Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ αλλά δε νομίζω ότι είμαι έγκυος. Ή τουλάχιστον μήπως κατι παει να γινει στην αρχή και μετα δεν προχωράει …. Αυτο σκέφτομαι. Αυτο τριβελίζει το μυαλο μου. Η μονη φωτο που εχω ,γιατι οτι τεστ είχα το έσβησα χθες το βραδυ ,ειναι αυτη που την έστειλα στη φίλη μου. 

B10DE8A5-234C-4645-AE90-EA696204D3E4.jpeg

Πράγματι κάτι φαίνεται εφακι μου! Κάνε αυτό που νιώθεις καλύτερα.. είτε χοριακη είτε λίγο αναμονή ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις συνειδητοποίησα πως είμαι τελικά 2 μέρες πριν την περίοδο κ όχι 3 όπως νόμιζα. Έχω πιει πολλά νερά κ βιταμίνες…πιστεύετε έχει ουσία να κάνω ένα τεστ το απόγευμα που γυρίζω σπίτι; one step ταινία 

Εγώ θα σου προτινα να κανεις αύριο με τα πρωί α ουρα γτ υπάρχει περίπτωση να μη δειξει σήμερα και να απογοητευτείς ! Αν όμως μπορείς να το ελέγξεις να κανεις κορίτσι μου απλά μη πιεις αλλά υγρα🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις συνειδητοποίησα πως είμαι τελικά 2 μέρες πριν την περίοδο κ όχι 3 όπως νόμιζα. Έχω πιει πολλά νερά κ βιταμίνες…πιστεύετε έχει ουσία να κάνω ένα τεστ το απόγευμα που γυρίζω σπίτι; one step ταινία 

Εγώ σου προτείνω αφού πέρασε ουσιαστικά ήδη η μισή μέρα αν μπορείς να κρατηθείς για αύριο να είναι και πιο έγκυρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις συνειδητοποίησα πως είμαι τελικά 2 μέρες πριν την περίοδο κ όχι 3 όπως νόμιζα. Έχω πιει πολλά νερά κ βιταμίνες…πιστεύετε έχει ουσία να κάνω ένα τεστ το απόγευμα που γυρίζω σπίτι; one step ταινία 

Νομίζω καλύτερα αύριο με τα πρωινά να το κανείς.. αλλά αν έχεις πολλά τεστ και θέλεις κανε.. εγω πάντα έκανα το πρωι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια το σωστό αυτό είναι! Έχω 15 τεστ βέβαια αλλά με τόσο νερό, καφέδες, αναβραζουσες βιταμίνες, και να θέλει δεν μπορεί ν δείξει! 🤣 απλά μου μπήκε τώρα στο μυαλό γιατί μου φάνηκε παράξενο που δεν έχω έντονους πόνους ακόμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Πράγματι κάτι φαίνεται εφακι μου! Κάνε αυτό που νιώθεις καλύτερα.. είτε χοριακη είτε λίγο αναμονή ακόμη!

Παιδια μολις έκανα ενα digital ,ειμαι μια μερα πριν τη περίοδο και με συγχωρείτε αλλα πριν είχα παλι ουρήσει.  Βγήκε αρνητικό. Το άνοιξα. Δεν ξέρω πως «διαβάζεται» αυτο. Εχει τύχει ποτε σε καμία να το ανοίξει;;;

3A9C80C6-932C-4388-805B-4BAAB75B33DA.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και εύχομαι σε όσες κοπέλες θέλουν να μείνουν σύντομα εγκυούλες.

@efakii Στην φωτό που έβαλες φαίνεται και δεύτερη γραμμούλα. 

Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Παιδια μολις έκανα ενα digital ,ειμαι μια μερα πριν τη περίοδο και με συγχωρείτε αλλα πριν είχα παλι ουρήσει.  Βγήκε αρνητικό. Το άνοιξα. Δεν ξέρω πως «διαβάζεται» αυτο. Εχει τύχει ποτε σε καμία να το ανοίξει;;;

3A9C80C6-932C-4388-805B-4BAAB75B33DA.jpeg

Έχω διαβάσει σε ξένες δημοσιεύσεις, ότι τα ψηφιακά δεν κάνει να τα ανοιγουμε.. αλλά  δεν ξέρω κορίτσι μου αν ισχύει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Παιδια μολις έκανα ενα digital ,ειμαι μια μερα πριν τη περίοδο και με συγχωρείτε αλλα πριν είχα παλι ουρήσει.  Βγήκε αρνητικό. Το άνοιξα. Δεν ξέρω πως «διαβάζεται» αυτο. Εχει τύχει ποτε σε καμία να το ανοίξει;;;

3A9C80C6-932C-4388-805B-4BAAB75B33DA.jpeg

Δεν ξέρω πως πάνε αυτά, αλλά εγώ βλέπω καθαρά 2 γραμμές στο ένα. Το άλλο δεν ξέρω τι είναι ακριβώς. Έχω ακούσει ότι τα ψηφιακά αν τα ανοίξεις και δεις 2 γραμμές σημαίνει θετικό. Αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα θα περιμένω μεχρι αυριο να μου κατέβει πλήρως η περίοδος … αυριο ειναι κανονικα η ημέρα που την περιμένω … 

απλα θελω να Μιλήσω με τον γιατρό μου ,να δουμε τι παραπάνω εξετάσεις μπορω να κανω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Απλα θα περιμένω μεχρι αυριο να μου κατέβει πλήρως η περίοδος … αυριο ειναι κανονικα η ημέρα που την περιμένω … 

απλα θελω να Μιλήσω με τον γιατρό μου ,να δουμε τι παραπάνω εξετάσεις μπορω να κανω .. 

