Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις On 6/3/2023 at 5:22 ΠΜ, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα 

Επιτέλους ξανά ξεκλείδωσα τον λογαριασμό μέρες προσπαθώ να γράψω χωρίς ελπίδα..!!Τα πράγματα για εμάς δεν εξελίχθηκαν καλά το μωράκι μας παλινδρομησε και την Παρασκευή έκανα αποξεση..Η αλήθεια είναι ότι το πήρα σχετικά καλά ίσως επειδή έχω κι το μεγάλο μου παιδάκι και παίρνω δύναμη,όμως δεν σας κρύβω πως τώρα αν ξανά προσπαθήσω θα έχω φοβία για το τι θα συμβεί..ο γιατρός το ειπε τυχαίο γεγονός και ότι εφόσον δεν ακούσαμε καρδιά προνοησε η φύση και το πιστευω πως έτσι θα είναι.. ο άντρας μ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ χάλια και μ έλεγε συνέχεια ότι θέλει να προσπαθήσουμε κατευθείαν..Εγω από την άλλη φοβάμαι όπως είπα και δεν ξέρω αν θέλω ακόμα..

 

 

Καταρχήν λυπάμαι πολύ κοριτσι μου και να ξέρεις πως δεν είσαι η μόνη που έχει αυτά τα συναισθήματα, πέρυσι τέτοιο τέτοιο καιρό είχα βιοχημηκη κύηση μετά απο εμβρυομεταφορα,  φαντάζεσαι λοιπόν πως σκεφτόμουν... έλεγα πως και υπόλοιπες βλαστοκυστες που μου απέμειναν δεν θα μου δώσουν ένα υγιείς μωράκι... ΚΑΜΙΑ ΣΧΈΣΗ!!! Το καθε έμβρυο είναι ξεχωριστό, μην τα συνδέεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε πράγματα που σου αρέσουν και σε γεμίζουν και σύντομα θα έρθει στη κοιλίτσα σου ένα υγιές μωράκι! 

Θα συμφωνήσω πως η φύση προνοεί και ξέρει τι κάνει, έχει εμπιστοσύνη, κοίτα το παιδάκι σου που μεγαλώνει υγείες και σύντομα θα έχει και ένα αδερφάκι.. Να ξέρεις πως όσες πέρασαν από μια τέτοια κατάσταση απώλειας είχαν τα ίδια συναισθήματα και είναι απολύτως λογικό! Εύχομαι αφού πάρεις το χρόνο σου να ανακοινώσεις τα ευχάριστα! ΑΛΛΑ να κρατάς παντα το θετικό κομμάτι μέσα σε ολο αυτο,  πως πέτυχες εμφύτευση κάτι πολύ σημαντικό! Ελπίζω λίγο να απαλύνα το πόνο σου 💗 κάποτε είχα τον ίδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναιιι ξεκινήσαμε επαφές κανονικά χωρίς άγχος και πίεση

Το προχθεσινό μου εβγαλε το πρόγραμμα 0.4, το χθεσινό 0.2🤣 για αυτό μπερδεύτηκα.

Αλλά ναι έχεις δίκιο,ίσως να φταίνε και οι καφέδες πριν το κάνω. Θα περιμένω πρώτα κανα δυωρο και μετά 🙏🏻

Πάντως το 0.4 είναι θετικο❤️ ίσως αυτό να ήταν το θετικο σου όποτε αν είχατε επαφές από όταν το έκανες και μετά είσαι μια χαρααα❤️συνέχισε να κανεις για να δεις αν βγει παραπάνω ή πέφτει❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ ακόμα καφέ εγώ μάλλον υπολειτουργεί το σύστημα μέσα 😅 από χθες έχω καφέ κ σήμερα πάλι λίγα καφέ μαζί με έντονους πόνους... Έλεγα άντε να ξεκινήσει η περίοδος για να αρχίσω τις προσπάθειες κ τελικα με ταλαιπωρεί κ αυτή 😜. Εκτός αν μετά την απόξεση παίζει να είναι έτσι η περίοδος με πολύ λίγη ροή... Εγώ λογικά θα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξίας με το που περάσουν οι 8 μέρες... Τι λέτε εσείς?

