι τα μωράκια μας 😂

σας βάζω τα τεστ μου το πάνω είναι το χθεσινό, το κάτω είναι το σημερινό.. θα κάνω και αύριο IMG_5198.thumb.jpeg.d2382b395904504e5c08746abc2eced9.jpeg

Να μας ανεβάσεις και το αυριανό που κάνεις κορίτσι μου! Εμένα μου δίνει απίστευτη θετική ενέργεια να βλέπω τα τεστακια ειδικά έτσι όπως σκουραίνει η γραμμή ♥️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Θετικό και υπέροχο! Ο Σεπτέμβρης πάντα για μένα σηματοδοτεί την αρχή της χρόνιας, τα νέα ξεκινήματα και είναι σαν μια μικρή Πρωτοχρονιά! Εύχομαι σε όλες μας νέα όμορφα ξεκινήματα και ειδικά φουσκωμένα ξεκινήματα!

@marinamanoulitsa , μαρή ξεκίνησες κιόλας?? Και γω! Χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αρνητικό το βλέπω σαν και το δικό μου πάντως. Αλλά έχει πίστη! Έχουμε πολλές μέρες ακόμη! Τα συμπτώματα σου είναι μουρλια όμως 🤞🧿❤️

@Mantarini χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα 💓

@annitakianna αννιτακι μου το βλέπω ΦΟΥΛ θετικό!!  Σήμερα "και ως τα ξημερώματα θα καίνε τα πατώματα" μυριζομαι...🤞🔥🔥🔥🔥

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καταθετικό....η γραμμή ελέγχου είναι πιο έντονη από την άλλη....άρα είσαι σε ωορρηξία!!!!άντε δώστου να καταλάβει 🧐😜

Ήταν το τελευταίο τεστ αυτό και το βρήκα σήμερα τυχαία μιας και έχω 3 μήνες να πάρω! Οπότε δεν έχω για αύριο να κάνω! Πάντως εγώ χθες είχα επαφή θα έχω και τις επόμενες 2 για σιγουριά! Δευτέρα περιμένω και τα αποτελέσματα και ο θεός βοηθός 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Να μας ανεβάσεις και το αυριανό που κάνεις κορίτσι μου! Εμένα μου δίνει απίστευτη θετική ενέργεια να βλέπω τα τεστακια ειδικά έτσι όπως σκουραίνει η γραμμή ♥️🥰🥰🥰

Ναι θα σας το ανεβάσω και το αυριανό 💕

βουρ στις επαφες τώρα κάθε μέρα να έχετε εγω είχα επαφες  18 μέρα του κύκλου, 19 που είχα θετικό τεστ, 20 πάλι είχα θετικό τεστ, 21 που είχε γίνει άχνη η γραμμή του τεστ και 22 που πάλι ήταν αχνη και τσουπ ήρθε το σπορακι μας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα τσουπωτα να είναι τα μωράκια μας 😂

σας βάζω τα τεστ μου το πάνω είναι το χθεσινό, το κάτω είναι το σημερινό.. θα κάνω και αύριο IMG_5198.thumb.jpeg.d2382b395904504e5c08746abc2eced9.jpeg

Χοριακή γύρω στα 500 κάτι πιστεύω θα έχεις την Δευτέρα κορίτσι μου 😍 Υπέροχη πρόοδος μέσα σε μια μέρα. Κανονικά κάθε 2 μέρες λένε ότι φαίνεται έντονη η διαφορά στο τεστ. 

Να ανεβάζεις τις γραμμούλες σου να μας δίνεις θετική ενέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου αυτός ο Σεπτέμβρης να μας φέρει πολλά πολλά θετικά τεστακια 😊🥰😍

Οσες κοπέλες περιμένουν τα μωράκια τους με το καλό να έρθουν !

@Elli13  @marinamanoulitsa @Girly @marinaP @evaioan @Raf123 @Eliza Kats @Mpourmpoulo @Mary_piggy @lilbern @cat12 @singing in the rain @Κατερίνα!!! 

Κορίτσια εβαλα οσες μπορεσα αν λείπει κάποιο κορίτσι βάλτε και εσεις να μαζευτούμε 😊  

Καλό μήνα! Πολύ ωραίο το καινούριο θεματακι!

