Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Στην 17η ημέρα είμαι με κύκλο 30 ημερών συν πλην! Ναι θα κάνω και αργά σήμερα και αύριο! Και θα κατεβάσω και την εφαρμογή!! Λέω να κάνω πάντως μια αγκαλίτσα και σήμερα!🤭🥰

Να την κανεις την αγκαλιτσα σου ,πιστεύω πως ειναι θεμα ωρών να θετικοποιηθει 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna Τη γραμμούλα την είδα κι εγώ στο τεστ σου!

Μακάρι ν είσαι έγκυος!!! Αλλά κι αν όχι πολύ πολ΄ύ σύντομα να είσαι!!!😉

Εγώ έκανα τεστ ωορρηξίας πριν λίγο και μου βγήκε το παρακάτω!

Σας φαίνεται για θετικό?

Εγώ νομίζω αύριο πρωί θα γίνει!

Ίσως κάνω κι ένα τεστ το βράδυ.. Έχω τρελαθεί, κάνω άπειρα τεστάκια 😂😂

 

image.jpeg

Η ορμόνη ανεβαίνει πολύ καλά!! Αύριο πιθανόν να είσαι στο πικ σου ίσως και το βράδυ!! Οπότε εγώ θα σου έλεγα να ξεκινήσεις από αύριο τις επαφές μεθαύριο και παραμεθόριο.. αν φυσικά έχετε αντοχές κάντε και σήμερα.. το σεξ ποτέ δεν έβλαψε κανέναν 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ροζ δείνει να είναι αλλά η @marinamanoulitsaροζ είχε αλλά τελικά δεν ήταν.. γι'αυτό θέλω να περιμένω όσο πιο κοντά γίνεται στην περίοδο για να είναι και σωστό το αποτέλεσμα.. μια μέρα ολόκληρη μου φαίνεται αιώνας...😁😁

Εντάξει κορίτσι μου κάνε αύριο ένα τεστακι να δούμε αν και εγώ πιστεύω ότι έχεις σπορακι❤️❤️❤️❤️περιμενουμε για αύριο με ανφμοπομονησια❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα που είναι ημέρα ωορρηξίας μου δε νόμιζώ να καταφέρω να έχω επαφή είχα όμως χθες και προχθές και θα επιδιώξω να έχω και αύριο. Τι λέτε;

Γύρω από την ωορρηξια υπάρχουν πάντα πιθανότητες είτε πριν είτε μετά ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna Τη γραμμούλα την είδα κι εγώ στο τεστ σου!

Μακάρι ν είσαι έγκυος!!! Αλλά κι αν όχι πολύ πολ΄ύ σύντομα να είσαι!!!😉

Εγώ έκανα τεστ ωορρηξίας πριν λίγο και μου βγήκε το παρακάτω!

Σας φαίνεται για θετικό?

Εγώ νομίζω αύριο πρωί θα γίνει!

Ίσως κάνω κι ένα τεστ το βράδυ.. Έχω τρελαθεί, κάνω άπειρα τεστάκια 😂😂

 

image.jpeg

Εμένα μέχρι στιγμής ολους αυτούς τους μήνες  έτσι έβγαινε το θετικο μου και έκανα ωορρηξια αποδεδειγμένα με υπερυχο βέβαια σήμερα εμένα μου βγήκε τόσο έντονο που δεν ξαναειχα μέχρι τωραααα❤️ παρόλα αυτά συνέχισε τα τεστακια και εννοειταιιιι επαφεσσσσς φουλ σεξ σεξ σεξ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααα το απόγευμα έκανα τεστ ωορρηξιας και το τεστ ήταν πιο έντονο από ποτεεεεεε❤️ μέχρι τώρα δεν μου είχε ξαναβγεί τόσο σκουρο κοιτάξτε την φωτοοοο👇 έχω κατά ενθουσιαστεί 😂 και φυσικά το βραδάκι θα γίνει χαμουλησσσς❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A424E6F3-6C30-4476-A9D3-90A5208D74F3.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιααααααα το απόγευμα έκανα τεστ ωορρηξιας και το τεστ ήταν πιο έντονο από ποτεεεεεε❤️ μέχρι τώρα δεν μου είχε ξαναβγεί τόσο σκουρο κοιτάξτε την φωτοοοο👇 έχω κατά ενθουσιαστεί 😂 και φυσικά το βραδάκι θα γίνει χαμουλησσσς❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A424E6F3-6C30-4476-A9D3-90A5208D74F3.jpeg

