Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ λογικά είμαι μετά απ την ωορρηξια αλλά κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο από πριν την ωορρηξια μέχρι κ αυτή τη στιγμή π μιλάμε θέλω ν τρωω σαν το βόδι!!! Με πιάνει ν τρωω αλμυρό και γλυκό μαζί , με πιάνει ν τρωω ναι μεν το υγιεινό αλλά μετά θ λυσσάξω γ σοκολάτα η για πατατάκι! Τρωω συνέχεια και ποσότητες!!! 
τι φάση;;;; 😮😮😮 τα έχει καμία σας αυτά τ συμπτώματα πριν την ωορρηξια και μετά ; 

Εγώ συνήθως τρώω έτσι λίγες μέρες πριν αδιαθετησω 🤪 και όταν αδιαθετώ τελος μου κόβεται η πείνα και η λύσσα για αλμυρό και μετά γλυκο ! Στην ωορρηξια δεν μου έχει τύχει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γνώμη μου είναι αν γνωρίζεις περίπου ποτέ θα έχεις ωορρηξια και έχεις σταθερό κύκλο να έρθεις σε επαφουλες μια μέρα πριν, την ημέρα του θετικού και τις επόμενες δυο ημέρες ❤️ ο γιατρός μου είπε 17η-19η θα κάνω ωορρηξια! Του τελευταίους μήνες βγαίνει θετικο την 18η ημέρα . Όποτε ξεκινάω από αύριο 16η μέρα μέχρι 20η ❤️

Δώσε πονο κοριτσι μου!!!! Εεε σκέφτομαι πσκ έρχεται νομίζω θα γινει απο μονο του το «κονε» 😉😉 χωρίς ιδιατερη προσπάθεια 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Είμαι 26,5! Έχω σταθερό κύκλο! Δεν έχω κάποιο ιστορικό από όσο ξέρω! Έκανα πριν μισό χρόνο τεστ παπ και υπερηχο όλα καλά!! Έχω ξεκινήσει από τη πρώτη φορά με τεστ ωορρηξίας, το περίμενα ευκολότερο η αλήθεια είναι! 

Για εμένα δώσε λίγο χρόνο ακόμη και έπειτα συζητά ξανά με τον γιατρό σου να σε βάλει να κανεις κάποιες εξετάσεις όπως και ο σύντροφος σου ! Είσαι μικρούλα δεν έχεις να φοβάσαι τπτ! Θα έρθει το μπεμπακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Στις ποσές μέρες μετα το θετικό τεστακι ωορηξιας εισαι ;;;;; Χμμμμμ εγω ειναι ο δεύτερος μήνας που παρατηρώ σπυριά λιγο  πριν την ωορηξια …. Όσο για την όρεξη δυστυχώς την εχω μόνιμα όλες τις μέρες του κύκλου 😖😖😖

Δν εκανα τεστ ωορρηξιας!!! Αλλά αν υποθέσουμε πως τ Σάββατο τ μεσημέρι μ ξεκίνησε ο πόνος που έχω πάντα στην ωορρηξια και πάντα εκείνη την ημέρα βγαίνει χαμογελακι τότε ν μην είμαι 3 4 μέρες μετά. ; 
ρε σύ τόσο έντονη όρεξη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Δώσε πονο κοριτσι μου!!!! Εεε σκέφτομαι πσκ έρχεται νομίζω θα γινει απο μονο του το «κονε» 😉😉 χωρίς ιδιατερη προσπάθεια 😂😂😂😂

Ναιιιιι❤️ εγώ είχα πάλι επαφές πριν λίγες μέρες γτ ένα τεστ ήταν σκουρο και πίστευα ότι θα κάνω νωρίτερα όποτε ήρθα σε επαφή ένα τριήμερο βέβαια τελικά δεν έκανα ακόμη ωορρηξια 🤪 εσυ ποτέ περίπου θα κανεις ωορρηξια τώρα το ΣΚ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ συνήθως τρώω έτσι λίγες μέρες πριν αδιαθετησω 🤪 και όταν αδιαθετώ τελος μου κόβεται η πείνα και η λύσσα για αλμυρό και μετά γλυκο ! Στην ωορρηξια δεν μου έχει τύχει ! 

