Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Σήμερα τέλειωσε η περίοδος και αποφάσισα να αφήσω την βιοχημική κύηση πίσω μου, να δω την θετική πλευρά του πράγματος και να πέσω με τα μούτρα στην δουλειά για το πολυπόθητο θαυματάκι μου! Προμηθεύτηκα και τεστ ωορρηξίας για να γνωρίζω ποια μέρα περίπου κάνω, λόγω ακανόνιστου κύκλου. Πάμε δυνατά κορίτσια αυτό τον μήνα πρέπει να κάνουμε θαύματα! Όσα κοριτσάκια περιμένουν την περίοδο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην σας έρθει και πολλά μα πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. ❤️ 

Μπράβο κορίτσι μου! Έτσι θετικά δες το και θα συμβεί το θαυματακι σου!! Σίγουρα θα σε βοηθήσουν και τα τεστ, ώστε να είσαι πιο χαλαρή με τις μέρες! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μουυυυ.μου λειψατεεεε!!

επιστροφή στο σπίτι μετά το χωριό.. Θα προσπαθήσω να διαβάσω τις 383629372936382 συζητήσεις που έχασα! 

Αύριο πρωί πρωί θα ξεκινήσω το διάβασμα! Έμπαινα κλεφτα αλλά πραγματικά χάθηκα και δεν είχα καθόλου χρόνο. 

Σας φιλώ για καληνύχτα εύχομαι να είστε όλες καλά και προσεχώς ακόμη καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Σήμερα τέλειωσε η περίοδος και αποφάσισα να αφήσω την βιοχημική κύηση πίσω μου, να δω την θετική πλευρά του πράγματος και να πέσω με τα μούτρα στην δουλειά για το πολυπόθητο θαυματάκι μου! Προμηθεύτηκα και τεστ ωορρηξίας για να γνωρίζω ποια μέρα περίπου κάνω, λόγω ακανόνιστου κύκλου. Πάμε δυνατά κορίτσια αυτό τον μήνα πρέπει να κάνουμε θαύματα! Όσα κοριτσάκια περιμένουν την περίοδο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην σας έρθει και πολλά μα πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. ❤️ 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Έτσι σας θέλω όλες, κοιτάμε μπροστά με ενθουσιασμό παρά τα όσα δυσάρεστα μας συμβαίνουν. Δεν το βάζουμε κάτω ❤️❤️❤️

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου

Εμείς ήρθαμε ταξιδακι οπότε δεν μπήκα καθόλου. Ήρθαμε να χαλαρώσουμε να περάσουμε καλά, είμαστε ένα μήνα πρίν την διαδικασία εξωσωματικής, θέλουμε να χαλαρώσουμε τόσο που δεν έφερα μαζι μου ούτε τεστακια ωορρηξίας. 😜 

Θα σας διαβάσω οταν επιστρέψουμε σε 2 μέρες ♥️ μέχρι τότε ελπίζω όταν τα διαβάσω να δω τεστακια θετικά 🙏🏻🙏🏻 

Καλά να περάσετε κοριτσι μου!! Να το ευχαριστηθείτε και να ξεχαστειτε από όλα!! Γεμίστε μπαταρίες και που ξέρεις.... Μπορεί να έρθει το θαύμα και να σας προλάβει 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μουυυυ.μου λειψατεεεε!!

επιστροφή στο σπίτι μετά το χωριό.. Θα προσπαθήσω να διαβάσω τις 383629372936382 συζητήσεις που έχασα! 

Αύριο πρωί πρωί θα ξεκινήσω το διάβασμα! Έμπαινα κλεφτα αλλά πραγματικά χάθηκα και δεν είχα καθόλου χρόνο. 

Σας φιλώ για καληνύχτα εύχομαι να είστε όλες καλά και προσεχώς ακόμη καλύτερα!