Μπράβο μπράβο!! Και αύριο και μεθαύριο αν μπορείτε και είστε σούπερ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Μπράβο μπράβο!! Και αύριο και μεθαύριο αν μπορείτε και είστε σούπερ ❤️

Ναιιιιι εννοειταιιιιι ! Σήμερα αύριο και μεθαύριο πρωί πριν πάει στην δουλειά ο Δικος μου γτ θα έχει βάρδια και  δεν θα γυρησει σπίτι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιααααααα το απόγευμα έκανα τεστ ωορρηξιας και το τεστ ήταν πιο έντονο από ποτεεεεεε❤️ μέχρι τώρα δεν μου είχε ξαναβγεί τόσο σκουρο κοιτάξτε την φωτοοοο👇 έχω κατά ενθουσιαστεί 😂 και φυσικά το βραδάκι θα γίνει χαμουλησσσς❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A424E6F3-6C30-4476-A9D3-90A5208D74F3.jpeg

Όντως πολύ έντονη γραμμή!!!! Τέλεια!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιααααααα το απόγευμα έκανα τεστ ωορρηξιας και το τεστ ήταν πιο έντονο από ποτεεεεεε❤️ μέχρι τώρα δεν μου είχε ξαναβγεί τόσο σκουρο κοιτάξτε την φωτοοοο👇 έχω κατά ενθουσιαστεί 😂 και φυσικά το βραδάκι θα γίνει χαμουλησσσς❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A424E6F3-6C30-4476-A9D3-90A5208D74F3.jpeg

Όμορφη πανέμορφη γραμμουλα !!!!!!! 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna πάμε στοίχημα ότι είσαι έγκυος;;;;; λοιπόν πήγαινε πάρε ή τώρα ή αύριο ένα διπλό predictor ή κάποιο πρώιμης ανίχνευσης εκτός του clear και να δεις που θα βγει γραμμούλα!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιααααααα το απόγευμα έκανα τεστ ωορρηξιας και το τεστ ήταν πιο έντονο από ποτεεεεεε❤️ μέχρι τώρα δεν μου είχε ξαναβγεί τόσο σκουρο κοιτάξτε την φωτοοοο👇 έχω κατά ενθουσιαστεί 😂 και φυσικά το βραδάκι θα γίνει χαμουλησσσς❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A424E6F3-6C30-4476-A9D3-90A5208D74F3.jpeg

Γιουυυχουυυυυυυυ πάμε πάμε να τον ξεζουμισουμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!

@Mpourmpouloειναι τέλεια η γραμμή!!❤️ 

Εγώ χθες βράδυ και σήμερα πριν λίγο το ίδιο μου δείχνει..ή έχασα την κορύφωση ή δεν έγινε ακόμη..εν τω μεταξύ τώρα το πρωί μέσα στη νύστα μου έπεσε το κύπελλο και έκανα το τεστ με ελάχιστο δείγμα..να παίζει ρόλο; Δεν ξέρω.. 😐😐

Ποιος πάει δουλειά τώρα..φφ ευτυχώς δεν είναι ολόκληρη η εβδομάδα 🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.Καλή εβδομάδα να έχουμε.. 

