Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια μου η Μαρίνα δεν είσαι σε θέση να σας γράψει τώρα, πέρασε και περνά πολύ δύσκολες ημέρες καθώς είχε μια άσχημη αποβολή.

Δώστε της χρόνο να φροντίσει τον εαυτό της και θα μιλήσει κι η ίδια όταν νιώσει ξανά δυνατή. 

Οι προσευχές μας για γρήγορη ανάρρωση είναι μαζί της 🙏

 

@marinaP κορίτσι μου καλό και δυνατό, ξέρω δεν υπάρχουν λόγια αυτή την στιγμή που να απαλύνουν τον πόνο σου, η αποβολή όπως και να λέγεται (παλίνδρομη, βιοχημική ή οτι άλλο) δεν παύει να είναι μια δυσάρεστη απώλεια, το ξέρω το έχω περάσει. Στο τέλος της ημέρας όμως καπου μέσα μας υπάρχει μια δύναμη που μας λέει ότι πρέπει να σηκωθούμε και να παλέψουμε πάλι για το όνειρο μας. Μην σκεφτείς ούτε λεπτό να τα παρατήσεις! Το μόνο που χρειάζεται είναι να είσαι εσύ υγιής σωματικά και ψυχικά. Πάρε όλο το χρόνο που θες για να το πετύχεις αλλά να θυμάσαι πως είσαι πιο δυνατή από αυτό και μπορείς να τα καταφέρεις. Το να αποκτήσεις παιδί για κάποιες είναι ένας δρόμος με αγκάθια αλλά έχει και διπλή χαρά όταν επιτέλους θα το πάρεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου, γιατί αυτό θα γίνει για όλες μας, το ξέρω και κάθε μέρα προσεύχομαι για αυτό ❤️

Εδώ είμαστε όλες και σε σκεφτόμαστε πάντα και καθημερινά, εδώ στις χαρές Εδώ και στις λύπες. Όταν αισθανθείς έτοιμη σε περιμένουμε.

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι ρε γαμ@@@το...όχι δεν το περίμενα αυτό!!! Αν πονάει η παλινδρομη ή η αποβολή μετά από μια φυσιολογική σύλληψη... φανταστείτε την μετά από εξωσωματική και χίλια δυο φάρμακα.....😭 Και πάνω που λες ναι τα κατάφερα να σου παίρνουν πίσω την χαρά....

εγώ πίστευα είναι όλα καλά απλά δεν θέλει να μας γράψει γιατί είναι κάπου διακοπές....

@marinaP κουράγιο κορίτσι μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όχι ρε γαμ@@@το...όχι δεν το περίμενα αυτό!!! Αν πονάει η παλινδρομη ή η αποβολή μετά από μια φυσιολογική σύλληψη... φανταστείτε την μετά από εξωσωματική και χίλια δυο φάρμακα.....😭 Και πάνω που λες ναι τα κατάφερα να σου παίρνουν πίσω την χαρά....

εγώ πίστευα είναι όλα καλά απλά δεν θέλει να μας γράψει γιατί είναι κάπου διακοπές....

@marinaP κουράγιο κορίτσι μου 🙏

Έμεινε με την πρώτη κι έχει απ ό,τι θυμάμαι βλαστοκυστες οπότε θα ξαναμεινει, δεν τίθεται θέμα. Τωρα πρέπει να φροντίσει τον εαυτό της κι αργότερα ξανά προσπαθεί, έχει την ηλικία στο πλευρό της 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ. Δεν το περίμενα. Ειδικά μετά από όλη αυτή τη διαδικασία της εξωσωματικής που πέρασες. Πάρε το χρόνο σου και θα έρθει το μωράκι σου. Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Έμεινε με την πρώτη κι έχει απ ό,τι θυμάμαι βλαστοκυστες οπότε θα ξαναμεινει, δεν τίθεται θέμα. Τωρα πρέπει να φροντίσει τον εαυτό της κι αργότερα ξανά προσπαθεί, έχει την ηλικία στο πλευρό της 🙏

Ναι το καταλάβαινω αλλά δεν είναι έτσι"απλά" τα πράγματα...η απώλεια πονάει πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι το καταλάβαινω αλλά δεν είναι έτσι"απλά" τα πράγματα...η απώλεια πονάει πολύ....

