Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου εγώ ξεκίνησα σήμερα τεστ ωορρηξιας clear blue ! Ήταν αρνητικο ελπιζω αυτές τις μέρες να δω την φατσούλα🙏

Σιγουρα  θα τη δειιιιςςς!!! Θα σε σκάσει αλλά θα ερθεικ θα την προλάβετε!!!! 

Όσο για την αύξηση της προγεστερόνης το εύχομαι...αλλά κάθε μήνα 8-9 μέρα πονάει κ πρήζεται το στήθος... Τέλος πάντων ας μην είμαι απαισιόδοξη!!! Μπορεί να ήρθε το μωράκι μας! Ποιος ξέρει? Χαχαχαχχαχα

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου τι κανεις εσυ;;;; Η κοιλιτσα φουσκώνει;

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον ❤️ σας διαβάζω εγώ και αγωνιώ μαζί σας! Εγώ είμαι καλά, αύριο κλείνω την 15η εβδομάδα και περιμένουμε κοριτσάκι 🌸 έχουν υποχωρήσει όλα τα δυσάρεστα συμπτώματα, πέρα από τους πονοκεφάλους που ταλαιπωρούμαι! Σταμάτησα και την δουλειά για κάποιους σοβαρούς λόγους και τώρα ήρθε η ώρα να το απολαύσω!  Η κοιλιτσα φούσκωσε κανονικότατα αν και έχω πάρει 1 κιλό μέχρι στιγμής 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου εγώ ξεκίνησα σήμερα τεστ ωορρηξιας clear blue ! Ήταν αρνητικο ελπιζω αυτές τις μέρες να δω την φατσούλα🙏

Επίσης, θα σου πρότεινα να βλέπεις την γραμμή μέσα. Εγώ έβλεπα και αν ήταν αρκετααα άχνη, δεν έκανα την επόμενη μέρα τεστ για οικονομία. Στην δίκη μου περίπτωση η φατσούλα έβγαινε μια μέρα αφότου έβλεπα αρκετά έντονη δεύτερη γραμμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον ❤️ σας διαβάζω εγώ και αγωνιώ μαζί σας! Εγώ είμαι καλά, αύριο κλείνω την 15η εβδομάδα και περιμένουμε κοριτσάκι 🌸 έχουν υποχωρήσει όλα τα δυσάρεστα συμπτώματα, πέρα από τους πονοκεφάλους που ταλαιπωρούμαι! Σταμάτησα και την δουλειά για κάποιους σοβαρούς λόγους και τώρα ήρθε η ώρα να το απολαύσω!  Η κοιλιτσα φούσκωσε κανονικότατα αν και έχω πάρει 1 κιλό μέχρι στιγμής 😊

Αχ τι ωραιαααα! Καλεεεε πως πέρασε έτσι ο καιρός και εσυ είσαι στον 4ο πω πωωωω! Αν θυμαμαι καλά μετακινιόσουν με λεωφορείο και ήταν μακρυα η δουλειά σου σωστα; Καλά έκανες κοριτσάκι μου να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου και να χαλαρώσεις! 1 κιλό τπτ είσαι μια χαρα! Αχ να δώσεις φιλάκι στην κοιλιτσα😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σιγουρα  θα τη δειιιιςςς!!! Θα σε σκάσει αλλά θα ερθεικ θα την προλάβετε!!!! 

Όσο για την αύξηση της προγεστερόνης το εύχομαι...αλλά κάθε μήνα 8-9 μέρα πονάει κ πρήζεται το στήθος... Τέλος πάντων ας μην είμαι απαισιόδοξη!!! Μπορεί να ήρθε το μωράκι μας! Ποιος ξέρει? Χαχαχαχχαχα

 

 

 

Μακάρι βρε κορίτσι μου το θέλω πολύ να μη πάει χαμένη η τελευταία προσπαθεία του καλοκαιριού! Αισιοδοξία παρακαλώ! Εξάλλου τα συμπτώματα περιόδου είναι και εγκυμοσυνης! Περιμενουμε τα χαρμοσυνα νέα λοιπόν!❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Επίσης, θα σου πρότεινα να βλέπεις την γραμμή μέσα. Εγώ έβλεπα και αν ήταν αρκετααα άχνη, δεν έκανα την επόμενη μέρα τεστ για οικονομία. Στην δίκη μου περίπτωση η φατσούλα έβγαινε μια μέρα αφότου έβλεπα αρκετά έντονη δεύτερη γραμμή!