Επιτέλους επεστρεψεεες! Άντε μας έλειψε η ενέργεια σου!! 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα και περαστικά σας! Το σπερμα μπορεί να έχει αλλαγή από όσο ξέρω, εάν υπάρχει κάποιο μικρόβιο ή να εμφανίστηκε κιρσοκηλη. Παρόλα αυτά, είναι κάτι που χρήζει διερεύνησης μετά από κάποιους μήνες ανεπιτυχών προσπαθειών. Εφόσον προσπαθείτε μόνο τρεις μήνες, μην το σκέφτεσαι είναι πολύ λίγο και το πιθανότερο να είναι όλα καλά! Να χαίρεστε το παιδάκι σας και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας! 

Να σαι καλά, μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας!!! Να μην απογοητεύομαι λες, είναι λίγοι οι 3 μήνες;; Αυτόν τον μήνα κάναμε προσπάθεια μόνο μια φορά, αλλά σίγουρα είχα ωορρηξία την επόμενη μέρα... Ας ελπίσουμε το καλύτερο... Σ'ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Επιτέλους ξεκινησα τα τεστ ωορρηξίας!!! Άντε να δούμε 🙏🙏🙏 έλα να βλέπουμε θετικά τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης!!! Να ακούμε όμορφα νέα να μας δίνετε κ εμάς θετική ενέργεια!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Σήμερα τέλειωσε η περίοδος και αποφάσισα να αφήσω την βιοχημική κύηση πίσω μου, να δω την θετική πλευρά του πράγματος και να πέσω με τα μούτρα στην δουλειά για το πολυπόθητο θαυματάκι μου! Προμηθεύτηκα και τεστ ωορρηξίας για να γνωρίζω ποια μέρα περίπου κάνω, λόγω ακανόνιστου κύκλου. Πάμε δυνατά κορίτσια αυτό τον μήνα πρέπει να κάνουμε θαύματα! Όσα κοριτσάκια περιμένουν την περίοδο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην σας έρθει και πολλά μα πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. ❤️ 

Καλημέρα κοριτσι μου κ εγώ ακριβώς τα ίδια μετά την αποβολή ξεκινάω τα τεστ ωορρηξίας!!! Είμαστε τις ίδιες μέρες!!! Σου εύχομαι γρήγορα θετικό τεστακι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Επιτέλους ξεκινησα τα τεστ ωορρηξίας!!! Άντε να δούμε 🙏🙏🙏 έλα να βλέπουμε θετικά τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης!!! Να ακούμε όμορφα νέα να μας δίνετε κ εμάς θετική ενέργεια!!!!🥰🥰🥰

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Εύχομαι αυτή τη φορά να τα καταφέρετε και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος! 

Θέλω απλά να διευκρινίσω ότι τεστ ωορηξιας δεν κάνουμε με πρωινά ουρα όπως το εγκυμοσύνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Εύχομαι αυτή τη φορά να τα καταφέρετε και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος! 

Θέλω απλά να διευκρινίσω ότι τεστ ωορηξιας δεν κάνουμε με πρωινά ουρα όπως το εγκυμοσύνης. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Κ σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο!!Ναι θα τα κάνω γύρω στις 5 λέω που γυρνάω από τη δουλειά!!! Για να δούμε 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Έτσι θετικά δες το και θα συμβεί το θαυματακι σου!! Σίγουρα θα σε βοηθήσουν και τα τεστ, ώστε να είσαι πιο χαλαρή με τις μέρες! 😊

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Έτσι σας θέλω όλες, κοιτάμε μπροστά με ενθουσιασμό παρά τα όσα δυσάρεστα μας συμβαίνουν. Δεν το βάζουμε κάτω ❤️❤️❤️

 

Καλά να περάσετε κοριτσι μου!! Να το ευχαριστηθείτε και να ξεχαστειτε από όλα!! Γεμίστε μπαταρίες και που ξέρεις.... Μπορεί να έρθει το θαύμα και να σας προλάβει 🙏

