Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν ξεκινά το πλέξιμο...απασχόλησε τα χέρια σου! Θα απασχοληθεί και το μυαλό σου! Ξέρεις να πλέκεις? Αν όχι ήρθε η ώρα να μάθεις! Ξεκινά να βλέπεις βιντεακια,μπορώ να σε κατευθύνω! Εμένα μου αρέσει πολύ! Και πλέξιμο με τσιγγελακι (έτσι το λέω εγώ) και με κόμπους δλδ μακραμε! Η ώρες θα περνάνε πολυυυ ωραία και το μυαλό θα ξεκολλήσει!

Χαχαχχα δεν έχω ιδέα από πλεξιμοοοοοο😂😂😂 μακάρι να ήξερα αλλά τώρα και να θέλα δεν προλαβαίνω να πάρω τα σύνεργα😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ρένα μου είχα την ίδια εμπειρία...και δε τα πάω καλά με τη μέθη και την νάρκωση κλπ ..με αγχωνει τρομερά όταν νιώθω ζάλη..ήταν πολύ πιο εύκολα από ότι φανταζομουν! Και έκανα και την αφαίρεση και όλα πήγαν τέλεια! Και μετά έμεινα και έγκυος! Όλα για καλό γίνονται! Φυσικά και σε στρεσαρει λογικό είναι (και γω που το έχω κάνει θα ήμουν πάλι στρεσαρισμενη) αλλά πραγματικά διαρκεί πολύ λίγο και μετά πας στο σπιτάκι σου! 

Ναι ακριβώς και εγώ αυτό με την ζάλη σκέφτομαι 🥺 το θετικό είναι ότι θα πάρω αναρρωτική 1-2 μερούλες κ θα κάτσω σπιτάκι! Επίσης, ανυπομονώ γιατί πιστεύω πως μετά από αυτό θα έρθει φυσικά το σποράκι! 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχα δεν έχω ιδέα από πλεξιμοοοοοο😂😂😂 μακάρι να ήξερα αλλά τώρα και να θέλα δεν προλαβαίνω να πάρω τα σύνεργα😂 

Κάπου θα έχει ένα μαγαζί με κλωστές! Ένα τσιγγελακι θέλεις και μια κλωστή χοντρούλα! Και θα σου στείλω εγώ να ξεκινήσεις! Εγώ τρελλςινομαι με το πλέξιμο αν και έχω πολύ καιρό να το πιάσω,κάποτε με συντρόφευε μέρες ολόκληρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Κάπου θα έχει ένα μαγαζί με κλωστές! Ένα τσιγγελακι θέλεις και μια κλωστή χοντρούλα! Και θα σου στείλω εγώ να ξεκινήσεις! Εγώ τρελλςινομαι με το πλέξιμο αν και έχω πολύ καιρό να το πιάσω,κάποτε με συντρόφευε μέρες ολόκληρες! 

Έχουμε να κάνουμε πολλές δουλειές εξωτερικές και στο σπίτι  που ήδη ταυτόχρονα που σας γράφω κάνω 😂γτ περιμένουμε φιλοξενούμενους δυστυχώς αν όμως δεν βγει η θετική η χοριακη μου στον άλλο κύκλο στην αναμονή θα πάρω για να ξεκινήσω 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ναι ακριβώς και εγώ αυτό με την ζάλη σκέφτομαι 🥺 το θετικό είναι ότι θα πάρω αναρρωτική 1-2 μερούλες κ θα κάτσω σπιτάκι! Επίσης, ανυπομονώ γιατί πιστεύω πως μετά από αυτό θα έρθει φυσικά το σποράκι! 🙏🏼