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον ❤️ σας διαβάζω εγώ και αγωνιώ μαζί σας! Εγώ είμαι καλά, αύριο κλείνω την 15η εβδομάδα και περιμένουμε κοριτσάκι 🌸 έχουν υποχωρήσει όλα τα δυσάρεστα συμπτώματα, πέρα από τους πονοκεφάλους που ταλαιπωρούμαι! Σταμάτησα και την δουλειά για κάποιους σοβαρούς λόγους και τώρα ήρθε η ώρα να το απολαύσω!  Η κοιλιτσα φούσκωσε κανονικότατα αν και έχω πάρει 1 κιλό μέχρι στιγμής 😊

Πως περνάει ο καιρός!!! Κ κοριτσακιιιιιι τι όμορφα!!!! Απόλαυσε το τώρα που κάθεσαι κ αφού σου πέρασαν κ τα συμπτώματα θα είναι τέλεια!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Επίσης, θα σου πρότεινα να βλέπεις την γραμμή μέσα. Εγώ έβλεπα και αν ήταν αρκετααα άχνη, δεν έκανα την επόμενη μέρα τεστ για οικονομία. Στην δίκη μου περίπτωση η φατσούλα έβγαινε μια μέρα αφότου έβλεπα αρκετά έντονη δεύτερη γραμμή!

Ναι ναι το κοίταξα και μέσα και δεν είναι έντονη η γραμμουλα ! Εύχομαι βαριά μέχρι την Παρασκευή να δω φατσούλα🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι το κοίταξα και μέσα και δεν είναι έντονη η γραμμουλα ! Εύχομαι βαριά μέχρι την Παρασκευή να δω φατσούλα🙏🙏🙏🙏

Συμφωνώ όπως λέει η rena για οικονομία κάνε μεθαύριο πάλι αφού βλέπεις ότι είναι άχνη κ υπολογίζεις ότι μέχρι Παρασκευή θα έρθει!!! Εκτός αν θες να είσαι σίγουρη κάνε κάθε μέρα!!! Άντε να μας στείλεις την φατσούλα όταν εμφανιστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Συμφωνώ όπως λέει η rena για οικονομία κάνε μεθαύριο πάλι αφού βλέπεις ότι είναι άχνη κ υπολογίζεις ότι μέχρι Παρασκευή θα έρθει!!! Εκτός αν θες να είσαι σίγουρη κάνε κάθε μέρα!!! Άντε να μας στείλεις την φατσούλα όταν εμφανιστεί!!!

Λέω να κάνω όλες τις μέρες μιας και μετά θα ξανακάνω από Σεπτέμβρη ! Την περιμενω πως και πως αυτή τη φατσούλα😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ τι ωραιαααα! Καλεεεε πως πέρασε έτσι ο καιρός και εσυ είσαι στον 4ο πω πωωωω! Αν θυμαμαι καλά μετακινιόσουν με λεωφορείο και ήταν μακρυα η δουλειά σου σωστα; Καλά έκανες κοριτσάκι μου να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου και να χαλαρώσεις! 1 κιλό τπτ είσαι μια χαρα! Αχ να δώσεις φιλάκι στην κοιλιτσα😻

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

Πως περνάει ο καιρός!!! Κ κοριτσακιιιιιι τι όμορφα!!!! Απόλαυσε το τώρα που κάθεσαι κ αφού σου πέρασαν κ τα συμπτώματα θα είναι τέλεια!❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Ναι πέρασε πολύ γρήγορα δεν το πιστεύω! Έπαιρνα 4 λεωφορεία και τώρα με τις ζεστές έφτανα σπίτι ημιλιπόθυμη.. αλλά προέκυψαν κ αλλά θέματα! Όπως και να έχει τώρα όλα καλά! Εύχομαι σύντομα σπορακια στις κοιλίτσες 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Ναι πέρασε πολύ γρήγορα δεν το πιστεύω! Έπαιρνα 4 λεωφορεία και τώρα με τις ζεστές έφτανα σπίτι ημιλιπόθυμη.. αλλά προέκυψαν κ αλλά θέματα! Όπως και να έχει τώρα όλα καλά! Εύχομαι σύντομα σπορακια στις κοιλίτσες 😍😍😍😍