Εμένα μετά την απόξεση ξεκίνησε ροή κατακόκκινη πάντως. Και σε ποσότητα ηταν παραπάνω από τις κανονικές μου περιόδους. Ισως αυτό το καφέ να είναι παλιό αίμα από την απόξεση, αλλά αν συνεχισει ετσι καλύτερα να ρωτήσεις και τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εμένα μετά την απόξεση ξεκίνησε ροή κατακόκκινη πάντως. Και σε ποσότητα ηταν παραπάνω από τις κανονικές μου περιόδους. Ισως αυτό το καφέ να είναι παλιό αίμα από την απόξεση, αλλά αν συνεχισει ετσι καλύτερα να ρωτήσεις και τον γιατρό σου.

Είχες κανονική δλδ ροή? Αφού το λες έτσι ναι θα περιμένω κ αύριο να δω κ θα πάρω τηλέφωνο... Ουφ άλλο κ αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πάντως το 0.4 είναι θετικο❤️ ίσως αυτό να ήταν το θετικο σου όποτε αν είχατε επαφές από όταν το έκανες και μετά είσαι μια χαρααα❤️συνέχισε να κανεις για να δεις αν βγει παραπάνω ή πέφτει❤️

Μήπως τα βάζεις τα τεστ στο easy@home; Εμεις που κάνουμε άσχετη μάρκα μπαίνει στο others. Κοιταξα τωρα το δικό μου θετικό και ήταν 1,08.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ ακόμα καφέ εγώ μάλλον υπολειτουργεί το σύστημα μέσα 😅 από χθες έχω καφέ κ σήμερα πάλι λίγα καφέ μαζί με έντονους πόνους... Έλεγα άντε να ξεκινήσει η περίοδος για να αρχίσω τις προσπάθειες κ τελικα με ταλαιπωρεί κ αυτή 😜. Εκτός αν μετά την απόξεση παίζει να είναι έτσι η περίοδος με πολύ λίγη ροή... Εγώ λογικά θα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξίας με το που περάσουν οι 8 μέρες... Τι λέτε εσείς?

Αν θυμάμαι καλά είπες ότι έκανες απόξεση 6/2?Αν όχι, διόρθωσε με…Εγώ μόλις έκανα απόξεση  είχα για δέκα μέρες περίπου λίγα καφέ..υπολείμματα της απόξεσης…στον ένα μήνα ακριβώς αδιαθέτησα με λιγότερη ΡΟΗ αλλά αδιαθέτησα..η δεύτερη αδιαθεσία στη σειρά ήρθε στις 45 μέρες με περισσότερη ροή..λογικά έχουν να κάνουν με τον κάθε οργανισμό..κάθε περίπτωση είναι διαφορετική…προφανώς αδιαθετείς σιγά σιγά..γιατί έναν μήνα μετά δεν νομίζω ότι είναι ακόμα υπολείμματα απόξεσης..θα στο πει κι ο γιατρός..απλά μπορεί να έχει διαφορετική μορφή αυτή η πρώτη φορά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως τα βάζεις τα τεστ στο easy@home; Εμεις που κάνουμε άσχετη μάρκα μπαίνει στο others. Κοιταξα τωρα το δικό μου θετικό και ήταν 1,08.

Όχι όχι το βάζω στο others λέει πάντως πως όταν είναι πάνω απο 0.4 είναι θετικο . Εμένα αυτή τη φορά μου βγήκε 0.66 και μετά την δεύτερη μέρα που ήταν πάλι σκουρο μου βγήκε 0.59 και έπειτα έπεσε στο 0.06 και 0.03σας ανεβάζω και φωτό.   

F4DBF9FE-2881-4503-A50B-9ED8594D6BB2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως τα βάζεις τα τεστ στο easy@home; Εμεις που κάνουμε άσχετη μάρκα μπαίνει στο others. Κοιταξα τωρα το δικό μου θετικό και ήταν 1,08.

Ναι εκεί τα ανεβάζω και στο premom( δίπλα από το easy), να τα ανεβάσω στο others καλύτερα; Προσπαθώ να το επεξεργαστώ λίγο να δω πως δουλεύει, προχθές το κατέβασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τελικά η μέρα κύλησε γρήγορα γιατί έπρεπε να πάω εκτάκτως στη δουλειά να κάνω κάποιο σεμινάριο. Οπότε γύρισα και βρήκα τον κούριερ κάτω. Ένα το τεστ μόλις και το αποτέλεσμα είναι αρνητικό 🥴. Δε πειράζει όμως! Αναμένω την αχονευτη να έρθει γιατί όσο καθυστερεί τόσο καθυστερεί και η επόμενη προσπάθεια μου! Οπότε θα της κάνω τα γλυκά μάτια να έρθει να τελειωνουμε. Δεν έχω δει τίποτα που γράφετε θα τα δω όλα σε λίγο όταν τελειώσουμε με το μεσημεριανό με τον μικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι όχι το βάζω στο others λέει πάντως πως όταν είναι πάνω απο 0.4 είναι θετικο . Εμένα αυτή τη φορά μου βγήκε 0.66 και μετά την δεύτερη μέρα που ήταν πάλι σκουρο μου βγήκε 0.59 και έπειτα έπεσε στο 0.06 και 0.03σας ανεβάζω και φωτό.   

