Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά...βάλαμε κάτω τα νούμερα εχθές με τον σύζυγό και όντως είδαμε ότι στο τέλος τζάμπα θα δουλεύω με τέτοιο μισθό και το ακύρωσα...αν ήταν 8ωρο που θα ήταν πιο πολλά τα λεφτά θα συμφέρε...τώρα όχι...θα βρεθεί κάτι καλύτερο είπαμε... και συνεχίζω το ψάξιμο ...και για κάτι πιο κοντά σε εμένα...

Από ωορρηξία ακόμα δεν βγήκε θετικό... σήμερα να δούμε...ενώ έλεγα θα κάνω νωρίς τίποτα ακόμα... 

@Girly ναι νόμιζα και εγώ ότι είσαι έγκυος με όλα αυτά που μας λες...αυτό για τα τσιμπήματα ναι εγώ έτσι ένιωθα στις εγκυμοσύνες μου...είχα πολλά έντονα τσιμπήματα.... Αλλά το τεστ γιατί αρνητικό;;;δεν φαίνεται απολύτως τίποτα;;;ποια ημέρα είσαι;;;;αν και εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πλέον...θα περιμένω μια ημέρα καθυστέρησης τουλάχιστον και μετά θα κάνω τέστ εγωω από εδώ και πέρα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά...βάλαμε κάτω τα νούμερα εχθές με τον σύζυγό και όντως είδαμε ότι στο τέλος τζάμπα θα δουλεύω με τέτοιο μισθό και το ακύρωσα...αν ήταν 8ωρο που θα ήταν πιο πολλά τα λεφτά θα συμφέρε...τώρα όχι...θα βρεθεί κάτι καλύτερο είπαμε... και συνεχίζω το ψάξιμο ...και για κάτι πιο κοντά σε εμένα...

Από ωορρηξία ακόμα δεν βγήκε θετικό... σήμερα να δούμε...ενώ έλεγα θα κάνω νωρίς τίποτα ακόμα... 

@Girly ναι νόμιζα και εγώ ότι είσαι έγκυος με όλα αυτά που μας λες...αυτό για τα τσιμπήματα ναι εγώ έτσι ένιωθα στις εγκυμοσύνες μου...είχα πολλά έντονα τσιμπήματα.... Αλλά το τεστ γιατί αρνητικό;;;δεν φαίνεται απολύτως τίποτα;;;ποια ημέρα είσαι;;;;αν και εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πλέον...θα περιμένω μια ημέρα καθυστέρησης τουλάχιστον και μετά θα κάνω τέστ εγωω από εδώ και πέρα....

 

Ωραία! Τότε συνέχιζεις το ψάξιμο και με ένα ενέργεια πια αφού ήδη σε πήραν από μια δουλειά!! Καλή επιτυχία Μαρίνα μου!!

Οχι όχι δεν υπάρχει καμία γραμμή στο τέστ! Είναι αρνητικό. Είμαι στην 9η μέρα μετά την ωορρηξία σήμερα. Και τα χαράματα είχα αυτά τα τσιμπήματα που με ξύπνησαν.  αν ήταν εμφυτευση τότε θα μπορεί να ανιχνεύσει το τεστ σε κάνα δυο τρεις μέρες λογικά ε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωραία! Τότε συνέχιζεις το ψάξιμο και με ένα ενέργεια πια αφού ήδη σε πήραν από μια δουλειά!! Καλή επιτυχία Μαρίνα μου!!

Οχι όχι δεν υπάρχει καμία γραμμή στο τέστ! Είναι αρνητικό. Είμαι στην 9η μέρα μετά την ωορρηξία σήμερα. Και τα χαράματα είχα αυτά τα τσιμπήματα που με ξύπνησαν.  αν ήταν εμφυτευση τότε θα μπορεί να ανιχνεύσει το τεστ σε κάνα δυο τρεις μέρες λογικά ε?