Δεν πειράζει καλά έκανες και σταμάτησες γτ είδες ο καιρός περνάει πολύ γρηγορα και τωρα την περίοδο της εγκυμοσύνης θα την απολαύσεις και με το παραπάνω! Ευχαριστούμε κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου εγώ ξεκίνησα σήμερα τεστ ωορρηξιας clear blue ! Ήταν αρνητικο ελπιζω αυτές τις μέρες να δω την φατσούλα🙏

Αν νιώθεις πονάκια κάνε και απόγευμα...εγώ θα κάνω και απόγευμα για σίγουρα..το πρωί βγήκε αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αν νιώθεις πονάκια κάνε και απόγευμα...εγώ θα κάνω και απόγευμα για σίγουρα..το πρωί βγήκε αρνητικο

Δυστυχώς δεν έχω κανένα συμπτωμα ωορρηξιας ! Αυριο θα πάω και στον γιατρό και ανάλογα τι θα μου πει θα πράξω και με τα τεστ! Πήρα δεκάδα όποτε αν κάνω από τώρα 2 την ημέρα δεν θα με φτάσουν😂 περιμενουμε και το θετικο σου😘. Ποτέ ξεκινάς δουλιτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δυστυχώς δεν έχω κανένα συμπτωμα ωορρηξιας ! Αυριο θα πάω και στον γιατρό και ανάλογα τι θα μου πει θα πράξω και με τα τεστ! Πήρα δεκάδα όποτε αν κάνω από τώρα 2 την ημέρα δεν θα με φτάσουν😂 περιμενουμε και το θετικο σου😘. Ποτέ ξεκινάς δουλιτσα;

Όταν δω φατσούλα θα κάνω κάτι άλλο αυτή την φορά...θα κάνω βράδυ... πρωί.. βράδυ...μπας και το πιάσουμε το σκασμενο χαχαχχααχχαχα..καλά ε όταν έρθει αυτό το μωρό...θα του λέω τι τράβηξα για να έρθει χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι άσχετο...να μου πείτε την γνώμη σας...

Οκ με πήραν στην δουλειά 4ωρο και ο μισθος είναι καθαρά στο χέρι 330 ... Εντωμεταξυ έχω απόσταση για την δουλειά...20χιλιομετρα για να φτάσω...ο σύζυγος λέει δεν συμφέρει καθόλου και δεν θέλει να πάω....εγώ λέω να έχω τουλάχιστον και τα ένσημα...αλλά μου λέει τι να το κάνεις αυτό;για πείτε γνώμες.. Εντωμεταξυ τώρα που κλείνουν τα σχολεία θα χαλάρωνα ...να μου πεις 4ωρο είναι δεν είναι πολλές ώρες...για πείτε μου 😑🥴🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι άσχετο...να μου πείτε την γνώμη σας...

Οκ με πήραν στην δουλειά 4ωρο και ο μισθος είναι καθαρά στο χέρι 330 ... Εντωμεταξυ έχω απόσταση για την δουλειά...20χιλιομετρα για να φτάσω...ο σύζυγος λέει δεν συμφέρει καθόλου και δεν θέλει να πάω....εγώ λέω να έχω τουλάχιστον και τα ένσημα...αλλά μου λέει τι να το κάνεις αυτό;για πείτε γνώμες.. Εντωμεταξυ τώρα που κλείνουν τα σχολεία θα χαλάρωνα ...να μου πεις 4ωρο είναι δεν είναι πολλές ώρες...για πείτε μου 😑🥴🙄

καλησπέρα, βασικά όντως δεν συμφέρει..... και εμένα η απόσταση είναι 23 χλμ από το σπίτι μου στην δουλειά μου... δλδ περίπου 50 χλμ την ημέρα... είναι κουραστικό και από άποψη χρόνου... αν τα βάλεις κάτω με ένα οικονομικό αμάξι θέλεις περίπου 130-150 ευρώ τον μήνα βενζίνη... συν φυσική φθορά του αυτοκινήτου και σέρβις που θα θες πιο συχνά ... και προσωπικά είμαι και επαρχία οπότε δεν είναι πολλά τα σταμάτα ξεκίνα.. αν είσαι σε καμιά Αθήνα... άστα να πάνε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι άσχετο...να μου πείτε την γνώμη σας...