Κ γώ το έχω αυτό δυο τρεις μέρες πριν την περίοδο και με το που μου έρχεται εκείνη την ημέρα μπορεί ν μην φάω κ τίποτα!!!

τωρα έχω τρομερή λύσσα απο όταν ήμουν στην περίοδο τ προηγούμενου κύκλου μέχρι κ τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δν εκανα τεστ ωορρηξιας!!! Αλλά αν υποθέσουμε πως τ Σάββατο τ μεσημέρι μ ξεκίνησε ο πόνος που έχω πάντα στην ωορρηξια και πάντα εκείνη την ημέρα βγαίνει χαμογελακι τότε ν μην είμαι 3 4 μέρες μετά. ; 
ρε σύ τόσο έντονη όρεξη;; 

Αραααα είσαι στην φάση της παράνοιας δλδ στην αναμονηηηη❤️ αντε κορίτσι μου κάνε την αρχή και εσυ μετά την ρενα για να πάρουμε και εμείς σειρά αντεεεεεε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κ γώ το έχω αυτό δυο τρεις μέρες πριν την περίοδο και με το που μου έρχεται εκείνη την ημέρα μπορεί ν μην φάω κ τίποτα!!!

τωρα έχω τρομερή λύσσα απο όταν ήμουν στην περίοδο τ προηγούμενου κύκλου μέχρι κ τώρα 

Ναι μπραβο και εγώ όταν έρχεται μπορεί και να μη φάω ! Πω πω τι τραβαμεεεεε με τις ορμόνες 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναιιιιι❤️ εγώ είχα πάλι επαφές πριν λίγες μέρες γτ ένα τεστ ήταν σκουρο και πίστευα ότι θα κάνω νωρίτερα όποτε ήρθα σε επαφή ένα τριήμερο βέβαια τελικά δεν έκανα ακόμη ωορρηξια 🤪 εσυ ποτέ περίπου θα κανεις ωορρηξια τώρα το ΣΚ;

Πιστεύω κυριακη ή Δευτέρα !! Δεν κανω τεστακια αυτο το μήνα!!! Το αφηνω γενικώς στη τύχη του λιγάκι …. 
θα υπήρχε πιθανότητα θα κανεις 2 φορες ωορηξια ή στο απέκλεισε ο γιατρός σου; Θυμάμαι δν συμπαθει τα τεστακια 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αραααα είσαι στην φάση της παράνοιας δλδ στην αναμονηηηη❤️ αντε κορίτσι μου κάνε την αρχή και εσυ μετά την ρενα για να πάρουμε και εμείς σειρά αντεεεεεε❤️

Αχ μακάρι ρε μπουρκπουλακι μου μακάρι 🙏🙏🙏🙏🙏 άντε να δούμε !!! Είναι ο πρώτος μήνας με τόσες πολλές επαφές και συνεχίζουμε να κάνουμε γιατί μετά τη δεύτερη ωορρηξια που εκανα τον προηγούμενο μήνα είπαμε πως μέχρι να δω αίμα θ κάνουμε σεχ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι ρε μπουρκπουλακι μου μακάρι 🙏🙏🙏🙏🙏 άντε να δούμε !!! Είναι ο πρώτος μήνας με τόσες πολλές επαφές και συνεχίζουμε να κάνουμε γιατί μετά τη δεύτερη ωορρηξια που εκανα τον προηγούμενο μήνα είπαμε πως μέχρι να δω αίμα θ κάνουμε σεχ 😂😂