Όταν πήγα είχα τόσο άγχος που το καρδιογραφημα το έκανα δυο φορές! Χαχαχα μετά όταν μπήκα μου είπαν να μετρήσω αντίστροφα και να χαλαρώσω..μου μιλούσαν επίτηδες και με ηρέμησε όλο αυτό...θυμαμαι ότι πήγα να ζαλιστώ και είπα αχ ζαλιζομαιιι και μόλις το είπα ένα ωραίο συναίσθημα ηρεμίας με κατέκλυσε..τα τελευταία λόγια που θυμάμαι να λέω ήταν "τελικά τώρα δε ζαλίζομαι..είναι ωραία..." Και μετά άνοιξα τα μάτια μου και μου είπαν καλώς την! Κοιμήθηκες ωραία??? Χαχαχαχ . Λίγο πόνο ένιωθα και μου έβαλαν θυμάμαι υπόθετο το οποίο έδρασε αμέσως. Έκατσα λίγη ώρα εκεί και μετά με πήγαν επάνω. Εκεί εκατσα καμιά ώρα ακόμη και μετά έφυγα. Γύρισα σπίτι και έριξα έναν υπνοοοοο. Όλα πήγαν μια χαρά! Έτσι και με σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχουμε να κάνουμε πολλές δουλειές εξωτερικές και στο σπίτι  που ήδη ταυτόχρονα που σας γράφω κάνω 😂γτ περιμένουμε φιλοξενούμενους δυστυχώς αν όμως δεν βγει η θετική η χοριακη μου στον άλλο κύκλο στην αναμονή θα πάρω για να ξεκινήσω 🥰

Τότε θα έχεις παρέα και θα περάσει γρήγορα το σκ! Με το καλό να τους δεχτείτε. Θα απασχοληθείς με αυτούς και ούτε που θα καταλάβεις πότε θα έρθει η μέρα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε εμένα είπαν λόγω πολύποδα 6 μήνες που προσπαθούσα κ δεν εμένα έγκυος ότι ήταν καθαρά από αυτόν το πρόβλημα. Αν κ στην αρχή ο τότε γιατρός τον ανακάλυψε στο 6 μηνο ότι είχα κ μου είπε να προσπαθήσω κανονικά για άλλους δύο μήνες κ αν δεν γινει να κάνω υστεροσκοπηση όπως κ εκανα. Κ του είχα πει από την αρχή ότι ταλαιπωριομουν με αίμα όλον τον μήνα κ μου έλεγε ότι δεν ξέρει γιατί κ ότι δεν βλέπει κάτι. Κ με άφησε τόσους μήνες να προσπαθω κ να έχω ελπίδες χωρίς λόγο. Όταν του ειπα εγώ για πολύποδα  στο επόμενο ραντεβού,τον είδε. Άλλαξα γιατρό. 😡 Εγώ το έψαξα στο ίντερνετ κ παντού έλεγαν ότι το αίμα μπορεί να είναι από πολύποδα. Ήταν 1 εκατοστό αν θυμάμαι καλά κ εμπόδιζε κ στην σύλληψη κ στο να πάει το σπέρμα στις ωοθήκες... Η αλήθεια δεν ξέρω για αν είσαι έγκυος αν δημιουργεί τόσο πρόβλημα... Αλλά μου είχε πει να συνεχίσω τις επαφές.

Άσε και εγώ είμαι πολύ προβληματισμένη γιατί ο δικός μου γιατρός δεν έχει δει τίποτα! Πήγα Δεκέμβριο κ ενώ του είπα πως προσπαθούμε μήνες, δεν εντόπισε κάτι! Κ σε έναν μήνα που πήγα για σαλπιγγογραφια μου είπαν ότι βλέπουν διάφορα! Και ο δεύτερος γιατρός τώρα, πάλι το είδε! Και λέω μήπως να αλλάξω γιατρό; Απλά ο δικός μου κάνει ενδελεχή έλεγχο στο ΠΑΠ και αυτός είναι ο λόγος που τον προτιμάμε οικογενειακώς. Επίσης, ο γιατρός στην σαλπιγγογραφια μου είπε ότι ενδέχεται να έχει γίνει γονιμοποίηση και να μην εμφυτεύεται. Πριν 3 μήνες, μια βδομάδα πριν την περίοδο είχα φριχτούς πόνους περιόδου  που δεν μπορούσα να σταθώ όρθια και σκέφτομαι μήπως ήταν προσπάθεια εμφύτευσης ;;; 😔😔 δεν ξέρω! Θα δείξει σύντομα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όταν πήγα είχα τόσο άγχος που το καρδιογραφημα το έκανα δυο φορές! Χαχαχα μετά όταν μπήκα μου είπαν να μετρήσω αντίστροφα και να χαλαρώσω..μου μιλούσαν επίτηδες και με ηρέμησε όλο αυτό...θυμαμαι ότι πήγα να ζαλιστώ και είπα αχ ζαλιζομαιιι και μόλις το είπα ένα ωραίο συναίσθημα ηρεμίας με κατέκλυσε..τα τελευταία λόγια που θυμάμαι να λέω ήταν "τελικά τώρα δε ζαλίζομαι..είναι ωραία..." Και μετά άνοιξα τα μάτια μου και μου είπαν καλώς την! Κοιμήθηκες ωραία??? Χαχαχαχ . Λίγο πόνο ένιωθα και μου έβαλαν θυμάμαι υπόθετο το οποίο έδρασε αμέσως. Έκατσα λίγη ώρα εκεί και μετά με πήγαν επάνω. Εκεί εκατσα καμιά ώρα ακόμη και μετά έφυγα. Γύρισα σπίτι και έριξα έναν υπνοοοοο. Όλα πήγαν μια χαρά! Έτσι και με σένα!