Πραγματικά εύχομαι να νομίζεις ότι έχεις περίοδο και να είσαι έγκυος! Εγώ την ημέρα που περίμενα περίοδο είχα βγάλει αρκετό αίμα, κάπως πιο καφέ κόκκινο όμως, που άνετα θα νόμιζα ότι είναι αίμα πρώτης μέρας περιόδου σε ποσότητα και σύσταση. Τις επόμενες 2 μέρες ήταν κυρίως καφέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Δεν ξέρω πως πάνε αυτά, αλλά εγώ βλέπω καθαρά 2 γραμμές στο ένα. Το άλλο δεν ξέρω τι είναι ακριβώς. Έχω ακούσει ότι τα ψηφιακά αν τα ανοίξεις και δεις 2 γραμμές σημαίνει θετικό. Αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου...

Εγώ έχω διαβάσει ότι τα ψηφιακά έχουν πάντα 2 γραμμές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ έχω διαβάσει ότι τα ψηφιακά έχουν πάντα 2 γραμμές...

Δεν νομίζω να ισχύει. Να δείτε εδώ βρε κορίτσια. Της κοπέλας της έδειξε το ψηφιακό αρνητικό ενώ ήταν θετικό. https://vm.tiktok.com/ZMYXgKDLX/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Δεν νομίζω να ισχύει. Να δείτε εδώ βρε κορίτσια. Της κοπέλας της έδειξε το ψηφιακό αρνητικό ενώ ήταν θετικό. https://vm.tiktok.com/ZMYXgKDLX/

Εδώ βλέπω έχει δυο γραμμές και της εφης έχει δυο γραμμές! Δεν ξερω τι γινετεεεε εγώ @efakii θα πήγαινα για χοριακη κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Δεν ξέρω εάν με θυμάστε, είμαι η κοπέλα με τον κορωνοϊό που δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή με τον άντρα μου και έκανα μια σπιτική σπερματέγχυση;; Ε, ναι, έμεινα έγκυος!!!!! Δεν το περίμενα ειλικρινά γιατί τα έχω τα χρονάκια μου (38 παρακαλώ) και ειδικά με αυτόν τον τρόπο το είχα για αδύνατον... Να όμως που και τα αδύνατα συμβαίνουν και τα θαυματάκια γίνονται καθημερινά! Έκανα και την χοριακούλα μου κι έχω 140,80, είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά προχωράμε! Ήρθα λοιπόν στο ποστ να ρίξω λίγο μπεμπεδόσκονη και στις υπόλοιπες!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Δεν νομίζω να ισχύει. Να δείτε εδώ βρε κορίτσια. Της κοπέλας της έδειξε το ψηφιακό αρνητικό ενώ ήταν θετικό. https://vm.tiktok.com/ZMYXgKDLX/

Αν δεις στα σχολια, εχει πανω πανω αλλο βιντεο. Ανοιγει θετικο 3 γραμμές. Ανοιγει ενα που εκανε με νερο... 2 γραμμες...

Γενικά μια παράνοια, δεν εχει νοημα η ερνημεία των ψηφιακων με αυτον τον τρόπο. Καλυτερα μια χοριακή να ηρεμήσεις κοριτσι μου @efakii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Παιδια μολις έκανα ενα digital ,ειμαι μια μερα πριν τη περίοδο και με συγχωρείτε αλλα πριν είχα παλι ουρήσει.  Βγήκε αρνητικό. Το άνοιξα. Δεν ξέρω πως «διαβάζεται» αυτο. Εχει τύχει ποτε σε καμία να το ανοίξει;;;

3A9C80C6-932C-4388-805B-4BAAB75B33DA.jpeg

Τώρα που είδα το μήνυμα σου άνοιξα το δικό μ το digital το οποίο είχα κάνει την Παρασκευή και βγήκε αρνητικό και έχει μόνο μια γραμμή .. δεν ξέρω αν φταίει ότι πέρασαν αρκετές μέρες όμως θα κάνω ακόμη ένα που έχω σήμερα η αύριο και θα σου πω αν έχω δεύτερη γραμμή ! Μακάρι να είσαι έγκυος κορίτσι μου 😁🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αν δεις στα σχολια, εχει πανω πανω αλλο βιντεο. Ανοιγει θετικο 3 γραμμές. Ανοιγει ενα που εκανε με νερο... 2 γραμμες...