Οκ με πήραν στην δουλειά 4ωρο και ο μισθος είναι καθαρά στο χέρι 330 ... Εντωμεταξυ έχω απόσταση για την δουλειά...20χιλιομετρα για να φτάσω...ο σύζυγος λέει δεν συμφέρει καθόλου και δεν θέλει να πάω....εγώ λέω να έχω τουλάχιστον και τα ένσημα...αλλά μου λέει τι να το κάνεις αυτό;για πείτε γνώμες.. Εντωμεταξυ τώρα που κλείνουν τα σχολεία θα χαλάρωνα ...να μου πεις 4ωρο είναι δεν είναι πολλές ώρες...για πείτε μου 😑🥴🙄

Χμμμμ εδώ το θέμα είναι πολύπλευρο..για κάποιες γυναίκες η εργασία αποτελεί ένα κομμάτι "χαλάρωσης" από την ζωή στο σπίτι με τα παιδιά και επίσης τους προσφέρει ένα αίσθημα ικανοποίησης πως με την εργασία τους βοηθούν στον οικογενειακο προϋπολογισμό. Άλλες πάλι δεν νιώθουν την ανάγκη να εργαστούν και νιώθουν πολύ όμορφα προφέροντας τα μέγιστα στο σπίτι τους και παράλληλα έχοντας λίγο χρόνο για τον εαυτό τους όταν τα παιδιά βρίσκονται στο σχολείο κλπ...τα 20 χλμ είναι όντως αρκετά και θα σου τρώνε χρόνο εκτός του προκαθορισμένου 4ωρου. Παρ όλα αυτά αν είναι κάτι που λαχταράς γνώμη μου είναι να το κάνεις! Έστω και δοκιμαστικά για ένα διάστημα ασχέτως των χρημάτων που τελικά θα μπαίνουν στην τσέπη σου. Όλα εχοτν να κάνουν κατ εμέ με το τι θέλει η δική σου ψυχούλα και τι θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι άσχετο...να μου πείτε την γνώμη σας...

Οκ με πήραν στην δουλειά 4ωρο και ο μισθος είναι καθαρά στο χέρι 330 ... Εντωμεταξυ έχω απόσταση για την δουλειά...20χιλιομετρα για να φτάσω...ο σύζυγος λέει δεν συμφέρει καθόλου και δεν θέλει να πάω....εγώ λέω να έχω τουλάχιστον και τα ένσημα...αλλά μου λέει τι να το κάνεις αυτό;για πείτε γνώμες.. Εντωμεταξυ τώρα που κλείνουν τα σχολεία θα χαλάρωνα ...να μου πεις 4ωρο είναι δεν είναι πολλές ώρες...για πείτε μου 😑🥴🙄

Εγώ λέω αν είναι κανονικά με σύμβαση και όχι μαύρα να πας γιατί θα σε βολεψει και με τα επιδόματα και τις άδειες της εγκυμοσύνης! Επίσης θα αποκτήσεις και προϋπηρεσία για να βρεις κάτι καλύτερο μετά αν θες. Σου έχουν πει αν υπάρχει προοπτική για να είσαι 8ωρο μετά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα! Στο συγκεκριμένο θέμα, με έχει βοηθήσει πολύ το lactacyd το κόκκινο. Ρωτά αν θες και τον γιατρό-φαρμακοποιό σου. Μόλις ένιωθα κάποια φαγούρα πλενόμουν με αυτό 1-2 μέρες και βοηθούσε. 

Ααα!! Τέλεια θα το δοκιμάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Girly είπε:

έχουμε δει πάμπολλες φορές εγκυμοσύνες χωρίς πρώιμα συμπτώματα!! Μη σε ρίχνει αυτό!! Είδαμε και τις άλλες φορές ( για μένα το λέω) που είχαμε φουλ σύμπτωμα και περίοδος ήρθε κανονικά...τι είπαμε? Μέχρι να δούμε αίμα, ελπίζουμε!!!