Ναι κορίτσια μου ! το φιλοσόφησα, αποφάσισα να δω την θετική πλευρά, ότι έπιασα πάρα πολύ εύκολα και να αποδώσω την βιοχημική σε ένα δυσάρεστο και τυχαίο γεγονός, διαφορετικά θα τρελαθώ. Ελπίζω και εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλες μας και τα τεστάκια όντως να βοηθήσουν. Αν χρειαστώ βοήθεια με την ανάγνωση τους έχω εδώ ολόκληρη ομάδα από expert πάνω στα τεστ ωορρηξίας!  🤣 🤣 🤣

Είμαι αισιόδοξη όλα θα πάνε πρίμα  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου κ εγώ ακριβώς τα ίδια μετά την αποβολή ξεκινάω τα τεστ ωορρηξίας!!! Είμαστε τις ίδιες μέρες!!! Σου εύχομαι γρήγορα θετικό τεστακι ❤️❤️❤️

Καλημέρα και σε εσένα γλυκιά μου! Τέλεια πάμε μαζί στις μέρες η μία να στηρίζει την άλλη  ❤️ Να το βάλουμε σκοπό το θετικό τεστ εγκυμοσύνης !! πάμε πάμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/3/2023 at 10:22 ΠΜ, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Γέλασα πολύ με τις απαντήσεις σου στα σχόλια και κυρίως με το "τι είσαι εσύ ζυγαριά"!! ΠΟΛΥΥΥ ΣΩΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Με το καλό το παιδάκι σου και μην φοβάσαι τίποτα απόλαυσέ το και σε λίγο καιρό θα το έχεις στην αγκαλιά σου.

Χαχαχα χαίρομαι που σε έκανα και γελάσες!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, να είσαι καλά 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Marylo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ και όπως κι εσείς προσπαθώ να κάνω ένα ακόμα παιδάκι (έχω ήδη την κορούλα μου 7 χρονών)... Έχουμε προσπαθήσει με τον σύζυγο λίγες φορές (τώρα είναι η 3η) με τεστ ωορρηξίας και με παρακολούθηση από γυναικολόγο, οπότε περιμένω αποτελέσματα προς το τέλος του μήνα. Επειδή αυτόν τον μήνα κολλήσαμε covid κάναμε ενός τύπου σπερματέγχυση στο σπίτι για να μην έρθουμε σε επαφή μήπως και γλίτωνα εγώ από τον ιό αλλά που... Έχει καμιά σας παρόμοια εμπειρία; Ότι έκανα βέβαια με συμβουλή γυναικολόγου αλλά μόνο μία φορά λίγες ώρες αφού βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας. Και ακόμη μια ερώτηση, με τον άντρα μου κάναμε την μικρή μας με φυσική σύλληψη πριν από 7 χρόνια. Τώρα που προσπαθούμε ξανά υπάρχει περίπτωση να έχει πέσει η ποιότητα ή η ταχύτητα σπέρματος; Εγώ έκανα την παρακολούθηση από γυναικολόγο και είμαι οκ με ωορρηξία κάθε μήνα. Ευχαριστώ και κάθε καλό σε όλες μας!!

Καλημέρα και καλώς ήρθες 

3 μήνες που ξεκίνησες δεν είναι και πολύ καιρός όποτε δώσε λίγο χρόνο δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά μπορείς να περιμενεις λίγο και ίσως αν δεν έρθει τότε να κάνετε έναν έλεγχο αν και πιστεύω πως όλα θα είναι εντάξει 

Να χαίρεστε την κορούλα σας και εύχομαι γρήγορα να έρθει το αδερφάκι της 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Σήμερα τέλειωσε η περίοδος και αποφάσισα να αφήσω την βιοχημική κύηση πίσω μου, να δω την θετική πλευρά του πράγματος και να πέσω με τα μούτρα στην δουλειά για το πολυπόθητο θαυματάκι μου! Προμηθεύτηκα και τεστ ωορρηξίας για να γνωρίζω ποια μέρα περίπου κάνω, λόγω ακανόνιστου κύκλου. Πάμε δυνατά κορίτσια αυτό τον μήνα πρέπει να κάνουμε θαύματα! Όσα κοριτσάκια περιμένουν την περίοδο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην σας έρθει και πολλά μα πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. ❤️ 