Να σου πω την αλήθεια, τον χρειάζομαι έναν καλό ύπνο!! Από την εφηβεία έχω να κοιμηθώ χωρίς να ξυπνήσω ενδιάμεσα!! 😂 Αχ μακάρι 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Άσε και εγώ είμαι πολύ προβληματισμένη γιατί ο δικός μου γιατρός δεν έχει δει τίποτα! Πήγα Δεκέμβριο κ ενώ του είπα πως προσπαθούμε μήνες, δεν εντόπισε κάτι! Κ σε έναν μήνα που πήγα για σαλπιγγογραφια μου είπαν ότι βλέπουν διάφορα! Και ο δεύτερος γιατρός τώρα, πάλι το είδε! Και λέω μήπως να αλλάξω γιατρό; Απλά ο δικός μου κάνει ενδελεχή έλεγχο στο ΠΑΠ και αυτός είναι ο λόγος που τον προτιμάμε οικογενειακώς. Επίσης, ο γιατρός στην σαλπιγγογραφια μου είπε ότι ενδέχεται να έχει γίνει γονιμοποίηση και να μην εμφυτεύεται. Πριν 3 μήνες, μια βδομάδα πριν την περίοδο είχα φριχτούς πόνους περιόδου  που δεν μπορούσα να σταθώ όρθια και σκέφτομαι μήπως ήταν προσπάθεια εμφύτευσης ;;; 😔😔 δεν ξέρω! Θα δείξει σύντομα!! 

Με το που κανείς την υστεροσκοπηση θα τα βρουν όλα κ θα τα καθαρίσουν ότι είναι 🙂 μπορεί όντως να είναι μικρο πολυποδακι.. κ όπως λένε τα κορίτσια είναι ο καλύτερος ύπνος!!!! Κ τσουπ σε ξυπνάνε στο καλύτερο κ θα θες κ άλλο 😜. Κ εμένα ήταν η πρώτη φορά με μέθη κ γενικά εισαγωγή στο νοσοκομείο κ έκλαιγα όλη μέρα... Δεν θα καταλάβεις τίποτα πραγματικά!!! Κ θα νιώσεις πολύ πιο ήρεμη ότι θα έχουν την μήτρα κ θα είναι καθαρή για να έρθει το μωράκι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ αυτό θέλω να κλάψω να μου φύγει έστω λίγο... Τώρα είμαι στη δουλειά αλλά διάθεση καμμία πραγματικά...

Κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω.. Όταν άνοιξα το θέμα Φεβρουαρίου είχα τόσο μα τόσο κακη ψυχολογία. Είχα κάνει ωορρηξία 2 μέρες πριν, είχα τσακωθεί με τον άντρα μου το προηγούμενο βράδυ (εμείς τσακωνόμαστε υπερβολικά σπάνια). Γενικά ήμουν στα πατώματα και πεπεισμένη ότι δεν θα τα καταφέρω ξανά. Ίσως ήταν ορμονικό, ίσως η θλίψη της απώλειας, το άγχος να ξαναμεινω εγκυος. Άνοιξα όμως το θεματακι γιατί σκέφτηκα ότι δεν έχει νόημα όλο αυτο... Δεν έχει νόημα να είμαι στα πατώματα, πως θα με επιλέξει ένα μωράκι για μαμά του; Και αν είναι να χαλάσω το σπίτι μου και την υπεροχη σχέση με τον άντρα μου, γιατί παλεύω για μωράκι; Και γιατί έχω τόσο μεγάλες απαιτήσεις από το σώμα μου;; μόλις είχα κάνει αποξεση!! Αποφάσισα λοιπόν να δώσω χρόνο!!!

