Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ίωση κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης (σος για συμβουλές) *


Recommended Posts

Κορίτσια μ καλησπέρα καλές γιορτές αρχικά να έχετε όλες σας! 
λοιπον εγώ βρίσκομαι στην 36 εβδομάδα και κάτι μέρες ήδη έχω ένα δάχτυλο διαστολή όποτε υπάρχει πιθανότητα να έχω χριστουγεννιάτικες η πρωτοχρονιάτικες εκπλήξεις το θέμα που με απασχολεί και θα ήθελα την βοήθεια σας είναι ότι έχω μια ενοχλητική ίωση εδώ και δυο μέρες με τρομερό βήχα μπούκωμα φλεματα   κλπ έχει περάσει κάποια κάτι αντίστοιχο και θα μπορούσε να μ προτείνει κάποιο γιατροσόφι φυτικό να πάρω γιατι όπως ξέρετε δεν μπορούμε να πάρουμε τίποτα για να καλυτερέψει η κατάσταση μας σρην εγκυμοσύνη για να ελπίσω ότι θα γίνω καλά άμεσα για να μπορώ να θηλάσω και να πάρω χωρίς μάσκα αγκαλια το μωρό μ;;  😕 Παρένθεση μην μ προτείνετε πράγματα από φαρμακείο γιατί μένω εξωτερικό και διαφέρουν τα προϊόντα που πουλάνε ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Alex11 είπε:

Κορίτσια μ καλησπέρα καλές γιορτές αρχικά να έχετε όλες σας! 
λοιπον εγώ βρίσκομαι στην 36 εβδομάδα και κάτι μέρες ήδη έχω ένα δάχτυλο διαστολή όποτε υπάρχει πιθανότητα να έχω χριστουγεννιάτικες η πρωτοχρονιάτικες εκπλήξεις το θέμα που με απασχολεί και θα ήθελα την βοήθεια σας είναι ότι έχω μια ενοχλητική ίωση εδώ και δυο μέρες με τρομερό βήχα μπούκωμα φλεματα   κλπ έχει περάσει κάποια κάτι αντίστοιχο και θα μπορούσε να μ προτείνει κάποιο γιατροσόφι φυτικό να πάρω γιατι όπως ξέρετε δεν μπορούμε να πάρουμε τίποτα για να καλυτερέψει η κατάσταση μας σρην εγκυμοσύνη για να ελπίσω ότι θα γίνω καλά άμεσα για να μπορώ να θηλάσω και να πάρω χωρίς μάσκα αγκαλια το μωρό μ;;  😕 Παρένθεση μην μ προτείνετε πράγματα από φαρμακείο γιατί μένω εξωτερικό και διαφέρουν τα προϊόντα που πουλάνε ! ❤️

Κρεμμυδοσιροπι . Είναι με μέλι και κρεμμύδι ότι πιο φυσικό.  Για το μπούκωμα πάλι κρεμμύδι μισό στο δωμάτιο που  κοιμασαι αλλά θα μυρίζει το σπίτι γραδικο ή αλλιώς βράσε κρεμμύδι και σε μια βαμβακερι πετσέτα βάλτο στο στερνό σου. Προσοχή όχι ευκάλυπτο  απαγορεύεται.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/12/2022 at 8:59 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κρεμμυδοσιροπι . Είναι με μέλι και κρεμμύδι ότι πιο φυσικό.  Για το μπούκωμα πάλι κρεμμύδι μισό στο δωμάτιο που  κοιμασαι αλλά θα μυρίζει το σπίτι γραδικο ή αλλιώς βράσε κρεμμύδι και σε μια βαμβακερι πετσέτα βάλτο στο στερνό σου. Προσοχή όχι ευκάλυπτο  απαγορεύεται.  

Σε ευχαριστώ παρά πολύ θα τα δοκιμάσω όλα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...