Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολύ αρχικά Συμπτώματα


Nina1987

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Ξέρω ότι ακούγεται γραφικό αλλά μην κάθεστε πάνω από το ημερολόγιο ή τα τεστ ωορρηξίας... Κορίτσια αφήστε τα στην άκρη ..μια είναι η λύση.. σεξ και μόνο σεξ... και μην το κάνετε μόνο για ένα μωράκι.. γίνεται έμμονη ιδέα...σας μιλάω από προσωπική μου άποψη... όσες φορές κοιτούσα και έλεγα αααα γόνιμες μέρες τώρα την ημέρα ωορρηξίας σίγουρα θα έχουμε το θαύμα τίποτα.... Και τότε νόμιζα ότι έχω όοοολα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης... δεν βγάζει κάπου και μετά απογοητευόμαστε....  

Μην ξεχνάτε ότι οι γιατροί λένε ένα χρόνο προσπαθειών και αν δεν επιτευχθεί εγκυμοσύνη τότε το ψάχνουν περισσότερο. Αν ξέρετε και όλας ότι είναι όλα καλά απλά τρελαθείτε στις επαφές .... Αλλά μην σας γίνεται έμμονη ιδέα. Θα δείτε ότι μετά από λίγο και στα ξαφνικά ότι τελικά αυτό το μήνα τσουπ.. εγκυμοσύνη...

Όταν δεν το σκέφτηκα καν τότε έκατσε... εκεί που δεν το περίμενα και λέω μπα αποκλείεται ... το μόνο που με προβλημάτισε ήταν η τόση υπνηλία που είχα... εκεί λέω μπας... κάνω το τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και μου κόπηκαν τα πόδια.. θετικό ... η απορία μου.. ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ?  αφού δεκα μέρες κοντά στις γόνιμες λόγω υποχρεώσεων δεν είχαμε επαφές.. προφανώς ή η ωορρηξία μου έγινε νωρίτερα ή αργότερα... 

Χαλαρώστε και απολαύστε το ..να δείτε που σύντομα θα έχετε θετικό τεστάκι...

Και... για όσους ρωτάνε τι περιμένετε για να κάνετε μωρό... πείτε τους ναι τώρα θα το παραγγείλουμε και σε δυο-τρεις μέρες θα το έχουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Βούλα1991 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Ξέρω ότι ακούγεται γραφικό αλλά μην κάθεστε πάνω από το ημερολόγιο ή τα τεστ ωορρηξίας... Κορίτσια αφήστε τα στην άκρη ..μια είναι η λύση.. σεξ και μόνο σεξ... και μην το κάνετε μόνο για ένα μωράκι.. γίνεται έμμονη ιδέα...σας μιλάω από προσωπική μου άποψη... όσες φορές κοιτούσα και έλεγα αααα γόνιμες μέρες τώρα την ημέρα ωορρηξίας σίγουρα θα έχουμε το θαύμα τίποτα.... Και τότε νόμιζα ότι έχω όοοολα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης... δεν βγάζει κάπου και μετά απογοητευόμαστε....  

Μην ξεχνάτε ότι οι γιατροί λένε ένα χρόνο προσπαθειών και αν δεν επιτευχθεί εγκυμοσύνη τότε το ψάχνουν περισσότερο. Αν ξέρετε και όλας ότι είναι όλα καλά απλά τρελαθείτε στις επαφές .... Αλλά μην σας γίνεται έμμονη ιδέα. Θα δείτε ότι μετά από λίγο και στα ξαφνικά ότι τελικά αυτό το μήνα τσουπ.. εγκυμοσύνη...

Όταν δεν το σκέφτηκα καν τότε έκατσε... εκεί που δεν το περίμενα και λέω μπα αποκλείεται ... το μόνο που με προβλημάτισε ήταν η τόση υπνηλία που είχα... εκεί λέω μπας... κάνω το τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και μου κόπηκαν τα πόδια.. θετικό ... η απορία μου.. ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ?  αφού δεκα μέρες κοντά στις γόνιμες λόγω υποχρεώσεων δεν είχαμε επαφές.. προφανώς ή η ωορρηξία μου έγινε νωρίτερα ή αργότερα... 

Χαλαρώστε και απολαύστε το ..να δείτε που σύντομα θα έχετε θετικό τεστάκι...

Και... για όσους ρωτάνε τι περιμένετε για να κάνετε μωρό... πείτε τους ναι τώρα θα το παραγγείλουμε και σε δυο-τρεις μέρες θα το έχουμε.... 