Και 10 μέρες μετά κρατούσα θετικό τεστ. Γελαγα όταν σκεφτόμουν όλες αυτές τις παράλογες σκέψεις μου... 

Είναι λογικό να πέφτεις, πέρασες μια πολύ δύσκολη φάση και δεν ξεπερνιέται έτσι απλά!! Θέλω μόνο όσες φορές πεφτεις, άλλες τόσες να σηκώνεσαι!! Δες τα κορίτσια τα παλιά του φόρουμ που έγραψαν ότι από εκείνη την παρέα όλες έκαναν 1 και 2 παιδάκια ❤️❤️ Θα τα καταφέρουμε όλες, θα δεις ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω.. Όταν άνοιξα το θέμα Φεβρουαρίου είχα τόσο μα τόσο κακη ψυχολογία. Είχα κάνει ωορρηξία 2 μέρες πριν, είχα τσακωθεί με τον άντρα μου το προηγούμενο βράδυ (εμείς τσακωνόμαστε υπερβολικά σπάνια). Γενικά ήμουν στα πατώματα και πεπεισμένη ότι δεν θα τα καταφέρω ξανά. Ίσως ήταν ορμονικό, ίσως η θλίψη της απώλειας, το άγχος να ξαναμεινω εγκυος. Άνοιξα όμως το θεματακι γιατί σκέφτηκα ότι δεν έχει νόημα όλο αυτο... Δεν έχει νόημα να είμαι στα πατώματα, πως θα με επιλέξει ένα μωράκι για μαμά του; Και αν είναι να χαλάσω το σπίτι μου και την υπεροχη σχέση με τον άντρα μου, γιατί παλεύω για μωράκι; Και γιατί έχω τόσο μεγάλες απαιτήσεις από το σώμα μου;; μόλις είχα κάνει αποξεση!! Αποφάσισα λοιπόν να δώσω χρόνο!!!

Και 10 μέρες μετά κρατούσα θετικό τεστ. Γελαγα όταν σκεφτόμουν όλες αυτές τις παράλογες σκέψεις μου... 

Είναι λογικό να πέφτεις, πέρασες μια πολύ δύσκολη φάση και δεν ξεπερνιέται έτσι απλά!! Θέλω μόνο όσες φορές πεφτεις, άλλες τόσες να σηκώνεσαι!! Δες τα κορίτσια τα παλιά του φόρουμ που έγραψαν ότι από εκείνη την παρέα όλες έκαναν 1 και 2 παιδάκια ❤️❤️ Θα τα καταφέρουμε όλες, θα δεις ❤️🙏

Έτσι τα αισθάνομαι κ εγώ όλα... Γιατί κ γιατί είμαι... Αχ ναι τα κορίτσια 😊 μακάρι κορίτσι μου... Δεν αντέχω άλλες σκέψεις έχω κουραστεί... Θέλω να έρθει κ εμένα η στιγμή που θα σκεφτώ ότι όλα θα πάνε καλά... Κ εγώ όντως δύο μέρες μετά την ωορρηξία είμαι 😜 με έχει πιάσει τρέλα με όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2023 at 4:10 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο!!!!! 🥰🥰 παροτι τοσους μηνες εχω χαθει εσυ με σκεφτεσαι ε;;;; Τι φανταστικα νεα είναι αυταααααα!!!!!!! πόση χαρα!!!! πόση συγκίνηση!!!!!!!! με το καλό όλα κοριτσι μου!!!!!!🙏🤰❤️

@Κατεριναπαπ @Raf123 @Froufro @Nantia_ @Hopemumtobe @babyblue94 @MyNa @marinamanoulitsa @misofeggaro σας σκεφτομαι ολες!!!!! με καποιες απο εσας μιλαμε και στο viber πια... ξερετε τα νεα μου και μαθαινω τα δικα σας!!!!!!! ημασταν μια φανταστικη παρεα που ξεπερνουσε τις προσπαθειες για παιδι και ειχαμε δεθει πραγματικα... θυμαμαι ποσο με στηριξατε οταν αρρωστησε ο μπαμπας μου και τρεχαμε και γενικα μοιραζομασταν τοσες εννοιες, χαρες, προβλήματα, ανησυχιες....

Τα νέα κορίτσια δεν θα με ξέρουν γτ έχω να μπω στο φορουμ πριν το γαμο μου (Το Σεπτεμβρη δλδ)....