Συγχαρητήρια κορίτσι για την εγκυμοσύνη! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας 😊 Περιμένουμε τη χοριακη τη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Χοριακή γύρω στα 500 κάτι πιστεύω θα έχεις την Δευτέρα κορίτσι μου 😍 Υπέροχη πρόοδος μέσα σε μια μέρα. Κανονικά κάθε 2 μέρες λένε ότι φαίνεται έντονη η διαφορά στο τεστ. 

Να ανεβάζεις τις γραμμούλες σου να μας δίνεις θετική ενέργεια.

Μακάρι να έχω τόσο 😊 θα κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα 

το μόνο κακο κορίτσια και ένας λόγος που άφησε λιγες πιο πολλές μερες είναι ότι εδώ στο χωριό είχα πάει στο πρώτο μου παιδί για χοριακη και το έμαθαν μετά από 2-3 μερες όλοι ότι είμαι εγκυος 

τώρα θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό εδώ στο χωριό μπας και αυτός δεν μιλάει τι να πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μακάρι να έχω τόσο 😊 θα κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα 

το μόνο κακο κορίτσια και ένας λόγος που άφησε λιγες πιο πολλές μερες είναι ότι εδώ στο χωριό είχα πάει στο πρώτο μου παιδί για χοριακη και το έμαθαν μετά από 2-3 μερες όλοι ότι είμαι εγκυος 

τώρα θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό εδώ στο χωριό μπας και αυτός δεν μιλάει τι να πω 

Πωωωω έλεος! Ελπίζω αυτή τη φορά να είναι πιο εχεμυθος ο μικροβιολόγος! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι θα σας το ανεβάσω και το αυριανό 💕

βουρ στις επαφες τώρα κάθε μέρα να έχετε εγω είχα επαφες  18 μέρα του κύκλου, 19 που είχα θετικό τεστ, 20 πάλι είχα θετικό τεστ, 21 που είχε γίνει άχνη η γραμμή του τεστ και 22 που πάλι ήταν αχνη και τσουπ ήρθε το σπορακι μας 😊

Τελικά ποια μέρα του κύκλου είδες θετικό τεστ, γιατί εγώ τελικά δε κατάλαβα..όχι τίποτα άλλο να ξέρουμε νά ελπίζουμε και εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μακάρι να έχω τόσο 😊 θα κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα 

το μόνο κακο κορίτσια και ένας λόγος που άφησε λιγες πιο πολλές μερες είναι ότι εδώ στο χωριό είχα πάει στο πρώτο μου παιδί για χοριακη και το έμαθαν μετά από 2-3 μερες όλοι ότι είμαι εγκυος 

τώρα θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό εδώ στο χωριό μπας και αυτός δεν μιλάει τι να πω 

Αυτά είναι προσωπικά δεδομένα! Αν το ξανακάνει μπορείς άνετα να τον σύρεις στα δικαστήρια και να του πάρεις ότι έχει για ψυχική οδύνη! Τελείως αντιεπαγγελματικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τελικά ποια μέρα του κύκλου είδες θετικό τεστ, γιατί εγώ τελικά δε κατάλαβα..όχι τίποτα άλλο να ξέρουμε νά ελπίζουμε και εμείς!!!

Ναι κάτσε να σε ξεμπέρδεψω γιατί είχα  μπερδευτεί και εγω η εφαρμογή έβγαζε αλλά πάλι καλά που κρατούσα και σημειώσεις στο τετράδιο 😂

 Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα την 19 και 20 μέρα η μερα του κυκλου μου (και τις δυο μερες ήταν έντονα τα τεστ)

Θετικό τεστ Εγκυμοσυνης είχα την 32 ημέρα του κυκλου μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι κάτσε να σε ξεμπέρδεψω γιατί είχα  μπερδευτεί και εγω η εφαρμογή έβγαζε αλλά πάλι καλά που κρατούσα και σημειώσεις στο τετράδιο 😂

 Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα την 19 και 20 μέρα η μερα του κυκλου μου (και τις δυο μερες ήταν έντονα τα τεστ)

Θετικό τεστ Εγκυμοσυνης είχα την 32 ημέρα του κυκλου μου.. 

