Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλεεες! @lilly1984 μου τι ωραία!! Να μας ενημερώνεις! Με το καλό , εύχομαι να πάει πολύ καλά!!!

@cat12 Τέλεια!!! Καλή επιτυχία σήμερα! Είδες που είχες απογοητευτεί? Τελικά ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς τα φέρνει η ζωή!!

Κι εγώ κορίτσια μου έχω πολύ καλά νέα! Βγήκαν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού κι έχουμε 6 υγιείς βλαστοκύstες!!!! Είχα διαλυθεί από την αγωνία μου τόσες μέρες. Μετά το Πάσχα πάω για ΕΤ κι εγώ! Ξεκίνησα προχτές με Arvekarp.

Νιώθω ότι γυρνάει η τύχη σε όλες μας... από εδώ και πέρα μόνο χαρές !! Μας αξίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Κορίτσια μου!! Έχει πάρει καμία άδεια στο δημόσιο τομέα για τη διαδικασία της εξωσωματικής ; Να ρωτησω κάτι αν γνωρίζει!!

κοριτσι μου εργαζομαι στον ιδιωτικο τομεα οποτε δε μπορω να βοηθησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλεεες! @lilly1984 μου τι ωραία!! Να μας ενημερώνεις! Με το καλό , εύχομαι να πάει πολύ καλά!!!

@cat12 Τέλεια!!! Καλή επιτυχία σήμερα! Είδες που είχες απογοητευτεί? Τελικά ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς τα φέρνει η ζωή!!

Κι εγώ κορίτσια μου έχω πολύ καλά νέα! Βγήκαν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού κι έχουμε 6 υγιείς βλαστοκύstες!!!! Είχα διαλυθεί από την αγωνία μου τόσες μέρες. Μετά το Πάσχα πάω για ΕΤ κι εγώ! Ξεκίνησα προχτές με Arvekarp.

Νιώθω ότι γυρνάει η τύχη σε όλες μας... από εδώ και πέρα μόνο χαρές !! Μας αξίζει...

6;;;;!!!!!!!!!!!! τελειο νουμερο!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉

με το καλο η ετ σου Ελισσαβετ μου!!!! 🥰

αυτη τη φορα ολα θα πανε τελεια!!!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλεεες! @lilly1984 μου τι ωραία!! Να μας ενημερώνεις! Με το καλό , εύχομαι να πάει πολύ καλά!!!

@cat12 Τέλεια!!! Καλή επιτυχία σήμερα! Είδες που είχες απογοητευτεί? Τελικά ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς τα φέρνει η ζωή!!

Κι εγώ κορίτσια μου έχω πολύ καλά νέα! Βγήκαν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού κι έχουμε 6 υγιείς βλαστοκύstες!!!! Είχα διαλυθεί από την αγωνία μου τόσες μέρες. Μετά το Πάσχα πάω για ΕΤ κι εγώ! Ξεκίνησα προχτές με Arvekarp.

Νιώθω ότι γυρνάει η τύχη σε όλες μας... από εδώ και πέρα μόνο χαρές !! Μας αξίζει...

Παρά πολύ καλά! Όλα θα πάνε κατ ευχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλεεες! @lilly1984 μου τι ωραία!! Να μας ενημερώνεις! Με το καλό , εύχομαι να πάει πολύ καλά!!!

@cat12 Τέλεια!!! Καλή επιτυχία σήμερα! Είδες που είχες απογοητευτεί? Τελικά ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς τα φέρνει η ζωή!!

Κι εγώ κορίτσια μου έχω πολύ καλά νέα! Βγήκαν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού κι έχουμε 6 υγιείς βλαστοκύstες!!!! Είχα διαλυθεί από την αγωνία μου τόσες μέρες. Μετά το Πάσχα πάω για ΕΤ κι εγώ! Ξεκίνησα προχτές με Arvekarp.

Νιώθω ότι γυρνάει η τύχη σε όλες μας... από εδώ και πέρα μόνο χαρές !! Μας αξίζει...

Τέλεια!!!6;;; Σούπερ !!!! Θα κάνετε πολλά μπεμπακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου εργαζομαι στον ιδιωτικο τομεα οποτε δε μπορω να βοηθησω..

Ευχαριστω πολύ γλυκιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

6;;;;!!!!!!!!!!!! τελειο νουμερο!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉

με το καλο η ετ σου Ελισσαβετ μου!!!! 🥰

αυτη τη φορα ολα θα πανε τελεια!!!! 🙏❤️

Να 'σαι καλά Αντωνία μου!!!! Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Παρά πολύ καλά! Όλα θα πάνε κατ ευχή!