Μπράβο είναι το καλύτερο που μπορείς να κανείς για το εαυτό σου κρατά θα θετικά και συνέχισε δυναμικά.. και εγω είχα βιοχιμικη αλλά το άφησα γρήγορα πίσω και συνέχισα τις προσπάθειες 

Μακάρι να έρθουν πολλά θετικά τεστακια 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η νευρολόγος Rebecca Saxe έχει μεταφράσει την πιο όμορφη εικόνα του 2017.
Είναι η φωτογραφία μιας μαγνητικής τομογραφίας που τραβήχτηκε τη στιγμή που μια μητέρα φιλάει τον δίμηνο γιο της.
Τα χείλη που τοποθετούνται στο μέτωπο του μικρού παιδιού πυροδοτούν αμέσως αντίδραση στον εγκέφαλό του.
Κυκλοφορεί η ντοπαμίνη, που μας δίνει την αίσθηση της ευεξίας, αλλά και της οξυτοκίνης, βαφτίζεται «η ορμόνη της αγάπης», γιατί είναι υπεύθυνη για τη στοργή και την προσκόλληση.  ️
Το φιλί μειώνει τον φόβο και αυξάνει την αυτοπεποίθηση, ανακατεύει συναισθήματα στοργής και προσκόλλησης, σημάδι ότι το μωρό κατάλαβε ότι προστατεύεται.
Επίσης, η ντοπαμίνη, που μας κάνει να αισθανόμαστε καλά, απελευθερώνεται, και η βαζοπρεσίνη, το "δέσιμο" που δένει τις μητέρες των μωρών ειδικά κατά τους πρώτους μήνες της ζωής τους.

Κείμενο της παιδίατρου Ειρήνης Λαζαρίδου

 

FB_IMG_1678696690393.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια... Σαββατοκύριακο το περάσαμε σπίτι... Με συνάχι φουλ!!! Εγώ και ο μικρός χάλια ήμασταν!!! Ευτυχώς όμως γίναμε καλά σήμερα και ξεκινήσαμε την εβδομάδα μας με σχολεία και τα κλασικά!! Δόξα Τω Θεώ συνήλθαμε..!! Κορίτσια 1 μήνα συνεχόμενα έχουμε ιώσεις!!!! Εύχομαι να ήταν η τελευταία Παναγία μου... Έχω αποδυναμώθει με τόσο συνάχι 1 μήνα!!! Μόλις πάω να συνέλθω με κολλάνε κάτι άλλο!!! 

Εγώ τώρα για ωορρηξία την επόμενη εβδομάδα!!!! Αντε ρε κορίτσια αντε να μας βρει η Ανάσταση με μωράκι στην κοιλια μας  🌸❣️🌹🌷 μακάρι Παναγία μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Marylo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ και όπως κι εσείς προσπαθώ να κάνω ένα ακόμα παιδάκι (έχω ήδη την κορούλα μου 7 χρονών)... Έχουμε προσπαθήσει με τον σύζυγο λίγες φορές (τώρα είναι η 3η) με τεστ ωορρηξίας και με παρακολούθηση από γυναικολόγο, οπότε περιμένω αποτελέσματα προς το τέλος του μήνα. Επειδή αυτόν τον μήνα κολλήσαμε covid κάναμε ενός τύπου σπερματέγχυση στο σπίτι για να μην έρθουμε σε επαφή μήπως και γλίτωνα εγώ από τον ιό αλλά που... Έχει καμιά σας παρόμοια εμπειρία; Ότι έκανα βέβαια με συμβουλή γυναικολόγου αλλά μόνο μία φορά λίγες ώρες αφού βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας. Και ακόμη μια ερώτηση, με τον άντρα μου κάναμε την μικρή μας με φυσική σύλληψη πριν από 7 χρόνια. Τώρα που προσπαθούμε ξανά υπάρχει περίπτωση να έχει πέσει η ποιότητα ή η ταχύτητα σπέρματος; Εγώ έκανα την παρακολούθηση από γυναικολόγο και είμαι οκ με ωορρηξία κάθε μήνα. Ευχαριστώ και κάθε καλό σε όλες μας!!

