Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αν βγεις αληθινή τότε θα σε κηρύξουμε και επίσημα μέντιουμ 😂😂😂🤞🤞🤞

Μακάρι να βγω αληθινή και δεν θέλω τπτ άλλο εκτός από ένα μπεμπαρινι ❤️και εγώ🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Πες μου τα νούμερα του Τζόκερ Ρε κορίτσι να λύσω το πρόβλημα της ζωής μου.... 😂😂

Χαχαχαχα κάλε τι μας λες αν τα ηξερα θα τα κράταγα για μένα 😂😂😂😂😂😂 

 

Λοιπόν δηλώνω εδώ και τώρα και πιστεύω ότι και εγώ αυτόν τον μηνα θα πιάσω το σπορακι!!! 😂😂😂 ποιος ψηφίζει σε εμένα;;;;;😂😂 όπως καταλαβαίνετε με έχει πιάσει η τρέλαμαρα μου 😜😜😜😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι με βάση τα λεγόμενα σου πιστεύω ότι έρχεται το σπορακι 🙏❤️ δεν είμαι μέντιουμ αλλά τα συμπτώματα αυτά μου κάνουν για μπεμπέ😻 δεν θέλω να σε επηρεάσω όμως! Το μόνο που θέλω ειναι να σκέφτεσαι αισιόδοξα παρακαλώ🤪

Θα αρχίσουμε κάθε μήνα να σου ζητάμε προβλέψεις 😜😜😜 μακάρι τα κορίτσια που περιμένουν περίοδο να μην έρθει κ να γεμίσουμε όλο θετικά τεστακια!!! Μέχρι τώρα έχει πάει πολύ καλά 🥰🥰🥰🥰 άντε το επόμενο θετικόοοοοοοο!!!!! Αν δεν είχα αυτό το ιστορικό με την ελάχιστη περίοδο θα έκανα κ εγώ τεστ τώρα 🤪🤪🤪🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχαχα κάλε τι μας λες αν τα ηξερα θα τα κράταγα για μένα 😂😂😂😂😂😂 

 

Λοιπόν δηλώνω εδώ και τώρα και πιστεύω ότι και εγώ αυτόν τον μηνα θα πιάσω το σπορακι!!! 😂😂😂 ποιος ψηφίζει σε εμένα;;;;;😂😂 όπως καταλαβαίνετε με έχει πιάσει η τρέλαμαρα μου 😜😜😜😂😂😂

Ψηφίζω θετικό 🙋🙋🙋🙋  θα το πιάσεις το σπορακιιιιι!!!!όλες τρελάθηκα με σήμερα 😜🥰😜🥰 γεμίσαμε θετική ενέργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Θα αρχίσουμε κάθε μήνα να σου ζητάμε προβλέψεις 😜😜😜 μακάρι τα κορίτσια που περιμένουν περίοδο να μην έρθει κ να γεμίσουμε όλο θετικά τεστακια!!! Μέχρι τώρα έχει πάει πολύ καλά 🥰🥰🥰🥰 άντε το επόμενο θετικόοοοοοοο!!!!! Αν δεν είχα αυτό το ιστορικό με την ελάχιστη περίοδο θα έκανα κ εγώ τεστ τώρα 🤪🤪🤪🤪 