Επαφές όμως δεν λένε ότι δεν πρέπει να έχουμε συχνά γιατί μετά γίνεται αδύναμο το σπέρμα; Λένε τουλάχιστον 2-3 μέρες αποχή. 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mary_piggy είπε:

Επαφές όμως δεν λένε ότι δεν πρέπει να έχουμε συχνά γιατί μετά γίνεται αδύναμο το σπέρμα; Λένε τουλάχιστον 2-3 μέρες αποχή. 🤷‍♀️

Εγώ θα σου έλεγα ότι ανά δυο μέρες είναι καλά!!  Και γιατί όχι και κάθε μέρα εκεί που πιστεύεις ότι πιθανόν είσαι στις γόνιμες μέρες ... Απλά δεν είναι ανάγκη να τον ξεζουμίσεις κι όλας με πολλές φορές την ημέρα :P

Και ούτε να σου γίνει έμμονη ιδέα... και να ψάχνεσαι με τεστ και υπερήχους στο γιατρό πχ .... το θέμα είναι να το χαρείς και θα έρθει από μόνο του μετά εκεί που δεν το περιμένεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι 2 φορές την ημέρα δεν κάνουμε ποτέ. Μία φορά είχαμε κάνει για 1 εβδομάδα κάθε μέρα και μας είπε ο γιατρός, γιατί ρε παιδιά στο τέλος μόνο νερό έβγαζε 😂 

Έχεις απόλυτο έτσι πρέπει να μην το σκεφτόμαστε πολύ. Τώρα το καλοκαίρι είναι πιο εύκολο, όλο και θα βγούμε παραπάνω, όλο καμιά θάλασσα θα πάμε, το μυαλό απασχολείται πιο εύκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mary_piggy είπε:

Ναι 2 φορές την ημέρα δεν κάνουμε ποτέ. Μία φορά είχαμε κάνει για 1 εβδομάδα κάθε μέρα και μας είπε ο γιατρός, γιατί ρε παιδιά στο τέλος μόνο νερό έβγαζε 😂 

Έχεις απόλυτο έτσι πρέπει να μην το σκεφτόμαστε πολύ. Τώρα το καλοκαίρι είναι πιο εύκολο, όλο και θα βγούμε παραπάνω, όλο καμιά θάλασσα θα πάμε, το μυαλό απασχολείται πιο εύκολα

https://www.onmed.gr/sexoualikothta/story/327251/syxni-ekspermatisi-kai-poiotita-spermatos-poia-einai-i-sxesi-tous

Παραθέτω και αυτό που διάβασα στο ίντερνετ :)  

Απλά κατάλαβες εννοώ ότι ναι μέρα παρά μέρα είναι  μια χαρά.. αλλά αν υποπτεύεσαι ότι είναι και η γόνιμη σου εβδομάδα αν το θέλετε κάντε και λίγο παραπάνω...  τουλάχιστον απολαμβάνετε.. απλά μην γίνεται εμμονή γιατί μετά όταν έρθει περίοδος απογοητευόμαστε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Βούλα1991 είπε:

https://www.onmed.gr/sexoualikothta/story/327251/syxni-ekspermatisi-kai-poiotita-spermatos-poia-einai-i-sxesi-tous

Παραθέτω και αυτό που διάβασα στο ίντερνετ :)  

Απλά κατάλαβες εννοώ ότι ναι μέρα παρά μέρα είναι  μια χαρά.. αλλά αν υποπτεύεσαι ότι είναι και η γόνιμη σου εβδομάδα αν το θέλετε κάντε και λίγο παραπάνω...  τουλάχιστον απολαμβάνετε.. απλά μην γίνεται εμμονή γιατί μετά όταν έρθει περίοδος απογοητευόμαστε.. 

Ευχαριστώ για τη συμβουλή κι το άρθρο! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Επιτέλους μία κοπέλα με καφέ υγρά πριν την περίοδο! Το έχω κι εγώ και μάλιστα κάποιους μήνες και 4 ημέρες πιο πριν. Πόσο ενοχλητικό! Εγώ από εκεί καταλαβαίνω ότι απέτυχα στην προσπάθεια, μόλις τα δω τρέχω και λέω στον άντρα μου ότι πάει κι αυτός ο μήνας και μετά κλαίμε παρέα 😅

Σου έχει πει ο γιατρός σου γιατί τα έχουμε και δεν μας έρχεται απευθείας η περίοδος; Εγώ που του το είπα δεν το έδωσε καθόλου σημασία. 

