Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσαρες μου και καλό μήνα!!!

Έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας διαβάζω!!Βλέπω γεμίζουμε κοιλίτσες σιγά σιγά με το καλό σε όλες σας να υποδεχθείτε τα νέα μελη🥰🥰

Έχω ξεκινήσει κι εγώ ξανά δυναμικά επαφουλες μιας κι ήρθε κι η 2η περίοδος Μέτα την αποξεση!μου ήρθε μπαμ στις 15 μέρες αλλά είχα ωορρηξια απο την αριστερή που είναι βουλωμενη η σαλπιγγα!Είναι η 1η φορά που δεν πήγα να παρακολουθήσω την ωορρηξια ενώ προσπαθώ κι ελπίζω να πέτυχα κι αυτή την φορά!

Τελευταία περίοδος 13/4 ο κύκλος 30ημερων επαφές μέρα παρά μέρα απο 21/4 έως 1/5 εύχομαι να έχω πέσει μεσα🫣🫣Απλά δεν ξέρω τι κύκλο θα έχω τώρα.. πριν μείνω εγκυος είχα 25ημερων..Εδώ κι 2 μέρες νιώθω πονο στο πλάι στο στήθος,παράγγειλα αυτά τα τεστ που λέγατε τις ταινίες!!κι ο θεος βοηθος🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Τα ευνοεί όλα τα ζώδια ;;; Να ξέρω δηλαδή, να δωσω πόνο ή Οχι;;;! 🤣🤣🤣

κοριτσια θα αφεθώ … το αποφάσισα … σημερα πχ που πιθανότατα εχω ωορηξια δεν θα εχουμε επαφουλα … έτυχε να είχαμε χθες … είδωμεν… 

@Girly & @Mpourmpoulo επενδύω πανω σας για ωραιότατα θετικά τεστακια !!!!! Δώστε πόνο !!!!!! 
μπουρμπουλακι πηρες αντιβίωση τελικα ; 

Και η χθεσινή επαφουλα σημαντική❤️ να αφεθείς και να μην πιεζεσαι❤️❤️❤️ σε εμένα μην επενδύεις γτ θα έχω επαφές πριν τις γόνιμες και μετά από τις γόνιμες 😂😂😂 ναι ναι πήρα το πρωί και θα παρω και αύριο το πρωί και τελος! Εντωμεταξύ έχω ακόμη μικροενοχλήσεις στην μητρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εγώ για μένα είδα μόνο! Σκορπιός είμαι εγώ ! Οι σκορπίνες εδώ μέσα να ξέρετε! Ε ε ερχεταιιιιιιι

Εγώ είμαι ταύρος δυστυχώς 😂😂😂 αντε σκόρπινες φέρτε μας θετικα τεστακιαααααα❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

@annitakianna εσυ κοριτσι ;; Τι γινεται; Σε τι φαση σε βρίσκουμε ;;; 

Κορίτσι μου εγώ είμαι μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο!! Περιμένω να δω κανένα σύμπτωμα αλλά μπααα μια από τα ίδια!! Η μόνη διαφορά είναι ότι η κράμπες περιόδου είναι πολύ πιο ήπιες από ότι τις υπόλοιπες φορές! Πήρα την γιατρό μου για να της πω να ξεκινήσουμε πρόκληση ωορρηξίας και μου είπε ότι θα το κάνουμε εφόσον κλείσω 3 μήνες μετά την σαλπιγγογραφια! Δηλαδή θα προσπαθήσω μόνη μου και τον επόμενο μήνα και μετά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και η χθεσινή επαφουλα σημαντική❤️ να αφεθείς και να μην πιεζεσαι❤️❤️❤️ σε εμένα μην επενδύεις γτ θα έχω επαφές πριν τις γόνιμες και μετά από τις γόνιμες 😂😂😂 ναι ναι πήρα το πρωί και θα παρω και αύριο το πρωί και τελος! Εντωμεταξύ έχω ακόμη μικροενοχλήσεις στην μητρα!