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ! Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα, σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η stalitsa stal είπε:

Τέλεια!!!6;;; Σούπερ !!!! Θα κάνετε πολλά μπεμπακια!!

χαχαχαχα ας δω το ένα για αρχή, που έχουμε δεινοπαθήσει και μου φαίνεται σαν θαύμα.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elissavet90 είπε:

χαχαχαχα ας δω το ένα για αρχή, που έχουμε δεινοπαθήσει και μου φαίνεται σαν θαύμα.. ❤️

Θα το δεις κορίτσι μου!! Έχεις υγιή εμβρυακια!! Πόσες βλαστοκυστες ειχατε; 1η φορά έκανες προεμφυτευτική έλεγχο κορίτσι μ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η stalitsa stal είπε:

Θα το δεις κορίτσι μου!! Έχεις υγιή εμβρυακια!! Πόσες βλαστοκυστες ειχατε; 1η φορά έκανες προεμφυτευτική έλεγχο κορίτσι μ;;

Ναι ναι πρώτη φορά κι αυτή ήταν η δεύτερη διέγερση. Στείλαμε 11 βλαστοκύστες. Μάλιστα η μία μου είπε δεν έβγαλε αποτέλεσμα, που σημαίνει ότι μπορούμε να την επανελέγξουμε. Εύχομαι να μη χρειαστεί! Μου είπε να πάρω και κάτι βιταμίνες τώρα για το ανοσοποιητικό, 150 ευρώ κι αυτές! Μιλάμε έχουμε στάξει από λεφτά...δε γίνεται αυτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Μεθαύριο έχω ωοληψία και μου έμειναν δύο σφραγισμένες ενέσεις Pergoveris 900 και ήθελα να σας ρωτήσω μήπως τις θέλει κάποια στη τιμή των 100€. Ληγουν 3/26

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κατ μου πολυ πολυ καλη επιτυχια ευχομαι!!!!

Να προχωρησουν τα γονιμοποιημενα ωαρια σου κ τη δευτερα να γινει η ετ μ το καλο!!! Ολα ν πανε καλα κ συντομα ν μας πεις τα ευχαριστα!!!! 🙏❤️🥰🤰🫶

Καλημέρα Αντωνία μου!!!! Σε ευχαριστώ πολυυυυ!!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου!!!! Σε ευχαριστώ πολυυυυ!!!! ♥️♥️♥️

εχεις νεοτερα κατ μου;;; θα κανεις σμρ ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Ναι ναι πρώτη φορά κι αυτή ήταν η δεύτερη διέγερση. Στείλαμε 11 βλαστοκύστες. Μάλιστα η μία μου είπε δεν έβγαλε αποτέλεσμα, που σημαίνει ότι μπορούμε να την επανελέγξουμε. Εύχομαι να μη χρειαστεί! Μου είπε να πάρω και κάτι βιταμίνες τώρα για το ανοσοποιητικό, 150 ευρώ κι αυτές! Μιλάμε έχουμε στάξει από λεφτά...δε γίνεται αυτό!!!!

Απ ότι καταλαβαίνω πάλι είναι θέμα τύχης!! Αν θα πετύχουμε καλό κ υγιές έμβρυο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η stalitsa stal είπε:

Απ ότι καταλαβαίνω πάλι είναι θέμα τύχης!! Αν θα πετύχουμε καλό κ υγιές έμβρυο!!

Ναι και θέμα τύχης εμβρύου αλλά και κατάσταση μήτρας κλπ. Αυτό που σίγουρα έχω καταλάβει έιναι ότι ποτέ δν μπορείς να πεις με σιγουριά τι μπορεί να έχει φταίξει για μια αποτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

εχεις νεοτερα κατ μου;;; θα κανεις σμρ ετ;

Τώρα γύρισα 🥰 είχε πάρα πολύ κόσμο κ με πήραν μετά από δύο ώρες... Την έκανα κ σε 14 μέρες έχω την χοριακη... Τα ωάρια δυστυχώς δεν είναι πολύ καλά τελικά αλλά δεν είναι κ απίθανο...  Ο γιατρός είδε πολύ καλή την μήτρα κ να μην χάνω ελπίδες γιατί έχει δει μέτρια ωάρια να γίνονται εγκυμοσύνες... Οπότε σκέφτομαι θετικά κ ελπίζω σε θετική χοριακη ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τώρα γύρισα 🥰 είχε πάρα πολύ κόσμο κ με πήραν μετά από δύο ώρες... Την έκανα κ σε 14 μέρες έχω την χοριακη... Τα ωάρια δυστυχώς δεν είναι πολύ καλά τελικά αλλά δεν είναι κ απίθανο...  Ο γιατρός είδε πολύ καλή την μήτρα κ να μην χάνω ελπίδες γιατί έχει δει μέτρια ωάρια να γίνονται εγκυμοσύνες... Οπότε σκέφτομαι θετικά κ ελπίζω σε θετική χοριακη ♥️ 

Με το καλο μια μεγαλη μεγαλη χοριακη ευχομαι Κατ μου!!!! 🙏🤰❤️

Να ερθει το θαυματακι σας και να πανε ολα καλα!!!!