F4DBF9FE-2881-4503-A50B-9ED8594D6BB2.png

Αρα καλύτερα να τα ανεβάζω στο others... Ωραία θα περάσουμε και με αυτο το πρόγραμμα 🤣 μέχρι να το μάθω θα είμαι ήδη έγκυος 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αρα καλύτερα να τα ανεβάζω στο others... Ωραία θα περάσουμε και με αυτο το πρόγραμμα 🤣 μέχρι να το μάθω θα είμαι ήδη έγκυος 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ναι ναι στα others 😂😂😂😂έλα δεν είναι τπτ θα το μάθεις πολύ γρήγορα αν σε προλάβει η εγκυμοσυνη καλύτερα ακόμη και ας μη το έχεις μάθει να το δουλεύεις 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι εκεί τα ανεβάζω και στο premom( δίπλα από το easy), να τα ανεβάσω στο others καλύτερα; Προσπαθώ να το επεξεργαστώ λίγο να δω πως δουλεύει, προχθές το κατέβασα 

Ναι καλύτερα στο others, γιατί το premom ειναι η εταιρεία και εκει ανεβαζεις τα δικά της τεστ. Έχει και το community που εμενα μου αρεσε να μπαινω και να βλεπω παρομοιες ανησυχιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια κ εγώ παρήγγειλα ταινίες ωορρηξιας κ κάποιες εγκυμοσύνης, με της ωορρηξιας δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά πιστεύω θα το βρω εύχομαι να μη πάρεις πολύ😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τελικά η μέρα κύλησε γρήγορα γιατί έπρεπε να πάω εκτάκτως στη δουλειά να κάνω κάποιο σεμινάριο. Οπότε γύρισα και βρήκα τον κούριερ κάτω. Ένα το τεστ μόλις και το αποτέλεσμα είναι αρνητικό 🥴. Δε πειράζει όμως! Αναμένω την αχονευτη να έρθει γιατί όσο καθυστερεί τόσο καθυστερεί και η επόμενη προσπάθεια μου! Οπότε θα της κάνω τα γλυκά μάτια να έρθει να τελειωνουμε. Δεν έχω δει τίποτα που γράφετε θα τα δω όλα σε λίγο όταν τελειώσουμε με το μεσημεριανό με τον μικρό.

Αντε κοριτσάκι μου να έρθει τότε για να ξεκινήσεις πάλι επαφουλες 🥰 εύχομαι να είναι ο τυχερός σου κύκλος ο καινούργιος 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

κορίτσια κ εγώ παρήγγειλα ταινίες ωορρηξιας κ κάποιες εγκυμοσύνης, με της ωορρηξιας δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά πιστεύω θα το βρω εύχομαι να μη πάρεις πολύ😅

Δεν είναι τπτ κορίτσι μου με το που τελειώσει η περίοδος ξεκινά τα τεστακια για να δεις πως δουλεύουν❤️ το πιο σκουρο που θα σου βγει σημαίνει ότι είναι το θετικο σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Α να ρωτήσω και εσάς που χρησιμοποιείτε τις ταινίες για τεστ ωορρηξίας. Πόσα λεπτά να περιμένω για να καθαρίσει; Γιατί κατέβασα και εγώ αυτό το πρόγραμμα που τα ανεβάζεις και δεν ξέρω στη πόση ώρα θεωρείται οκ το αποτέλεσμα ώστε να το ανεβάσω. 

