Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια διαβάζοντας τα μηνύματα σας έτσι από απορία και εγώ μπήκα να δω Μεταξύ θετικού τεστ ωορρηξίας και ημέρας περιόδου πόσες μέρες μετρώ. 
Και τελικά συνειδητοποιώ ότι έχει τύχει μετά από το θετικό τεστ να μου έρθει περίοδος σε 14 μέρες που σημαίνει ότι κάνω μέσα σε μία μέρα ωορρηξία αλλά μέτρησα και 16 μέρες. Αυτο στους τελευταίους κύκλους μου.δηλαδή με τη νέα χρόνια …. Προβληματίστηκα …..  

Δηλαδή την ιδια μερα που βλέπεις θετικό τεστακι ,την ιδια μερα κανεις και ωορηξια ;;;;  Γιατι τωρα πήγα και πιο πίσω και βλεπω πως ετσι γινεται η φασουλα .. θετικό τεστ και μετα απ την ιδια μερα σε 14 μέρες εχω περίοδο. 

Από ότι καταλαβαίνω σε κάθε μια γινετε διαφορετικά ωορρηξια ! Εμένα με τα από 16 μέρες έρχεται και σε άλλες κοπέλες μετά από 14 -15 ή 16 όμως όχι πάντα το ίδιο ! Εμένα τελικά μάλλον θα λείπει στις γόνιμες και έχω πέσει σε μαύρα πανιά 🥲 ευελπιστώ να μη φύγει τελικά αλλιώς οι μόνες μέρες επαφών θα ειναι πιθανόν την ημέρα του θετικου και 2 μέρες μετά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό!!! Ήταν κατηγορηματικός στο να μην χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και να αφήσω το σώμα μου να ενεργήσει μόνο του!!!! Είδαμε ένα επικρατέστερο ωοθηλακια από την αριστερή μεριά και μου πε να ξαναπάω την  Τρίτη το πρωί ! 
αυτα τα νέα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό!!! Ήταν κατηγορηματικός στο να μην χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και να αφήσω το σώμα μου να ενεργήσει μόνο του!!!! Είδαμε ένα επικρατέστερο ωοθηλακια από την αριστερή μεριά και μου πε να ξαναπάω την  Τρίτη το πρωί ! 
αυτα τα νέα μου!!!

Και εμένα δεν τα εμπιστεύεται λέει πεταμένα λεφτα! Εγώ να σου πω την αλήθεια χωρίς τεστ δεν μπορώ με τίποτα θέλω να έχω τον έλεγχο και να ξερω ποτέ κάνω ωορρηξια!!! Ααα τι καλαααα την Τρίτη σίγουρα θα σου πει ποτέ να έρθετε σε επαφές🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 @annitakianna κορίτσια μου σε ευχαριστω πολυ που μου απαντήσατε !! 🥰🥰

@Mpourmpoulo σε καταλαβαίνω κοριτσι μου … αλλα να μια ευκαιρία αυτο το μήνα να ξεκουραστείς να χαλαρώσεις και απλα να αφεθείς σε όσες ευκαιρίες εχεις και να το ευχαριστηθείς !!! 
@marinaP μαρινακι μου εσυ πως εισαι;;; Σε τι φαση σε βρίσκουμε ;; Ηρεμήσες καθολου ; Χαλάρωσες;;; 
@Girly θα σου βάλω απουσία σημερα … τι γινεται κοπελια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν σας ξέχασα απλά δεν πήρα ποτε απάντηση .. μου είχαν πει 8-9 ότι θα μου στείλουν και μάλλον με ξέχασαν .. άρα η αγωνία μου παίρνει παράταση μέχρι αύριο 😤😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου δεν σας ξέχασα απλά δεν πήρα ποτε απάντηση .. μου είχαν πει 8-9 ότι θα μου στείλουν και μάλλον με ξέχασαν .. άρα η αγωνία μου παίρνει παράταση μέχρι αύριο 😤😤

Ε ρε γαμωτοοοο!!!! Ωστόσο δεν έχεις αδιαθετήσει❤️❤️❤️ σήμερα περίμενες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Elli13 @annitakianna κορίτσια μου σε ευχαριστω πολυ που μου απαντήσατε !! 🥰🥰

