Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

ΟΟΚ ΟΟΚ ΟΟΚ !!!!ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑΡΑΧΗ!! ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΕΣΤ!ΝΑ ΤΣΕΚΡΑΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΩΣΤΑ Ή ΛΑΘΟΣ ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!

Ναι με βλέπω να παίρνω αλλά να δω αν θα ναι πάλι έτσι, τα claer λέτε να πάρω; πόσα έχει μέσα αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το θέμα είναι ότι 2 3 μέρες έχω υγρά ωορρηξίας ρε γαμωτο δλδ αν δεν έκανα τεστ θα έλεγα ότι τώρα είναι η ωορρηξία μου,τι στο καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.....🤞🤞

@Κατερίνα!!! CLEAR BLUE DIGITAL !! ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 3-4 ΜΗΝΕΣ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Mpourmpoulo ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.....🤞🤞

@Κατερίνα!!! CLEAR BLUE DIGITAL !! ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 3-4 ΜΗΝΕΣ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ!!! 

 

Ωραία ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πάω για ωορρηξιας 🤣🤣🤣

Τζίφος κοριτσια! Το ωορρηξιας έβγαλε άχνη και  το εγκυμοσύνης τπτ απόλυτως😏

ACEB1867-E117-4328-BEFF-095C5FAD105B.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το θέμα είναι ότι 2 3 μέρες έχω υγρά ωορρηξίας ρε γαμωτο δλδ αν δεν έκανα τεστ θα έλεγα ότι τώρα είναι η ωορρηξία μου,τι στο καλό 

Κορίτσι μου αν έχεις υγρα όπως στην ωορρηξια σου να έρχεστε σε επαφή αυτές τις μέρες άσχετο με το αποτέλεσα των τεστ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τζίφος κοριτσια! Το ωορρηξιας έβγαλε άχνη και  το εγκυμοσύνης τπτ απόλυτως😏

ACEB1867-E117-4328-BEFF-095C5FAD105B.jpeg

Είπα και γω δε θα κάνει ΚΑΙ εγκυμοσύνης τέτοια ΑΣΧΕΤΗ ΩΡΑ?? 

Ούτε που με νοιάζει τι λένε αυτές οι γραμμές...ειδικά το εγκυμοσύνης μαρή μεσημεριατικα και τόσες μέρες νωρίτερα τι ήθελες ?? Να γραφεί κιόλας "ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΤΕ?!" 

Να κάνεις την Κυριακή με πρωινά και τότε θα σου πω εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Είπα και γω δε θα κάνει ΚΑΙ εγκυμοσύνης τέτοια ΑΣΧΕΤΗ ΩΡΑ?? 

Ούτε που με νοιάζει τι λένε αυτές οι γραμμές...ειδικά το εγκυμοσύνης μαρή μεσημεριατικα και τόσες μέρες νωρίτερα τι ήθελες ?? Να γραφεί κιόλας "ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΤΕ?!" 

Να κάνεις την Κυριακή με πρωινά και τότε θα σου πω εγώ!

Χαχχαχαχ ευκαιρία έψαχνα 😂 θα κάνω την Κυριακή ξανά αντε να δουμεεεεεε🧐 εντωμεταξύ έχω μια σκέψη αλλά μπορεί να είναι και χαζή λέτε επειδη παίρνω προγεστερονη κολπικά και επειδη με τα τσίσα βγαίνουν και  φουλ υπολείμματα από το υπόθετο να επηρεάζει το αποτέλεσμα των τεστ; Λεωωω εγώ τωρααα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τζίφος κοριτσια! Το ωορρηξιας έβγαλε άχνη και  το εγκυμοσύνης τπτ απόλυτως😏

ACEB1867-E117-4328-BEFF-095C5FAD105B.jpeg

Πάντως το ότι έβαλε άχνη το ωορρηξίας τέτοια φάση του κύκλου μου κάνει για καλό εμένα! Το άλλο ναι τέτοια ώρα κ τόσο νωρίς χλωμό να εβγαζε😜