Μπραβο σου κοριτσι που εχεις τόση αντοχή και κανετε Τοσο συχνά !!! Όσες περισσότερες φορες αλλα τόσες οι πιθανότητες εχεις !!!! Αυτός ο μήνας θα ειναι ο τυχερός σου !!! Εχω πολυ καλο feeling 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Πιστεύω κυριακη ή Δευτέρα !! Δεν κανω τεστακια αυτο το μήνα!!! Το αφηνω γενικώς στη τύχη του λιγάκι …. 
θα υπήρχε πιθανότητα θα κανεις 2 φορες ωορηξια ή στο απέκλεισε ο γιατρός σου; Θυμάμαι δν συμπαθει τα τεστακια 😋😋

Άρα μαζί είμαστε γτ και εγω τοτε πιστεύω ότι θα κανω 🙏 τον ρώτησα αν είδε στον υπερυχο αν έχω κάνει ωορρηξια και μου είπε όχι δεν βλέπω κάτι ! Γτ το τεστ το σκουρο βγήκε 2 μέρες πριν πάω στο γιατρό όποτε θα φαινόταν αν έγινε ωορρηξια στον υπερηχο! Δεν του είπα για το τεστ απλά του είπα ότι είχα κάποια συμπτώματα τσιμπήματα και υγρα που όντως τα είχα δεν είπα ψέμματα  αλλά μου είπε δεν νομίζω γτ δεν βλέπω κάτι ! Και έπειτα είδε και ένα αυγουλακι το οποίο θα σκάσει τις μέρες που σου είπα 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι ρε μπουρκπουλακι μου μακάρι 🙏🙏🙏🙏🙏 άντε να δούμε !!! Είναι ο πρώτος μήνας με τόσες πολλές επαφές και συνεχίζουμε να κάνουμε γιατί μετά τη δεύτερη ωορρηξια που εκανα τον προηγούμενο μήνα είπαμε πως μέχρι να δω αίμα θ κάνουμε σεχ 😂😂

Μπραβοοο κορίτσι μου χαρα στο κουράγιο σας 🙏 καλά κάνετε όμως γτ έχετε περισσότερες πιθανότητες ! Αντε αυτός ο μηνας θα είναι ο τυχερός σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Μπραβο σου κοριτσι που εχεις τόση αντοχή και κανετε Τοσο συχνά !!! Όσες περισσότερες φορες αλλα τόσες οι πιθανότητες εχεις !!!! Αυτός ο μήνας θα ειναι ο τυχερός σου !!! Εχω πολυ καλο feeling 🥰🥰🥰🥰

Η αλήθεια είναι πως είπαμε ότι αυτόν τον μήνα θ το πάμε μέρα παρά μέρα μέχρι τέλους! Αλλά είχαμε πάει κ την εκδρομουλα μας το πσκ όποτε εκει μας βγήκε αυθόρμητα και τ δώσαμε κ κατάλαβε ! Και είπαμε και τώρα που γυρίσαμε πως θ τ συνεχίσουμε έτσι ! Μας αρέσει!! Τ κάνουμε πριν κοιμηθούμε και μετά κοιμόμαστε χωρίς ρούχα (σορρυ γ την περιγραφή)😋😛😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ λογικά είμαι μετά απ την ωορρηξια αλλά κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο από πριν την ωορρηξια μέχρι κ αυτή τη στιγμή π μιλάμε θέλω ν τρωω σαν το βόδι!!! Με πιάνει ν τρωω αλμυρό και γλυκό μαζί , με πιάνει ν τρωω ναι μεν το υγιεινό αλλά μετά θ λυσσάξω γ σοκολάτα η για πατατάκι! Τρωω συνέχεια και ποσότητες!!! 
τι φάση;;;; 😮😮😮 τα έχει καμία σας αυτά τ συμπτώματα πριν την ωορρηξια και μετά ; 