@Mpourmpoulo σε καταλαβαίνω κοριτσι μου … αλλα να μια ευκαιρία αυτο το μήνα να ξεκουραστείς να χαλαρώσεις και απλα να αφεθείς σε όσες ευκαιρίες εχεις και να το ευχαριστηθείς !!! 
@marinaP μαρινακι μου εσυ πως εισαι;;; Σε τι φαση σε βρίσκουμε ;; Ηρεμήσες καθολου ; Χαλάρωσες;;; 
@Girly θα σου βάλω απουσία σημερα … τι γινεται κοπελια;;; 

Αχχχ είμαι πολύ αγχωμένη και στεναχωρημένη αλλά δεν αλλάζει κάτι ! Ας ευχηθώ να είναι εδώ ή αν δεν είναι τουλάχιστον οι επαφές αυτές να αρκούν! Είναι μέχρι να το χωνέψω ! 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ε ρε γαμωτοοοο!!!! Ωστόσο δεν έχεις αδιαθετήσει❤️❤️❤️ σήμερα περίμενες;

Με βάση τους τελευταίους μου κύκλους ναι … αλλά πιστεύω ότι έκανα λίγο πιο μετά ωορρηξία όποτε δε ξέρω ποτε να την περιμένω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Με βάση τους τελευταίους μου κύκλους ναι … αλλά πιστεύω ότι έκανα λίγο πιο μετά ωορρηξία όποτε δε ξέρω ποτε να την περιμένω .. 

μακάρι να μην ερθειιιιι για 9 μήνες κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ αντε αύριο να μάθουμε τα χαρμόσυνα κορίτσι μου να κλείσει με χαρα το θεματάκι 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό!!! Ήταν κατηγορηματικός στο να μην χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και να αφήσω το σώμα μου να ενεργήσει μόνο του!!!! Είδαμε ένα επικρατέστερο ωοθηλακια από την αριστερή μεριά και μου πε να ξαναπάω την  Τρίτη το πρωί ! 
αυτα τα νέα μου!!!

Κορίτσι μου κάποιοι γιατροί είναι αντίθετοι με τα τεστ και μένα και οι 2 γιατροί μου ήταν αντίθετη.. στην γιατρό όμως που έκανα σαλπιγγογραφια μου είπε ότι είναι καλό να επιβεβαιώνω την ωορρηξία μου με τέστ ειδικά γυναίκες με πολυκυστικες με μεγάλο κύκλο και για να ξέρουμε ότι θα κάνουμε σίγουρα ωορρηξία! Η πρώτη γιατρός μου έλεγε ότι απλά κάντε σεξ κτλ κτλ κτλ αλλά μετά από 2 χρόνια νομίζω ότι χρειάζεται οργάνωση. Όταν θέλεις να κάνεις παιδί είτε κάνεις τεστ ωορρηξίας είτε όχι δεν έχει διαφορά γιατί θέλεις δεν θέλεις είναι στο μυαλό σου το " λες να είναι ο μήνας μου" .. τουλάχιστον εγώ έτσι είμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου δεν σας ξέχασα απλά δεν πήρα ποτε απάντηση .. μου είχαν πει 8-9 ότι θα μου στείλουν και μάλλον με ξέχασαν .. άρα η αγωνία μου παίρνει παράταση μέχρι αύριο 😤😤

Ααααχ έλεος δεν φτάνει που από το πρωί σου είπαν 8 το απόγευμα για τα αποτελέσματα,σε ξέχασαν κιόλας!! Τέλος πάντων αύριο θα περιμένουμε τα νέα 🥰🥰  γκουντ λακ 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εμένα δεν τα εμπιστεύεται λέει πεταμένα λεφτα! Εγώ να σου πω την αλήθεια χωρίς τεστ δεν μπορώ με τίποτα θέλω να έχω τον έλεγχο και να ξερω ποτέ κάνω ωορρηξια!!! Ααα τι καλαααα την Τρίτη σίγουρα θα σου πει ποτέ να έρθετε σε επαφές🙏