Καλημερα και καλώς ήρθες στην παρέα μας 🥰 κορίτσι μου σου εύχομαι να δεις θετικο τεστακι τελος του μήνα ❤️ είναι νωρίς για να ψαχτείς αφού έχουν περάσει μόνο 3 μήνες. Δώσε ακόμη λίγο χρόνο και μετά ξεκινήστε  να ψάχνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Σήμερα τέλειωσε η περίοδος και αποφάσισα να αφήσω την βιοχημική κύηση πίσω μου, να δω την θετική πλευρά του πράγματος και να πέσω με τα μούτρα στην δουλειά για το πολυπόθητο θαυματάκι μου! Προμηθεύτηκα και τεστ ωορρηξίας για να γνωρίζω ποια μέρα περίπου κάνω, λόγω ακανόνιστου κύκλου. Πάμε δυνατά κορίτσια αυτό τον μήνα πρέπει να κάνουμε θαύματα! Όσα κοριτσάκια περιμένουν την περίοδο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην σας έρθει και πολλά μα πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. ❤️ 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ έτσι δυναμικα και με αισιοδοξία❤️ όλα θα πανε καλαααα 🥰 όταν δεις θετικο ωορρηξιας ξεκινααααααα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου

Εμείς ήρθαμε ταξιδακι οπότε δεν μπήκα καθόλου. Ήρθαμε να χαλαρώσουμε να περάσουμε καλά, είμαστε ένα μήνα πρίν την διαδικασία εξωσωματικής, θέλουμε να χαλαρώσουμε τόσο που δεν έφερα μαζι μου ούτε τεστακια ωορρηξίας. 😜 

Θα σας διαβάσω οταν επιστρέψουμε σε 2 μέρες ♥️ μέχρι τότε ελπίζω όταν τα διαβάσω να δω τεστακια θετικά 🙏🏻🙏🏻 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ χαλαρώστε απολαύστε τις επαφουλες και δεν ξερεις αν χρειαστεί να πας για εξωσωματική 😉🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μουυυυ.μου λειψατεεεε!!

επιστροφή στο σπίτι μετά το χωριό.. Θα προσπαθήσω να διαβάσω τις 383629372936382 συζητήσεις που έχασα! 

Αύριο πρωί πρωί θα ξεκινήσω το διάβασμα! Έμπαινα κλεφτα αλλά πραγματικά χάθηκα και δεν είχα καθόλου χρόνο. 

Σας φιλώ για καληνύχτα εύχομαι να είστε όλες καλά και προσεχώς ακόμη καλύτερα!

Καλημερααα κοριτσακι μου αντεεε μας έλειψες ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια... Σαββατοκύριακο το περάσαμε σπίτι... Με συνάχι φουλ!!! Εγώ και ο μικρός χάλια ήμασταν!!! Ευτυχώς όμως γίναμε καλά σήμερα και ξεκινήσαμε την εβδομάδα μας με σχολεία και τα κλασικά!! Δόξα Τω Θεώ συνήλθαμε..!! Κορίτσια 1 μήνα συνεχόμενα έχουμε ιώσεις!!!! Εύχομαι να ήταν η τελευταία Παναγία μου... Έχω αποδυναμώθει με τόσο συνάχι 1 μήνα!!! Μόλις πάω να συνέλθω με κολλάνε κάτι άλλο!!! 