Εφόσον δεν τα έχεις είναι πολύ καλό σημάδι, ΜΑΚΑΡΙ να σου ξαναέρθουν σε 9 μήνες ❤️

Πιστεύω πως σίγουρα θα είναι και άλλες με καφέ υγρά πριν την περίοδο. Εμένα μου είχε πει πως είναι αίμα από προηγούμενη περίοδο που έχει οξυγονωθεί και για αυτό έχει αυτό το καφέ χρώμα. Πάντως εγώ λέω τα προεόρτια της περιόδου είναι αυτα 😂

Μεθαυριο Τετάρτη 12.07 περιμενω περίοδο. Ακόμα δεν έχω δει τίποτα από καφέ αν και συνηθως είχα πάντα πριν την περίοδο. Δε θέλω να μου δίνω ψεύτικες ελπίδες θα περιμενω και αν δεν έρθει τοτε θα κάνω ένα τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Να κανεις μονο αν δεν ερθει η περιοδος μια 2 μέρες.

Ξερω πως ειναι βασανιστικη η αναμονη, αλλά καλό μου κορίτσι, το μωράκι θα έρθει, μανούλα θα γινεις, αργά ή γρήγορα, ο Θεος ξέρει πότε, αλλά θα γινεις μανουλα, όλα τα κορίτσια θα τα καταφερουν ❤️ 

Εγω στο ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου ❤️❤️ 

Ναι όντως είναι βασανιστική η αναμονή αλλά σκέφτομαι πως αν κάνω τώρα ένα τεστ και βγει αρνητικό θα με πάρει από κάτω. Άρε που μπορεί να είναι λάθος όπως είπες ότι έγινε στη δίκη σου περίπτωση. Τετάρτη αναμενόμενο περίοδο. Αν και δεν έχω πολλές ελπίδες 😂😂

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τα καλά λόγια και την υποστήριξη! Είναι τόσο σημαντικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Βούλα1991 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Ξέρω ότι ακούγεται γραφικό αλλά μην κάθεστε πάνω από το ημερολόγιο ή τα τεστ ωορρηξίας... Κορίτσια αφήστε τα στην άκρη ..μια είναι η λύση.. σεξ και μόνο σεξ... και μην το κάνετε μόνο για ένα μωράκι.. γίνεται έμμονη ιδέα...σας μιλάω από προσωπική μου άποψη... όσες φορές κοιτούσα και έλεγα αααα γόνιμες μέρες τώρα την ημέρα ωορρηξίας σίγουρα θα έχουμε το θαύμα τίποτα.... Και τότε νόμιζα ότι έχω όοοολα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης... δεν βγάζει κάπου και μετά απογοητευόμαστε....  

Μην ξεχνάτε ότι οι γιατροί λένε ένα χρόνο προσπαθειών και αν δεν επιτευχθεί εγκυμοσύνη τότε το ψάχνουν περισσότερο. Αν ξέρετε και όλας ότι είναι όλα καλά απλά τρελαθείτε στις επαφές .... Αλλά μην σας γίνεται έμμονη ιδέα. Θα δείτε ότι μετά από λίγο και στα ξαφνικά ότι τελικά αυτό το μήνα τσουπ.. εγκυμοσύνη...

Όταν δεν το σκέφτηκα καν τότε έκατσε... εκεί που δεν το περίμενα και λέω μπα αποκλείεται ... το μόνο που με προβλημάτισε ήταν η τόση υπνηλία που είχα... εκεί λέω μπας... κάνω το τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και μου κόπηκαν τα πόδια.. θετικό ... η απορία μου.. ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ?  αφού δεκα μέρες κοντά στις γόνιμες λόγω υποχρεώσεων δεν είχαμε επαφές.. προφανώς ή η ωορρηξία μου έγινε νωρίτερα ή αργότερα... 

Χαλαρώστε και απολαύστε το ..να δείτε που σύντομα θα έχετε θετικό τεστάκι...

Και... για όσους ρωτάνε τι περιμένετε για να κάνετε μωρό... πείτε τους ναι τώρα θα το παραγγείλουμε και σε δυο-τρεις μέρες θα το έχουμε.... 