Και μένα το ίδιο μ είπε!!! Πεταμένα λεφτά και αν ήταν έτσι λέει κάθε γυναίκα θα έκανε τεστ και θ έμενε έγκυος!!! Ποιος ο λόγος μ λέει ν αγχώνεσαι κ εσυ κ ο σύζυγος για τις επαφές;; Δν ξέρω τι ν πω!!! Θα δω πως θ πάει και με την παρακολούθηση τ κύκλου!! Μ είπε επαφές μέχρι Κυριακή Δευτέρα όχι και Τρίτη ν παω να με δει πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Και μένα το ίδιο μ είπε!!! Πεταμένα λεφτά και αν ήταν έτσι λέει κάθε γυναίκα θα έκανε τεστ και θ έμενε έγκυος!!! Ποιος ο λόγος μ λέει ν αγχώνεσαι κ εσυ κ ο σύζυγος για τις επαφές;; Δν ξέρω τι ν πω!!! Θα δω πως θ πάει και με την παρακολούθηση τ κύκλου!! Μ είπε επαφές μέχρι Κυριακή Δευτέρα όχι και Τρίτη ν παω να με δει πάλι 

Μα είτε κάνεις παρακολούθηση ωορρηξίας με τον γιατρό σου είτε με τέστ ωορρηξίας οι επαφές προγραμματισμένες θα είναι.. δηλαδή αν πας εκεί και δει το αυγό σου θα σου πει ποιες μέρες να έρθεις σε επαφή και πάλι θα υπάρχει άγχος!! Η διαφορά είναι ότι σίγουρα με τον υπέροχο είναι πιο σίγουρο για το πότε και τι είδους ωορρηξία κανεις!!Οπότε αυτό που λέει δεν ισχύει για το θέμα άγχους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια στα κορίτσια μου τι κάνετε πώς είστε; Θεωρώ γενικότερα από τη στιγμή που μπαίνεις στη διαδικασία να παρακολουθήσεις την ωορρηξία σου αυτό σου δημιουργεί ένα παραπάνω άγχος όσον αφορά τις επαφές. Αυτό μπορεί να συμβεί είτε με τα τεστ είτε με Τον υπέρηχο. Και γενικώς όταν προσπαθείς πάρα πολύ καιρό το άγχος αρχίζει και ριζώνει ούτως ή άλλως μέσα σου δεν μπορείς να το αποφύγεις μπορείς όμως να το χαλιναγωγήσεις.

Εγώ όσους γυναικολόγους έχω ρωτήσει για τα τεστ είναι κάθετοι δεν τα θέλουν καθόλου  Ίσως γιατί τους «τρώνε» τη δουλειά χα χα χα χα

Καλέ τι θα γίνει μπαίνει μήνας σε δυο μέρες ποιος θα ανοίξει το θεματάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερούδια στα κορίτσια μου τι κάνετε πώς είστε; Θεωρώ γενικότερα από τη στιγμή που μπαίνεις στη διαδικασία να παρακολουθήσεις την ωορρηξία σου αυτό σου δημιουργεί ένα παραπάνω άγχος όσον αφορά τις επαφές. Αυτό μπορεί να συμβεί είτε με τα τεστ είτε με Τον υπέρηχο. Και γενικώς όταν προσπαθείς πάρα πολύ καιρό το άγχος αρχίζει και ριζώνει ούτως ή άλλως μέσα σου δεν μπορείς να το αποφύγεις μπορείς όμως να το χαλιναγωγήσεις.

Εγώ όσους γυναικολόγους έχω ρωτήσει για τα τεστ είναι κάθετοι δεν τα θέλουν καθόλου  Ίσως γιατί τους «τρώνε» τη δουλειά χα χα χα χα

Καλέ τι θα γίνει μπαίνει μήνας σε δυο μέρες ποιος θα ανοίξει το θεματάκι;

Να σ πω κατι και γώ όταν μ το είπε αυτό αμέσως αυτό σκέφτηκα !!! Ότι δν τα θέλει για να πηγαίνουμε οι γυναίκες εκει κ ν κάνουμε υπερήχους!!! 
Δεν μ πήρε καθόλου λεφτά όμως!!! Και δν είναι ότι ειμαι παλιά πελάτισσα ! Δεύτερη φορά πήγα χθες! Σν ξέρω τι να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερούδια στα κορίτσια μου τι κάνετε πώς είστε; Θεωρώ γενικότερα από τη στιγμή που μπαίνεις στη διαδικασία να παρακολουθήσεις την ωορρηξία σου αυτό σου δημιουργεί ένα παραπάνω άγχος όσον αφορά τις επαφές. Αυτό μπορεί να συμβεί είτε με τα τεστ είτε με Τον υπέρηχο. Και γενικώς όταν προσπαθείς πάρα πολύ καιρό το άγχος αρχίζει και ριζώνει ούτως ή άλλως μέσα σου δεν μπορείς να το αποφύγεις μπορείς όμως να το χαλιναγωγήσεις.

