Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ


Recommended Posts

στις On 25/4/2023 at 8:06 ΠΜ, ο/η Bestrong είπε:

Καλημέρα! Να μην απολογείσαι καθόλου, έτσι είναι με τα βρεφακια! Ξεκινάς κάτι και δε το ολοκληρώνεις...😂

Μια χαρά είναι η μικρή, ένα φεγγάρι με παίδεψε με τις βόλτες, αλλά τώρα όλα καλά! Η καλύτερή της είναι καθώς είναι μια μικρή κοτσομπολίδου! Γενικά περνάμε τις φάσεις μας πλέον με το φαγητό, κάποιες φορές με τον ύπνο, λίγο τα ούλα που ενοχλούν και φέρνουν γκρίνια, αλλά σε γενικές γραμμές όλα καλά!

Θα δεις κ εσύ ότι βδομάδα με τη βδομάδα θα είναι διαφορετικά τα πράγματα με το μωρό...Έχεις καθόλου βοήθεια; Από κούραση πώς είσαι;

όντως κάθε εβδομάδα αλλάζει συμπεριφορά, μη σου πω κάθε μέρα!!! όλο κατι καινούργιο μας κάνει!!! είναι αρκετά χαδιάρα και ναζιαρα, αλλά και γκρινιαρουλα! θέλει αγκαλιά συνέχεια και να ασχολείσαι μαζί της! 

στην βόλτα γιατί σε ταλαιπωρεισαι; δεν της άρεσε;;

βοήθεια όχι δεν έχω καθόλου! μόνο τον άντρα μου όταν γυρνάει από τη δουλειά το απόγευμα. μέσα στην ημέρα είμαι μόνη μου.. κάποιες μέρες έχω παραπάνω κούραση από άλλες, ειδικά όταν την νύχτα έχει ξυπνήσει πολλές φορές για να θηλασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

όντως κάθε εβδομάδα αλλάζει συμπεριφορά, μη σου πω κάθε μέρα!!! όλο κατι καινούργιο μας κάνει!!! είναι αρκετά χαδιάρα και ναζιαρα, αλλά και γκρινιαρουλα! θέλει αγκαλιά συνέχεια και να ασχολείσαι μαζί της! 

στην βόλτα γιατί σε ταλαιπωρεισαι; δεν της άρεσε;;

βοήθεια όχι δεν έχω καθόλου! μόνο τον άντρα μου όταν γυρνάει από τη δουλειά το απόγευμα. μέσα στην ημέρα είμαι μόνη μου.. κάποιες μέρες έχω παραπάνω κούραση από άλλες, ειδικά όταν την νύχτα έχει ξυπνήσει πολλές φορές για να θηλασει!

Αχ είναι δύσκολα χωρίς βοήθεια το ξέρω...κράτα γερά!!!

Με τη βόλτα απλά ένα φεγγάρι πριν κανά 3μηνο έκλαιγε συνέχεια στο καρότσι. Ακόμη δεν έχω καταλάβει τι σκάλωμα είχε φάει. Πλέον όμως όλα καλά, παράπονο δεν έχω στο θέμα βολτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bestrong είπε:

Αχ είναι δύσκολα χωρίς βοήθεια το ξέρω...κράτα γερά!!!

Με τη βόλτα απλά ένα φεγγάρι πριν κανά 3μηνο έκλαιγε συνέχεια στο καρότσι. Ακόμη δεν έχω καταλάβει τι σκάλωμα είχε φάει. Πλέον όμως όλα καλά, παράπονο δεν έχω στο θέμα βολτα!

της έκανες κάτι για να σταματήσει ή συνεχίσες να την βγάζεις και σταματήσε μόνη της κάποια στιγμή το κλάμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! είμαστε καλά, έχουμε προσαρμοστεί αρκετά, αν και γενικά έχω ένα δύσκολο μωράκι! θέλει αρκετά χέρια! 

ωχ ναι μάλλον για σένα διάβασα! είδες, τα χω λίγο χαμένα... χαχχαχ γιατί δε θέλει τις βολτες; δεν της αρεσει να είναι με κοσμο; κι εμείς έχουμε θέμα με την βόλτα αλλά το πρόβλημα μας είναι αλλο.. θέλει συνέχεια χέρια! γκρινιαζει πολύ όταν την ετοιμάζω κι οταν την αφήνω να ετοιμαστώ εγώ.. κλαίει... κι επισης όταν επιστρέφουμε θέλει να την βγάλω αμέσως από το καροτσι και να την πάρω αγκαλιά για ώρα! δηλαδή δε με αφήνει 5 λεπτά να πλύνω χέρια, να αλλάξω ρούχα... κλαίει ασταμάτητα! Μετά της βγαίνει σε γκρίνια για αρκετή ώρα! οπότε πολλές φορές προτιμώ να μην την βγάλω βόλτα, παρά να τραβήξω όλη αυτή την ταλαιπωρία με το κλάμα της! 

 

 

Ωχ και εσυ θέμα με την βόλτα τι να σου πω δεν έχω βρει τι φταίει εχει πάει 8 μηνών και δεν έχει στρώσει αυτό το θέμα 

εμενα δεν είναι ότι θέλει αγκαλιά γιατί και αγκαλιά όταν την έχω έξω πάλι γκρινιάζει και φωνάζει συνήθως δεν κλαίει αλλα φωνάζει δυνατά που εγω στα αυτιά μου το ακούω χειρότερο από κλάμα 🤣

ευχομαι να στρώσει γρήγορα τώρα που ζεσταίνει ο καιρός να μπορούμε να βγουμε τις βολτες άνετες 

Σε μια βδομαδα θα πάω παιδιατρο και θα το συζητήσω πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...