Χαχαχαχχααχ θα σας τις κεω μονη μου χωρίς να τις ζητάτε😂😂😂😂 μακαριιιιι όλες μας κοριτσιααα να εχουμε μια κοιλιτσα φουσκωμένη μέχρι το καλοκαίρι❤️❤️❤️❤️❤️❤️ αχ αυτό με το ιστορικό σου δεν το κατάλαβα😂 τι εννοείς;;;; Έχω ξεχάσει κάτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Κοριτσάκι μου πόσο χάρηκα!!!!! Αχ πόσο όμορφα νέα!!!! Μπράβο μπράβο 🥰🥰🥰🥰 να είσαι πιο ήρεμη τώρα γιατί όλα πάνε τέλεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Αχχχχχχ τι χαρμόσυνα νέα ❤️❤️❤️❤️κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι για σενααααα❤️❤️❤️❤️❤️ ευχαριστούμε πολύ πολύ για το κεράκι ❤️❤️❤️❤️ λοιπόν από δωωωωωω και περααααααααααααααα τέρμα το αγχοσσσς το άκουσες;;;;; Γτ τώρα θα παρω εγώ την παντόφλα όπως έλεγε και η @Girly και θα σε κυνηγάω 😂 το πασχα αυτό θα είναι το πιο ωραίο σου πασχαααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ψηφίζω θετικό 🙋🙋🙋🙋  θα το πιάσεις το σπορακιιιιι!!!!όλες τρελάθηκα με σήμερα 😜🥰😜🥰 γεμίσαμε θετική ενέργεια!!!!

Χαχαχαχχαχ όλες ολεσσς με τόσο ωραία νεαααα από τα κοριτσια μας❤️ θερμή παράκληση από τις εγκυουλες μας να στείλουν όση μπεμπεδοσκονη μπορούν παρακαλωωωωωωω🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏

ευχαριστω για την θετική σου ψήφο κυρία μου🫶😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχαχχααχ θα σας τις κεω μονη μου χωρίς να τις ζητάτε😂😂😂😂 μακαριιιιι όλες μας κοριτσιααα να εχουμε μια κοιλιτσα φουσκωμένη μέχρι το καλοκαίρι❤️❤️❤️❤️❤️❤️ αχ αυτό με το ιστορικό σου δεν το κατάλαβα😂 τι εννοείς;;;; Έχω ξεχάσει κάτι;;

Λογικό κοριτσι μου είμαστε τόσα κορίτσια κ μπερδευμαστε😜Μετά την αποβολή δεν βγάζω αίμα περιόδου κανονικό... Κ εγώ την έβγαλα με μικρά σερβιετακια ούτε καν κανονική σερβιετα αλλά εμένα το τεστ εγκυμοσύνης μια μέρα πριν δω το αίμα ήταν αρνητικό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Αχ Χριστέ μου, πόσο συγκινητικό!!! Μπράβο κοριτσάκι μου το μπεμπινι αυτό θα σου χαρίσει τις πιο όμορφες στιγμές στην ζωή σου και ξεκίνησε ήδη από σήμερα!!  ❤️❤️❤️😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχαχα κάλε τι μας λες αν τα ηξερα θα τα κράταγα για μένα 😂😂😂😂😂😂 

 

Λοιπόν δηλώνω εδώ και τώρα και πιστεύω ότι και εγώ αυτόν τον μηνα θα πιάσω το σπορακι!!! 😂😂😂 ποιος ψηφίζει σε εμένα;;;;;😂😂 όπως καταλαβαίνετε με έχει πιάσει η τρέλαμαρα μου 😜😜😜😂😂😂

Κ εγώ ψηφίζω στο δωράκι γενεθλίων αυτό!! Ένα θετικό τεστ με φιόγκο θα είναι το δωράκι σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κ γώ πιστεύω σ σένα !!! Θα είναι το δωρο σου για τα γενέθλια και μείς σαν τις θείαδες θα σ ευχόμαστε δίπλα γ εκείνη τη μέρα 🙏🧿🥰❤️

@Elli13κοριτσι μου γλυκό με συγκίνησες!!!! Ποσό όμορφα!!! Και έτσι θα συνεχίσουν όλα να είναι μέχρι τέλους !!! Πίστεψε το πχια ! Το σποράκι ήρθε γ ν μείνει.  