Εγώ θα επενδύσω σε σένα κορίτσι μου γιατί πιστεύω ότι είναι ο μήνας σου!! Αν όχι αυτός σίγουρα ο επόμενος!! Αλλά το νιώθω ότι θα είσαι σύντομα έγκυος 🤰♥️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου και καλό μήνα!!!

Έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας διαβάζω!!Βλέπω γεμίζουμε κοιλίτσες σιγά σιγά με το καλό σε όλες σας να υποδεχθείτε τα νέα μελη🥰🥰

Έχω ξεκινήσει κι εγώ ξανά δυναμικά επαφουλες μιας κι ήρθε κι η 2η περίοδος Μέτα την αποξεση!μου ήρθε μπαμ στις 15 μέρες αλλά είχα ωορρηξια απο την αριστερή που είναι βουλωμενη η σαλπιγγα!Είναι η 1η φορά που δεν πήγα να παρακολουθήσω την ωορρηξια ενώ προσπαθώ κι ελπίζω να πέτυχα κι αυτή την φορά!

Τελευταία περίοδος 13/4 ο κύκλος 30ημερων επαφές μέρα παρά μέρα απο 21/4 έως 1/5 εύχομαι να έχω πέσει μεσα🫣🫣Απλά δεν ξέρω τι κύκλο θα έχω τώρα.. πριν μείνω εγκυος είχα 25ημερων..Εδώ κι 2 μέρες νιώθω πονο στο πλάι στο στήθος,παράγγειλα αυτά τα τεστ που λέγατε τις ταινίες!!κι ο θεος βοηθος🤣

 

Κορίτσι μου σου ευχομαιιιι σε λίγες μέρες να έχεις θετικο τεστακιιιι❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏 εσυ να έχεις στον νου σου τον μεγαλύτερο κύκλο σου! Δλδ αν ο μεγαλύτερος κύκλος σου είναι 30 μέρες τοτε 13/5 θα είναι η αναμενόμενη που εύχομαι να μη σου έρθει για 9 μήνες 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εγώ είμαι μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο!! Περιμένω να δω κανένα σύμπτωμα αλλά μπααα μια από τα ίδια!! Η μόνη διαφορά είναι ότι η κράμπες περιόδου είναι πολύ πιο ήπιες από ότι τις υπόλοιπες φορές! Πήρα την γιατρό μου για να της πω να ξεκινήσουμε πρόκληση ωορρηξίας και μου είπε ότι θα το κάνουμε εφόσον κλείσω 3 μήνες μετά την σαλπιγγογραφια! Δηλαδή θα προσπαθήσω μόνη μου και τον επόμενο μήνα και μετά!!! 

Κοριτσάκι μου έχεις ακόμη μια εβδομαδαααα είναι πολύ νωρίς για να καταρρίψεις το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης! Το τρίμηνο μετά την σαλπιγγογραφια είναι πολυυυυ γονιμοοοοοο όποτε πιστεύω θα έρθει το σπορακι σου❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ θα επενδύσω σε σένα κορίτσι μου γιατί πιστεύω ότι είναι ο μήνας σου!! Αν όχι αυτός σίγουρα ο επόμενος!! Αλλά το νιώθω ότι θα είσαι σύντομα έγκυος 🤰♥️🤰

Καλεεεεε πρόβλεψη μυριζομαιιιι ❤️❤️❤️ αν βγει αληθινή ότι ζητήσεις από εμένα 😍🫶🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου σου ευχομαιιιι σε λίγες μέρες να έχεις θετικο τεστακιιιι❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏 εσυ να έχεις στον νου σου τον μεγαλύτερο κύκλο σου! Δλδ αν ο μεγαλύτερος κύκλος σου είναι 30 μέρες τοτε 13/5 θα είναι η αναμενόμενη που εύχομαι να μη σου έρθει για 9 μήνες 🫶

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ 💞💞💞

Ναι έτσι σκέφτηκα κι εγώ ή αληθεια ειναι για αυτό του δωσα κι καταλαβε 🫣🫣🫣Βέβαια θα ξεκινήσω από Δευτέρα τεστακια πήρα 25 θα με φάει η ανυπομονησία μου ως συνήθως χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ 💞💞💞

