Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αρχή της εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Κορίτσια είμαι στην μέρα καθυστερήσεις 2 έχω πονώ χαμηλά περιόδου και λέω θα μ έρθει πάω στο μπάνιο κάθε τρεις και λίγο αλλα τίποτα προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό λέτε να είμαι έγκυος ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η verakikouklaki είπε:

Κορίτσια είμαι στην μέρα καθυστερήσεις 2 έχω πονώ χαμηλά περιόδου και λέω θα μ έρθει πάω στο μπάνιο κάθε τρεις και λίγο αλλα τίποτα προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό λέτε να είμαι έγκυος ;

 

Καλησπέρα. Αφού είσαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης κάνε μια χοριακή να το σιγουρέψεις ! 

Καλά αποτελέσματα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η verakikouklaki είπε:

Κορίτσια είμαι στην μέρα καθυστερήσεις 2 έχω πονώ χαμηλά περιόδου και λέω θα μ έρθει πάω στο μπάνιο κάθε τρεις και λίγο αλλα τίποτα προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό λέτε να είμαι έγκυος ;

 

Πολύ πιθανό! Το πρώτο σύμπτωμα της εγκυμοσύνης είναι που νιώθεις ότι θα αδιαθετισεις😅 κάνε ένα τεστ με τα πρωινά ούρα κατά προτίμηση, αλλιώς χοριακη. Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η verakikouklaki είπε:

Κορίτσια είμαι στην μέρα καθυστερήσεις 2 έχω πονώ χαμηλά περιόδου και λέω θα μ έρθει πάω στο μπάνιο κάθε τρεις και λίγο αλλα τίποτα προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό λέτε να είμαι έγκυος ;

 

Κι εγώ έτσι ένιωθα κάποιες μέρες εκεί που περίμενα περιοδο και είμαι. :) Οποτε σου εύχομαι το ίδιο! Με το καλό να κάνεις τεστ και να μας πεις ! Σου στέλνουμε την ενέργεια μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Πολύ πιθανό! Το πρώτο σύμπτωμα της εγκυμοσύνης είναι που νιώθεις ότι θα αδιαθετισεις😅 κάνε ένα τεστ με τα πρωινά ούρα κατά προτίμηση, αλλιώς χοριακη. Καλά αποτελέσματα!

Εχτές έκανα τεστ όχι με πρωινά ουρά και είχα πάει τουαλέτα 3 φορές και είχα φάει είχα πιει και δεν ξέρω κατά ποσό έμπιστο ήταν το τεστ λέτε να είναι λάθος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η verakikouklaki είπε:

Εχτές έκανα τεστ όχι με πρωινά ουρά και είχα πάει τουαλέτα 3 φορές και είχα φάει είχα πιει και δεν ξέρω κατά ποσό έμπιστο ήταν το τεστ λέτε να είναι λάθος ;

 

Θεωρώ ότι θα έπρεπε να δείξει... Αλλά αν ήταν πολύ αραιωμένα τα ούρα σου, μπορεί και να έδειξε λάθος. Κάνε καλύτερα με τα πρώτα πρωινά αλλιώς πιο έμπιστη είναι η χοριακη. Αν στη γράψει και ο γιατρός σου βγαίνει και πιο φθηνή από τα τεστ 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...