Έχουμε κανονικά επαφές ναι, δεν ξέρω ρε γαμωτο δεν ήθελα να αγχωθω όπως τότε αλλά με έχει ρίξει τώρα αυτό σκέφτομαι διάφορα! Θα δω πως θα είναι κ τις επόμενες μέρες και θα πάρω τον γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πάντως το ότι έβαλε άχνη το ωορρηξίας τέτοια φάση του κύκλου μου κάνει για καλό εμένα! Το άλλο ναι τέτοια ώρα κ τόσο νωρίς χλωμό να εβγαζε😜

Έχουμε κανονικά επαφές ναι, δεν ξέρω ρε γαμωτο δεν ήθελα να αγχωθω όπως τότε αλλά με έχει ρίξει τώρα αυτό σκέφτομαι διάφορα! Θα δω πως θα είναι κ τις επόμενες μέρες και θα πάρω τον γιατρό!

Δεν ξερω βρε κορίτσι μου γτ λένε ότι γενικα αυτήν την ορμονη την έχουμε στον οργανισμό μας πάντα απλά στην ωορρηξια αυξάνεται 😞 όποτε δεν ξερω αν μπορώ να το εκλάβω ότι έχει γίνει σύλληψη θα δειξει σε λίγες μέρες που μέχρι τοτε θα είμαι στα καρφιά 🤪 είναι λογικό να αγχώνεσαι το ξερω σε ποια μέρες του κύκλου σου είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν ξερω βρε κορίτσι μου γτ λένε ότι γενικα αυτήν την ορμονη την έχουμε στον οργανισμό μας πάντα απλά στην ωορρηξια αυξάνεται 😞 όποτε δεν ξερω αν μπορώ να το εκλάβω ότι έχει γίνει σύλληψη θα δειξει σε λίγες μέρες που μέχρι τοτε θα είμαι στα καρφιά 🤪 είναι λογικό να αγχώνεσαι το ξερω σε ποια μέρες του κύκλου σου είσαι; 

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου,άσε να περάσουν 2 μερες ακόμα και θα δεις, στο εύχομαι από καρδιάς! 

Εγώ σήμερα είμαι στην 11η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν ξερω βρε κορίτσι μου γτ λένε ότι γενικα αυτήν την ορμονη την έχουμε στον οργανισμό μας πάντα απλά στην ωορρηξια αυξάνεται 😞 όποτε δεν ξερω αν μπορώ να το εκλάβω ότι έχει γίνει σύλληψη θα δειξει σε λίγες μέρες που μέχρι τοτε θα είμαι στα καρφιά 🤪 είναι λογικό να αγχώνεσαι το ξερω σε ποια μέρες του κύκλου σου είσαι; 

@Κατερίνα!!! Διάβασα ότι είσαι στην 11η μέρα . Κάλε ποτέ κανεις εσυ ωορρηξια και αγχώθηκες επειδη σου βγήκε αχνό;;;;  Εμένα σε αυτό τον κύκλο την προηγούμενη μέρα από το θετικο τεστ ήταν άχνη η γραμμή και ανέβηκε απότομα την επόμενη το μεσημέρι 😍 δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι 😗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου,άσε να περάσουν 2 μερες ακόμα και θα δεις, στο εύχομαι από καρδιάς! 

Εγώ σήμερα είμαι στην 11η μερα

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 😍😍 σου έγραψα παρακάτω δες 👇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Κατερίνα!!! Διάβασα ότι είσαι στην 11η μέρα . Κάλε ποτέ κανεις εσυ ωορρηξια και αγχώθηκες επειδη σου βγήκε αχνό;;;;  Εμένα σε αυτό τον κύκλο την προηγούμενη μέρα από το θετικο τεστ ήταν άχνη η γραμμή και ανέβηκε απότομα την επόμενη το μεσημέρι 😍 δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι 😗

Λογικά 14 με 16η μέρα με βάση τον κύκλο μου, λες να αγχώνομαι αδικα;🤔 νόμιζα ότι ανεβαίνει σταδιακά στις μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λογικά 14 με 16η μέρα με βάση τον κύκλο μου, λες να αγχώνομαι αδικα;🤔 νόμιζα ότι ανεβαίνει σταδιακά στις μέρες 

Καλεεε έχεις μέρες μπροστά σου  για να ανεβεί είναι νωρίς ακομηηηηη😊 τσάμπα ανχωνεσαι να το ξερεις 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εσύ κουκλάκι μου παιδί με προσωπικότητα από τώρα έχεις ,όπως λέει η παρασκευαιδου!! Δεν έχει σημασία πρώτη και τελευταία. Σημασία έχει ότι είναι εκεί και σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!