 

Καλημέρα κορίτσι μου. Αν τα ξημερώματα έγινε η εμφύτευση δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει κάτι σήμερα βρε τρελή ούτε καν αύριο! Θέλει 2-3 μέρες για να δείξει!από μεθαύριο θα αρχίσει να φαίνεται στο τέστ!!! 2 μερουλες είναι υπομονή!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά...βάλαμε κάτω τα νούμερα εχθές με τον σύζυγό και όντως είδαμε ότι στο τέλος τζάμπα θα δουλεύω με τέτοιο μισθό και το ακύρωσα...αν ήταν 8ωρο που θα ήταν πιο πολλά τα λεφτά θα συμφέρε...τώρα όχι...θα βρεθεί κάτι καλύτερο είπαμε... και συνεχίζω το ψάξιμο ...και για κάτι πιο κοντά σε εμένα...

Από ωορρηξία ακόμα δεν βγήκε θετικό... σήμερα να δούμε...ενώ έλεγα θα κάνω νωρίς τίποτα ακόμα... 

@Girly ναι νόμιζα και εγώ ότι είσαι έγκυος με όλα αυτά που μας λες...αυτό για τα τσιμπήματα ναι εγώ έτσι ένιωθα στις εγκυμοσύνες μου...είχα πολλά έντονα τσιμπήματα.... Αλλά το τεστ γιατί αρνητικό;;;δεν φαίνεται απολύτως τίποτα;;;ποια ημέρα είσαι;;;;αν και εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πλέον...θα περιμένω μια ημέρα καθυστέρησης τουλάχιστον και μετά θα κάνω τέστ εγωω από εδώ και πέρα....

 

Κορίτσι μου αφού δεν συμφέρει καθόλου να πηγαίνεις στην δουλειά καλά έκανες και δεν πήγες γιατί μπορεί να βρεθεί κάτι καλύτερο και θα είσαι διαθέσιμη να πας κατευθείαν χωρίς να χρειάζεται να δίνει χρόνο στο άλλο κατάστημα για να βρουν αντικαταστάτη κτλ!! Καλύτερα έτσι! Όσο για την ωορρηξία δεν κατάλαβα σε ποια μέρα είσαι? Αφού ο κύκλος σου αν θυμάμαι καλά είναι 30 μέρες σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Αν τα ξημερώματα έγινε η εμφύτευση δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει κάτι σήμερα βρε τρελή ούτε καν αύριο! Θέλει 2-3 μέρες για να δείξει!από μεθαύριο θα αρχίσει να φαίνεται στο τέστ!!! 2 μερουλες είναι υπομονή!!! 🥰🥰🥰

Εγώ την υπομονή θα την κάνω! Αλλά καλά θα κάνει το τεστ να δείξει θετικό! Γιατί αυτό με τις θηλές δε το ξαναειχα ποτέ και επίσης το να ξυπνήσω το βράδυ από πονακια ...ποτέ. αν δεν είμαι και αυτόν τον μήνα ε τι να πω! Δε θα ξαναδώσω ποτέ σημάδια σε κανένα σύμπτωμα και θα θεωρήσω ότι μου κάνουν πλάκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου αφού δεν συμφέρει καθόλου να πηγαίνεις στην δουλειά καλά έκανες και δεν πήγες γιατί μπορεί να βρεθεί κάτι καλύτερο και θα είσαι διαθέσιμη να πας κατευθείαν χωρίς να χρειάζεται να δίνει χρόνο στο άλλο κατάστημα για να βρουν αντικαταστάτη κτλ!! Καλύτερα έτσι! Όσο για την ωορρηξία δεν κατάλαβα σε ποια μέρα είσαι? Αφού ο κύκλος σου αν θυμάμαι καλά είναι 30 μέρες σωστά?

Νομίζω είχε πει το Μαρινάκι ότι περιμένει μέχρι την Πέμπτη να φανεί φατσούλα. Βέβαια Πέμπτη είναι αύριο! Οπότε ακόμη μπορεί να είναι νωρίς! Άσε που μπορεί να κάνει λίγο αργότερα ωορηξια όπως κάναμε οι περισσότερες αυτό μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Νομίζω είχε πει το Μαρινάκι ότι περιμένει μέχρι την Πέμπτη να φανεί φατσούλα. Βέβαια Πέμπτη είναι αύριο! Οπότε ακόμη μπορεί να είναι νωρίς! Άσε που μπορεί να κάνει λίγο αργότερα ωορηξια όπως κάναμε οι περισσότερες αυτό μήνα!

