Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχχχχ σας ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσια μου .....🩷🩷🩷

Να το ανοίξει η @Elli13 το θεματακι μας...αφού έμεινα έγκυος και εγώ είναι πολυ γουρλου χαχχαχαχαχχα

 Και μάντεψτε μου στέλνει μήνυμα και η κολλητή μου το ίδιο τέστ σε φώτο θετικό..  και παθαίνω σοκ

 

Συγχαρητήρια και στην φίλη σου κορίτσι μου❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Λοιπον @Elli13ανοιξε το νέο θεματάκι σε παρακαλωωωωωωω🙏 περιμενουμε και οι υπολοιπες να μείνουμε εγκυουλες😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaεσενα κορίτσι μου εκτός από τα πρώτα τεστ που έδειξαν γραμμουλα πριν μέρες τα τωρινά σου έδειξαν στην καθυστέρηση;; Και ποτέ ξεκίνησαν τα συμπτώματα ;;; Για πες μπας και έχω και εγώ καμία ελπιδα.. αν και και δύσκολο να είναι καθώς πιστεύω και το σημερινο τεστ θα έδειχνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Το ένστικτό σου δεν έκανε λάθος!! Υπέροχα νέα!!!! 😁😁😁😁

Όπως λένε και τα κορίτσια χαλάρωσε τώρα και απόλαυσέ το!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου μπαίνω στο love zone!! Σήμερα άρχισαν τα υγρά που είναι σαν βλεννωδη και βγήκε φατσούλα που τρεμόπαιζει στο τέστ! Άρα είμαστε κοντά στην ωορρηξία! Η εβδομάδα που μας έρχεται θα είναι εβδομάδα αγάπης 😁😁❤️❤️ Σας φιλώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinamanoulitsaεσενα κορίτσι μου εκτός από τα πρώτα τεστ που έδειξαν γραμμουλα πριν μέρες τα τωρινά σου έδειξαν στην καθυστέρηση;; Και ποτέ ξεκίνησαν τα συμπτώματα ;;; Για πες μπας και έχω και εγώ καμία ελπιδα.. αν και και δύσκολο να είναι καθώς πιστεύω και το σημερινο τεστ θα έδειχνε!

Α ναι πες μας πες μας @marinamanoulitsa!!! 😁😁

Κι επίσης έκανες κάτι διαφορετικό αυτή τη φορά; Πχ έμεινες ξαπλωμένη ή έκανες συγκεκριμένη μέρα επαφή;; Θέλουμε να μας τα πεις όλα!! 😁😁😜 Συγχαρητήρια και πάλι κοριτσάρα μου!!!

Μπουρμπουλάκι, αν όχι αυτόν τον μήνα, θα είσαι πολύ σύντομα έγκυος, μου βγήκε ένα ένστικτο για σένα!!! Ελπίζω να απολαμβάνεις τα μπανάκια σου κι όταν γυρίσει ο αντρουλης σου θα είσαι κούκλα, φρέσκια και μαυρισμένη!! 

Εγώ ακόμη κανένα μπάνιο! 😑☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Α ναι πες μας πες μας @marinamanoulitsa!!! 😁😁

Κι επίσης έκανες κάτι διαφορετικό αυτή τη φορά; Πχ έμεινες ξαπλωμένη ή έκανες συγκεκριμένη μέρα επαφή;; Θέλουμε να μας τα πεις όλα!! 😁😁😜 Συγχαρητήρια και πάλι κοριτσάρα μου!!!

Μπουρμπουλάκι, αν όχι αυτόν τον μήνα, θα είσαι πολύ σύντομα έγκυος, μου βγήκε ένα ένστικτο για σένα!!! Ελπίζω να απολαμβάνεις τα μπανάκια σου κι όταν γυρίσει ο αντρουλης σου θα είσαι κούκλα, φρέσκια και μαυρισμένη!! 