Έχω πολύ ευχαριστα νεα γτ επιτέλους μετα από τοοοοοοοοοοοοση προσπαθεια, απογοητευσεις, νευρα, απογοητευση, ελπίδες, χάσιμο χρόνου και χρημάτων αλλα κυρίως ψυχικών αποθεμάτων ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

είναι πάαααρα πολύ αρχή ακόμα.... είμαι 5 εβδ και σμρ έκανα τη δευτερη χοριακή η οποία 2πλασιάστηκε από τη δευτέρα....

Το ξέρω ότι όλα κρέμονται σε μια κλωστή αλλά μετά από 2 χρόνια προσπαθειών ήρθε επιτέλους μια σύλληψη..... Η ΠΡΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!

Μπηκα σε αυτό το φόρουμ Αύγουστο του 2020 και κάπως τυχαία τον Αυγουστο του 2021 απομακρυνθηκα... λίγο οι ετοιμασίες του γάμου, λίγο που ήθελα να ξεχάσω κύκλους, γόνιμες μέρες (μου ειχαν γίνει εμμονη), μετά κολλήσμαε κοβιντ με τον άντρα μου, έπειτα βαφαμε και επιπλώνμε το σπιτι αλήθεια δεν είχα χρόνο να μπω γτ ήξερα ότι ήθελα να διαβασω όλα τα μνματα και πραγματικα δεν με έφταναν ουτε 4-5 μέρες.

Ο λόγος που μπαίνω σήμερα δεν είναι μόνο για να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας που τοσο σας σκεφτομαι....

Μιλούσα πριν με τη @Raf123 και συνειδητοποίσα ότι πρεπει τη βοηθεια που πήρα εγω να τη μοιραστώ και με τα υπόλοιπα κορίτσια που μπορει να προσπαθουν και να μην ξέρουν τι θεμα έχουν.....

Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση σε κανεναν αλλα να βοηθήσω.

Εμείς με τον άντρα μου απευθυνθήκαμε στον ουρολόγο κο Μακαρούνη Κωνσταντίνο ο οποιος μας έσωσε. Πέρα απ ότι χειρούργησε τον άντρα μου τον Ιούλιο στην κιρσοκήλη που είχε, ηταν ο 1ος που ασχολήθηκε με τις εξετασεις μου (ενω 3 γυναικολόγοι εκ των οποίων 1 εξωσωματιστης τις προσπερνούσαν) και βρήκαμε την αιτία του κακού και το παθολογικό πρόβλημα που έχω... γτ όλοι μας ελεγαν οι ανηκουμε στην ανεξηγητη υπογονιμοτητα και δεν έχουμε τπτ... να μην αγχωνομαστε.....

Εν τέλει, ξεκινώντας με τον κο Μακαρούνη τον περασμένο Ιούνιο ο οποίος ανήκει στην σπουδαίου ομάδα του κου Τσιλιβάκου (ειδικός ανοσολόγος υπογονιμότητας στο Locus Medicus) φτασαμε στο σήμερα με μια χοριακή 483....

Εννοείται είναι πολύ νωρίς αλλά είναι μια ηλιαχτίδα μετα από τοοοοοοοοσο σκοτάδι....

Δεν θα μπορούσα να μην συμπεριλάβω την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου στο μήνυμα μου, η οποία μου "εδειξε" το δρομο να φτασω εως εδω.... περυσι μεγαλη πεμπτη π΄γα και προσκύνησα πρώτη φορα και δε σταματησα να προσευχομαι σε αυτήν. δεν εχασα την πίστη μου και εννοειται με το που ειχα αχνο θετικο τεστ εβαλα τη ζωνη της να με φυλαει εμενα και το σπορακι μου.... ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ!!!!!!!!! 

ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΓΊΝΟΝΤΑΙ!!!!

