Μετάβαση σε περιεχόμενο

η απαντιση μου


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα μολις ανοιξα τον υπολογιστη και ειδα αυτο το θεμα?(εμεινα αφωνη)μετανιωνω που απαντησα στο προχθεσινο θεμα ειλικρινα δεν επρεπε,

για οσες δεν με ξερετε με λενε βικυ ειμαι 23 χρονων και ειμαι απο πατρα,παντρεμενη και εχω 1 παιδακι 6 μηνων,θα μου πειτε τη σας νοιαζει απλως για να σας ξανασυστιθω.επισεις εχω βαλει και φωτογραφιες μου για να ξερετε με ποια μιλατε,

ουδεποτε στη ζωη μου δεν εχω ερθει ξανα σε τετοια αντιπαραθεση,τι να πω?και τι να απαντισω?

διαβαζω αυτο το φορουμ εδω και 1,5 με 2 χρονια οπως ειπα,κι ετσι μια μερα αποφασισα να γραφτω,δεν ξερω αν εκανα καλα η ασχημα?το μονο που εχω να πω ειναι γιατι?να μου μιλησουν ετσι με ενα ασχημο χαρακτιρησμο για το ατομο μου,ειμαι χαλια μπορειτε να ερθετε και λιγο στη θεση μου?

το μονο που μπορω ν σας πω ειναι

αν θελετε και δεν σας αρεσουν οι δημοσιευσεις μου να μου πειτε ολες οι απαντισεις αρνητικες και θετικες ειναι ολες δεκτες.

εγω πιστευω και λεω τι γνωμη σε μερικες κοπελες που θετουν ερωτηματα στα διαφορα post,λεω πραγματα τα οποια γνωριζω και οχι σαχλαμαρες.

τα εχω περασεει ολα τα σταδια και γνωριζω καποια πραγματα,και λεω αυτα που πρεπει να πω και οχι περισσοτερα.αν νομιζετε οτι πρεπει να διαγραφτω να μου το πειτε.

και κατι αλλο εγω δεν εχω τιποτα και με καμια,μου αρεσει να ενημερωνομαι,οπως και να ενημερωνω σε πραγματα που ξερω...

σας παρακαλω απαντηστε μου για να με ξεμπερδεψετε

ευχαριστω για το χρονο σας και συγνωμη αν σας κουρασα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου δε χρειαζεται να απολογησε.ειπες αυτα που ενιωθες κ τελος.

δε χρειαζεται πλεον να ασχολουμαστε με τον καθε χαζο που μπαινει εδω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ vicky3 ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΓΩΓΗ Η ΝΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΤΗΣ.

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΕ ΑΠΟ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΥΣ & ΑΝΑΡΜΟΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ .

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ & ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΙΑ ΑΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου γλυκειά, για ποιο λόγο μπήκες στη διαδικασία να απολογηθείς ??????? Επειδή κάποια έχει άσχημο στόμα?????

Μην χαλιέσαι!Δεν φταις εσύ για αυτά που λένε οι άλλοι!

Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpi 76 ευχαριστω που μου λες οτι εγω δεν εχω το προβλημα!!!

εχω πιστη στον ευατο μου γιατι αν και μικρη εχω κανει πολλα για και θαυμασια πραγματα οπως οτι εχω φερει στον κοσμο ενα παιδι.

οτι επυθημεισ κοπελα μου να εισαι παντα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!!!καλημερα δεν απολογουμε απλως θελο να ξερετε ποια ειμαι και με ποια μιλατε...

εμαθα οτι εισαι παλια,ολοι εχουμε αναγκη πιστευ και παλια και νεα μελοι ειναι ολοι συμαντικοι πιστευω για να προοδευει αυτο το φορουμ,καλο ειναι να ειμαστε ολα τα μελοι ενωμενα και οχι να τσακωνομαστε,

να λεμε επισεις ολες τη γνωμη μας χωρις να την υποστηριζουμε,και οχι να διαψευδουμε τον αλλο.

πολλα φιλια annaki και ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky3 μου, φυσικα και δεν εχεις εσυ το προβλημα!!!

δεν χρειαζεται να το συνεχισουμε αλλο...

αυτη η in_love ή η dalia ή δε ξερω εγω πως στ'αληθεια λεγεται, μας εκανε ξεκαθαρο το ποιον της!!;) εκδηλωθηκε!!!;)

ΚΡΙΜΑ για το παιδακι της, ΚΡΙΜΑ.......:(

λυπαμαι πολυ.....

μην δινεις καμια σημασια, στο ιντερνετ ειμαστε, ποτε δε ξερεις πανω σε ποιον ... θα πεσεις!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φόρουμ είναι σαν την κοινωνία. Υπάρχουν όλων των ειδών οι χρήστες και οι δημοσιεύσεις. Αν κάποιος τώρα ξεφύγει και λίγο από τα όρια, δεν πειράζει. Μην χαλιόμαστε με το παραμικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky den xreiazetai na apologise gia tipota,,,

an kapoia atoma einai kakoboula ayto einai diko tous thema,,,

esei den ekanes kati to paralogo,,,

thn gnomh sou eipes k ayto den arese sthn en logo kopela,,,

apo kei k pera den xreiazetai na kaneis tipota parapano,,,

agaph mou mhn xalas thn zaxarenia sou gia pragmata pou den aksizou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera vicky3 moy

an einai dunaton!!! siga min katseis na asxolitheis!!!