Ααα άρα 12η μέρα μετά την ωορρηξία είχες θετικό!  Ωραία,όχι τίποτα άλλο να έχουμε να ελπίζουμε! Χαχαχα

Καλά που κρατούσες σημειώσεις...εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ακόμη δε ξέρω ακριβώς πότε έμεινα έγκυος...ήταν και μένα ότι να ναι. Βάσει περιόδου ήμουν έγκυος λίγο καιρό, βάσει χοριςκης ήμουν πολύ καιρό η είχα δίδυμα και τελικά είχα ένα παιδί και ενώ η αρχική μου Πητ ήταν 7/6 εγώ γέννησα 18 μαϊου (38 εβδομάδων λόγω διαβήτη κύησης) ...οπότε τετραδιακι για παν ενδεχόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Αυτά είναι προσωπικά δεδομένα! Αν το ξανακάνει μπορείς άνετα να τον σύρεις στα δικαστήρια και να του πάρεις ότι έχει για ψυχική οδύνη! Τελείως αντιεπαγγελματικο.

Αχ είναι τραγικό αυτό με τα χωριά δυστηχως τώρα θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό.. αλλα γενικά όλοι είναι καλοθελητές εδώ σε τέτοια κουτσομπολιά από το μικροβιολογικό που είχα πάει από το φαρμακείο που είχα πάρει την προγεστερονη και τότε δούλευα και σε ένα γραφείο όπου του ειπα ότι θα σταματήσω και αναγκάστηκα ειπα τον λόγο που τελικά δεν έπρεπε να τον εμπιστευτώ  ενω του ζήτησα να μην πει κάτι γιατί είναι νωρίς ακόμα αυτος πήγε στο καφενείο και το είπε 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ααα άρα 12η μέρα μετά την ωορρηξία είχες θετικό!  Ωραία,όχι τίποτα άλλο να έχουμε να ελπίζουμε! Χαχαχα

Καλά που κρατούσες σημειώσεις...εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ακόμη δε ξέρω ακριβώς πότε έμεινα έγκυος...ήταν και μένα ότι να ναι. Βάσει περιόδου ήμουν έγκυος λίγο καιρό, βάσει χοριςκης ήμουν πολύ καιρό η είχα δίδυμα και τελικά είχα ένα παιδί και ενώ η αρχική μου Πητ ήταν 7/6 εγώ γέννησα 18 μαϊου (38 εβδομάδων λόγω διαβήτη κύησης) ...οπότε τετραδιακι για παν ενδεχόμενο!

Αα και εγω δεν κρατούσε στο πρώτο είναι η αλήθεια είχα κάνει κάτι τεστ ωορρηξιας αλλά τα έκανα λαθος 😂 το κατάλαβα μετά που έμεινα εγκυος και επισης τα πετούσα τα τεστ τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εμάς τα παιδάκια μας πρέπει να είναι κοντά νομίζω ε; Πριν λιγες μερες εγινε 1 

ωχ καλή επιστροφή στην δουλειά σου 

Ναι αυτό είναι λίγο ζόρικο τώρα αφού είχε μαθει να είστε μόνες σας τόσους μήνες.. αλλά πιστεύω λιγες μερες θα θέλει και θα προσαρμοστεί με την νταντά της  

Να σου πω έμαθα ακριβώς τι μου συμβαίνει. Έχω δώσει ότι μπορώ στη μικρή αλλά δεν έχω το υποστηρικτικό περιβάλλον που θα ήθελα ιδανικά. Την απόφαση για δεύτερο εγώ τη στηρίζω αφού κανένας άλλος δεν τολμάει να μου πει κάτι δεδομένου ότι δεν έκαναν τίποτα για το πρώτο. Η πεθερά μου μόνο αγώνα έκανε να μπει το όνομά της. Στηρίζομαι στη μεγάλη άδεια από τη δουλειά και στο ότι δόξα το θεό υπάρχουν νταντάδες και παιδικοί σταθμοί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολυ΄ για τις ευχές σας!! εύχομαι και σε εσας τα καλύτερα!!  

@Elkτι όμορφη εικόνα τα τεστάκια σου!! περιμένουμε τα νέα της χοριακής!! αυτό με τις μικρές κοινωνίες το ζω και εγώ που μένω σε μικρό νησί... δεν είναι να πάρεις τεστ εγκυμοσύνης από το φαρμακείο... μετά σε κοιτάνε όλοι στην κοιλια... γι αυτό και εγώ τα παραγγέλνω..