❤️❤️❤️❤️❤️

Τονια μου τι φανταστικα νεα!!!!!!!! Χαιρομαι διπλα γιατι εγω σου συστησα τον κο Μακαρουνη και το ειχα αγχος εαν θα μεινεις κι εσυ ευχαριστημενη! Ειχα ανησυχησει πολυ που εξαφανιστηκες τοσο ξαφνικα μετα απο τοσο ενεργη συμμετοχη στο φορουμ και ρωτουσα κοριτσια. Χαιρομαι απιστευτα που ακουω νεα σου και ιδιαιτερα τοοσ ευχαριστα. Μπραβο κοριτσι μου, να πανε ολα υπεροχα, να εχεις μια υπεροχη, ξενοιαστη τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στις υπολοιπες καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας, τις ιδιες συζητησεις ειχαμε εδω με υπολοιπα κοριτσια περυσι που δυσκολευομασταν και τελικα τα κατεφεραμε σχεδον ολες! Εγω εχω ενα μωρακι 4 μηνων και επειδη εχω πολυ λιγη βοηθεια δεν προλαβαινω να μπω πλεον. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ μεσα απτην καρδια μου!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια στις υπολοιπες καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας, τις ιδιες συζητησεις ειχαμε εδω με υπολοιπα κοριτσια περυσι που δυσκολευομασταν και τελικα τα κατεφεραμε σχεδον ολες! Εγω εχω ενα μωρακι 4 μηνων και επειδη εχω πολυ λιγη βοηθεια δεν προλαβαινω να μπω πλεον. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ μεσα απτην καρδια μου!❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστούμε πολυυυυυ❤️❤️❤️ να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Υπάρχουν ελπιδεσσσς μου φαινετε θετικο στοιχείο το ότι βγήκε τώρα τόσο έντονη η γραμμουλα σε 1 μέρα καθυστέρησης 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 κάνε ένα τεστακι αύριο το πρωί και αν δεν έχει έρθει κάνε και την Δευτέρα μια χοριακη για σιγουριά 🤞 

Αχ κορίτσια είμαι στη δουλειά και μόλις είδα λίγο αίμα στο σκούπισμα , ροζ κόκκινο όμως έντονο… τόσο έντονο δν έχω ποτέ στη περίοδο !!! Τι γίνεται;; Θα τρελαθώ!!! 😮😮😮😮😮😩😩😩😩

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κάπου θα έχει ένα μαγαζί με κλωστές! Ένα τσιγγελακι θέλεις και μια κλωστή χοντρούλα! Και θα σου στείλω εγώ να ξεκινήσεις! Εγώ τρελλςινομαι με το πλέξιμο αν και έχω πολύ καιρό να το πιάσω,κάποτε με συντρόφευε μέρες ολόκληρες! 

Αχ και εγω πλέκω μου αρέσει παρά πολύ και εγω με τσιγκελάκι πλέκω.. όλο το χειμώνα περνούσε η ώρα μου έτσι την έβγαζα 😊

τωρα με κοιτάνε τα κοιτάω αλλά δεν έχω χρόνο να το πιάσω στα χέρια μου πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Τότε θα έχεις παρέα και θα περάσει γρήγορα το σκ! Με το καλό να τους δεχτείτε. Θα απασχοληθείς με αυτούς και ούτε που θα καταλάβεις πότε θα έρθει η μέρα!

 

Θα περάσει ναιιιιιι❤️ ευχαριστούμε πολυυυυ😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι στη δουλειά και μόλις είδα λίγο αίμα στο σκούπισμα , ροζ κόκκινο όμως έντονο… τόσο έντονο δν έχω ποτέ στη περίοδο !!! Τι γίνεται;; Θα τρελαθώ!!! 😮😮😮😮😮😩😩😩😩

 

Μάλλον σου ήρθε η περιοδος 😕.. δεν σου έχει ξανά τύχει έτσι ; Αν θυμάμαι καλά ήταν να σου έρθει τωρα ; 
Εμένα μου έχει συμβεί να είναι ανοιχτό πολύ το χρώμα και άλλες φορές να είναι πιο σκούρο.. αν όμως σε προβληματίζει ίσως να ρωτήσεις τον γιατρό σου .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι στη δουλειά και μόλις είδα λίγο αίμα στο σκούπισμα , ροζ κόκκινο όμως έντονο… τόσο έντονο δν έχω ποτέ στη περίοδο !!! Τι γίνεται;; Θα τρελαθώ!!! 😮😮😮😮😮😩😩😩😩

 

Αν συνεχίσει το αίμα κανονικά ίσως είναι η περίοδος αν η ροη είναι χαμηλή και σταματήσει να παρεις τον γιατρό σου μήπως είναι εγκυμοσύνης ωστε να σου δώσει προγεστερονη για υποστήριξη εύχομαι να είναι εγκυμοσύνης κορίτσι μου🙏 αλλιώς δεν το βάζουμε κατω και συνεχίζουμε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ και εγω πλέκω μου αρέσει παρά πολύ και εγω με τσιγκελάκι πλέκω.. όλο το χειμώνα περνούσε η ώρα μου έτσι την έβγαζα 😊