Ναιιιι κορίτσι μου καλά θυμάσαι...σήμερα είμαι 16η ημέρα...σήμερα ή αύριο θα φανεί λογικά φατσούλα...ευτυχώς που άργησε γιατί έγινε καλά και ο μικρός ...αν γινόταν πιο νωρίς δεν θα είχαμε επαφές σίγουρα γιατί έκλαιγε όλο το βράδυ ο καημένος...σήμερα κοιμήθηκε πολύ καλά....και κοιμήθηκε και 12ωρο..φαντάσου κούραση που είχε το παιδί!!αύριο τελευταία ημέρα σχολεία και μετά ξεκούραση!!!😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιι κορίτσι μου καλά θυμάσαι...σήμερα είμαι 16η ημέρα...σήμερα ή αύριο θα φανεί λογικά φατσούλα...ευτυχώς που άργησε γιατί έγινε καλά και ο μικρός ...αν γινόταν πιο νωρίς δεν θα είχαμε επαφές σίγουρα γιατί έκλαιγε όλο το βράδυ ο καημένος...σήμερα κοιμήθηκε πολύ καλά....και κοιμήθηκε και 12ωρο..φαντάσου κούραση που είχε το παιδί!!αύριο τελευταία ημέρα σχολεία και μετά ξεκούραση!!!😀😀😀

Αχ ψυχούλα μου...φαντάζομαι τι πέρασε...και εσείς μαζί φυσικά ..αλλά τέλος καλό όλα καλά τώρα!! Να ξεκουραστεί οοοοσο θέλει για να ανακτήσει τις δυνάμεις του!

Είδες? Όλα γίνονται στη σωστή στιγμή!! Υπάρχει πρόγραμμα σου λεωωω! Αύριο μεθαύριο θα βγει και η φατσούλα!

σχολεία τέλος ναιιι! Τώρα αρχίζουν οι διακοπές και η χαλάρωση! Βέβαια επίσης μειώνονται και οι ελεύθερες ώρες αλλά χαλάλι τουλάχιστον θα χορταινουμε τα παιδιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ψάχνω όλη μέρα να δω για την εμφύτευση αλλά παντού διαβάζω πώς νιώθεις σαν να σου έρχεται περίοδος. Εγώ χθες δεν ένιωσα έτσι. Ένιωσα σαν πόνο ωορηξιας δυνατό να το πω? Σαν τσιμπιες δυνατές? Σαν τρυπήματα? Καπώς έτσι! Ήταν και μέσα στον ύπνο μου και ουσιαστικά κοιμόμουν και ήμουν ξύπνια ταυτόχρονα! Λέτε να μην ήταν εμφυτευση? Αν όχι ,τότε τι να ήταν! Αυτά τα ψιλοπονακια ξεκίνησαν χθες ουσιαστικά με τραβήγματα κλπ αλλά όχι κάτι μεμπτό. Και σήμερα πάλι από το πρωί έχω που και που ενοχλήσεις. 

Αχ με έπιασε η παράνοια ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρααααα ☀️☀️

 Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπόν ακούστε! Το βράδυ κοιμόμουν ωραία και καλά και κάποια στιγμή συνειδητοποίησα ότι είμαι ξύπνια ! Και σκεφτόμουν γιατί? Και τότε κατάλαβα ότι από αριστερά που γίνεται όλη η δράση αυτόν τον μήνα έχω τσιμπιες πολύ έντονες. Μέτρησα 5 νομίζω. Ανά κάποια δευτερόλεπτα και μια. Και μετά ωραία και καλά ξανακοιμηθηκα! Έτσι είναι βρε κορίτσια η εμφύτευση? Στον γιο μου δεν είχα καταλάβει κάτι. Από συμπτώματα συνεχίζει το στήθος αλλά κυρίως το δεξί που αυτό νομίζω πονάει βασικά μόνο, οι θηλές ηρέμησαν όμως...μέση που και που και πονακια κάτω χαμηλά έχω άλλα τέτοια είχα και άλλες φορές...