Να βρήκα και μια δικιά μου!!! Όχι όλα τα μοντέλα μαζεύτηκαν εδώ μέσα 😂😂😂 ένα θα σου πω... Εγώ επειδή έχω και περιοδο εχθές πρώτη μέρα λυσαξα!! Πήρα το κουτί τη μερέντα.. Υγείας παρακαλώ ε;; ;όχι ότι κι ότι 😂😂😂 ε και την τελείωσα σχεδόν 😂😂😂 τα έχω και εγώ αυτά τα συμπτώματα και στην ωορρηξία αλλά πιο πολύ στην περίοδο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Η αλήθεια είναι πως είπαμε ότι αυτόν τον μήνα θ το πάμε μέρα παρά μέρα μέχρι τέλους! Αλλά είχαμε πάει κ την εκδρομουλα μας το πσκ όποτε εκει μας βγήκε αυθόρμητα και τ δώσαμε κ κατάλαβε ! Και είπαμε και τώρα που γυρίσαμε πως θ τ συνεχίσουμε έτσι ! Μας αρέσει!! Τ κάνουμε πριν κοιμηθούμε και μετά κοιμόμαστε χωρίς ρούχα (σορρυ γ την περιγραφή)😋😛😂 

Ααα ρε φίλε αυτά είναι ΠΡΙΝ τα παιδιά.. Μετά μαζεύεις τα κομμάτια σου 😂 δεν θέλω να σε απογοητευω όμως αλλά είναι η πραγματικότητα.. Ως μαμα 2 παιδιών κάτι ξέρω 😂😂😜😜 αχ θυμάμαι και εγώ τα δικά μας πριν τα παιδιά... Πραγματικά καλύτερο σεχ δεν υπάρχει από τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα κορίτσια αααα 🔊🔊🔊😁😁😁😁😁 πολύ ωραία μέρα σήμερα... Τελευταία ημερα σχολεία ααααα μετά θα κοιμόμαστε πρωινά γιουυυπιιιιιι!!! Μετά τα παιδιά ξαναρχίζεις σχολείο από την Αρχή... Επιτέλους να ξεκουραστουμε λίγο... Οχι να φωνάζω συνέχεια... "αντε παιδιά καθίστε να διαβάσουμε", "αντε παιδιά βράδιασε κάντε την τσάντα σας"... Αφήστε και το πρωινό ξύπνημα.. Και ντύσιμο για σχολείο.. Άλλο κι εκεί 😂😂😂

Καλό Πάσχα να έχουμε πλέον... Μπαίνουμε στην Μεγάλη Εβδομάδα σιγά σιγά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ συνήθως τρώω έτσι λίγες μέρες πριν αδιαθετησω 🤪 και όταν αδιαθετώ τελος μου κόβεται η πείνα και η λύσσα για αλμυρό και μετά γλυκο ! Στην ωορρηξια δεν μου έχει τύχει ! 

Και εγώ το ίδιο πριν την περίοδο μια θέλω αλμυρό και καπάκι γλυκό και ξανά αλμυρό 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, και εγώ είμαι στην φάση που ΔΕΝ περιμένω την περίοδο ! το τονίζω ΔΕΕΕΕΝ  σε περιμενωωω !!!

Δεν έχω καταλάβει πως λειτουργούν τα τεστ ακόμα η ωορρηξία γίνεται εφόσον πέσει η LH ή όσο είναι αυξημένη; Όποτε όταν βγαίνει αρνητικό το τεστ έχει πέσει ήδη ; Ιδού η απορία. 🤔

 

Υπολογίζω πάντως πως είμαι 7 μέρα μετα την ωορρηξία και δηλώνω πολύ αγχωμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, και εγώ είμαι στην φάση που ΔΕΝ περιμένω την περίοδο ! το τονίζω ΔΕΕΕΕΝ  σε περιμενωωω !!!

Δεν έχω καταλάβει πως λειτουργούν τα τεστ ακόμα η ωορρηξία γίνεται εφόσον πέσει η LH ή όσο είναι αυξημένη; Όποτε όταν βγαίνει αρνητικό το τεστ έχει πέσει ήδη ; Ιδού η απορία. 🤔

 

Υπολογίζω πάντως πως είμαι 7 μέρα μετα την ωορρηξία και δηλώνω πολύ αγχωμένη!

