Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; Εγώ μόλις γυρησα σπίτι καθώς είχαμε πάει βόλτα με τους καλεσμένους οι οποίοι μόλις έφυγαν! Προφανώς και έκανα τεστ ταινία εγκυμοσύνης και ωορρηξιας 😂 και το εγκυμοσύνης εννοειται αρνητικο και το ωορρηξιας έβγαλε γραμμουλα άχνη σαν χθες🤪 αύριο θα πάω για χοριακη για έγκυρα αποτελέσματα και θα ειμαι στη πρωτη ή δεύτερη μέρα καθυστερησης! Παίρνω την αγωγή που σας εχω πει όποτε δεν θα ερχοταν ουτος η άλλος η περίοδος 🤪 εχω τρελή αγωνία αλλά πιστεύω ότι θα είναι αρνητικη! Έχω αυτό το προαίσθημα καθωσ Δεν έχω κανένα συμπτωμα έφυγαν και οι κράμπες περιόδου που είχα και το στήθος σταμάτησε πάλι να με ποναει αλλά όμως για ένα περίεργο λόγω δεν νοιωθω στεναχωρημένη ! 

Καλώς την την πέρδικα! Θέλουμε το τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης να το μελετήσουμε! Έτσι στα λόγια δεν απαντάμε. Χαχαχα 

Κορίτσι μου γλυκό αναμένουμε πως και πως τη χοριακη σου αύριο! Η φίλη παρασκευαιδου είχε θετικό πολύ αχνό τεστ την πρώτη μέρα καθυστέρησης νομίζω. Οπότε οοολα είναι πιθανά! Αναμενουμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, μακάρι να είναι θετική η χοριακη σου, άσε να δεις αύριο!! Όλα καλά θα πάνε για όλες μας θα έρθει το μωράκι μας πίστη και θετικές σκέψεις🙏🥰

Ευχαριστώ κορίτσι μου ❤️ για όλες μας έχει ο θεός😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχαχα ανακατωστρα!!! Χαχαχαχχα πάντως ένα έχω να πω @Κατερίνα!!! Μια χοριακη αυτόν τον μήνα μας την χρωστάς!!! Χαχαχχαχχαχα

Μίλησα με τον γιατρο!!! Μ είπε πως μπορεί ν είναι εγκυμοσύνη η μπορεί ν είναι κάποια κύστη η μπορεί κ απλα ν έτυχε!!! Επίσης μ είπε ότι μπορεί ν εκανα ωορρηξία και δεύτερη φορά σε αυτόν τον κύκλο! Κ μ είπε αν είναι η ν κάνω τεστ η ν μ γράψει ν χοριακη μαζί με προγεστερονη! Αν η προγεστερονη είναι υψηλή τότε εκανα και δεύτερη ωορρηξία ! 
Τι θα κάνατε στη θέση μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχαχα ανακατωστρα!!! Χαχαχαχχα πάντως ένα έχω να πω @Κατερίνα!!! Μια χοριακη αυτόν τον μήνα μας την χρωστάς!!! Χαχαχχαχχαχα

Χαχαχχαχαχα ααχ μακάρι να την κανω🤣🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μίλησα με τον γιατρο!!! Μ είπε πως μπορεί ν είναι εγκυμοσύνη η μπορεί ν είναι κάποια κύστη η μπορεί κ απλα ν έτυχε!!! Επίσης μ είπε ότι μπορεί ν εκανα ωορρηξία και δεύτερη φορά σε αυτόν τον κύκλο! Κ μ είπε αν είναι η ν κάνω τεστ η ν μ γράψει ν χοριακη μαζί με προγεστερονη! Αν η προγεστερονη είναι υψηλή τότε εκανα και δεύτερη ωορρηξία ! 
Τι θα κάνατε στη θέση μου;; 

Αν δεν έχεις πάρει τεστ κάνε αύριο τις εξετάσεις που σου είπε ο γιατρός να σε καθοδηγήσει κ κατάλληλα γνώμη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλώς την την πέρδικα! Θέλουμε το τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης να το μελετήσουμε! Έτσι στα λόγια δεν απαντάμε. Χαχαχα 

Κορίτσι μου γλυκό αναμένουμε πως και πως τη χοριακη σου αύριο! Η φίλη παρασκευαιδου είχε θετικό πολύ αχνό τεστ την πρώτη μέρα καθυστέρησης νομίζω. Οπότε οοολα είναι πιθανά! Αναμενουμεεεε