Γενικά μια παράνοια, δεν εχει νοημα η ερνημεία των ψηφιακων με αυτον τον τρόπο. Καλυτερα μια χοριακή να ηρεμήσεις κοριτσι μου @efakii

Γενικά λίγο που το έψαξα όσον αφορά τα ψηφιακά επικρατεί μία τρέλα και καμιά διευκρίνηση!!! Αν δεν μου εχει έρθει αύριο κανονικά η περίοδος όπως την περιμένω θα πάω να κάνω μία χοριακή πιο πολύ για να ηρεμήσω και εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Γενικά λίγο που το έψαξα όσον αφορά τα ψηφιακά επικρατεί μία τρέλα και καμιά διευκρίνηση!!! Αν δεν μου εχει έρθει αύριο κανονικά η περίοδος όπως την περιμένω θα πάω να κάνω μία χοριακή πιο πολύ για να ηρεμήσω και εγώ. 

Ναι αυτό κάνε! Θα μας φάει η αγωνία όλες μέχρι αύριο 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Παιδια μολις έκανα ενα digital ,ειμαι μια μερα πριν τη περίοδο και με συγχωρείτε αλλα πριν είχα παλι ουρήσει.  Βγήκε αρνητικό. Το άνοιξα. Δεν ξέρω πως «διαβάζεται» αυτο. Εχει τύχει ποτε σε καμία να το ανοίξει;;;

3A9C80C6-932C-4388-805B-4BAAB75B33DA.jpeg

Είμαι διάλειμμα. Θα πω στα γρήγορα ότι όταν είχα ανοίξει εγώ τεστ μου έδειχνε αυτό ακριβώς. Το πρενγκκτορ ερλι. Εγώ δεν ήμουν. Πριντο ανοίξεις φαινόταν γραμμή δεύτερη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Γενικά λίγο που το έψαξα όσον αφορά τα ψηφιακά επικρατεί μία τρέλα και καμιά διευκρίνηση!!! Αν δεν μου εχει έρθει αύριο κανονικά η περίοδος όπως την περιμένω θα πάω να κάνω μία χοριακή πιο πολύ για να ηρεμήσω και εγώ. 

Αυτό να κανεις κορίτσι μου❤️ σου εύχομαι να είναι θετική❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το τεστ που σας έβαλα το πρωί, το αφησα και έφυγα για τη δουλειά. Τωρα επέστρεψα σπίτι και για πρώτη φορά φαίνεται αυτή η γραμμή η περίεργη, είναι σαν σκιά. Κάπως την είχε εξηγήσει η @Elli13 κάποια στιγμή δεν θυμάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Γενικά λίγο που το έψαξα όσον αφορά τα ψηφιακά επικρατεί μία τρέλα και καμιά διευκρίνηση!!! Αν δεν μου εχει έρθει αύριο κανονικά η περίοδος όπως την περιμένω θα πάω να κάνω μία χοριακή πιο πολύ για να ηρεμήσω και εγώ. 

Εγώ επειδή έχω ανοίξει ψηφιακό και δεν ήμουν έγκυος.. Ήταν έτσι ακριβώς... 2 γραμμούλες και στο άλλο 1!το έχω ψάξει πολύ και από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι έντονη μπλε και αυτή που είναι μόνη της για να είσαι έγκυος.. Αν είναι αχνή είναι αρνητικό... Δυστυχώς 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Γενικά λίγο που το έψαξα όσον αφορά τα ψηφιακά επικρατεί μία τρέλα και καμιά διευκρίνηση!!! Αν δεν μου εχει έρθει αύριο κανονικά η περίοδος όπως την περιμένω θα πάω να κάνω μία χοριακή πιο πολύ για να ηρεμήσω και εγώ. 

Εφη μπυ κορίτσι μου τι σε κάνει ν πιστεύεις ότι δν είσαι; Φαίνεται άχνη γραμμή στη πρώτη φωτό που ανέβασες! Το ότι έχεις αίμα η καφέ μπορεί ν είναι η εμφύτευση η ν χρειάζεσαι προγεστερονη!!! Δν θέλω ν σ φουσκώνω τ μυαλά αλλά εμένα μ φαίνεται ότι είναι θετικό 🧿🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δείτε λίγο!!! Εμένα είναι σαν ν τώρα ν σβήνει η γραμμή από την  ωορρηξια που εκανα τότε που περίμενα περίοδο!!! 
Είμαι  6 μέρες πριν την ωορρηξια αυτού τ κύκλου σύμφωνα με την εφαρμογή !!!

ανησυχω μήπως δν κάνω καλη σε αυτόν 

σιπλα γ φωτό γράφει κ τις ημερομηνίες που έγιναν τ τεστ 

το πρώτο με την έντονη γραμμή είναι αυτό π εκανα τ Σάββατο τ πρωί!!! Το Σάββατο τ μεσημέρι μ ρθε περίοδος !! 
 

74F9D258-0B62-4082-A931-81BB0E1183C6.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...