Έκανα τεστ αρνητικο

Πολύ ωραίο συμπτωμααααα❤️ πιστεύω είναι εμφυτευση κορίτσι μου🙏❤️ αν όντως ήταν εμφυτευση θετικο θα δεις σε 3 μέρες κορίτσι μου ! Υπομονή μέχρι την παρασκευηηη🙏 εύχομαι να δεις το θετικο σου κοριτσάκι μου🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά...βάλαμε κάτω τα νούμερα εχθές με τον σύζυγό και όντως είδαμε ότι στο τέλος τζάμπα θα δουλεύω με τέτοιο μισθό και το ακύρωσα...αν ήταν 8ωρο που θα ήταν πιο πολλά τα λεφτά θα συμφέρε...τώρα όχι...θα βρεθεί κάτι καλύτερο είπαμε... και συνεχίζω το ψάξιμο ...και για κάτι πιο κοντά σε εμένα...

Από ωορρηξία ακόμα δεν βγήκε θετικό... σήμερα να δούμε...ενώ έλεγα θα κάνω νωρίς τίποτα ακόμα... 

@Girly ναι νόμιζα και εγώ ότι είσαι έγκυος με όλα αυτά που μας λες...αυτό για τα τσιμπήματα ναι εγώ έτσι ένιωθα στις εγκυμοσύνες μου...είχα πολλά έντονα τσιμπήματα.... Αλλά το τεστ γιατί αρνητικό;;;δεν φαίνεται απολύτως τίποτα;;;ποια ημέρα είσαι;;;;αν και εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πλέον...θα περιμένω μια ημέρα καθυστέρησης τουλάχιστον και μετά θα κάνω τέστ εγωω από εδώ και πέρα....

 

Κορίτσι μου και εγώ πιστεύω πως δεν συμφέρει γτ είναι πολύ μακρυα! Παραπάνω από τα μισά θα τα θέλεις στις βενζίνες! Συνέχισε το ψάξιμο και πιστεύω θα έρθει συντομα η δουλιτσα! Αυτό λέω και εγώ να κάνω αυτόν τον μηνα αν προλαβω τις γόνιμες! Θα κάνω αν έχω καθυστέρηση (ελπιζω να κρατηθώ) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια ψάχνω όλη μέρα να δω για την εμφύτευση αλλά παντού διαβάζω πώς νιώθεις σαν να σου έρχεται περίοδος. Εγώ χθες δεν ένιωσα έτσι. Ένιωσα σαν πόνο ωορηξιας δυνατό να το πω? Σαν τσιμπιες δυνατές? Σαν τρυπήματα? Καπώς έτσι! Ήταν και μέσα στον ύπνο μου και ουσιαστικά κοιμόμουν και ήμουν ξύπνια ταυτόχρονα! Λέτε να μην ήταν εμφυτευση? Αν όχι ,τότε τι να ήταν! Αυτά τα ψιλοπονακια ξεκίνησαν χθες ουσιαστικά με τραβήγματα κλπ αλλά όχι κάτι μεμπτό. Και σήμερα πάλι από το πρωί έχω που και που ενοχλήσεις. 

Αχ με έπιασε η παράνοια ε? 

Εγώ για εμφυτευση έχω διαβάσει ότι νοιωθεις τσιμπήματα και πονάκια περιόδου όπως και πονο στη μέση! Όμως σε κάθε γυναίκα μπορεί να είναι διαφορετικά δλδ να έχεις μόνο τσιμπήματα ή μόνο πονάκια περιόδου ή και τίποτα! Σε τρεις μέρες θα δειξει κορίτσι μου 🙏 εύχομαι το πολυπόθητο 🥰🥰🥰 πιστεύω οτι θα έχεις να μας πεις χαρούμενα νέα την Παρασκευή❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσια μου έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και δεν είδα φατσουλα! Επίσης η γραμμή είναι άχνη ακόμη ! 8 παρά έχω ραντεβού στον γιατρό ! Αντε να δουμεεεεε θα δούμε άσπρη μέρα!! 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ για εμφυτευση έχω διαβάσει ότι νοιωθεις τσιμπήματα και πονάκια περιόδου όπως και πονο στη μέση! Όμως σε κάθε γυναίκα μπορεί να είναι διαφορετικά δλδ να έχεις μόνο τσιμπήματα ή μόνο πονάκια περιόδου ή και τίποτα! Σε τρεις μέρες θα δειξει κορίτσι μου 🙏 εύχομαι το πολυπόθητο 🥰🥰🥰 πιστεύω οτι θα έχεις να μας πεις χαρούμενα νέα την Παρασκευή❤️