Εννοείται, γι αυτό και πρέπει να πάρει χρόνο. Έχει εμβρυακια για το μετά. Υπάρχουν γυναίκες που πεισμώνουν και θέλουν να ξανά προσπαθήσουν κατευθείαν, άλλες που θέλουν περισσότερο χρόνο. Στον καθένα διαφέρει κ ο τρόπος που θρηνεί κ ο τρόπος που το εκφράζει στους άλλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/8/2023 at 3:02 ΜΜ, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ είχα αποβολή τον Φεβρουάριο κ ήλπιζα ότι θα ερχόταν γρήγορα πάλι το μωράκι κ απογοητεύομαι συνέχεια... Αλλά θα έρθει για όλες μας αρκεί να μην τα παρατήσουμε ♥️

Λυπάμαι πολυ για αυτο που περάσατε😔Θα έρθει κορίτσι μου, δεν είναι μεγάλο διάστημα που κάνετε πάλι προσπάθειες, θα έρθει να σκέφτεσαι θετικά😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου κάνεις δεν είπε ότι είσαι περίεργη. Αντιθέτως έχεις δίκιο το ότι μπαίνει στο φόρουμ και δεν γράφει είναι πολύ περίεργο και μένα ο νους στο κακό πάει! Αλλά μήπως λέω βρε παιδί μου ίσως να μην έχει όρεξη να γράψει η μήπως έχει κάποιο θέμα η σελίδα και δεν μπορεί να γράψει. Γιατί και άλλη κοπέλα εδώ μέσα είχε πρόβλημα με την σελίδα πριν κάνα μήνα!! Νομίζω η @Κατερίνα!!!

Ναι ναι δεν μου εμφανιζε σχεδόν τπτ δεν ξέρω καν αν βλέπατε τι έγραφα απαντήσεις δεν έβλεπα, δεν ξέρω τι είχε, ευτυχώς έφτιαξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου ειλικρινά😔 παρε οσο χρονο χρειάζεσαι να το διαχειριστεις! Εύχομαι ολόψυχα να βγεις πιο δυνατή απο ολο αυτό και θα δεις, θα τα καταφέρετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λυπάμαι πολυ για αυτο που περάσατε😔Θα έρθει κορίτσι μου, δεν είναι μεγάλο διάστημα που κάνετε πάλι προσπάθειες, θα έρθει να σκέφτεσαι θετικά😊

Ήταν δύσκολο.... Νόμιζα ότι θα ερχόταν γρήγορα πάλι ένα μωράκι αλλά ναι προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.... ♥️❤️🙏 τώρα περιμένω μάλλον την Πέμπτη περίοδο κ έχω στεναχωρηθεί από τώρα επειδή έχω πόνους περιόδου... Δεν θα σταματήσω την προσπάθεια σίγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια μου η Μαρίνα δεν είσαι σε θέση να σας γράψει τώρα, πέρασε και περνά πολύ δύσκολες ημέρες καθώς είχε μια άσχημη αποβολή.

Δώστε της χρόνο να φροντίσει τον εαυτό της και θα μιλήσει κι η ίδια όταν νιώσει ξανά δυνατή. 

Οι προσευχές μας για γρήγορη ανάρρωση είναι μαζί της 🙏

 

Δεν έχω λόγια… μακάρι καμία κοπέλα ποτέ να μην βίωνε αυτόν τον πόνο, λυπάμαι πραγματικά παρά πολύ κοριτσάκι μου @marinaP δεν έχω αλλά λόγια παρηγοριάς αν και έχω ακούσει τόσα, εμένα κανένα δεν με παρηγόρησε, μόνο ο χρόνος το κάνει λίγο πιο υποφερτό. Πάρε τον χρόνο σου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σήμερα έκανα τεστ και βγήκε αυτό. Ξέρει κάποια τι σημαίνει;; 

Σήμερα 28η μέρα του κύκλου, 2 εβδομάδες μετά την τελευταία κρίσιμη επαφή. 