Εγώ έκανα το τέστ μόλις τώρα και 2 μάλιστα για να μην πέσω σε ελαττωματικό πάλι βγήκαν αρνητικό δυστυχώς αν και το περίμενα κιόλας..αλλά το ένα από το 2 έβγαλε γραμμή φάντασμα πάλι . 3 στα 4 τέστ που έκανα μου έβγαλαν indent 🤣 μεγάλη επιτυχία 

IMG20230410075249.jpg

IMG20230410075221.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα! Νομίζω θα πάω τουλάχιστον ένα μικρό εγκεφαλικό. Σήμερα είμαι στην 10 μέρα μετά την περίοδο έκανα 3 τεστ της homotest που ανιχνεύει λέει πάνω από 25 χοριακη και ένα fist one (είδα καλά σχολια και το πήρα) το οποίο το άνοιξα γιατι δεν έβλεπα με το τζαμακι ποθ είχε και είδα μια πολύ άχνη σχεδόν ροζ γραμμή...λέω δεν αντέχω θα κάνω και της one step το οποίο επίσης το άνοιξα και είχε ναι μεν άχνη αλλά πιο φανερή.. αχχχ έχω φωτο από το one step τα άλλα δεν φαίνονται πάρα μόνο σε βίντεο.

Διάβασα ότι η γραμμή εξάτμισης εμφανίζεται όταν στεγνώσει η ταινία του τεστ για αυτό λένε μην τα διαβάζεις μετά από ώρα αλλά εμένα φαινόταν από την αρχή...δεν ξέρω και αν βλέπω γραμμούλες; πφφφφ θα σκάσω 

 

20230410_083224.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα! Νομίζω θα πάω τουλάχιστον ένα μικρό εγκεφαλικό. Σήμερα είμαι στην 10 μέρα μετά την περίοδο έκανα 3 τεστ της homotest που ανιχνεύει λέει πάνω από 25 χοριακη και ένα fist one (είδα καλά σχολια και το πήρα) το οποίο το άνοιξα γιατι δεν έβλεπα με το τζαμακι ποθ είχε και είδα μια πολύ άχνη σχεδόν ροζ γραμμή...λέω δεν αντέχω θα κάνω και της one step το οποίο επίσης το άνοιξα και είχε ναι μεν άχνη αλλά πιο φανερή.. αχχχ έχω φωτο από το one step τα άλλα δεν φαίνονται πάρα μόνο σε βίντεο.

Διάβασα ότι η γραμμή εξάτμισης εμφανίζεται όταν στεγνώσει η ταινία του τεστ για αυτό λένε μην τα διαβάζεις μετά από ώρα αλλά εμένα φαινόταν από την αρχή...δεν ξέρω και αν βλέπω γραμμούλες; πφφφφ θα σκάσω 

 

20230410_083224.jpg

Και εγώ βλέπω ροζ γραμμή. Νομίζω πως πρέπει να πας για χοριακη. Αλλά είσαι 10 μέρες από την περίοδο ή από την ωορρηξία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.Καλή εβδομάδα να έχουμε.. 

Εγώ έκανα το τέστ μόλις τώρα και 2 μάλιστα για να μην πέσω σε ελαττωματικό πάλι βγήκαν αρνητικό δυστυχώς αν και το περίμενα κιόλας..αλλά το ένα από το 2 έβγαλε γραμμή φάντασμα πάλι . 3 στα 4 τέστ που έκανα μου έβγαλαν indent 🤣 μεγάλη επιτυχία 

IMG20230410075249.jpg

IMG20230410075221.jpg

Να σου πω μην απογοήτευσε, μέχρι να ρθει η περίοδος θα ελπίζουμε. Θυμησε μου σε ποια μέρα εισαι;

Επίσης της homotest ανιχνεύουν πάνω από 25 και εμένα μου βγήκε αρνητικό ενώ της one step ανιχνεύει από το 10. Εκτός και αν είναι γραμμή εξάτμισης και αυτο και κάνουν τα μάτια μου γραμμιυλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Και εγώ βλέπω ροζ γραμμή. Νομίζω πως πρέπει να πας για χοριακη. Αλλά είσαι 10 μέρες από την περίοδο ή από την ωορρηξία;; 

Από την ωορρηξία! Αχχχ τι να κάνω φοβαμαι να πάω για χοριακη . Θα σκάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.Καλή εβδομάδα να έχουμε.. 