Ναι έτσι σκέφτηκα κι εγώ ή αληθεια ειναι για αυτό του δωσα κι καταλαβε 🫣🫣🫣Βέβαια θα ξεκινήσω από Δευτέρα τεστακια πήρα 25 θα με φάει η ανυπομονησία μου ως συνήθως χαχαχαχαχα

Στο εύχομαι κορίτσι μου❤️❤️ ποια τεστακια πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Στο εύχομαι κορίτσι μου❤️❤️ ποια τεστακια πήρες;

Τις hometest πηρα τις ταινίες συν τα κλασσικά τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες σας .. Εύχομαι αυτο το μήνα να γεμίσουμε με θετικά τεστακια .. Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω .. περιμένω βέβαια και τη χοριακη μου για να είμαι απόλυτα σίγουρη .. πηγα και έκανα πριν αλλά μου ειπαν ότι μάλλον αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα .. από σύμπτωμα να σας πω ότι έχει πρηστεί παρα πολύ το στήθος μου , έχω παρα πολλά υγρά και με πονάει και η μέση μου … 

Καλημέρα! Τι είπε ο γιατρός για την χοριακη σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Τις hometest πηρα τις ταινίες συν τα κλασσικά τεστ.

Κορίτσι μου καλά έκανες και πήρες τις ταινίες γιατί είναι πολύ πιο οικονομικές αλλά έπρεπε να πάρεις one step  και όχι home test.. γιατί τα one step είναι πρώιμης ανίχνευσης σε αντίθεση με τα home test που χρειάζεται να έχεις καθυστέρηση για να δείξουν αχνή γραμμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλά έκανες και πήρες τις ταινίες γιατί είναι πολύ πιο οικονομικές αλλά έπρεπε να πάρεις one step  και όχι home test.. γιατί τα one step είναι πρώιμης ανίχνευσης σε αντίθεση με τα home test που χρειάζεται να έχεις καθυστέρηση για να δείξουν αχνή γραμμή!!

Ωχ αληθεια??θυμόμουν hometest κρίμα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!! Μόλις φεύγω από το Ια.ώ όπου έκανα τη σαλπιγγογραφία με τον αφρό..συμπέρασμα και οι δύο σάλπιγγες διαβάτες.. αλλά μου είπε ότι στην αριστερή άργησε λίγο να περάσει..😢

Ο Καλμαντής μου την έκανε..

@Mpourmpoulo κι εσένα το ίδιο αν θυμάμαι καλά; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Μόλις φεύγω από το Ια.ώ όπου έκανα τη σαλπιγγογραφία με τον αφρό..συμπέρασμα και οι δύο σάλπιγγες διαβάτες.. αλλά μου είπε ότι στην αριστερή άργησε λίγο να περάσει..😢

Ο Καλμαντής μου την έκανε..

@Mpourmpoulo κι εσένα το ίδιο αν θυμάμαι καλά; 

 

Κορίτσι μου και μένα έτσι μου είπε ακριβώς β γιατρός ότι ενώ είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες στην αριστερή άργησε απλά να περάσει το υγρό!! Παρόλα αυτά πέρασε!! Και μου είπε ότι δεν είναι καθόλου ανησυχητικό!! Μια χαρά είναι οι σάλπιγγες σου κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Μόλις φεύγω από το Ια.ώ όπου έκανα τη σαλπιγγογραφία με τον αφρό..συμπέρασμα και οι δύο σάλπιγγες διαβάτες.. αλλά μου είπε ότι στην αριστερή άργησε λίγο να περάσει..😢

Ο Καλμαντής μου την έκανε..

