Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ εγκυμοσύνης;


Georgia131313

Recommended Posts

 Καλημέρα σε όλες! Πρώτη φορά δημοσιεύω. Στην προσπάθεια για δεύτερη εγκυμοσύνη έκανα αυτά τα τεστ που φαίνονται στη φωτογραφία. Τα έκανα την 27η και 29η ημέρα του κύκλου. Ο προηγούμενος κύκλος κράτησε 26 μέρες αν και γενικά ο κύκλος διαρκεί 30 ημέρες. Τη Δευτέρα με το καλό θα κάνω χοριακή αλλά μέχρι τότε προβληματίζομαι. Φαίνεται να υπάρχει γραμμή στο δεύτερο τεστ. Στο πρώτο ίσα που φαίνεται. Είναι άραγε θετικό; Ευχαριστώ πολύ! https://ibb.co/M8zZY0f

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Georgia131313 είπε:

 Καλημέρα σε όλες! Πρώτη φορά δημοσιεύω. Στην προσπάθεια για δεύτερη εγκυμοσύνη έκανα αυτά τα τεστ που φαίνονται στη φωτογραφία. Τα έκανα την 27η και 29η ημέρα του κύκλου. Ο προηγούμενος κύκλος κράτησε 26 μέρες αν και γενικά ο κύκλος διαρκεί 30 ημέρες. Τη Δευτέρα με το καλό θα κάνω χοριακή αλλά μέχρι τότε προβληματίζομαι. Φαίνεται να υπάρχει γραμμή στο δεύτερο τεστ. Στο πρώτο ίσα που φαίνεται. Είναι άραγε θετικό; Ευχαριστώ πολύ! https://ibb.co/M8zZY0f

Είναι θετικότατα και τα δυο τα τεστ κορίτσι μου συγχαρητήρια είσαι εγκυος !😃

με το καλό!!!

και αν μπορέσεις στείλε μας και τα νέα σου από την χοριακη ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Είναι θετικότατα και τα δυο τα τεστ κορίτσι μου συγχαρητήρια είσαι εγκυος !😃

με το καλό!!!

και αν μπορέσεις στείλε μας και τα νέα σου από την χοριακη ☺️

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ο προβληματισμός μου είναι κυρίως ότι οι γραμμές δεν εμφανίστηκαν αμέσως όπως γράφουν οι οδηγίες, αλλά μετά από 10 λεπτά περίπου. Υπάρχει περίπτωση να είναι γραμμές εξάτμισης των ούρων όπως διάβασα στο ίντερνετ; Ευχαριστώ και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Georgia131313 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ο προβληματισμός μου είναι κυρίως ότι οι γραμμές δεν εμφανίστηκαν αμέσως όπως γράφουν οι οδηγίες, αλλά μετά από 10 λεπτά περίπου. Υπάρχει περίπτωση να είναι γραμμές εξάτμισης των ούρων όπως διάβασα στο ίντερνετ; Ευχαριστώ και πάλι!

Έχουν χρώμα οι γραμμές σου ειδικά στο δεύτερο φαίνεται πολύ καλά η γραμμή πιστεύω πως είναι θετικά τα τεστ σου τώρα ότι άργησαν λίγο να εμφανιστούν ίσως είναι χαμηλη η χοριακη σου ακομα για αυτό να ήθελε λίγο χρόνο.. 

συνήθως το clear blue έχει γραμμή εξατμίσεις που μπερδεύει πολύ 

να πας αύριο να κανείς μια χοριακη για σίγουρα 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έχουν χρώμα οι γραμμές σου ειδικά στο δεύτερο φαίνεται πολύ καλά η γραμμή πιστεύω πως είναι θετικά τα τεστ σου τώρα ότι άργησαν λίγο να εμφανιστούν ίσως είναι χαμηλη η χοριακη σου ακομα για αυτό να ήθελε λίγο χρόνο.. 

συνήθως το clear blue έχει γραμμή εξατμίσεις που μπερδεύει πολύ 

να πας αύριο να κανείς μια χοριακη για σίγουρα 😊

 

Καλημέρα! 

Το δεύτερο τεστ είναι ροζ και από κοντά φαίνεται ακόμα καλύτερα. Αύριο το πρωί θα πάω. Ευχαριστώ πολύ και θα ενημερώσω ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2023 at 1:54 ΜΜ, ο/η Georgia131313 είπε:

130 η χοριακή!!! Με το καλό να πάμε στον γιατρό! Ευχαριστώ και πάλι!

Άντε τέλεια κορίτσι μου με το καλό!!! 🥳💕😊🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...