 

@marinamanoulitsaκαι εγώ δεν βλέπω κάτι στο τεστάκι αλλά ίσως να είναι νωρίς ακόμα και να φανεί τις επόμενες μέρες!! στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! 

 

@annitakiannaκαλέ αυτό είναι καρα θετικό... είσαι ετοιμη για αγκαλίτσες!! βοουυρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα τσουπωτα να είναι τα μωράκια μας 😂

σας βάζω τα τεστ μου το πάνω είναι το χθεσινό, το κάτω είναι το σημερινό.. θα κάνω και αύριο IMG_5198.thumb.jpeg.d2382b395904504e5c08746abc2eced9.jpeg

Τέλειο!! Πολύ πιο έντονο!! 🤗🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Να σου πω έμαθα ακριβώς τι μου συμβαίνει. Έχω δώσει ότι μπορώ στη μικρή αλλά δεν έχω το υποστηρικτικό περιβάλλον που θα ήθελα ιδανικά. Την απόφαση για δεύτερο εγώ τη στηρίζω αφού κανένας άλλος δεν τολμάει να μου πει κάτι δεδομένου ότι δεν έκαναν τίποτα για το πρώτο. Η πεθερά μου μόνο αγώνα έκανε να μπει το όνομά της. Στηρίζομαι στη μεγάλη άδεια από τη δουλειά και στο ότι δόξα το θεό υπάρχουν νταντάδες και παιδικοί σταθμοί. 

Ωχ κατάλαβα δύσκολο αν δεν υπάρχει βοήθεια από γιαγιάδες.. εεε μόνο το όνομα δεν είναι πρέπει να βάζει και λίγο πλάτη 

και εγω μεγάλη βοήθεια δεν έχω η μαμα μου μένει πολύ μακριά και έρχεται όποτε μπορεί

η πεθερά μου παλι δουλεύει αλλά αν χρειαστώ βοήθεια έρχεται όταν δεν δουλεύει 

τώρα αν πάνε καλά τα πράγματα δεν ξέρω πως θα τα βγάλω πέρα αλλά αυτό για την ώρα δεν θέλω να το σκεφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι θα σας το ανεβάσω και το αυριανό 💕

βουρ στις επαφες τώρα κάθε μέρα να έχετε εγω είχα επαφες  18 μέρα του κύκλου, 19 που είχα θετικό τεστ, 20 πάλι είχα θετικό τεστ, 21 που είχε γίνει άχνη η γραμμή του τεστ και 22 που πάλι ήταν αχνη και τσουπ ήρθε το σπορακι μας 😊

5 μέρες συνεχόμενα επαφές? Μωρέ μπράβοοο.. εσύ βέβαια θα έμενες και με μια επαφή μιας και δεν έχετε θέμα στο σπέρμα! Εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι μήπως εμείς που έχουμε χάλια σπέρμα είναι καλύτερα να αφήνω αρκετές μέρες χωρίς επαφή και όταν δω το θετικό εκεί να έχω 2-3 μέρες συνεχόμενα η καλά κάνω και έχω μέρα παρά μέρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωχ κατάλαβα δύσκολο αν δεν υπάρχει βοήθεια από γιαγιάδες.. εεε μόνο το όνομα δεν είναι πρέπει να βάζει και λίγο πλάτη 

και εγω μεγάλη βοήθεια δεν έχω η μαμα μου μένει πολύ μακριά και έρχεται όποτε μπορεί

η πεθερά μου παλι δουλεύει αλλά αν χρειαστώ βοήθεια έρχεται όταν δεν δουλεύει 

τώρα αν πάνε καλά τα πράγματα δεν ξέρω πως θα τα βγάλω πέρα αλλά αυτό για την ώρα δεν θέλω να το σκεφτομαι 

Κι εγώ μόνη τα μεγάλωσα τα παιδιά μου....δεν βοήθησε κάνεις...δεν θα σου πω ψέματα...δύσκολα πολύ ήταν Άλλα να σου πω κάτι;;;;δεν το αλλάζω με τίποτα τώρα που τα βλέπω να παίζουν σαν φιλαράκια.... 🩷☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...