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μίλησα με τον γιατρο!!! Μ είπε πως μπορεί ν είναι εγκυμοσύνη η μπορεί ν είναι κάποια κύστη η μπορεί κ απλα ν έτυχε!!! Επίσης μ είπε ότι μπορεί ν εκανα ωορρηξία και δεύτερη φορά σε αυτόν τον κύκλο! Κ μ είπε αν είναι η ν κάνω τεστ η ν μ γράψει ν χοριακη μαζί με προγεστερονη! Αν η προγεστερονη είναι υψηλή τότε εκανα και δεύτερη ωορρηξία ! 
Τι θα κάνατε στη θέση μου;; 

θα εκανα χοριακη για να ξερω τι γινεται. μετα βλεπεις τι θα κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

νομιζω οτι βλεπω γραμμουλα στο τεστ εγκυμοσυνης. στο τεστ ωορρηξιας φαινεται ολοκαθαρα. κανε αυριο μια β χοριακη και θα μαθεις στα σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μίλησα με τον γιατρο!!! Μ είπε πως μπορεί ν είναι εγκυμοσύνη η μπορεί ν είναι κάποια κύστη η μπορεί κ απλα ν έτυχε!!! Επίσης μ είπε ότι μπορεί ν εκανα ωορρηξία και δεύτερη φορά σε αυτόν τον κύκλο! Κ μ είπε αν είναι η ν κάνω τεστ η ν μ γράψει ν χοριακη μαζί με προγεστερονη! Αν η προγεστερονη είναι υψηλή τότε εκανα και δεύτερη ωορρηξία ! 
Τι θα κάνατε στη θέση μου;; 

Εγώ θα πήγαινα για χοριακη χωρίς να το σκεφτώ καθόλου 🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

Καλέ εγώ νομίζω ότι υπάρχει μια άχνη και στο εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eva96 είπε:

νομιζω οτι βλεπω γραμμουλα στο τεστ εγκυμοσυνης. στο τεστ ωορρηξιας φαινεται ολοκαθαρα. κανε αυριο μια β χοριακη και θα μαθεις στα σιγουρα.

Στη φωτό το παρατήρησα και εγώ όμως από κοντά δεν φαινετε να έχει γραμμουλα και μάλιστα έβαλα και τον φακό αλλά τπτ τελείως αρνητικο 😏 ναι ναι αύριο θα πάω για χοριακη❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλέ εγώ νομίζω ότι υπάρχει μια άχνη και στο εγκυμοσύνης

Μακάρι να ήταν ❤️ από κοντά είναι τέλειος λευκό κορίτσι μου έβαλα τον φακό του κινητού και δεν βλέπω καμία γραμμουλα 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να ήταν ❤️ από κοντά είναι τέλειος λευκό κορίτσι μου έβαλα τον φακό του κινητού και δεν βλέπω καμία γραμμουλα 🙁

Μήπως να το κάνεις αρνητικό να δεις αν φανεί κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μήπως να το κάνεις αρνητικό να δεις αν φανεί κατι;

Δεν ξερω να το κάνω😂😂😂 προσπάθησα στο κινητό αλλά δεν έχει αρνητικο😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

Μπουρμπούλο μου έχει άχνη γραμμή και το εγκυμοσύνης κάλε! Απορώ γιατί δν το έχεις δει! Αύριο θ έχεις θετική χοριακη!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Μπουρμπούλο μου έχει άχνη γραμμή και το εγκυμοσύνης κάλε! Απορώ γιατί δν το έχεις δει! Αύριο θ έχεις θετική χοριακη!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! 

Κοριτσάκι μου δεν έχει 🙄 από όντα είναι ολόλευκο και δεν υπάρχει γραμμή θα τραβήξω αλλη μια φωτό μόνο του και θα σας την ανεβασω αν μπορεί κάποια να το κάνει αρνητικο θα ήμουν ευγνώμων 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

 

167924738917216979.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Νομίζω την βλέπω κ εδώ, ε κορίτσια;

Δεν βλέπω κάτι 😂 τι σκατα τυφλώθηκα και δεν το ξερω😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν βλέπω κάτι 😂 τι σκατα τυφλώθηκα και δεν το ξερω😂😂😂😂😂

Μπας στραβώθηκα εγω;😅 για να δούμε τι θα πουν κ τα άλλα κορίτσια, εγώ νομίζω ότι μια άχνη φαίνεται🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπας στραβώθηκα εγω;😅 για να δούμε τι θα πουν κ τα άλλα κορίτσια, εγώ νομίζω ότι μια άχνη φαίνεται🤔

Χαχχαχαχ δεν ξερω τι γίνεται 😂😂 μακάρι όντως να είναι θετικο💕🤞 περιμενω να δω τι βλέπουν και τα αλλα κοριτσια 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

Εεε νομίζω βλέπω γραμμουλα στο εγκυμοσυνης ; 🤔 

τι λέτε κορίτσια εσεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...