 

Κοριτσαρες πάμε να γεμίσουμε το θεματάκι αυτό με θετικά τεστ πριν τελειώσει ο μήνας!!!! Αιντεεεεεεεεεεεεε 🥰❤️🧿🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Συγχαρητήριααααα Έλλη μου…όλα καλά θα πάμε από δω και πέρα και θα μεγαλώνει το μπεμπίνι…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχαχα κάλε τι μας λες αν τα ηξερα θα τα κράταγα για μένα 😂😂😂😂😂😂 

 

Λοιπόν δηλώνω εδώ και τώρα και πιστεύω ότι και εγώ αυτόν τον μηνα θα πιάσω το σπορακι!!! 😂😂😂 ποιος ψηφίζει σε εμένα;;;;;😂😂 όπως καταλαβαίνετε με έχει πιάσει η τρέλαμαρα μου 😜😜😜😂😂😂

Εγω ψηφίζω με 1000 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 

και παρακαλώ απο τωρα το επόμενο θεμα του νέου μήνα να ανοιχτεί απο σενα !!!
Τι λετε κορίτσια ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η efakii είπε:

@Elli13  , @Rena92 , @Tinasardin8689 περιμενουμε τα νέα σας !!! Θα ειναι όλα υπέροχα !!!!🍼🍼🍼👏🏼👏🏼👏🏼 

αχ αυτές οι κοιλίτσες!!!! 
πως παει η καθεμία απο φούσκωμα ;;;; 

 

Εγώ από κοιλιά έχω ένα φούσκωμα που μάλλον είναι κοιλιά..έχω φουσκώσει δλδ λίγο…εγώ σε καταλαβαίνω κι εμένα ο άντρας μου μια φορά που έπρεπε να φινει λόγω ημερών δεν μπορούσε καθόλου…δλδ τον λυπήθηκα, δουλεύει όλη μέρα…τι να κάνουν και αυτοί…υπομονή..για θύμισε μου σε θυμάμαι από πέρυσι νομίζω εδώ…έχετε κάνει εξετάσεις κλπ;πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μουυυυ για πρώτη φορα γυρνάω από ραντεβού τόσο χαρούμενη!! Ήταν όλα πολύ καλά στην αυχενική, το μπεμπακι κουνιόταν, έκανε τούμπες, τεντωνοταν, κουναγε τα χερακια ❤️❤️ Μέχρι και 3d φωτογραφία έχω. Συγκινήθηκα τοσο πολύ καθώς μας έδειχνε ο γιατρός τα μέλη του σώματος 😍😍 Αναμένουμε σε 2 μέρες και τις εξετάσεις αίματος αλλά προς ώρας ανατομικά όλα φαινόντουσαν τέλεια. Ο γιατρός μας είπε ότι το μωρό έχει φωτογένεια, και έχει ωραίο προφίλ 😂😂 

Πηγαμε μετά κατευθείαν με τον άντρα μου και ανάψαμε κεράκι. Εννοείται άναψα και ένα για όλες σας παρακαλώντας την Παναγία να νιώσετε όλες το θαύμα και να φυλάει τα μωράκια μας μέχρι το τέλος❤️❤️

Πραγματικά ποσο πολυ συγκινούμαι !!!!!!! 
ποσο υπέροχα νέα.!!!! Να το χαίρεστε το μωράκι σας ελλη μου !!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εγώ από κοιλιά έχω ένα φούσκωμα που μάλλον είναι κοιλιά..έχω φουσκώσει δλδ λίγο…εγώ σε καταλαβαίνω κι εμένα ο άντρας μου μια φορά που έπρεπε να φινει λόγω ημερών δεν μπορούσε καθόλου…δλδ τον λυπήθηκα, δουλεύει όλη μέρα…τι να κάνουν και αυτοί…υπομονή..για θύμισε μου σε θυμάμαι από πέρυσι νομίζω εδώ…έχετε κάνει εξετάσεις κλπ;πόσο καιρό προσπαθείτε;

Ποσο εισαι τωρα παιδι μου;;; Αχ αχ αυτα τα μικρά πρηξιματακια που πετάει ενα τσακ το κοιλόνι ειναι φοβερά !!!

εμεις κλείσαμε 2 χρόνια ! Εχουμε κανει όλες τις εξετάσεις και μια αποτυχημένη σπερματέγχυση !! Είπαμε προσπάθεια μεχρι και το καλοκαίρι και μετα εξωσωματική !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ποσο εισαι τωρα παιδι μου;;; Αχ αχ αυτα τα μικρά πρηξιματακια που πετάει ενα τσακ το κοιλόνι ειναι φοβερά !!!