Η Παναγια και η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου μαζι σας!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο μια μεγαλη μεγαλη χοριακη ευχομαι Κατ μου!!!! 🙏🤰❤️

Να ερθει το θαυματακι σας και να πανε ολα καλα!!!!

Η Παναγια και η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου μαζι σας!!!! 😍

Κορίτσι μου να σαι καλά εύχομαι ότι καλύτερο κ σε σένα 🙏🙏🙏♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τώρα γύρισα 🥰 είχε πάρα πολύ κόσμο κ με πήραν μετά από δύο ώρες... Την έκανα κ σε 14 μέρες έχω την χοριακη... Τα ωάρια δυστυχώς δεν είναι πολύ καλά τελικά αλλά δεν είναι κ απίθανο...  Ο γιατρός είδε πολύ καλή την μήτρα κ να μην χάνω ελπίδες γιατί έχει δει μέτρια ωάρια να γίνονται εγκυμοσύνες... Οπότε σκέφτομαι θετικά κ ελπίζω σε θετική χοριακη ♥️ 

Δεν πειράζει που δεν είναι καλά!! Τόσες φορές έχουμε δει μέτρια να δίνουν εγκυμοσύνη!! Με το καλό εύχομαι!! Μια μεγαααααλη χοριακη σε 2 εβδομάδες ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου να σαι καλά εύχομαι ότι καλύτερο κ σε σένα 🙏🙏🙏♥️♥️

Ευχαριστω κοριτσι μου!! ❤️

Προχωραω κι εγω σιγα-σιγα.. Ειμαι στη μεση της διεγερσης και με το καλο τελος της εβδομαδας θα κανουμε την ωοληψια.. 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλεεες! @lilly1984 μου τι ωραία!! Να μας ενημερώνεις! Με το καλό , εύχομαι να πάει πολύ καλά!!!

@cat12 Τέλεια!!! Καλή επιτυχία σήμερα! Είδες που είχες απογοητευτεί? Τελικά ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς τα φέρνει η ζωή!!

Κι εγώ κορίτσια μου έχω πολύ καλά νέα! Βγήκαν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικού κι έχουμε 6 υγιείς βλαστοκύstες!!!! Είχα διαλυθεί από την αγωνία μου τόσες μέρες. Μετά το Πάσχα πάω για ΕΤ κι εγώ! Ξεκίνησα προχτές με Arvekarp.

Νιώθω ότι γυρνάει η τύχη σε όλες μας... από εδώ και πέρα μόνο χαρές !! Μας αξίζει...

Συγχαρητήρια μονο χαρές εύχομαι απο έδω και πέρα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!! ❤️

Προχωραω κι εγω σιγα-σιγα.. Ειμαι στη μεση της διεγερσης και με το καλο τελος της εβδομαδας θα κανουμε την ωοληψια.. 🙏

Ωωωω άντε με το καλό!!!Εύχομαι πολλά και ποιοτικά αυγουλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι στην 13 μερα μετά την εμβρυομεταφορά αύριο πρεπει να κάνω την χοριακή αλλα δυστυχως έκανα πριν λιγο το ψηφιακό τεστ της clearblue (ηταν το μονο που ειχε το φαρμακειο) και βγηκε αρνητικο. Εχω απογοητευτει παρα πολυ, το ειχα πιστεψει ενοιωθα πως ειχα αρκετα συμπτωματα. Υπαρχουν κοριτσια που ειχαν αρνητικο τεστ αλλα θετικη χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Ωωωω άντε με το καλό!!!Εύχομαι πολλά και ποιοτικά αυγουλάκια!!

Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου!!!! ❤️ Να εισαι καλα και γρηγορα με γεματη κοιλιτσα ευχομαι!!! 🙏

πολλα δυστυχως δεν εχω αλλα ελπιζω να μας δωσουν υγιεις βλαστοκυστες!!🤞

εμεις κανουμε ο,τι μπορουμε, από εκεί και πέρα ο,τι θελει ο θεος...

ΥΓ τελειωσαν κιολας οι αντιδρασεις μου.. αμαν αυτο το φορουμ...😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...