Αχ αισιόδοξο μου πλάσμα εσύ!!! Εύχομαι να βγεις αληθινή!!πόνο στη μέση είχα χθες και προχθές αλλά πάντα έχω τέτοιες μέρες. Χθες κάποια στιγμή είχα και έναν στιγμιαίο αλλά με τόσα που σηκώνω στη δουλειά δεν μου έκανε και ιδιαίτερη εντύπωση!! Επίσης έχω και βουλωμενη 👃. Από προχθές σήμερα λίγο περισσότερο. Αλλά ίσως αυτό να μην έχει να κάνει γιατί διάβασα αυτό σαν σύμπτωμα συμβαίνει από την αύξηση του αίματος λόγω εμφύτευσης η οποία αν έγινε ,έγινε χθες! Οπότε άκυρο ..αχ αυτές οι 3 μέρες πως περνανεεεε!! Το στήθος μόνο το δεξί είναι πρησμένο και πονάει. Το άλλο κοιμάται! Στο ίδιο στήθος έχω και φλέβα γύρω από την θηλή και πιο πάνω αλλά αυτό δε ξέρω αν το έχω πάντα... Πάω κάθε τόσο να ελέγξω μήπως και δω λίγο ροζ καιμοαρω τα πάνω μου αλλά Τζιφος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ κοριτσια μου έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και δεν είδα φατσουλα! Επίσης η γραμμή είναι άχνη ακόμη ! 8 παρά έχω ραντεβού στον γιατρό ! Αντε να δουμεεεεε θα δούμε άσπρη μέρα!! 🙄

Θα δούμε θα δουμεεεεεε!!!! Οοολα θανοανε καλά και θα την προλάβετε την ωορηξια ακόμη και χωρίς να το ξέρετε!! Είμαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Αχ αισιόδοξο μου πλάσμα εσύ!!! Εύχομαι να βγεις αληθινή!!πόνο στη μέση είχα χθες και προχθές αλλά πάντα έχω τέτοιες μέρες. Χθες κάποια στιγμή είχα και έναν στιγμιαίο αλλά με τόσα που σηκώνω στη δουλειά δεν μου έκανε και ιδιαίτερη εντύπωση!! Επίσης έχω και βουλωμενη 👃. Από προχθές σήμερα λίγο περισσότερο. Αλλά ίσως αυτό να μην έχει να κάνει γιατί διάβασα αυτό σαν σύμπτωμα συμβαίνει από την αύξηση του αίματος λόγω εμφύτευσης η οποία αν έγινε ,έγινε χθες! Οπότε άκυρο ..αχ αυτές οι 3 μέρες πως περνανεεεε!! Το στήθος μόνο το δεξί είναι πρησμένο και πονάει. Το άλλο κοιμάται! Στο ίδιο στήθος έχω και φλέβα γύρω από την θηλή και πιο πάνω αλλά αυτό δε ξέρω αν το έχω πάντα... Πάω κάθε τόσο να ελέγξω μήπως και δω λίγο ροζ καιμοαρω τα πάνω μου αλλά Τζιφος

Αχ είσαι σε παρανοιαααα αυτή τη στιγμηηηη και πολύ στρεσαρισμένη ! Δεν περνάνε οι ρουφιανιές οι μέρες όταν το θέλεις και το σκέφτεσαι το ξερω! Εμένα πάντως μου ακούγονται πολύ θετικα όλα όσα αναφέρεις! Προσπάθησε να κανεις πράγματα για να περνάει ποιο ευχαριστα και πιο γρηγορα ο χρόνος! Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι ούτε να μη το σκέφτεσαι γτ δεν γινετε και το ξερω-ουμε όλες μας εδώ! Το μόνο που θα σου πω είναι υπομονηηηηηηηηηηη μέχρι την παρασκευηηη🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Θα δούμε θα δουμεεεεεε!!!! Οοολα θανοανε καλά και θα την προλάβετε την ωορηξια ακόμη και χωρίς να το ξέρετε!! Είμαι σίγουρη!!!

