Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

❤️Καλό μήνα αγαπημένες μου!!!!! 💗

Μέσα από το νέο μας θεματάκι φυσάω άαααααπειρη μπεμπεδόσκονη σε όλες, και στέλνω τις πιο θερμές μου ευχές να γεμίσουμε θετικά τεστάκια, μεγάλες χοριακές και ακόμα μεγαλύτερες κοιλιές 🙏🤰

Γεμίστε αισιοδοξία, χαμόγελα και πείσμα, το καλοκαίρι είναι εδώ, και θα είναι το ομορφότερο για όλες μας 👶💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα. 

Καλο μας μήνα! Με υγεία ,χαρά, γέλια και.κλαμματα χαράς! Με πολλά τσιριμπιμ τσιριμπομ , τρέλα και κορδέλα και πολλές κοιλιτσες που αυτόν τον μήνα θα γεμίσουν με την ίδια τη ζωή!

Με Έλλη αρχηγό κανείς δεν έχασε! Χαχαχαχ . Τα τυχερά τεστακια θα κάνουν το θαύμα τους! Φύγαμε για το καλοκαιριιιιιιιιιιιιι 🧿🏄🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!!! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία κ χαμόγελα!!!! Πολύ ωραίο αυτό που έγραψες @Elli13 μας έχεις γεμίσει ήδη αισιοδοξία 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου γλυκά... καλότυχο να είναι το καινούριο θεματακι και να δούμε πολλά θετικά τέστ εύχομαι ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααααααα. 

Καλο μας μήνα! Με υγεία ,χαρά, γέλια και.κλαμματα χαράς! Με πολλά τσιριμπιμ τσιριμπομ , τρέλα και κορδέλα και πολλές κοιλιτσες που αυτόν τον μήνα θα γεμίσουν με την ίδια τη ζωή!

Με Έλλη αρχηγό κανείς δεν έχασε! Χαχαχαχ . Τα τυχερά τεστακια θα κάνουν το θαύμα τους! Φύγαμε για το καλοκαιριιιιιιιιιιιιι 🧿🏄🤰🤰🤰

Ποιο καλοκαίρι καλεεε εδώ βρέχει κάθε μέρα δεν αντέχω άλλο 😭😭😭 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά ελπίζω κ μήνας αυτός να είναι τυχερός!! Εγώ να σας πω τα δικά μου ότι δεν κατάφερα να βρω θετικό τεστ ωορρηξίας και όταν πήγα για υπέρηχο η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει αυγό αυτό σημαίνει ότι η έγινε ωορρηξία η ότι δεν θα κάνω καθόλου αυτόν τον μήνα! Το να έγινε λίγο δύσκολο γιατί την 15η μέρα πήγα στην γιατρό και τα τεστ τα ξεκίνησα την 10 μέρα αν θυμάμαι καλά άρα αποκλείεται έκανα ωορρηξία την 9η! Άρα πάμε για τον επόμενο μήνα και ελπίζω η περίοδος να μην αργήσει να έρθει! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!! Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά απλά δεν γράφω. Περίμενα να ανοίξει το θεματάκι του Ιουνίου για να σας φυσήξω και εγώ άπειρη μπεμπεδόσκονη να πάει παντού!!! Φου φου φου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυυυυ👒🏜️🌻🕶️🧢😎🌄🌅🏖️⛱️☀️☀️💝🤰🤰🤰🤰 καλημέρα κορίτσια μου γλυκά....καλό καλοκαίρι...εδω στον αγώνα..... Σηκώνουμε πάλι μανίκια και προσευχόμαστε για το θαύμα μας🤗🤗💛😻👣💪🤞👍🙋💁🙆💆🤸🏄🚣🤽🧜🧚🤽🧚🧚🧚🤰🤱🤰👩‍❤️‍👨🧑‍🍼👫🐥🐤🐣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααααααα. 

Καλο μας μήνα! Με υγεία ,χαρά, γέλια και.κλαμματα χαράς! Με πολλά τσιριμπιμ τσιριμπομ , τρέλα και κορδέλα και πολλές κοιλιτσες που αυτόν τον μήνα θα γεμίσουν με την ίδια τη ζωή!

Με Έλλη αρχηγό κανείς δεν έχασε! Χαχαχαχ . Τα τυχερά τεστακια θα κάνουν το θαύμα τους! Φύγαμε για το καλοκαιριιιιιιιιιιιιι 🧿🏄🤰🤰🤰