Αχ πόσο χαίρομαι που είστε ακόμη εδώ και έχουμε προχωρήσει όλες τοσοοοο!! 

...εγώ έκανα άλλο ένα τεστ πριν κανένα μισάωρο ,σήμερα ακόμη πιο έντονο. Χθες την ιδρώσαμε την φανέλα εννοείται αλλά σήμερα έχω ένα προβλήματακι... Από το πρωί είχα αφορρητο πόνο σε σημείο τρέλας ..κάπου κάπου όταν δεν τρώω σαλάτα και αρκετά φρούτα με πιάνει πρωκταλγια. Σαν κολικός είναι ,σαν κράμπες στο κόλον.Σήμερα σε συνδιασμό με την επαφή χθες και με την ωορηξια σήμερα κόντεψα να τρελλαθω. Είχα και τον μικρό που τρόμαξε γιατί πραγματικά δε μπορούσα να κινηθώ ούτε να ξαπλώσω ούτε όρθια ..τίποτα. ευτυχώς έφτςσε στο πικ του και υποχωρεί σιγά σιγά. Ηρέμησα αλλά σκέφτομαι ότι δε ξέρω αν μπορέσω το βράδυ να είμαι σε θέση να έχω επαφή.

Ελπίζω να μπορέσω..αλλιώς με βλέπω να κάνω πειράματα με την σπιτική σπερματεγχυση που έμαθα πρόσφατα γιατί δε θέλω να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμετάλλευτη...

Ορίστε και τα διαπιστευτήρια μου τα σημερινά!!

 

IMG_20230317_115937.jpg

Δοκίμασε spasmoapotel, κούμπωσε δύο μαζεμένα και θα σου περνάει πολύ πιο γρήγορα! 

Και σε ευχαριστώ που έδωσες όνομα σε ένα πρόβλημα που με βασανίζει μερικές φορές και δεν ήξερα καν ότι έχει επιστημονική ονομασία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεε έχεις μέρες μπροστά σου  για να ανεβεί είναι νωρίς ακομηηηηη😊 τσάμπα ανχωνεσαι να το ξερεις 😛

Δεν έχω ξανά κανει κ αγχωθηκα😜 δηλαδή για να καταλάβω, αν πχ γίνει 14η μέρα ωορρηξία δνε πρέπει να βγει θετικό το τεστ 12η μερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν έχω ξανά κανει κ αγχωθηκα😜 δηλαδή για να καταλάβω, αν πχ γίνει 14η μέρα ωορρηξία δνε πρέπει να βγει θετικό το τεστ 12η μερα;

Εμένα Κατερίνα μου έγινε ξαφνικά πιο σκούρο από αχνό. Μέσα σε μια μέρα!! Κ μετά από μια μέρα ξανάγινε εντελώς αχνό 😶.. ήταν γρήγορο δεν πρόλαβα να δω λίγο την σκούρα κ τσουπ την επόμενη τέλος 🤷.. σχεδόν θετικό για μια μέρα.. λέω σχεδόν γιατί δεν πέτυχα να γίνει πιο σκούρα από την άλλη γραμμη...συνέχισε να τα κάνεις κ θα την δεις κ εσύ την πιο σκούρα γραμμή 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Εμένα Κατερίνα μου έγινε ξαφνικά πιο σκούρο από αχνό. Μέσα σε μια μέρα!! Κ μετά από μια μέρα ξανάγινε εντελώς αχνό 😶.. ήταν γρήγορο δεν πρόλαβα να δω λίγο την σκούρα κ τσουπ την επόμενη τέλος 🤷.. σχεδόν θετικό για μια μέρα.. λέω σχεδόν γιατί δεν πέτυχα να γίνει πιο σκούρα από την άλλη γραμμη...συνέχισε να τα κάνεις κ θα την δεις κ εσύ την πιο σκούρα γραμμή 🙂

Ααα συμβαίνει λοιπόν, ωραία σε ευχαριστώ με ξε άγχωσατε μπορώ να πω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δοκίμασε spasmoapotel, κούμπωσε δύο μαζεμένα και θα σου περνάει πολύ πιο γρήγορα! 