 

IMG_20230822_080225.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Σήμερα έκανα τεστ και βγήκε αυτό. Ξέρει κάποια τι σημαίνει;; 

Σήμερα 28η μέρα του κύκλου, 2 εβδομάδες μετά την τελευταία κρίσιμη επαφή. 

 

IMG_20230822_080225.jpg

Καλημέρα! Εγώ δεν γνωρίζω... Δεν λένε οι οδηγίες κάτι; Πάντως είναι σαν να σε κοροϊδεύει το τεστ 😅 Του τύπου είσαι ή δεν είσαι; 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Σήμερα έκανα τεστ και βγήκε αυτό. Ξέρει κάποια τι σημαίνει;; 

Σήμερα 28η μέρα του κύκλου, 2 εβδομάδες μετά την τελευταία κρίσιμη επαφή. 

 

IMG_20230822_080225.jpg

Καλημέρα.. εντάξει δεν το έχω ξανά δει αυτο 😅

Μάλλον κάτι δεν εκανες σωστά ; Μήπως ήθελε πιο πολλά ουρα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Σήμερα έκανα τεστ και βγήκε αυτό. Ξέρει κάποια τι σημαίνει;; 

Σήμερα 28η μέρα του κύκλου, 2 εβδομάδες μετά την τελευταία κρίσιμη επαφή. 

 

IMG_20230822_080225.jpg

Σφάλμα προφανώς του τεστ...πάρε την εταιρεία και πες τους το....έχεις άλλο να κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα! Εγώ δεν γνωρίζω... Δεν λένε οι οδηγίες κάτι; Πάντως είναι σαν να σε κοροϊδεύει το τεστ 😅 Του τύπου είσαι ή δεν είσαι; 😅

Ναι μου λέει ή είσαι ή δεν είσαι, ένα από τα δύο... 😂😂😂

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα.. εντάξει δεν το έχω ξανά δει αυτο 😅

Μάλλον κάτι δεν εκανες σωστά ; Μήπως ήθελε πιο πολλά ουρα ;

Μαλλον ναι δεν άφησα αρκετή ώρα. Τζάμπα το χρόνο που περίμενα μετά μέχρι δείξει το αποτέλεσμα. 

Έχω πετάξει τις οδηγίες γιατί με την εξωσωματικη είχα πολλούς μήνες να κάνω τεστ 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σφάλμα προφανώς του τεστ...πάρε την εταιρεία και πες τους το....έχεις άλλο να κάνεις;

Μάλλον δικό μου είναι το σφάλμα, δεν το άφησα πολύ χρόνο. 

Θα πάρω το απόγευμα για να κάνω αύριο πρωί τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι μου λέει ή είσαι ή δεν είσαι, ένα από τα δύο... 😂😂😂

Μαλλον ναι δεν άφησα αρκετή ώρα. Τζάμπα το χρόνο που περίμενα μετά μέχρι δείξει το αποτέλεσμα. 

Έχω πετάξει τις οδηγίες γιατί με την εξωσωματικη είχα πολλούς μήνες να κάνω τεστ 

Μάλλον δικό μου είναι το σφάλμα, δεν το άφησα πολύ χρόνο. 

Θα πάρω το απόγευμα για να κάνω αύριο πρωί τώρα... 

μάλλον αυτό θα είναι δεν θα μούσκεψε καλά η ταινία του 

υπομονη μέχρι αύριο εύχομαι να μας στείλεις το θετικό αύριο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

@Elli13 κορίτσι πως είσαι; Πώς πάει η εγκυμοσύνη;

Καλά είμαι κορίτσι μου, σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Είμαστε ακόμα διακοπές, περπατάω κάθε βράδυ δίπλα στη θάλασσα τρώγοντας παγωτό βεβαίως βεβαίως 😂😂 Έχω βαρύνει αρκετά, η κοιλιά με δυσκολεύει πολύ, ο ύπνος χαλια, κουράζομαι με το παραμικρό... Αλλά δεν με νοιάζει τίποτα, θέλω μόνο να πάρω αγκαλιά την μπέμπα ❣️ 31+3 σήμερα και μόλις επιστρέψουμε σπίτι μας ξεκινάμε ετοιμασίες για το δωμάτιο της μικρής.