Άσε και εγώ έχω κουραστεί τόσο πολύ με τα τεστ και τις γόνιμες και την ωορρηξία που πραγματικά δεν ευχαριστιέμαι το σεξ και γίνεται αγγαρεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από χθες νιώθω χάλια. Είχα τρομερό πονοκέφαλο και κρύωνα παρόλο που είχε καύσωνα. Γύρισα από τη δουλειά και τσάκισα κάτι πατατάκια και μπισκότα και κοιμήθηκα από της 21:00 μέχρι σήμερα το πρωί στης 08:00. Μάλλον με τριγυρίζει κάποιο κρύωμα   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nina1987 είπε:

Άσε και εγώ έχω κουραστεί τόσο πολύ με τα τεστ και τις γόνιμες και την ωορρηξία που πραγματικά δεν ευχαριστιέμαι το σεξ και γίνεται αγγαρεία 

Καλημέρα κορίτσι μου, για αυτό λέω αφήστε τα τεστ στην άκρη , ευχαριστηθείτε το, μην σκέφτεστε καθόλου την εγκυμοσύνη και θα δείτε ότι σύντομα θα υπάρξει θετικό τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βούλα1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, για αυτό λέω αφήστε τα τεστ στην άκρη , ευχαριστηθείτε το, μην σκέφτεστε καθόλου την εγκυμοσύνη και θα δείτε ότι σύντομα θα υπάρξει θετικό τεστ... 

Εντωμεταξύ σήμερα είναι να μου έρθει η περίοδος. Νόμιζα πως ήταν αύριο αλλά κοίταξα στο ημερολόγιο και κανονικά λέει σήμερα. Μέχρι στιγμής δεν έχει έρθει κάτι, ούτε καφέ ούτε τίποτα. Εγώ είμαι ακόμα ζαλισμένη από τις τόσες ώρες ύπνου. Σχεδόν 12

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Nina1987 είπε:

Εντωμεταξύ σήμερα είναι να μου έρθει η περίοδος. Νόμιζα πως ήταν αύριο αλλά κοίταξα στο ημερολόγιο και κανονικά λέει σήμερα. Μέχρι στιγμής δεν έχει έρθει κάτι, ούτε καφέ ούτε τίποτα. Εγώ είμαι ακόμα ζαλισμένη από τις τόσες ώρες ύπνου. Σχεδόν 12

 

Καλημέρα κορίτσι μου,

δεν κάνεις ένα τεστάκι καλού κακού?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Βούλα1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,

δεν κάνεις ένα τεστάκι καλού κακού?? 

Καλημέρα. Έκανα σήμερα 2 τεστ

το ένα μου φάνηκε ότι βγήκε μια άχνη γραμμουλα (ισως βλέπουν τα μάτια μου γραμμουλες) και το άλλο βγήκε αρνητικο 

έκανα ένα easy at Home και ένα one step τις ταινίες. 
Περιοδος ακόμα τίποτα 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ είναι η πρώτη φορά που δε βιάζομαι να κάνω τεστ. Τους προηγούμενος μήνες ξεκινούσα τα τεστ 6 μέρες πριν τη περίοδο δε κρατιόμουν. 
 

θα περιμενω 2 μέρες και θα ξανακάνω αν δε έχει έρθει η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/7/2023 at 10:34 ΠΜ, ο/η Mary_piggy είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Χαίρομαι που τα καταφέρατε εσείς 😁

Το λένε ότι δεν πρέπει να είμαστε τόσο μανιακές με τις μέρες, να τις μετράμε, να το σκεφτόμαστε αλλά είναι κάτι τόσο μεγάλο που είναι δύσκολο να μην το σκέφτεσαι.

Επίσης όταν όλοι γύρω σου λένε άντε τι περιμένετε κάντε κι εσείς ένα παιδάκι, από γονείς μέχρι κολλητούς (ωραίοι κολλητοί ε; 😂) Δηλαδή τι περιμένουμε μου έρχεται να τους πω;; Να έρθει!  Εεεε μου έχουν σπάσει τα νεύρα

Ποσο ταυτιστηκα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιωθω τόσο κουρασμένη ώρες ώρες. Νιώθω το κεφάλι μου σαν βούτυρο. Ο πονοκέφαλος πάει και έρχεται. Σήμερα το στόμα μου ήταν κάπως σαν στυφό δε ξέρω πως να το εξηγήσω. Έβαλα θερμόμετρο αν και ξέρω πως το έκανα λάθος γιατί λένε το πρωί πρέπει πρέπει να μετριέσαι και είχα 37. Έχω μερικά υγρά λευκά αλλά όχι τόσα πολλά όσο πριν μια βδομάδα. Επειδή ξέρω πως όλα είναι πιθανά όπως πχ να έχω κρυώσει ή για όλα να φταίει ο καύσωνας. Θα δούμε ότι είναι να γίνει θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2023 at 9:32 ΠΜ, ο/η Mary_piggy είπε:

Επιτέλους μία κοπέλα με καφέ υγρά πριν την περίοδο! Το έχω κι εγώ και μάλιστα κάποιους μήνες και 4 ημέρες πιο πριν. Πόσο ενοχλητικό! Εγώ από εκεί καταλαβαίνω ότι απέτυχα στην προσπάθεια, μόλις τα δω τρέχω και λέω στον άντρα μου ότι πάει κι αυτός ο μήνας και μετά κλαίμε παρέα 😅

Σου έχει πει ο γιατρός σου γιατί τα έχουμε και δεν μας έρχεται απευθείας η περίοδος; Εγώ που του το είπα δεν το έδωσε καθόλου σημασία. 