Μακάρι βρε κορίτσι μου! Πολύ στεναχωρήθηκα αυτές τις μέρες γτ η ρουφιανα η κλομιφαινη ούτε να μικρύνει το κύκλο δεν κατάφερε ενώ την προηγούμενη φορά που την πήρα είδα θετικο 13η και 14η μέρα του κύκλου και τώρα έχω φτάσει 16η και ακόμη τίποτα! Συν που στεναχωριέμαι γτ πλησιάζουν οι μέρες που θα φύγει ο σύντροφος μου🥲 και μας έκατσε να φύγει για πολύ καιρο και ούτε να μπορέσω να τον δω ενδιάμεσα! Αχ πως θα περάσει ο καιροσσσς🥲🥲🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιι κορίτσι μου καλά θυμάσαι...σήμερα είμαι 16η ημέρα...σήμερα ή αύριο θα φανεί λογικά φατσούλα...ευτυχώς που άργησε γιατί έγινε καλά και ο μικρός ...αν γινόταν πιο νωρίς δεν θα είχαμε επαφές σίγουρα γιατί έκλαιγε όλο το βράδυ ο καημένος...σήμερα κοιμήθηκε πολύ καλά....και κοιμήθηκε και 12ωρο..φαντάσου κούραση που είχε το παιδί!!αύριο τελευταία ημέρα σχολεία και μετά ξεκούραση!!!😀😀😀

Επειδή εμείς θυμάμαι είχαμε παρόμοιο κύκλο, πως και σου άργησε τώρα η ωορρηξία? 

Ρωτάω γιατί εγώ σύμφωνα με το app είχα την Κυριακή και ήρθαμε σε επαφή Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή και τώρα με άγχωσες χαχαχα. Είναι ο πρώτος κύκλος που ερχόμαστε σε επαφή στην ωορρηξία. Τους προηγούμενους 2 είχαμε έρθει την 1η μέρα της γόνιμης γιατί ακόμα δεν ήμουν 100% σίγουρη. Έχω 25 μέρες κύκλο και τελευταία περίοδος ήταν 31.5.

25 μέρες δεν έχεις κι εσύ ή θυμάμαι λάθος? 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιι κορίτσι μου καλά θυμάσαι...σήμερα είμαι 16η ημέρα...σήμερα ή αύριο θα φανεί λογικά φατσούλα...ευτυχώς που άργησε γιατί έγινε καλά και ο μικρός ...αν γινόταν πιο νωρίς δεν θα είχαμε επαφές σίγουρα γιατί έκλαιγε όλο το βράδυ ο καημένος...σήμερα κοιμήθηκε πολύ καλά....και κοιμήθηκε και 12ωρο..φαντάσου κούραση που είχε το παιδί!!αύριο τελευταία ημέρα σχολεία και μετά ξεκούραση!!!😀😀😀

Πω πω ο μικρούλης ταλαιπωρήθηκε αρκετά!! Άρα θα κάνεις μεγαλύτερο κύκλο τώρα οπότε μια χαρά σου έκατσε!! Σίγουρα αύριο η μεθαύριο θα βγει η φατσούλα 🤞🤞🤞🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια ψάχνω όλη μέρα να δω για την εμφύτευση αλλά παντού διαβάζω πώς νιώθεις σαν να σου έρχεται περίοδος. Εγώ χθες δεν ένιωσα έτσι. Ένιωσα σαν πόνο ωορηξιας δυνατό να το πω? Σαν τσιμπιες δυνατές? Σαν τρυπήματα? Καπώς έτσι! Ήταν και μέσα στον ύπνο μου και ουσιαστικά κοιμόμουν και ήμουν ξύπνια ταυτόχρονα! Λέτε να μην ήταν εμφυτευση? Αν όχι ,τότε τι να ήταν! Αυτά τα ψιλοπονακια ξεκίνησαν χθες ουσιαστικά με τραβήγματα κλπ αλλά όχι κάτι μεμπτό. Και σήμερα πάλι από το πρωί έχω που και που ενοχλήσεις. 

Αχ με έπιασε η παράνοια ε? 