Πυφφ δύσκολη κατάσταση με τους μύκητες..αφού σε βοηθάει το χαμομήλι όσο μπορείς κάνε πλύσεις...γιαούρτι έβαλες μήπως σε βοηθήσει και αυτό? Η το έφαγες μαρή όλο???? Χαχαχαχα

Χαχαχαχα έχω φάει τρια γιαουρτακια από χθες, τέλεια η πετσούλα!!! Αλλά έβαλα κι εκεί!! Μετά το μπάνιο έκατσα με τα πόδια πάνω με το γιαούρτι και μπροστά από τον ανεμιστήρα! Κι εκεί ένιωσα μια ανακούφιση!! Έφυγε λίγο η κάψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον ❤️ σας διαβάζω εγώ και αγωνιώ μαζί σας! Εγώ είμαι καλά, αύριο κλείνω την 15η εβδομάδα και περιμένουμε κοριτσάκι 🌸 έχουν υποχωρήσει όλα τα δυσάρεστα συμπτώματα, πέρα από τους πονοκεφάλους που ταλαιπωρούμαι! Σταμάτησα και την δουλειά για κάποιους σοβαρούς λόγους και τώρα ήρθε η ώρα να το απολαύσω!  Η κοιλιτσα φούσκωσε κανονικότατα αν και έχω πάρει 1 κιλό μέχρι στιγμής 😊

Ωωωω κοριτσάκι!! Τι καλά!! Τρελαίνομαι για τις μπέμπες! Καλή απόλαυση από δω και πέρα!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι άσχετο...να μου πείτε την γνώμη σας...

Οκ με πήραν στην δουλειά 4ωρο και ο μισθος είναι καθαρά στο χέρι 330 ... Εντωμεταξυ έχω απόσταση για την δουλειά...20χιλιομετρα για να φτάσω...ο σύζυγος λέει δεν συμφέρει καθόλου και δεν θέλει να πάω....εγώ λέω να έχω τουλάχιστον και τα ένσημα...αλλά μου λέει τι να το κάνεις αυτό;για πείτε γνώμες.. Εντωμεταξυ τώρα που κλείνουν τα σχολεία θα χαλάρωνα ...να μου πεις 4ωρο είναι δεν είναι πολλές ώρες...για πείτε μου 😑🥴🙄

Μου φάνηκες ενθουσιασμένη όταν μας το ακακοίνωσες, γι'αυτό θα πω να το δοκιμάσεις!!! Δεν έχεις κάτι να χάσεις, αν δεν μπαίνεις και μέσα με βενζίνες.. Θα ανανεωθείς, θα μιλάς με κόσμο, είναι μια δουλειά ευχάριστη χωρίς πολύ άγχος!!🙂 Εγώ δουλεύω σε τεχνική εταιρεία και είμαστε μες στον πανικό! Φυσάμε και ξεφυσάμε και παίρνουμε βαθιές ανάσες οι υπάλληλοι! Πόσες φορές ευχήθηκα να είχαμε λιγότερο στρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχαχα έχω φάει τρια γιαουρτακια από χθες, τέλεια η πετσούλα!!! Αλλά έβαλα κι εκεί!! Μετά το μπάνιο έκατσα με τα πόδια πάνω με το γιαούρτι και μπροστά από τον ανεμιστήρα! Κι εκεί ένιωσα μια ανακούφιση!! Έφυγε λίγο η κάψα!

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις!! Αλλά σε έκανα εικόνα έτσι!!! 

 

IMG_20230613_224720.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις!! Αλλά σε έκανα εικόνα έτσι!!! 

 

IMG_20230613_224720.jpg

Χαχα τέλειο!! Όντως έτσι ακριβώς ήμουν!!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα ☀️☀️

 Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπόν ακούστε! Το βράδυ κοιμόμουν ωραία και καλά και κάποια στιγμή συνειδητοποίησα ότι είμαι ξύπνια ! Και σκεφτόμουν γιατί? Και τότε κατάλαβα ότι από αριστερά που γίνεται όλη η δράση αυτόν τον μήνα έχω τσιμπιες πολύ έντονες. Μέτρησα 5 νομίζω. Ανά κάποια δευτερόλεπτα και μια. Και μετά ωραία και καλά ξανακοιμηθηκα! Έτσι είναι βρε κορίτσια η εμφύτευση? Στον γιο μου δεν είχα καταλάβει κάτι. Από συμπτώματα συνεχίζει το στήθος αλλά κυρίως το δεξί που αυτό νομίζω πονάει βασικά μόνο, οι θηλές ηρέμησαν όμως...μέση που και που και πονακια κάτω χαμηλά έχω άλλα τέτοια είχα και άλλες φορές...

Έκανα τεστ αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...