Καλά η Έλλη είναι σούπερ γουρλου... στάνταρ θα έχουμε πολλά θετικά τεστακια αυτό τον μήνα 😀 Εντωμεταξυ ρε γαμωτο η κολλητή μου λέει να κάνω κατακόρυφο μετά το σεξ γιατί αυτηη έτσι έμεινε έγκυος 🤰 αλλά δεν μπορώ η γουρούνα χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα θα μου φύγει καμία μέση...🤸🤸🤸🤸 Οποία μπορεί ας κάνει να βρει το ρημάδι το σπέρμα το στόχο του...😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλά η Έλλη είναι σούπερ γουρλου... στάνταρ θα έχουμε πολλά θετικά τεστακια αυτό τον μήνα 😀 Εντωμεταξυ ρε γαμωτο η κολλητή μου λέει να κάνω κατακόρυφο μετά το σεξ γιατί αυτηη έτσι έμεινε έγκυος 🤰 αλλά δεν μπορώ η γουρούνα χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα θα μου φύγει καμία μέση...🤸🤸🤸🤸 Οποία μπορεί ας κάνει να βρει το ρημάδι το σπέρμα το στόχο του...😂

Χαχα αυτό το κατακόρυφο το έχω ακούσει κ εγώ αλλά βάζω ένα μαξιλάρι πίσω κ τα πόδια στον τοίχο για λιγάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στον σύζυγό μου έχω έρθει για ένα μπανάκι πρώτο για φέτος.... Χθες έκανα ένα τεστακι αρνητικό κ μου έκανε εντύπωση...συνήθως μου ανεβαίνει η ορμόνη κ μέχρι σήμερα ήταν θετικό... Εκτός αν το cyclacur μου καθηστερησει την ωορηξια... Εκτός αν δεν έχω κ εγώ ωάριο... Τι να πω...11η μέρα άντε 12η είχα θετικό... Έχω αρκετές μέρες υγρά ενώ είχα συνήθως μια δύο μέρες... Είχα χθες επαφή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Εγώ είμαι στον σύζυγό μου έχω έρθει για ένα μπανάκι πρώτο για φέτος.... Χθες έκανα ένα τεστακι αρνητικό κ μου έκανε εντύπωση...συνήθως μου ανεβαίνει η ορμόνη κ μέχρι σήμερα ήταν θετικό... Εκτός αν το cyclacur μου καθηστερησει την ωορηξια... Εκτός αν δεν έχω κ εγώ ωάριο... Τι να πω...11η μέρα άντε 12η είχα θετικό... Έχω αρκετές μέρες υγρά ενώ είχα συνήθως μια δύο μέρες... Είχα χθες επαφή... 

Άσε τα τεστ και δώστου να καταλάβει...χαχαχα...καλύτερα να έχεις επαφές και λίγο πριν οπότε κάντε εσείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άσε τα τεστ και δώστου να καταλάβει...χαχαχα...καλύτερα να έχεις επαφές και λίγο πριν οπότε κάντε εσείς 

Χαχαχαχαχ έτσι είπα να το πάω χαλαρά χωρίς τέστ αλλά είναι σαν να με φωνάζουν κ να μου λένε εελλλααα να τσεκαρεις την ωορρηξία 😂😂😂. Ναι μέχρι να φύγω μόνο επαφές κ μπάνιο στη θάλασσα 🤪... Μέχρι την Τρίτη που γυρνάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα μου και καλό μηνααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τέλειο το θεματάκι @Elli13 μας😍 εύχομαι να μείνουμε όλες εγκυουλες αυτόν τον μηνα❤️🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είπα να σας στείλω κάτι εκτός από τεστ κ να ευχηθώ όλες μας να δούμε το θετικό μας τεστακι!! Καλό καλοκαίρι να έχουμε 🥰IMG_20230601_114149.thumb.jpg.a77e94f4f483a2f89a83dd09472f16b9.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου είπα να σας στείλω κάτι εκτός από τεστ κ να ευχηθώ όλες μας να δούμε το θετικό μας τεστακι!! Καλό καλοκαίρι να έχουμε 🥰IMG_20230601_114149.thumb.jpg.a77e94f4f483a2f89a83dd09472f16b9.jpg

αχχχχ τι ομορφα, μυρισε καλοκαιρι μεχρι εδω!! Ετσι, ανεβαστε καμια φωτο να παιρνουμε θαρρος και εμεις οι σκλάβοι που λιώνουμε στη δουλεια και το διαβασμα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

αχχχχ τι ομορφα, μυρισε καλοκαιρι μεχρι εδω!! Ετσι, ανεβαστε καμια φωτο να παιρνουμε θαρρος και εμεις οι σκλάβοι που λιώνουμε στη δουλεια και το διαβασμα :(

Δεν θα πάρεις κάποια άδεια κορίτσι μου να ξεκουραστείς κ εσύ? Να βγει η όμορφη κοιλίτσα στην θάλασσα!! Κ εγώ κανονικά παίρνω άδεια κάθε καλοκαίρι αργότερα αλλά τώρα το έφτιαξα έτσι επειδή έχω αρκετές μέρες άδειας, για να προλάβω τις γόνιμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν θα πάρεις κάποια άδεια κορίτσι μου να ξεκουραστείς κ εσύ? Να βγει η όμορφη κοιλίτσα στην θάλασσα!! Κ εγώ κανονικά παίρνω άδεια κάθε καλοκαίρι αργότερα αλλά τώρα το έφτιαξα έτσι επειδή έχω αρκετές μέρες άδειας, για να προλάβω τις γόνιμες...