εμεις κλείσαμε 2 χρόνια ! Εχουμε κανει όλες τις εξετάσεις και μια αποτυχημένη σπερματέγχυση !! Είπαμε προσπάθεια μεχρι και το καλοκαίρι και μετα εξωσωματική !

Και είναι όλα οκ;..υστεροσκοπηση έχεις κάνει;Εύχομαι ειλικρινά το καλύτερο…Μπήκα σήμερα 17η εβδομάδα…για να δούμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Λογικό κοριτσι μου είμαστε τόσα κορίτσια κ μπερδευμαστε😜Μετά την αποβολή δεν βγάζω αίμα περιόδου κανονικό... Κ εγώ την έβγαλα με μικρά σερβιετακια ούτε καν κανονική σερβιετα αλλά εμένα το τεστ εγκυμοσύνης μια μέρα πριν δω το αίμα ήταν αρνητικό.... 

αχ ναι συγνωμηηηηηη θυμήθηκα 🙄 δεν είναι κάτι ανησυχητικό αυτό κορίτσι μου είναι λόγω της αποβολής . Σου εύχομαι κορίτσι μου αυτόν τον μηνα να έρθει το σπορακι και ριζωθεί❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κ εγώ ψηφίζω στο δωράκι γενεθλίων αυτό!! Ένα θετικό τεστ με φιόγκο θα είναι το δωράκι σου!! ❤️

Αχ χριστεεε μουυυυ ένα τέτοιο θέλω με φιογκοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

αχ ναι συγνωμηηηηηη θυμήθηκα 🙄 δεν είναι κάτι ανησυχητικό αυτό κορίτσι μου είναι λόγω της αποβολής . Σου εύχομαι κορίτσι μου αυτόν τον μηνα να έρθει το σπορακι και ριζωθεί❤️🙏

Μακάρι κορίτσι μου!!! Εύχομαι το ίδιο κ σε εσένα!!! Κ πιστεύω ότι έρχεται το σπορακι σου 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω ψηφίζω με 1000 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 

και παρακαλώ απο τωρα το επόμενο θεμα του μήνα να ανοιχτεί απο σενα !!! Τι λετε κορίτσια ;;;;

Βλέπω αρκετές θετικές ψήφους 😂 λοιποννν αν αυτόν τον μηνα μεινω έγκυος και με επιλέξετε να ανοίξω εγώ το θεματάκι να ξέρετε το έχω ήδη ετοιμοοοοοοοοο ❤️😜 μου ήρθε έμπνευση και το έγραψα 😂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!!! Εύχομαι το ίδιο κ σε εσένα!!! Κ πιστεύω ότι έρχεται το σπορακι σου 🥰🥰🥰🥰

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά🫶🫶🫶🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpoulo κ γώ πιστεύω σ σένα !!! Θα είναι το δωρο σου για τα γενέθλια και μείς σαν τις θείαδες θα σ ευχόμαστε δίπλα γ εκείνη τη μέρα 🙏🧿🥰❤️

@Elli13κοριτσι μου γλυκό με συγκίνησες!!!! Ποσό όμορφα!!! Και έτσι θα συνεχίσουν όλα να είναι μέχρι τέλους !!! Πίστεψε το πχια ! Το σποράκι ήρθε γ ν μείνει.  

 

Κοριτσαρες πάμε να γεμίσουμε το θεματάκι αυτό με θετικά τεστ πριν τελειώσει ο μήνας!!!! Αιντεεεεεεεεεεεεε 🥰❤️🧿🙏🤞

Χαχχαχαχα  εχεις προτεραιότητα αγαπημένη αχαχ😂 

ναιιιιιιιιι έτσι θα γινειιιιιι μέχρις τελος του μηνα θα εχουμε φουλ θετικα😍😻🥰 κιαλλη πρόβλεψη😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...