@Mpourmpoulo κι εσένα το ίδιο αν θυμάμαι καλά; 

 

Καλημερα κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️ διαβατεσσς οι σάλπιγγες τελειαααα🙏🙏🙏 δεν πειράζει ας άργησε σημασία έχει που πέρασε🌺 ο ίδιος γιατρός μου την έκανε και εμένα ! Τελικά η τιμή ήταν 220€;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Ωχ αληθεια??θυμόμουν hometest κρίμα 🙄

Δεν πειράζει κορίτσι μου απλά να έχεις στο νου σου ότι αυτά αργούν δείξουν θετικο! Στο λεω για να μην απογοητευτείς ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εγώ είμαι μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο!! Περιμένω να δω κανένα σύμπτωμα αλλά μπααα μια από τα ίδια!! Η μόνη διαφορά είναι ότι η κράμπες περιόδου είναι πολύ πιο ήπιες από ότι τις υπόλοιπες φορές! Πήρα την γιατρό μου για να της πω να ξεκινήσουμε πρόκληση ωορρηξίας και μου είπε ότι θα το κάνουμε εφόσον κλείσω 3 μήνες μετά την σαλπιγγογραφια! Δηλαδή θα προσπαθήσω μόνη μου και τον επόμενο μήνα και μετά!!! 

Σταυρώνω δαχτυλάκια κ Ευχομαι να το εχεις πιάσει το σποράκι !!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽 

παρακολούθηση κ πρόκληση ωορηξιας με τον γνωστό τροπο;;; (Ενεσουλα);; Ή θα σου δωσει και συμπληρωματικό μπουσταρισμα με χαπάκια (κλοφιμαινη);; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo @singing in the rain τωρα που κάνατε τη σαλπιγγογραφια δώστε πόνο τους επόμενους μήνες !!! 
μπουρμπουλακι και εγω είχα πόνους για τις επόμενες μέρες μετα την εξέταση … ειναι φυσιολογικό μην αγχώνεσαι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Σταυρώνω δαχτυλάκια κ Ευχομαι να το εχεις πιάσει το σποράκι !!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽 

παρακολούθηση κ πρόκληση ωορηξιας με τον γνωστό τροπο;;; (Ενεσουλα);; Ή θα σου δωσει και συμπληρωματικό μπουσταρισμα με χαπάκια (κλοφιμαινη);; 

Να σε ρωτήσω εφακι μιας και είπες ενεσουλα😂 γνωρίζεις μήπως τη ενέσεις δίνουν για διέγερση με φυσική συλληψη ή σπερματεγχυνση; Δίνουν τις ίδιες όπως στην εξωσωματικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε??? Είχα λίγο τρέξιμο αλλά τώρα κάνω διάλειμμα από τη δουλειά κ μπήκα να δω τα νέα σας!!!! @Mpourmpoulo όλα καλά θα πάνε αφού ήταν κ καλή η σαλπιγγογραφια κ θα δεις έρχεται το σπορακι!!!!

@singing in the rain κ εμένα το ίδιο είχε αργήσει λίγο από την μια μεριά να περάσει το υγρό αλλά όλα καλά εφόσον πέρασε αυτό έχει σημασία!!!!

@Natasha24 κ εγώ Φεβρουάριο είχα την απόξεση κ τώρα είχα την τρίτη περίοδο κ συνεχίζω κ εγώ δυναμικά να σκέφτεσαι έτσι θετικά κ θα έρθει το μωράκι!!!!

Γενικά κορίτσια τα νέα μου από χθες ξεκίνησα τεστακια κ έχω πολλά υγρά οπότε μάλλον θα έρθει νωρίς η ωορρηξία, είχαμε επαφή χθες ελπίζω να έχω κ σήμερα κ μεθαύριο!!! 9 μέρα από την περίοδο σήμερα για να δούμε!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σταυρώνω δαχτυλάκια κ Ευχομαι να το εχεις πιάσει το σποράκι !!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽 

παρακολούθηση κ πρόκληση ωορηξιας με τον γνωστό τροπο;;; (Ενεσουλα);; Ή θα σου δωσει και συμπληρωματικό μπουσταρισμα με χαπάκια (κλοφιμαινη);; 

Ναι κορίτσι μου με ένεση και μπουσταρισμα!! Γιατί θεωρούμε ότι το μοναδικό μας πρόβλημα είναι το ΣΠΩ άρα ΣΠΩ=κακή ωορρηξία άρα θα κάνουμε ότι μπορούμε για να έχουμε καλή ωορρηξία!! Αχ μακάρι κορίτσι μου να μείνουμε όλες εδώ μέσα που τραβάμε τόσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...