Βρε κορίτσι μου η εμφύτευση δεν είναι μια στιγμή! Διαρκεί 2 μέρες. Είναι μια περίπλοκη διαδικασία. Μην έχεις στο νου σου ότι α ήρθε το σπορακι και εμφυτεύτηκε στις 5 το χάραμα! Άσε που πολλές γυναίκες έχουν το αίμα εμφύτευσης 1-2μερες με την εμφύτευση γιατί αργεί να κατεβεί το αίμα δεν κατεβαίνει κατευθείαν!! Εγώ θυμάμαι πολύ καλά η @Elli13 είχε έντονα τσιμπήματα στην εμφύτευση της!! Που είσαι αρχηγέ να μας θυμίσεις τα συμπτώματα!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ κοριτσια μου έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και δεν είδα φατσουλα! Επίσης η γραμμή είναι άχνη ακόμη ! 8 παρά έχω ραντεβού στον γιατρό ! Αντε να δουμεεεεε θα δούμε άσπρη μέρα!! 🙄

Ααααα καλά πάμε εμείς... πότε θα γίνει καλέ η ωορρηξία;;;;;εσύ πήρες και κλομιφαινη που επισπεύει την ωορρηξία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ωραία! Τότε συνέχιζεις το ψάξιμο και με ένα ενέργεια πια αφού ήδη σε πήραν από μια δουλειά!! Καλή επιτυχία Μαρίνα μου!!

Οχι όχι δεν υπάρχει καμία γραμμή στο τέστ! Είναι αρνητικό. Είμαι στην 9η μέρα μετά την ωορρηξία σήμερα. Και τα χαράματα είχα αυτά τα τσιμπήματα που με ξύπνησαν.  αν ήταν εμφυτευση τότε θα μπορεί να ανιχνεύσει το τεστ σε κάνα δυο τρεις μέρες λογικά ε?

 

Καλησπέρα! Έτυχε να διαβάσω τη συζήτηση σας! Και εγώ είχα όντως τσιμπιες και αρκετά έντονες! Μακάρι να είναι το ίδιο και σε εσένα!

 

Υγ. Τώρα είμαι 25 εβδομάδων! Καλή τύχη εύχομαι! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly @annitakianna διάβασα σήμερα σε ένα άρθρο ότι χρειάζεται μόλις 10 λεπτά για να φτάσουν τα σπερματοζωάρια στις σάλπιγγες 🙄🥴🥴🙄🙄🙄 επίσης διάβασα άρθρα για εμένα που έχω οπίσθια κλίση μήτρας και λέει στα τέσσερα είναι καλυτερα και μετά να ξαπλώνετε μπρούμυτα...ααααα τέλεια λέω ούτε τηλεόραση δεν θα μπορώ να δω πια😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααααα καλά πάμε εμείς... πότε θα γίνει καλέ η ωορρηξία;;;;;εσύ πήρες και κλομιφαινη που επισπεύει την ωορρηξία...

Αστα να πανε Μαρινάκη μου τπτ ακομηηη! Έχω βέβαια πονο αριστερα ελαφρύ σαν της ωορρηξιας σήμερα αλλά μπορεί να είναι από το έντερο μου και να μην είναι ωορρηξιας! Ο γιατρός την Κυριακή μου είχε πει ότι ίσως κάνω από αριστερα ωορρηξια! Θα δειξει το απόγευμα τι θα μου πει και ίσως κάνω το βραδακι άλλο ένα ωορρηξιας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly @annitakianna διάβασα σήμερα σε ένα άρθρο ότι χρειάζεται μόλις 10 λεπτά για να φτάσουν τα σπερματοζωάρια στις σάλπιγγες 🙄🥴🥴🙄🙄🙄 επίσης διάβασα άρθρα για εμένα που έχω οπίσθια κλίση μήτρας και λέει στα τέσσερα είναι καλυτερα και μετά να ξαπλώνετε μπρούμυτα...ααααα τέλεια λέω ούτε τηλεόραση δεν θα μπορώ να δω πια😂😂😂😂😂😂

Ναι ναι στην οπίσθια κλίση θέλει στα τέσσερα! Εγώ που έχω μπροσθια μου είπε ο γιατρός πως πρέπει όταν τελειώνει ο σύντροφος πρέπει να είμαι από κατω ανάσκελα και να κάτσω μια ωρα χωρίς να σηκώθω για τουαλέτα και πλησίμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...