Εγώ όσους γυναικολόγους έχω ρωτήσει για τα τεστ είναι κάθετοι δεν τα θέλουν καθόλου  Ίσως γιατί τους «τρώνε» τη δουλειά χα χα χα χα

Καλέ τι θα γίνει μπαίνει μήνας σε δυο μέρες ποιος θα ανοίξει το θεματάκι;

Η @marinamanoulitsa θα ανοίξει το καινούριο θεματακι 🥰🥰 και θα μας ανακοινώσεις το πρώτο θετικό για τον Μάιο στις 5 του μηνός!!

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ότι μάλλον προτιμούν να πηγαίνουμε εκεί να μας λένε πότε έχουμε ωορρηξία για να κάνουμε τις προηγούμενες επαφές παρά να τα δίνουμε σε τέστ!! Τα τεστ όμως είναι πιο οικονομικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Να σ πω κατι και γώ όταν μ το είπε αυτό αμέσως αυτό σκέφτηκα !!! Ότι δν τα θέλει για να πηγαίνουμε οι γυναίκες εκει κ ν κάνουμε υπερήχους!!! 
Δεν μ πήρε καθόλου λεφτά όμως!!! Και δν είναι ότι ειμαι παλιά πελάτισσα ! Δεύτερη φορά πήγα χθες! Σν ξέρω τι να πω! 

Κοίταξε εμένα η παλιά μου γιατρός ήθελε να πηγαίνω εκεί ντε και καλά να βρίσκουμε την ωορρηξία! Γιατί ήθελε το 40αρι .. αλλά η καινούργια δεν μου το έχει πει! Δηλαδή ενώ μου είπε ότι δεν τα εμπιστεύεται τα τεστ μου είπε ότι από την ώρα που με την περίοδο σου συμβαδίζει το θετικό είναι οκ. Η άλλη που μου έκανε την σαλπιγγογραφια μου είπε ότι είναι αρκετά αξιόπιστα τα τεστ και ότι και υπέροχο να κάνω καλό είναι να το επιβεβαιώνω και με τέστ! Οπότε νομίζω είναι στον άνθρωπο λίγο. Μπορεί ο δικό σου γιατρός απλά να θεωρεί ότι σε αγχωνει η διαδικασία του τέστ και γι'αυτό να σου το είπε αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η efakii είπε:

@Elli13 @annitakianna κορίτσια μου σε ευχαριστω πολυ που μου απαντήσατε !! 🥰🥰

@Mpourmpoulo σε καταλαβαίνω κοριτσι μου … αλλα να μια ευκαιρία αυτο το μήνα να ξεκουραστείς να χαλαρώσεις και απλα να αφεθείς σε όσες ευκαιρίες εχεις και να το ευχαριστηθείς !!! 
@marinaP μαρινακι μου εσυ πως εισαι;;; Σε τι φαση σε βρίσκουμε ;; Ηρεμήσες καθολου ; Χαλάρωσες;;; 
@Girly θα σου βάλω απουσία σημερα … τι γινεται κοπελια;;; 

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκά!! Τι μου κάνετε;