Επειδή εγώ το τσέκαρα με την εφαρμογή περιόδου... Άκου με βάση την ημέρα που μου ήρθε περίοδος.. Η ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που είδα θετικό τεστ ωορρηξίας... Άρα έπεσε μέσα 100%..αρα όταν δεις θετικό και η επόμενη αν πιάσεις είσαι μέσα... Τώρα εμείς δεν πιάσαμε το σποράκι για άλλους λόγους μάλλον... Δεν πάει να πει ότι αν πιάσεις ωορρηξία μένεις σίγουρα έγκυος αλλά έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες... Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Επειδή εγώ το τσέκαρα με την εφαρμογή περιόδου... Άκου με βάση την ημέρα που μου ήρθε περίοδος.. Η ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα που είδα θετικό τεστ ωορρηξίας... Άρα έπεσε μέσα 100%..αρα όταν δεις θετικό και η επόμενη αν πιάσεις είσαι μέσα... Τώρα εμείς δεν πιάσαμε το σποράκι για άλλους λόγους μάλλον... Δεν πάει να πει ότι αν πιάσεις ωορρηξία μένεις σίγουρα έγκυος αλλά έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες... Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα!!! 

Άρα εγώ που έβγαλα 2 μέρες θετικό τεστ ωορρηξία και την 3η ήταν τελείως αρνητικό, ποιά μέρα λες ότι έγινε η ωορρηξία ;

Εύχομαι να είμαι ξανά απλά αυτόν τον μήνα εύχομαι και να το κρατήσω, δεν θα αντέξω άλλη βιοχημική.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα ελπίζω να είστε όλες καλά.. εγώ μετά την περιπέτεια της πεθεράς μου η οποία είναι καλά πλέον ένιωσα καλύτερα αλλά όχι για πολύ αφού 2 μέρες μετά αφού σας έγραψα πέθανε η γιαγιά μας!! Και 3 μέρες μετά ίσα ίσα δηλαδή που ξεμπερδεψαμε με την κηδεία ήρθαν στο μαγαζί από το εφκα και μας έγραψαν πρόστιμο ύψους 10500 ευρώ!! Ο μοναδικός τρόπος να γλυτώσουμε το πρόστιμο ήταν να παντρευτούμε την ημέρα που μας έγραψαν έτσι ώστε να φαίνομαι σαν γυναίκα του και όχι σαν παράνομη εργαζόμενη στο μαγαζί!! Είμαστε με τον άντρα μου 10 χρόνια σχεδόν μαζί και ο λόγος που δεν είχαμε παντρευτεί ακόμα ήταν γιατί θέλαμε να κάνουμε γάμο βάφτιση μαζί όταν ερχόταν με το καλό ένα παιδάκι!! Τελικά μας πάντρεψε το εφκα με την ψυχή στο στόμα!! Σας τα γράφω αυτά για να μην νομίζετε ότι σας ξέχασα απλά είμαι σε δύσκολη περίοδο αυτή την αν στιγμή αλλααααα παρόλαυτα μου λείψατε πολύ κορίτσια μου και σας διάβαζα συνέχεια ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα ελπίζω να είστε όλες καλά.. εγώ μετά την περιπέτεια της πεθεράς μου η οποία είναι καλά πλέον ένιωσα καλύτερα αλλά όχι για πολύ αφού 2 μέρες μετά αφού σας έγραψα πέθανε η γιαγιά μας!! Και 3 μέρες μετά ίσα ίσα δηλαδή που ξεμπερδεψαμε με την κηδεία ήρθαν στο μαγαζί από το εφκα και μας έγραψαν πρόστιμο ύψους 10500 ευρώ!! Ο μοναδικός τρόπος να γλυτώσουμε το πρόστιμο ήταν να παντρευτούμε την ημέρα που μας έγραψαν έτσι ώστε να φαίνομαι σαν γυναίκα του και όχι σαν παράνομη εργαζόμενη στο μαγαζί!! Είμαστε με τον άντρα μου 10 χρόνια σχεδόν μαζί και ο λόγος που δεν είχαμε παντρευτεί ακόμα ήταν γιατί θέλαμε να κάνουμε γάμο βάφτιση μαζί όταν ερχόταν με το καλό ένα παιδάκι!! Τελικά μας πάντρεψε το εφκα με την ψυχή στο στόμα!! Σας τα γράφω αυτά για να μην νομίζετε ότι σας ξέχασα απλά είμαι σε δύσκολη περίοδο αυτή την αν στιγμή αλλααααα παρόλαυτα μου λείψατε πολύ κορίτσια μου και σας διάβαζα συνέχεια ♥️♥️