Εγώ γεμίζω ένα πλαστικό ποτήρι με ουρά το μεσημέρι κατά τις 2-3-4 είναι το καλύτερο! Μετά το βουτάω το τέστ μέσα για 15 τουλάχιστον δευτερόλεπτα και το αποτέλεσμα το κοιτάω μετά από 5-10 λεπτά.. οταν η γραμμή  αποτελέσματος ειναι σκούρη όσο η γραμμή ελέγχου τότε θεωρείται θετικό και έρχεσαι σε επαφή εκείνη την ημέρα αλλά και τις 2 επόμενες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είμαστε πολύ κοντααα😍😍😍😍 ποτέ δεν ξέρεις κοριτσάκι μου μπορεί να ήταν επαρκής η επαφή σου❤️ το κακό με εμένα είναι ότι λόγο των φαρμάκων που παίρνω cyclacur και προγεστερονη δεν θα μου έρθει η περίοδος κανονικά θα αργησει μου είπε ο γιατρός. Θα πρέπει να σταματήσω τα χάπια και μετά από μέρες θα έρθει. Όποτε μόνο η χοριακη θα δειξει 20του μηνός που μου είπε να την κάνω 🙄 εσυ έχεις κανένα συμπτωματακι😛

Η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένω να είμαι έγκυος οπότε δεν πρόσεξα πολλά εκτός το ότι εχθές είχα αρκετούς πόνους περιόδου 7 μέρες μετά την ωορρηξία ήμουν και σήμερα πέρασαν εντελώς! Αυτό μόνο. Αλλά είναι και νωρίς νομίζω για συμπτώματα!! Προσπαθώ να απασχολώ τον εαυτό μου με άλλα πράγματα γιατί δεν περνάνε αυτές οι μέρες! Ευτυχώς έχω και πολύ δουλειά τώρα τελευταία και δεν έχω σαλαταρει 🤣😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Ναι καλύτερα στο others, γιατί το premom ειναι η εταιρεία και εκει ανεβαζεις τα δικά της τεστ. Έχει και το community που εμενα μου αρεσε να μπαινω και να βλεπω παρομοιες ανησυχιες.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι στα others 😂😂😂😂έλα δεν είναι τπτ θα το μάθεις πολύ γρήγορα αν σε προλάβει η εγκυμοσυνη καλύτερα ακόμη και ας μη το έχεις μάθει να το δουλεύεις 🥰

Ευχαριστώ κοριτσαρες μουυυυυ

Σκέφτομαι να μην κανω αλλά μέχρι το τέλος της βδομάδας, γιατί λέω αφού δεν μου είπε κάτι χθες ο γιατρός πχ ότι πλησιάζει η μέρα ωορρηξίας, και επειδή ο κυκλος μ είναι από 30μερες μέχρι, να τα ξεκινήσω ξανα 10/3-11/3

Εσείς τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

 

Ευχαριστώ κοριτσαρες μουυυυυ

Σκέφτομαι να μην κανω αλλά μέχρι το τέλος της βδομάδας, γιατί λέω αφού δεν μου είπε κάτι χθες ο γιατρός πχ ότι πλησιάζει η μέρα ωορρηξίας, και επειδή ο κυκλος μ είναι από 30μερες μέχρι, να τα ξεκινήσω ξανα 10/3-11/3

Εσείς τι λέτε;

Εγώ με άστατο κύκλο ξεκίνησα την 10 μέρα για να είμαι σίγουρη!! Με 30 μέρες θα σου έλεγα να ξεκινήσεις την 11η μέρα γιατί πολλές κοπέλες που έχουν σταθερό κύκλο τυχαίνει να κάνουν ωορρηξία πιο νωρίς!! Σε ποια μέρα είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κοριτσαρες μου τελικά η μέρα κύλησε γρήγορα γιατί έπρεπε να πάω εκτάκτως στη δουλειά να κάνω κάποιο σεμινάριο. Οπότε γύρισα και βρήκα τον κούριερ κάτω. Ένα το τεστ μόλις και το αποτέλεσμα είναι αρνητικό 🥴. Δε πειράζει όμως! Αναμένω την αχονευτη να έρθει γιατί όσο καθυστερεί τόσο καθυστερεί και η επόμενη προσπάθεια μου! Οπότε θα της κάνω τα γλυκά μάτια να έρθει να τελειωνουμε. Δεν έχω δει τίποτα που γράφετε θα τα δω όλα σε λίγο όταν τελειώσουμε με το μεσημεριανό με τον μικρό.

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Βαθιά ανάσα και μπρος για τον καινούργιο μήνα!! Έχεις και τεστακια τώρα οπότε μια χαρά θα πάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ με άστατο κύκλο ξεκίνησα την 10 μέρα για να είμαι σίγουρη!! Με 30 μέρες θα σου έλεγα να ξεκινήσεις την 11η μέρα γιατί πολλές κοπέλες που έχουν σταθερό κύκλο τυχαίνει να κάνουν ωορρηξία πιο νωρίς!! Σε ποια μέρα είσαι τώρα?

