Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σύμπτωμα εγκυμοσύνης η κατι άλλο;;


Μαριάννα κ

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα πρώτη μέρα περιόδου 26..μου κρατάει 6 μέρες.. επαφες είχα την προηγούμενη βδομάδα..χθες έκανα μια χοριακη βγήκε αρνητική.. χθες το βράδυ έβγαλα στο σκούπισμα καφέ υγρά ..προς κιτρινωπή απόχρωση.. σήμερα έχω λευκά υγρά. Κ νιώθω πιο βαρύ το στήθος μου..ο κύκλος μου είναι κάθε 23 ημέρες ..μου έκανε εντύπωση το υγρό που έβγαλα ενώ δεν το είχα ξαναβγάλει ποτέ σε αυτή τη απόχρωση..τι λέτε εσείς;;; υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;;η ίσως συμπτώματα ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριάννα κ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα πρώτη μέρα περιόδου 26..μου κρατάει 6 μέρες.. επαφες είχα την προηγούμενη βδομάδα..χθες έκανα μια χοριακη βγήκε αρνητική.. χθες το βράδυ έβγαλα στο σκούπισμα καφέ υγρά ..προς κιτρινωπή απόχρωση.. σήμερα έχω λευκά υγρά. Κ νιώθω πιο βαρύ το στήθος μου..ο κύκλος μου είναι κάθε 23 ημέρες ..μου έκανε εντύπωση το υγρό που έβγαλα ενώ δεν το είχα ξαναβγάλει ποτέ σε αυτή τη απόχρωση..τι λέτε εσείς;;; υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;;η ίσως συμπτώματα ωορρηξίας;

26/12 πρώτη μέρα περιόδου; Είναι παρα πολύ νωρίς για χοριακη κοπέλα μου. Θα μπορούσε να είναι εμφύτευση. Ωορρηξία δύσκολο με τον κύκλο που έχεις. Λίγες μέρες ακόμα υπομονή. Με το που έχεις καθυστέρηση πήγαινε για μια χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

26/12 πρώτη μέρα περιόδου; Είναι παρα πολύ νωρίς για χοριακη κοπέλα μου. Θα μπορούσε να είναι εμφύτευση. Ωορρηξία δύσκολο με τον κύκλο που έχεις. Λίγες μέρες ακόμα υπομονή. Με το που έχεις καθυστέρηση πήγαινε για μια χοριακη 

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...