Πωπω ποσο λυπαμαι για την γιαγιά. Καλό παράδεισο να έχει ❤️

Περνάτε δύσκολη περίοδο, σας έπεσαν όλα μαζι... Ελπίζω να ανακάμψετε πολύ πολύ σύντομα!

Κρατήστε το σχέδιο για γαμβάφτιση ωστόσο, φαντάζομαι τελευταία στιγμή σύμφωνο συμβίωσης κάνατε σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα ελπίζω να είστε όλες καλά.. εγώ μετά την περιπέτεια της πεθεράς μου η οποία είναι καλά πλέον ένιωσα καλύτερα αλλά όχι για πολύ αφού 2 μέρες μετά αφού σας έγραψα πέθανε η γιαγιά μας!! Και 3 μέρες μετά ίσα ίσα δηλαδή που ξεμπερδεψαμε με την κηδεία ήρθαν στο μαγαζί από το εφκα και μας έγραψαν πρόστιμο ύψους 10500 ευρώ!! Ο μοναδικός τρόπος να γλυτώσουμε το πρόστιμο ήταν να παντρευτούμε την ημέρα που μας έγραψαν έτσι ώστε να φαίνομαι σαν γυναίκα του και όχι σαν παράνομη εργαζόμενη στο μαγαζί!! Είμαστε με τον άντρα μου 10 χρόνια σχεδόν μαζί και ο λόγος που δεν είχαμε παντρευτεί ακόμα ήταν γιατί θέλαμε να κάνουμε γάμο βάφτιση μαζί όταν ερχόταν με το καλό ένα παιδάκι!! Τελικά μας πάντρεψε το εφκα με την ψυχή στο στόμα!! Σας τα γράφω αυτά για να μην νομίζετε ότι σας ξέχασα απλά είμαι σε δύσκολη περίοδο αυτή την αν στιγμή αλλααααα παρόλαυτα μου λείψατε πολύ κορίτσια μου και σας διάβαζα συνέχεια ♥️♥️

Κορίτσι μου συλλυπητήρια για την γιαγιακα!! Περάσατε ζόρικη περίοδο αλλά σκέψου πως από δω και πέρα θα έρχονται μόνο καλά!! Να ζήσετε ευτυχισμένοι ωστόσο, ακόμη και αν σας πάντρεψε βεβιασμένα ο εφκα και θα γίνει και το καλό όπως το ονειρευτήκατε!! 🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και σ' αυτό το θέμα, είμαι νέο μέλος και δυστυχώς αργούν να εμφανιστούν τα μηνύματά μου κι έτσι μέχρι να μου απαντήσετε έχω αλλάξει φάση, αλλά σας διαβάζω. 

Μετά τη δεύτερη σπερματέγχυση δυστυχώς αδιαθέτησα και δυστυχώς με πρόσφατες εξετάσεις εμφάνισα θέμα στο θυροειδή μου κι έτσι ο γιατρός μου είπε ότι θα περιμένουμε να ισορροπήσει κ μετά να ξεκινήσουμε οποιαδήποτε προσπάθεια εξωσωματικής. Αυτούς τους δύο μήνες είπαμε χαλαρά δεν κάνουμε ούτε σπερματέγχυση ούτε τεστ ωορρηξίας τίποτα, οι πιθανότητες άλλωστε είναι μικρές με ανεξήγητη υπογονιμότητα εδώ και 1,5 χρόνο προσπαθειών και τώρα με υπερθυρεοειδισμό.

Καλή επιτυχία σε όλες κι εύχομαι να ειναι ο τυχερός μήνας σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...