Ειμαι στην 9η μερα σήμερα και εγω αυτο σκέφτομαι να τα ξεκινήσω 11η μη σου πω και 12η μέρα. Τον προηγούμενο κύκλο ήρθε η περίοδος στην 41μερα😁 οπότε κρίμα είναι να τα κατουραω από τώρα 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν είναι τπτ κορίτσι μου με το που τελειώσει η περίοδος ξεκινά τα τεστακια για να δεις πως δουλεύουν❤️ το πιο σκουρο που θα σου βγει σημαίνει ότι είναι το θετικο σου❤️

τέλεια ευχαριστώ πολύ🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν περιμένω να είμαι έγκυος οπότε δεν πρόσεξα πολλά εκτός το ότι εχθές είχα αρκετούς πόνους περιόδου 7 μέρες μετά την ωορρηξία ήμουν και σήμερα πέρασαν εντελώς! Αυτό μόνο. Αλλά είναι και νωρίς νομίζω για συμπτώματα!! Προσπαθώ να απασχολώ τον εαυτό μου με άλλα πράγματα γιατί δεν περνάνε αυτές οι μέρες! Ευτυχώς έχω και πολύ δουλειά τώρα τελευταία και δεν έχω σαλαταρει 🤣😁😁

7 μέρες μετά την ωορρηξια πόνους περιόδου είναι καλό σημάδι γτ μπορεί να είναι εμφύτευσης 🤞💕 υπομονή να περάσουν οι μέρες εγώ φαντάσου είμαι μόνο 2ή3 μέρες μετά την ωορρηξια και έχω πάθει αμόκ από την αγωνία μου 😂εγώ δεν δουλεύω όποτε καταλαβαινεισσσς🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

7 μέρες μετά την ωορρηξια πόνους περιόδου είναι καλό σημάδι γτ μπορεί να είναι εμφύτευσης 🤞💕 υπομονή να περάσουν οι μέρες εγώ φαντάσου είμαι μόνο 2ή3 μέρες μετά την ωορρηξια και έχω πάθει αμόκ από την αγωνία μου 😂εγώ δεν δουλεύω όποτε καταλαβαινεισσσς🙄

Κοίτα αν δεν είχα πάντα αυτούς τους πόνους θα έλεγα ότι ναι είναι καλό σημάδι αλλά είναι κάτι που έχω πάντα μια βδομάδα πριν την περίοδο!! Η αναμονή δεν παλεύεται με τίποτα ρε συ!! Έβλεπα τις προάλλες αυτό το καινούριο σόου στο ant1 με τους επενδυτές! Πηγαίνουν διάφοροι "επιστήμονες" που ανακαλύπτουν διάφορες πατέντες τύπου "έξυπνα σπίτια" η  κάτι εργαλεία τσέπης για να καταλαβαίνεις αν το ποτό που πίνεις είναι μπόμπα και τέτοια! Ένας κερατάς δεν μπόρεσε να ανακαλύψει καμία πατέντα για να ξέρουμε αν είμαστε έγκυες με το που σηκωθούμε από το κρεβάτι! 🤣🤣 Παραλογηζομαι το ξέρω και με πιάνει η λογοδιαρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κοίτα αν δεν είχα πάντα αυτούς τους πόνους θα έλεγα ότι ναι είναι καλό σημάδι αλλά είναι κάτι που έχω πάντα μια βδομάδα πριν την περίοδο!! Η αναμονή δεν παλεύεται με τίποτα ρε συ!! Έβλεπα τις προάλλες αυτό το καινούριο σόου στο ant1 με τους επενδυτές! Πηγαίνουν διάφοροι "επιστήμονες" που ανακαλύπτουν διάφορες πατέντες τύπου "έξυπνα σπίτια" η  κάτι εργαλεία τσέπης για να καταλαβαίνεις αν το ποτό που πίνεις είναι μπόμπα και τέτοια! Ένας κερατάς δεν μπόρεσε να ανακαλύψει καμία πατέντα για να ξέρουμε αν είμαστε έγκυες με το που σηκωθούμε από το κρεβάτι! 🤣🤣 Παραλογηζομαι το ξέρω και με πιάνει η λογοδιαρια 

Αν τους έχεις πάντα εντάξει . Χαχαχχαχαχα έλα ντεεεεε τόσο έχει προχωρήσει η επιστήμη και γ αυτό το ζήτημα τπτ 😂 και δεν είναι και λίγες οι μέρες αναμονής 😳 μην αγχώνεσαι και εγώ έτσι κάνω τωραααα 😂😂😂 συγκάτοικοι στην τρέλα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...