Εφακι μου σε ευχαριστώ που ρώτησες. Μπαααα ειδικά τώρα που ξεκίνησα δυο ενέσεις μαζί;;; 🤣 Ο άντρας μου ψάχνει λόγους να με βγάζει από το σπίτι μπας και ξεχαστω, πονοκέφαλοι φουλ, υπομονή μηδέν. Αλλά μόνο αυτό. Μου είπαν τώρα με της διέγερσης θα έχω φούσκωμα αρκετό. Λιγες μέρες έμειναν για την ωοληψια,να ηρεμήσω από ορμόνες μέχρι την έμβρυομεταφορά.♥️ Ο γιατρός με έβαλε να κάνω εξετάσεις (E2 και LH), οι οποίες ήταν μια χαρά άρα συνεχίζουμε.🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα !! Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και λέει 2 .. λέτε να ήταν νωρίς η να το πάρω ως τελείως αρνητικό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χάθηκα λίγο χθες είχα πάρα πολλές δουλειές! Σας διάβασα όμως όσο μπόρεσα στα κλεφτά! Για το θέμα της ωορηξιας θα πω ότι για μένα προσωπικά ή που θα το αφήσω εντελώς στην τύχη χωρίς τίποτα η θα το παρακολουθώ. Το να κάνω παρακολούθηση είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα με τα τεστ. Το μόνο που σκέφτομαι @Kate1992  είναι μήπως εννοει ο γιατρός σου ότι δεν εμπιστεύεται τα τεστ για το πότε ακριβώς γίνεται η ωορηξια ενώ ίσως με τον υπέρηχο νιώθει πιο σίγουρος . Το θέμα άγχος νομίζω είναι το ίδιο (αν υπάρχει) και στις δύο περιπτώσεις,γιατί και στις δύο θα πρέπει να έχεις επαφές συγκεκριμένες ημέρες..δεν θα είναι δλδ οπότε το θελήσετε αλλά στοχευμένα. Αλλά από την άλλη βρε κορίτσια εφόσον κάποια θέλει να συλλάβει και ξέρει ότι βλέποντας υγρά κοντεύει η ωορηξιας της ή έχει πόνους ωορηξιας,πάλι θα φροντίσει να έχει επαφές! Οπότε νομίζω πια ότι όσο και να λένε μην αγχώνεσαι κλπ δεν μπορείς να ξεφύγεις με κανέναν τρόπο ! Μόνο αν δεν νιώθεις την ωορηξια σου,πράγμα που για οποία έχει μπει σε διαδικασία να αναγνωρίζει τα σημάδια δεν υφίσταται!

 @Dimitra24 κορίτσι μου πιστεύω είναι εντελώς αρνητικό. Όσο και να άργησες να κάνεις ωορηξια αν έχεις σχετικά σταθερό κύκλο δλδ έως και 30 μέρες δε ξέρω αλλά απίθανο το βλέπω να ανέβει ενώ είσαι ήδη σε αναμονή περιόδου...αλλά δε πειράζει! Ο επόμενος μήνας είναι πολλά υποσχόμενος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και λέει 2 .. λέτε να ήταν νωρίς η να το πάρω ως τελείως αρνητικό ; 

2 ακριβώς λέει;;; γιατί εμένα έγραψε 

Μικρότερο του 2...που σημαίνει αρνητικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

2 ακριβώς λέει;;; γιατί εμένα έγραψε 

Μικρότερο του 2...που σημαίνει αρνητικό.. 

μου γράφει <2 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και λέει 2 .. λέτε να ήταν νωρίς η να το πάρω ως τελείως αρνητικό ; 

Κορίτσι μου νομίζω ότι είναι αρνητικό.. εγώ με χοριακή 9.5 και η γιατρός μου δεν μπορούσε να μου πει με σιγουριά ότι είναι θετικό.. και όντως μου ήρθε περίοδος την ίδια μέρα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

μου γράφει <2 

Αρνητικό είναι τότε... Δεν πειράζει πάμε όλες για Μάιο δυναμικά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι είναι αρνητικό.. εγώ με χοριακή 9.5 και η γιατρός μου δεν μπορούσε να μου πει με σιγουριά ότι είναι θετικό.. και όντως μου ήρθε περίοδος την ίδια μέρα . 

 

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικό είναι τότε... Δεν πειράζει πάμε όλες για Μάιο δυναμικά!!!! 

Όποτε τη θεωρώ αρνητική και την περιμένω να έρθει .. αν δω ότι δεν έρχεται από Τρίτη ίσως κάνω ένα τεστ πάλι γιατί κοίταξα τώρα το ημερολόγιο του κινητού μου και ειδα ότι είχα σημειώσει ότι στις 20 του μήνα είχα υγρά και πόνους ωορρηξίας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...