Και σε ευχαριστώ που έδωσες όνομα σε ένα πρόβλημα που με βασανίζει μερικές φορές και δεν ήξερα καν ότι έχει επιστημονική ονομασία! 

..άλλο ένα κακο που έχω είναι και ότι δε μπορώ να καταπιω χάπια... δυστυχώς μου δημιουργεί μεγάλο πρόβλημα ειδικά στις αντιβιωσεις που πρέπει να πάρω η παιδική σε τεράστια ποσότητα ή να πάρω κάψουλες και να τις σπάσω και να πιω τα μπιλακια....αν υπάρχει αυτό σε πόσιμο αναβραζον θα το πάρω.

Σήμερα έμαθα και γω ότι λέγεται έτσι αφού το γκουγκλαρα με σωστές λέξεις και μου το έβγαλε. Είναι 100% αυτό μιας και τα συμπτώματα είναι 100% τα ίδια.. βέβαια η επόμενη επίσκεψη σε γιατρό θα είναι σε πρωκτολογο που βρήκα ότι υπάρχει τέτοια ειδικότητα....και τώρα κάνουμε μια υπέροχη συζήτηση του κώλου! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πάντως διάβασα πως ένα τεράστιο ποσοστό σαν εμάς δεν φτάνει ποτέ στην επίσημη διάγνωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εσύ κουκλάκι μου παιδί με προσωπικότητα από τώρα έχεις ,όπως λέει η παρασκευαιδου!! Δεν έχει σημασία πρώτη και τελευταία. Σημασία έχει ότι είναι εκεί και σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!

Αχ πόσο χαίρομαι που είστε ακόμη εδώ και έχουμε προχωρήσει όλες τοσοοοο!! 

...εγώ έκανα άλλο ένα τεστ πριν κανένα μισάωρο ,σήμερα ακόμη πιο έντονο. Χθες την ιδρώσαμε την φανέλα εννοείται αλλά σήμερα έχω ένα προβλήματακι... Από το πρωί είχα αφορρητο πόνο σε σημείο τρέλας ..κάπου κάπου όταν δεν τρώω σαλάτα και αρκετά φρούτα με πιάνει πρωκταλγια. Σαν κολικός είναι ,σαν κράμπες στο κόλον.Σήμερα σε συνδιασμό με την επαφή χθες και με την ωορηξια σήμερα κόντεψα να τρελλαθω. Είχα και τον μικρό που τρόμαξε γιατί πραγματικά δε μπορούσα να κινηθώ ούτε να ξαπλώσω ούτε όρθια ..τίποτα. ευτυχώς έφτςσε στο πικ του και υποχωρεί σιγά σιγά. Ηρέμησα αλλά σκέφτομαι ότι δε ξέρω αν μπορέσω το βράδυ να είμαι σε θέση να έχω επαφή.

Ελπίζω να μπορέσω..αλλιώς με βλέπω να κάνω πειράματα με την σπιτική σπερματεγχυση που έμαθα πρόσφατα γιατί δε θέλω να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμετάλλευτη...

Ορίστε και τα διαπιστευτήρια μου τα σημερινά!!

 

IMG_20230317_115937.jpg

Έχω κάτι ωρίτσες να μπω να διαβάσω μηνύματα σας αλλά αυτό θα το σχολιάσω! Λοιπόν αυτό τον πόνο (αν είναι ο ίδιος) τον έχω εγώ όταν έχω ωορρηξία! Δεν μπορώ να καθίσω με τπτ με ποναει πολύ πίσω.δεν μπορώ να κινηθώ να περπατήσω αλλά πιο πολύ να κάτσω! Και οταν το λεω με κοροϊδεύουν 🤣 λέω μόνο εγώ το έχω; Ο γιατρός λεει είναι οκ απλά έχω επίπονη ωορρηξία. Ειδικά στην επαφή πεθαίνω, αλλά επειδή είναι η μέρα τους θετικού δεν μπορώ να κάνω και διαφορετικά. Ο πόνος υποχωρεί σιγά σιγά,οχι από τη μια μέρα στην άλλη, αλλά γίνεται υποφερτός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

..άλλο ένα κακο που έχω είναι και ότι δε μπορώ να καταπιω χάπια... δυστυχώς μου δημιουργεί μεγάλο πρόβλημα ειδικά στις αντιβιωσεις που πρέπει να πάρω η παιδική σε τεράστια ποσότητα ή να πάρω κάψουλες και να τις σπάσω και να πιω τα μπιλακια....αν υπάρχει αυτό σε πόσιμο αναβραζον θα το πάρω.