Εγώ ακόμη κανένα μπάνιο! 😑☹️

Έχω πέσει ψυχολογικά γτ λέω πως θα περάσει ο καιρός μέχρι το Σεπτέμβρη ! Πιστεύω όταν μου έρθει η περίοδος να μου φτιάξει η διάθεση λιγακι και να μη νοιωθω έτσι! Θα περάσει και αυτοοο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ κορίτσια μου μπαίνω στο love zone!! Σήμερα άρχισαν τα υγρά που είναι σαν βλεννωδη και βγήκε φατσούλα που τρεμόπαιζει στο τέστ! Άρα είμαστε κοντά στην ωορρηξία! Η εβδομάδα που μας έρχεται θα είναι εβδομάδα αγάπης 😁😁❤️❤️ Σας φιλώ πολύ!! 

Αντε κορίτσι μου καλή επιτυχιαααααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️ εύχομαι να είναι ο τυχερος σου μηνας🌺🤞💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλό μήνα!! 

Θα προτιμούσα να ανοίξει κάποια άλλη το θεματακι του Ιουλίου, γιατί για εμένα είναι ένας μήνας που μόνο πόνο μου προκαλεί. Μπορεί να έχω την μπεμπα μου στην κοιλιά, αλλά τον αυτόν τον Ιούλιο θα γεννούσα το μωράκι που έχασα τον Δεκέμβρη, και αυτό με πληγώνει ακόμα πολύ...

@marinamanoulitsa άνοιξε το εσύ, να φέρεις γούρι στα υπόλοιπα κορίτσια, είναι και ο μήνας της ονομαστικής σου εορτής!! Αναμένω με μεγάλη αγωνία τη χοριακη σου να κάνουμε τρικουβερτο γλέντι 🙏🙏🙏🙏🍼🍼🍼🍼 Έως τότε θα πω συγχαρητήρια και με το καλό 💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω πέσει ψυχολογικά γτ λέω πως θα περάσει ο καιρός μέχρι το Σεπτέμβρη ! Πιστεύω όταν μου έρθει η περίοδος να μου φτιάξει η διάθεση λιγακι και να μη νοιωθω έτσι! Θα περάσει και αυτοοο🙏

Έτσι ακριβώς είναι! Θα σου φτιάξει η διάθεση!! Κι εγώ έτσι ήμουν πριν λίγες μέρες και τώρα επανήλθα! 😁Ελπίζω βέβαια να μη σου έρθει η περίοδος! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 20/6/2023 at 8:41 ΜΜ, ο/η Rena92 είπε:

Εμάς συνέβη με 1%!! Έχε πίστη κορίτσι μου!! Όλα γίνονται!

έχουμε φυσιολογικές μορφές 0% και θετικός σε χλαμύδια, πληθυσμός 4 εκατομμύρια και 80% ακινητα. Μου έχουν κοπεί τα πόδια. Κι εμένα η ΑΜΗ είναι στο 1,4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 16/6/2023 at 11:25 ΠΜ, ο/η Dimitrapth είπε:

Μία ερώτηση παρακαλώ προς όλες. Παίρνετε καθόλου προβιοτικά (από το στόμα όχι κοπλικά) και αν ναι ποια; Διάβασα ένα άρθρο (κλασικά) και έλεγε ένας γυναικολόγος για συγκεκριμένο στέλεχος που βοηθάει την αντλία ασβεστίου στις ωοθήκες (τώρα αυτό πολύ επιστημονικό αν θέλετε να σας το εξηγήσω) και ψάχνω τώρα περισσότερες πληροφορίες. Σας έχουν προτείνει οι γυναικολόγοι σας κάποιο προβιοτικό; 

Καλημέρα,

Όσο προσπαθούσαμε για μωρό, ο γιατρός μου είχε προτείνει να παίρνω είτε τα prodilac της frezyderm, είτε τα intimeo. Δεν ξέρω αν βοηθούν στη σύλληψη, αλλά σίγουρα βοηθούν στην υγεία του κόλπου. Τα ίδια παίρνω και τώρα στην εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...