τωρα με κοιτάνε τα κοιτάω αλλά δεν έχω χρόνο να το πιάσω στα χέρια μου πάλι

Ναιιιι!! Είναι υπέροχο το πλέξιμο!! Πριν μείνω έγκυος έφτιαχνα ένα σωστό πράγματα...μετά με το μωρό το άφησα και από τότε πολύ λίγο ασχολήθηκα και γω λόγω χρόνου...πάλι θα το πιάσω κάποια στιγμή όμως! Είναι μεγάλη μου αγάπη. Και τώρα που βρήκα και ένα ωραίο θαλασσοξυλο θέλω να κάνω ένα μεγάλο μακραμε για την κρεβατοκάμαρα...θα δούμε ποτε και πως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας πω ότι τώρα μόλις είχα επαφή...μεσημεριατικη ,μιας και χθες είχαμε το συμβάν με τον μικρό που ξύπνησε....οπότε του έβαλα να δει ένα παιδικό και του είπα ότι θα ξαπλώσουμε λιγάκι ..αυτός συνηθισμένος δεν ει άι να βλέπει και πολλή τηλεόραση και ειλικρινά λίγα λεπτά μετά που "το ευχαριστηθηκαμε" ήρθε και χτύπησε την πόρτα! Πρώτη φορά γίνεται αυτό ενώ είναι ξύπνιος ο μικρός αλλά δε θα άφηνα χαμένη την ευκαιρια! Πάντως κορίτσια...ωραίο το μεσημεριανό... προτιμάτε το όσες δεν έχετε παιδιά! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ κορίτσια είμαι στη δουλειά και μόλις είδα λίγο αίμα στο σκούπισμα , ροζ κόκκινο όμως έντονο… τόσο έντονο δν έχω ποτέ στη περίοδο !!! Τι γίνεται;; Θα τρελαθώ!!! 😮😮😮😮😮😩😩😩😩

 

Αν είναι διαφορετικό από το αίμα της περιόδου σου μίλησε με τον γιατρό σου. Γιατί πολλές φορές οι εγκυμοσύνες αρχίζουν έτσι...αλλά και η περίοδος το ίδιο... Δες πως θα πάει από ποσότητα στην επόμενη ώρα και αν θα χρειαστεί να μιλήσεις με γυναικολόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έτσι τα αισθάνομαι κ εγώ όλα... Γιατί κ γιατί είμαι... Αχ ναι τα κορίτσια 😊 μακάρι κορίτσι μου... Δεν αντέχω άλλες σκέψεις έχω κουραστεί... Θέλω να έρθει κ εμένα η στιγμή που θα σκεφτώ ότι όλα θα πάνε καλά... Κ εγώ όντως δύο μέρες μετά την ωορρηξία είμαι 😜 με έχει πιάσει τρέλα με όλα! 

Εδώ είμαστε εμείς να σε αποσυμφοριζουμε! Όλες μας είμαστε εδώ για τον ίδιο στόχο! Και θα δεις! Θα είμαστε εδώ μέχρι να τα κ;ταφερουμε όλες! Μπορεί ο δρόμος για την Ιθάκη να είναι μακρύς και δύσκολος αλλά το ταξίδι μας το μοιραζόμαστε και έτσι κρατάμε η μία την άλλη ❤️. Είπαμε μια για όλες και όλες για μια ! Ζητωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αν συνεχίσει το αίμα κανονικά ίσως είναι η περίοδος αν η ροη είναι χαμηλή και σταματήσει να παρεις τον γιατρό σου μήπως είναι εγκυμοσύνης ωστε να σου δώσει προγεστερονη για υποστήριξη εύχομαι να είναι εγκυμοσύνης κορίτσι μου🙏 αλλιώς δεν το βάζουμε κατω και συνεχίζουμε😍

Λογικά είναι περιόδου γιατί ξεκίνησαν και τα πονάκια τα συνηθισμένα πλέον!! Κρίμα και ήλπιζε πολύ αυτό το μήνα γιατί όλα ήταν διαφορετικά!!! 😩 δν πειράζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν είναι διαφορετικό από το αίμα της περιόδου σου μίλησε με τον γιατρό σου. Γιατί πολλές φορές οι εγκυμοσύνες αρχίζουν έτσι...αλλά και η περίοδος το ίδιο... Δες πως θα πάει από ποσότητα στην επόμενη ώρα και αν θα χρειαστεί να μιλήσεις με γυναικολόγο 