Δεν παίζει άδεια ούτε με σφαίρες. Σκέψου ότι τώρα θα μου φέρουν άτομο που θα με αντικαταστήσει. Η εκπαίδευση θα πάρει καιρό, γιατί δυστυχώς έχω άπειρα καθήκοντα στην θέση που είμαι.. Θα ήθελα τόσο πολύ τω΄ρα που θα έχω εξεταστική στο Πανεπιστήμιο να έχω μια άδεια, γιατί ήδη νιώθω τρομερή εξάντληση αλλά τι να κάνουμε. Κάνω υπομονή με΄χρι τον Αυγουστο που θα βγω σε κανονική άδεια και λοχείας! Κάνε καμιά βουτιά και για εμάς ❤️ Να περάσετε τέλεια με τον αντρούλη σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Δεν παίζει άδεια ούτε με σφαίρες. Σκέψου ότι τώρα θα μου φέρουν άτομο που θα με αντικαταστήσει. Η εκπαίδευση θα πάρει καιρό, γιατί δυστυχώς έχω άπειρα καθήκοντα στην θέση που είμαι.. Θα ήθελα τόσο πολύ τω΄ρα που θα έχω εξεταστική στο Πανεπιστήμιο να έχω μια άδεια, γιατί ήδη νιώθω τρομερή εξάντληση αλλά τι να κάνουμε. Κάνω υπομονή με΄χρι τον Αυγουστο που θα βγω σε κανονική άδεια και λοχείας! Κάνε καμιά βουτιά και για εμάς ❤️ Να περάσετε τέλεια με τον αντρούλη σου ❤️

Κατάλαβα... Υπομονουλα δλδ μέχρι Αύγουστο... Θα κάνω κορίτσια μου βουτιτσες για όλες... Προς το παρόν παίρνω βιταμίνη d 🥰 γιατί έτσι κάτασπρη που είμαι σίγουρα η d είναι μηδαμινή!!!! Μπας κ πάρω κ λίγο χρώμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Εύχομαι αυτό το καλοκαίρι να χαρίσει στην καθεμία ότι ποθεί πιο πολύ!

Στέλνω κι εγώ μπεμπεδοσκονη 🍼🍼🍼🍼 🍼🍼🍼🤰🤰🤰🤰🤰🤰 

Επισης προτείνω μιας και μπήκε το καλοκαίρι να αφήσετε όλες στην άκρη τα τέστ ωορρηξίας, να ξεκουραστείτε και να κάνετε άπειρο σεξ 😛 Δεν ξέρω πως το βλέπετε, αλλά εγώ πάντα το καλοκαίρι μου αρέσει να χαλαρώνω και να βάζω όλες τις έννοιες στην άκρη. Οπότε σας προτείνω κι εσάς το ίδιο 😊 Και το σπορακι θα έρθει! Ξέρει το δρόμο 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια και καλό καλοκαίρι να έχουμε αυτός ο μήνας να έχει πολλά θετικά τεστακια 🍼🍼🍼

Εγω κορίτσια δεν είμαι στην θάλασσα αλλά βλέπω θάλασσα 😊

IMG_4039.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλό μήνα κορίτσια και καλό καλοκαίρι να έχουμε αυτός ο μήνας να έχει πολλά θετικά τεστακια 🍼🍼🍼

Εγω κορίτσια δεν είμαι στην θάλασσα αλλά βλέπω θάλασσα 😊

IMG_4039.jpeg

Πω πω τι ωραία θέα!!! Καλό μήνα!!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Εύχομαι αυτό το καλοκαίρι να χαρίσει στην καθεμία ότι ποθεί πιο πολύ!

Στέλνω κι εγώ μπεμπεδοσκονη 🍼🍼🍼🍼 🍼🍼🍼🤰🤰🤰🤰🤰🤰 

Επισης προτείνω μιας και μπήκε το καλοκαίρι να αφήσετε όλες στην άκρη τα τέστ ωορρηξίας, να ξεκουραστείτε και να κάνετε άπειρο σεξ 😛 Δεν ξέρω πως το βλέπετε, αλλά εγώ πάντα το καλοκαίρι μου αρέσει να χαλαρώνω και να βάζω όλες τις έννοιες στην άκρη. Οπότε σας προτείνω κι εσάς το ίδιο 😊 Και το σπορακι θα έρθει! Ξέρει το δρόμο 😛

Βασικό η ξεκούραση!!! Σεξ κ πάλι σεξ μπας κ το πιάσουμε το σπορακιιιιι!!! Κ εγώ προσπαθώ να χαλαρώσω για να έχω δυνάμεις μετά που θα γυρίσω στη δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεε τι υπέροχες φωτογραφίες ανεβάζετε!!!!! Αχχχ μου φτιάξατε και άλλο τη διάθεση!!! 

Ε δεν γινεται να μη πάει φανταστικά το θεματακι μας αυτόν τον μήνα! Ξεκινήσαμε τόσο δυναμικά και με θετική ενέργεια!!! 

Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...