Εγώ τώρα για ωορρηξία την επόμενη εβδομάδα!!!! Αντε ρε κορίτσια αντε να μας βρει η Ανάσταση με μωράκι στην κοιλια μας  🌸❣️🌹🌷 μακάρι Παναγία μου!!! 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ αχ αυτές πι ιώσεις γινετε χαμός που θα πάει θα υποχωρήσουν και αυτές σε λίγο καιρό. Μακάρι το Πάσχα να έχουμε το σποράκι στην κοιλιτσα μας ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

Καλημεραα κορίτσια μουυυ!!! Έκατσα και διάβασα τις συνομιλίες σας! Γιααα πάμε λίγο να ανασυνταχθουμεεεε. Για πάμε λίγο να παίρνουν τα τεστακια φωτιαααα!! Άντε να ανεβαίνει το κέφι και η διάθεση παραπάνω! Άντε και ήρθε η άνοιξη και οι πεταλπυδιτσες με τους πεταλουδιτσους έπιασαν δουλειά! Εμείς τι κάνουμε??? 

Εγώ σήμερα καθάρισα αλλά θα περιμένω αύριο να δώσω μια πρώτη γεύση άνοιξης γιατί αν ξεκινήσω σήμερα υπάρχει περίπτωση να έχω λίγο αιματακι πάλι (μου συμβαίνει καμιά φορά) . Και έχω μια ωραία ορεξηηηη. Το χωριό τελικά ανοίγει όλες τις ορέξεις!!! Σαν ξερολουκουμο τον κοιτάζω τον άντρα μου! 

Ζήτω η άνοιξη!! Ξεσαλωστε καλεεεεεεε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

Καλημεραα κορίτσια μουυυ!!! Έκατσα και διάβασα τις συνομιλίες σας! Γιααα πάμε λίγο να ανασυνταχθουμεεεε. Για πάμε λίγο να παίρνουν τα τεστακια φωτιαααα!! Άντε να ανεβαίνει το κέφι και η διάθεση παραπάνω! Άντε και ήρθε η άνοιξη και οι πεταλπυδιτσες με τους πεταλουδιτσους έπιασαν δουλειά! Εμείς τι κάνουμε??? 

Εγώ σήμερα καθάρισα αλλά θα περιμένω αύριο να δώσω μια πρώτη γεύση άνοιξης γιατί αν ξεκινήσω σήμερα υπάρχει περίπτωση να έχω λίγο αιματακι πάλι (μου συμβαίνει καμιά φορά) . Και έχω μια ωραία ορεξηηηη. Το χωριό τελικά ανοίγει όλες τις ορέξεις!!! Σαν ξερολουκουμο τον κοιτάζω τον άντρα μου! 

Ζήτω η άνοιξη!! Ξεσαλωστε καλεεεεεεε

 

Χαχαχχα καλεεεε ήρθε η άνοιξη και στο θεματάκι μας ❤️❤️❤️ μας την έφερες εσυ με όλη την καλή σου διάθεση 💕 από αύριο στρίμωξε τον 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Σήμερα τέλειωσε η περίοδος και αποφάσισα να αφήσω την βιοχημική κύηση πίσω μου, να δω την θετική πλευρά του πράγματος και να πέσω με τα μούτρα στην δουλειά για το πολυπόθητο θαυματάκι μου! Προμηθεύτηκα και τεστ ωορρηξίας για να γνωρίζω ποια μέρα περίπου κάνω, λόγω ακανόνιστου κύκλου. Πάμε δυνατά κορίτσια αυτό τον μήνα πρέπει να κάνουμε θαύματα! Όσα κοριτσάκια περιμένουν την περίοδο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην σας έρθει και πολλά μα πολλά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. ❤️ 

Κοριτσάρα μου πόσο χαίρομαι που το είδες αλλιώς!! Ετσιιιι. Πάμε δυναμικά!!! Ξεκινά με το καλό τεστακια και βουρρρρρ!! Εδώ θα είμαστε να λέμε τις τρελες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου!! Στήθος καθόλου πρισμενο όπως πάντα . Πόνοι περιόδου και περιμένω αύριο και την υποθερμία που παθαίνω μια μέρα πριν την αναμενόμενη!! 😁😁😁

Λεγεεεεεε. Πώς είσαι σήμερα??! Τι γίνεται?? Αναμένουμε πως και πως!!!

Άσε μας καλε που θα ρθει. Την όρεξη σου είχε! Είμαι σίγουρη ότι προσπέρασε! 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...