Εφόσον δεν τα έχεις είναι πολύ καλό σημάδι, ΜΑΚΑΡΙ να σου ξαναέρθουν σε 9 μήνες ❤️

Κορίτσι μου κι εγώ έχω αυτά τα καφέ υγρά και πάντα την πατάω λέγοντας πως είναι εμφύτευσης!κι εμένα ο γιατρός μου δεν έδωσε σημασία σε αυτό..Επίσης όπως είπατε πιο πάνω ισχύει ότι τους τελευταίους μήνες που έχω ελεύθερες επαφές σαν να άλλαξε λίγο η περίοδος και τα υγρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nina1987 είπε:

Καλημέρα. Έκανα σήμερα 2 τεστ

το ένα μου φάνηκε ότι βγήκε μια άχνη γραμμουλα (ισως βλέπουν τα μάτια μου γραμμουλες) και το άλλο βγήκε αρνητικο 

έκανα ένα easy at Home και ένα one step τις ταινίες. 
Περιοδος ακόμα τίποτα 
 

Άχνη ροζ;; Αν είναι ροζ είναι θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Άχνη ροζ;; Αν είναι ροζ είναι θετικό!!

Πιο πολύ σαν σκιά μου φάνηκε. Δε ξέρω αλήθεια μπορεί να έκαναν τα ματάκια μου γραμμές. Πάντως φανηκε  μέσα στα 2 λεπτά αφού έκανα το τεστ. Μπορεί να είναι καθυστερημένη εμφύτευση; Ίσως να θέλει λίγες μέρες ακόμα για να φανεί. Πάντως ακόμα δε θέλω να μου δίνω ελπίδες και είμαι παααρα πολύ συγκρατημένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 2η μέρα καθυστέρησης σήμερα αλλά μάλλον θα μου έρθει περιοδος γιατί παρατήρησα κάποια ροζ υγρά. Πάει και αυτός ο μήνας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2023 at 11:09 ΠΜ, ο/η Nina1987 είπε:

Καλημέρα. Έκανα σήμερα 2 τεστ

το ένα μου φάνηκε ότι βγήκε μια άχνη γραμμουλα (ισως βλέπουν τα μάτια μου γραμμουλες) και το άλλο βγήκε αρνητικο 

έκανα ένα easy at Home και ένα one step τις ταινίες. 
Περιοδος ακόμα τίποτα 
 

Θύμισέ μου πότε περιμένεις περίοδο ? τα τεστάκια που μου αναφέρεις σε ταινίες να σου πω δεν τα έχω δοκιάσει .. εμπιστεύομαι περισσότεερο τα clear blue...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Βούλα1991 είπε:

Θύμισέ μου πότε περιμένεις περίοδο ? τα τεστάκια που μου αναφέρεις σε ταινίες να σου πω δεν τα έχω δοκιάσει .. εμπιστεύομαι περισσότεερο τα clear blue...

Περίοδο περίμενα 11.07

Ομως σήμερα με 2 μέρες καθυστέρηση είδα ροζ οπότε νομίζω η περιοδος είναι καθοδον. Μάλλον ήθελαν τα μάτια μου να δούνε θετικό τεστ για αυτό μάλλον μου φάνηκε πως είδα γραμμουλα στο τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Nina1987 είπε:

Περίοδο περίμενα 11.07

Ομως σήμερα με 2 μέρες καθυστέρηση είδα ροζ οπότε νομίζω η περιοδος είναι καθοδον. Μάλλον ήθελαν τα μάτια μου να δούνε θετικό τεστ για αυτό μάλλον μου φάνηκε πως είδα γραμμουλα στο τεστ 

Κρίμα ελπίζω ο άλλος μήνας να είναι ο τυχερός σου και να δεις θετικό τεστάκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Βούλα1991 είπε:

Κρίμα ελπίζω ο άλλος μήνας να είναι ο τυχερός σου και να δεις θετικό τεστάκι!! 

Μακάρι! Χθες ήμουν χαλια ψυχολογικά με κλάμματα κτλ αλλά σήμερα μια χαρά 

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...