eleos!!!

kapoioi anthropoi edeiksan ti pragmatika einai!!

ta les polu sosta esu...

ase pou eimai pleon sxedon sigouri (meta kai apo tin apantisi tis dalias) oti kapoios mas douleyei edo!!!

koritsaki mou, eisai polu sosti!!

as stiriksoume to thesmo tis oikogeneias!!!

kai as afisoume to kathe...min po, ekso apo auto!!

mitsaki sumfono apoluta!

filia koritsakia...:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsaki μου οντως κριμα το παιδακι της,εμεις να ειμαστε καλα,οπωσ και ολες οι κοπελες να χαιρομαστε τις οικογενειες μας πανω απο ολα

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ellada μου δεν θα χαλασω τη ζαχαρενια μου, απλως θα προσπαθισω να το ξεχασω αυτο το σχολειο που γραψανε για μενα

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolanda οντως υπαρχουν διαφορει χρηστες,αλλα να μην το παρακανουν με ατομα που δεν γνωριζουν.τελος παντων προσπαθω να ξεχασω το σημερινο.

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sandrenia μου οχι δεν θα ασχολιθω πλεον με αυτα τα ατομα.και εγω πλεον ειμαι σιγουρη οτι καποια ατομα θελησαν να κανουν πλακα.ας ειμαστε ενωμενες στο φορουμ.να εχουμε μια ζεστη και φιλικη ατμοσφαιρα.

να εχουμε παντα χρησιμες συμβουλες για ολες τις κοπελες που μας επισκεπτονται και γραφονται, για να της βοηθαμε. ανεξαρτιτου κατηγοριας

ολες μας θελουμε μια γνωμη.

πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ κι απο μενα.....νομιζω οτι δεν χρειαζοταν αυτο μωρε.... ουτε να να εξηγεις....η καθε κοπελα εχει βγαλει τα συμπερασματα της για την αλλη και ολα ειναι καλα....το λυσαμε το θεμα....ας ειμαστε καλα και ολα ειναι καλοδεχουμενα....εμεις απλα κοιταμε και απο κει και περα ασχολουμαστε με οτι θελουμε και οσο θελουμε....ας μην κατηγοριοποιουμε τους ανθρωπους οι καλοι και οι κακοι....ειμαστε ενα....απλα μεσα μας διαλεγουμε οπως παντα κανουμε στην ζωη με ποιους θα κανουμε και με ποιους δεν θα κανουμε "παρεα" :-)

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και το υπεροχο παιδακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aristina μου οπως παντα εχεις μια απαντιση!!!

εχεις δικιο απολυτα και συμφωνο μαζι σου οπως και με τις αλλες κοπελες.

καλο τριημερο,και εσυ οτι επυθημεις κι οτι καλυτερο σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oyte afti kseran na moy poyn ekane kakakia tis ana mia wra kai meta paroysiase anoreksia

kai tin piga sto nosokomeio giati ekane kai ligo gkrinia kai tin kratisan giati den bgainan kale oi eksetaseis aimatos.

iosi moy eipan perase elafria, prepei na thn prosexw tora giati den exei antisomata

ase moy to kanan to paidi soyrotiei apo tis poles tsimpies

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelikh lefkada απλως υπηρξε ενα θεμα με ενα καινουργειο μελος.

που καλως κακος απαντησαμε πολλες κοπελες,και μετα εγινε ενα αλλο θεμα και μετα αυτο.αμα θελεις κοιτα στο αρχειο του φορουμ.

περαστικα στο κοριτσακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τι γινεται εδω μεσα 3 μερεσ εκανα να μπω λογου βλαβη ιντερνετ και γινανε τα σοδομα και τα γομορα....

μην σκασ κοπελα μου ελεοσ.....η διαχειριση που ειναι συνηθωσ οταν βρισει καποιοσ οπωσ η κυρια,κριμα το ονομα ειναι πολυ ωραιο λουλουδι γινεται διαγραφει κατευθειαν.....

μην χολοσκασ αν και ακομα δεν εχω διαβασει την πηγη του κακου αλλα κατατοπιστηκα πληρωσ με το γραμμα....

θα θελα να απαντησω στην κυρια αλλα τετοια ατομα εχουν τετοια ανια που και που τουσ δινεισ σημασια νοιωθουν ανθρωποι.....

μην μασασ γερα.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhbal ευχομαι να μην ξανασυμβει τετοιο περιστατικο.

και οπως ειπες κριμα το καιμενο το λουλουδακι,που ειναι τοσο ομορφο.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vicky κοριτσι μου δε χρεαιζεται ν'απολογισε σε καμια μας,ολες μας καλως η κακως πηραμε θεση στο συγκεγκριμενο post κ λεγαμε τη γνωμη μας με βαση αυτα που διαβαζαμε,ηταν φυσικο καποιες να της χαιδευουμε τ'αυτια κ καποιες αλλες οχι, που να ξεραμε οτι το συγκεγκριμενο ατομο πηγενε γυρευοντας για παρεξηγηση; ας την αφησουμε λοιπον ησυχη κ επλιζουμε κ αυτη εμας, γιατι οπως ξαναειπα εμεις εδω οι περισσοτερες ενδιαφερομαστε για τα παιδακια μας κ οχι για ιντριγκες....

υ.γ να σαι καλα να χαιρεσαι το παιδακι σου κ καλο τριημερο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...