Εσείς πώς τα πάτε? Έχετε βρει τους ρυθμούς σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι μου λέει ή είσαι ή δεν είσαι, ένα από τα δύο... 😂😂😂

Μαλλον ναι δεν άφησα αρκετή ώρα. Τζάμπα το χρόνο που περίμενα μετά μέχρι δείξει το αποτέλεσμα. 

Έχω πετάξει τις οδηγίες γιατί με την εξωσωματικη είχα πολλούς μήνες να κάνω τεστ 

Μάλλον δικό μου είναι το σφάλμα, δεν το άφησα πολύ χρόνο. 

Θα πάρω το απόγευμα για να κάνω αύριο πρωί τώρα... 

Αχ μακάρι να είναι θετικό 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ κι εγώ για τη δυσάρεστη εξέλιξη @marinaP..

Δεν το έχω ζήσει και δεν μπορώ να διανοηθώ τη δύσκολη κατάσταση που περνάς..

Στέλνω κι εγώ μια τεράστια αγκαλιά..κι όλα θα γίνουν καλύτερα σιγά σιγά να ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λύθηκε το μυστήριο!

Το   ? Που έβγαλε το τεστ σήμαινε : καλά ακόμα ελπίζεις ότι θα μείνεις έγκυος?

Αδιαθετησα και ησύχασα..... 

Πάντως οι επαφές ήταν φουλ στις γόνιμες, καλά κατάλαβα το σώμα μου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου, σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Είμαστε ακόμα διακοπές, περπατάω κάθε βράδυ δίπλα στη θάλασσα τρώγοντας παγωτό βεβαίως βεβαίως 😂😂 Έχω βαρύνει αρκετά, η κοιλιά με δυσκολεύει πολύ, ο ύπνος χαλια, κουράζομαι με το παραμικρό... Αλλά δεν με νοιάζει τίποτα, θέλω μόνο να πάρω αγκαλιά την μπέμπα ❣️ 31+3 σήμερα και μόλις επιστρέψουμε σπίτι μας ξεκινάμε ετοιμασίες για το δωμάτιο της μικρής.

Εσείς πώς τα πάτε? Έχετε βρει τους ρυθμούς σας;

Τέλεια! Τέτοια θέλω να ακούω 😊 Άντε με το καλό να ξεκινήσετε τις ετοιμασίες γρήγορα γιατί σε λίγο θα κουράζεσαι ακόμα πιο γρήγορα 😅 Θυμάμαι εγώ τον 8ο κοιμόμουν φουλ. 

Πολύ καλά τα πάμε 😊 Έχουμε λίγο κολικούς αλλά το αντιμετωπίζουμε. Θηλάζω και αποκλειστικά και είναι πολύ βολικό, γιατί δεν έχεις προετοιμασίες μπιμπερο και τέτοια. Τελικά μετά τις 40 μέρες βλέπεις μεγάλη διαφορά. Γίνονται όλα πιο εύκολα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Λύθηκε το μυστήριο!

Το   ? Που έβγαλε το τεστ σήμαινε : καλά ακόμα ελπίζεις ότι θα μείνεις έγκυος?

Αδιαθετησα και ησύχασα..... 

Πάντως οι επαφές ήταν φουλ στις γόνιμες, καλά κατάλαβα το σώμα μου. 

 

Κρίμα 😕 Και είχαμε την ελπίδα... 

Δεν πειράζει, ένας μήνας ακόμα που μπορείς να πιεις αλκοόλ 😅 (Κάτι τέτοια σκεφτόμουν εγώ πριν μείνω έγκυος για να μην απογοητεύομαι 😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Λύθηκε το μυστήριο!

Το   ? Που έβγαλε το τεστ σήμαινε : καλά ακόμα ελπίζεις ότι θα μείνεις έγκυος?

Αδιαθετησα και ησύχασα..... 

Πάντως οι επαφές ήταν φουλ στις γόνιμες, καλά κατάλαβα το σώμα μου. 

 

Αααχ κι εγώ εχθές 20η ημέρα κύκλου και είδα ροζ που σημαίνει προετοιμασία για την περίοδο.  Τα νεύρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...