Η αλήθεια είναι πως πρώτη φορά μ ξεκινάει η περίοδος χωρίς καθόλου καφέ και είναι κ το αίμα τόσο ζωηρό!!! Έχω πάντα σκούρο αίμα και ίσως λίγο την δεύτερη μέρα γίνεται πιο ζωηρό!!!! Και εννοείται φουλ καφέ τις προηγούμενε μέρες!!!! Εξναι όλα διαφορετικά αυτή τη φορά!!!! 
να κάνω τεστ λέτε; Έχει σημασία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου πως είσαι? Χάρηκα πολύ για το θετικό σου τεστ!! Θυμάμαι που μιλούσαμε σε διάφορα θέματα που άνοιγες!! Βλέπω ότι πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου!! Γενικά έχω την αίσθηση ότι μετά από 1500 μονάδες δεν υπάρχει λόγος να κάνεις χοριακη μιας και φαίνεται υπερηχογραφικά η εξέλιξη της εγκυμοσύνης οπότε εγώ θα σου έλεγα να μην δώσεις σημασία σε αυτό!! Εκτός αυτού δεν αποκλείεται να έγινε και κάποιο λάθος!! Όσο για το ροζ ξέρω ότι έχουν αρκετά κορίτσια ροζ και συνήθως φεύγει με ξεκούραση και ουτρο!!! Παίρνεις ουτροζεσταν??  
    • Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς είστε?? Καλά το τσιγάρο είναι πονεμένη ιστορία και ξέρω πολλές κοπέλες που κάνουν έως 3 τσιγάρα την ημέρα επειδή τους το επιτρέπει ο γιατ! Αν και εμένα η δικιά μου με άφηνε ξέρω ότι θα έκανα και εγώ ! Αλλά ήταν κατηγορηματικη και αναγκαστικά κάνω ότι μου πει!! Αλλά εντάξει ας είναι καλά το σπορακι μου και τα κόβω όλα!! Σε άλλα νέα @Antonia2 έρχεται η ωρα του πρώτου υπερήχου το πιστεύεις?? @Xrisa95 η αυχενική σου είναι σε ένα μήνα σχεδον! Και μένα για τότε μου είπε για αυχενική!! Είμαστε αρκετά κοντά εμείς 
    • Κορίτσι μου δυστηχως αυτό δεν δείχνει κάτι αν ήταν μια μέρα πριν θα σου έβγαζα κάτι έστω μια αχνη γραμμουλα 😕 απόλαυσε το καλοκαίρι αν μπορείτε να πάτε και διακοπές ακόμα πιο ωραία γιατί εγω δυστηχως δεν μπορω να πάω πουθενά διακοπές όχι μόνο φέτος έχω να πάω κάπου τουλάχιστον μια πενταετία πέρα από το πατρικο μου που αυτό δεν πιάνετε για διακοπές.. περασε αρκετός καιρός που προσπαθείς είναι η αλήθεια έχεις σκεφτεί να κάνετε μια προσπάθεια με σπερματέγχυση ή δεν θέλεις να μπεις σε τέτοια διαδικασία ; 
    • Απόλαυσε το λαβράκι σου, το Σαββατοκύριακο σου, ξεκουράσου και αν από βδομάδα συνεχίζονται αυτά τα υγρά το βλέπεις! αφού δεν ανησυχεί τον γιατρό σου, όλα καλά!
    • Κοιτα αν δεν έδωσες πολλά λεφτά για να το πάρεις οκ.. γιατί καποια βλέπω έχουν 100 ευρώ και… εκεί δεν αξίζει όταν με 150-200 ευρώ παίρνεις κάθισμα αυτοκινήτου εγω έτσι το σκέφτηκα δηλαδή  παντως βλέπω τα ανέβασαν ολα και το καρότσι που είχα πάρει είναι πιο ακριβό και το κάθισμα αυτοκινήτου 🤷‍♀️ μεγάλη αύξηση μέσα σε 2 χρόνια   Ίσως τον χειμώνα να βγάζουν καλύτερες προσφορές δεν ξέρω καθόλου.. οποτε κοιτα το δεύτερο παιδάκι να το κανείς χειμώνα 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...