Σήμερα έμαθα και γω ότι λέγεται έτσι αφού το γκουγκλαρα με σωστές λέξεις και μου το έβγαλε. Είναι 100% αυτό μιας και τα συμπτώματα είναι 100% τα ίδια.. βέβαια η επόμενη επίσκεψη σε γιατρό θα είναι σε πρωκτολογο που βρήκα ότι υπάρχει τέτοια ειδικότητα....και τώρα κάνουμε μια υπέροχη συζήτηση του κώλου! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πάντως διάβασα πως ένα τεράστιο ποσοστό σαν εμάς δεν φτάνει ποτέ στην επίσημη διάγνωση 

Πιες παναντολ αναβράζοντα ή ντεπόν 1000mg αναβράζοντα ☺️ εγώ προμηθεύτηκα για αύριο το πρωί  με τα πρωινά τεστ early ελπιζω να κάνω καλά και να δειξειιιι δεν μπορωωωωωωω έχω αγωνιαααααααααααα😩

194FC77F-2D97-4A2B-B21A-53BFAF78B407.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πιες παναντολ αναβράζοντα ή ντεπόν 1000mg αναβράζοντα ☺️ εγώ προμηθεύτηκα για αύριο το πρωί  με τα πρωινά τεστ early ελπιζω να κάνω καλά και να δειξειιιι δεν μπορωωωωωωω έχω αγωνιαααααααααααα😩

194FC77F-2D97-4A2B-B21A-53BFAF78B407.jpeg

Αχχχχχ θα σε δειρω!! Σας έχω πει να με ρωτάτε για τα τεστ εγκυμοσύνης. Την προηγούμενη φορά ήμουν εγκυος, το one step αχνό, αυτό εντελώς αρνητικό 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αχχχχχ θα σε δειρω!! Σας έχω πει να με ρωτάτε για τα τεστ εγκυμοσύνης. Την προηγούμενη φορά ήμουν εγκυος, το one step αχνό, αυτό εντελώς αρνητικό 🙄

Δεν είναι καλό αυτό που πήρα δηλαδή;;;;;; Ποτέ το έκανες εσυ εγώ είμαι 28η μέρα αύριο που θα το κάνω .. τα home test που έχω κάνει μέχρι σήμερα αρνητικααα. Την Δευτέρα θα πάω για χοριακη. Εσυ είχες κάποιο συμπτωμα πριν την καθυστέρηση; Αχχχ είμαι πολύ αγχωμενηηηηηηη😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν είναι καλό αυτό που πήρα δηλαδή;;;;;; Ποτέ το έκανες εσυ εγώ είμαι 28η μέρα αύριο που θα το κάνω .. τα home test που έχω κάνει μέχρι σήμερα αρνητικααα. Την Δευτέρα θα πάω για χοριακη. Εσυ είχες κάποιο συμπτωμα πριν την καθυστέρηση; Αχχχ είμαι πολύ αγχωμενηηηηηηη😩

Το είχα κάνει πριν την καθυστέρηση. Ούτε το hometest δείχνει πριν την καθυστέρηση πάντως. One step σε ταινίες ή αλλιώς από το φαρμακείο εγώ εμπιστεύομαι μόνο predictor early που δεν βγάζει γραμμές εξάτμισης σαν τα clear blue. Στο λέω μόνο και μόνο για να μην απογοητευτείς αν βγει αρνητικό!! 

Τώρα για τα συμπτώματα, ποικίλουν.. Και τις δύο φορές είχα πονακια περιόδου και πόνο στη μέση. Αυτό δεν σημαίνει ότι αν δεν έχεις κάτι δεν είσαι έγκυος. Καλή επιτυχία κορίτσι μου, σε περιμένω στο κλαμπ των εγκύων ❤️❤️❤️🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...