Εγώ έκανα το τέστ μόλις τώρα και 2 μάλιστα για να μην πέσω σε ελαττωματικό πάλι βγήκαν αρνητικό δυστυχώς αν και το περίμενα κιόλας..αλλά το ένα από το 2 έβγαλε γραμμή φάντασμα πάλι . 3 στα 4 τέστ που έκανα μου έβγαλαν indent 🤣 μεγάλη επιτυχία 

IMG20230410075249.jpg

IMG20230410075221.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου!! Πόσες μέρες πριν είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα! Νομίζω θα πάω τουλάχιστον ένα μικρό εγκεφαλικό. Σήμερα είμαι στην 10 μέρα μετά την περίοδο έκανα 3 τεστ της homotest που ανιχνεύει λέει πάνω από 25 χοριακη και ένα fist one (είδα καλά σχολια και το πήρα) το οποίο το άνοιξα γιατι δεν έβλεπα με το τζαμακι ποθ είχε και είδα μια πολύ άχνη σχεδόν ροζ γραμμή...λέω δεν αντέχω θα κάνω και της one step το οποίο επίσης το άνοιξα και είχε ναι μεν άχνη αλλά πιο φανερή.. αχχχ έχω φωτο από το one step τα άλλα δεν φαίνονται πάρα μόνο σε βίντεο.

Διάβασα ότι η γραμμή εξάτμισης εμφανίζεται όταν στεγνώσει η ταινία του τεστ για αυτό λένε μην τα διαβάζεις μετά από ώρα αλλά εμένα φαινόταν από την αρχή...δεν ξέρω και αν βλέπω γραμμούλες; πφφφφ θα σκάσω 

 

20230410_083224.jpg

Αυτό μάλιστα.. αυτό το τέστ είναι θετικό σίγουρα.. μπράβο ρε κορίτσι μου πολύ χαίρομαι!!! Έχεις άλλο τέστ να κάνεις?? Η τελείωσαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσια έβγαλα μια καλύτερη με φωτισμό...δεν ξέρω φοβαμαι να χαρώ

20230410_085335.jpg

20230410_085017.jpg

Αχχχ εγώ το βλέπω ροζ αχνό και καθαρό 😍😍😍😍😍 είναι απόλυτα λογικό να είναι τόσο αχνό τόσες μέρες πριν!! Κορίτσι μου πήγαινε για χοριακη και μετά θα αρχίσουμε επίσημα τις ευχές ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Αυτό μάλιστα.. αυτό το τέστ είναι θετικό σίγουρα.. μπράβο ρε κορίτσι μου πολύ χαίρομαι!!! Έχεις άλλο τέστ να κάνεις?? Η τελείωσαν?

Εχω από όλα! Προμηθεύτηκα γιατί ξέρω ότι πέφτει πάνω στο Πάσχα και θα λείπει στο εξοχικό, οπότε η σκεπτικό μου ήταν να ξεκινήσω από σήμερα να κάνω μήπως προλάβω να κάνω δύο χοριακες να ξέρω ότι μέχρι την Τετάρτη κάτι γίνεται που θα φύγω. Αλλά κορίτσια δεν μπορώ φοβαμαι πολύ, φοβαμαι να χαρώ φοβαμαι να πάω για χοριακη. Μου έχουν κοπεί τα πόδια και εχω χάσει τα λόγια μου και κάθομαι και κοιτάω τα τεστ... μη ξέροντας τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Αχχχ εγώ το βλέπω ροζ αχνό και καθαρό 😍😍😍😍😍 είναι απόλυτα λογικό να είναι τόσο αχνό τόσες μέρες πριν!! Κορίτσι μου πήγαινε για χοριακη και μετά θα αρχίσουμε επίσημα τις ευχές ❤️

Αααχ κορίτσια το βλέπετε όντως εε; δεν τρελάθηκα ακόμα εε;

Ρένα μου εσύ στις ποσες μερες έκανες τεστ και σου βγήκε θετικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Πόσες μέρες πριν είσαι; 

1-2 μέρες πριν. Δηλαδή αύριο η μεθαύριο θα μου έρθει!! Και το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης οπότε αν ήμουν θα έδειχνε σίγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...