Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυρισα με τον αντρα των ονειρων μου!!!!(THOULI)


Recommended Posts

Μάρθα μου να σου ζήσει ξανά ο μπεμπούλης σου!!!!! Μακάρι να σας πηγαίνουν όλα πάντα τόσο καλά σε όλη σας τη ζωή!!!!Καλή λοχεία!!!

glitterfy031415203D37.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σου ζήσει κούκλα μου να είναι πάντα καλά, και να είσαι και εσύ πάντα καλά να τον καμαρώνεις και να τον χαίρεσαι.

Γιατι και η μαμά πρέπει να είναι καλά και ευτυχισμένη ε????

Φιλάκια πολλά (άντε και στα δικά μας να τελειώνουμε....:blink: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THOULI, να σου ζήσει το μωράκι σου, να είναι πάντα υγιή, ευτυχισμένο και πάντα γελαστό και να σας προσφέρει χαρούμενες στιγμές.:)

Εγώ πάντα ήθελα να ξέρω το φύλλο του παιδιού πριν ακόμη γεννηθεί!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ!!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει καλή μου.

Να είναι πάντα καλότυχο και γεμάτο υγεία !!!

Αντε με το καλό να μας ανεβάσεις και φωτογραφία του να τον δούμε !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα μου,να σας ζησει ο παιδαρος και να ειναι γερος και καλοτυχος στην ζωη του.Απολαυσε καθε στιγμη με τον γιοκα σου και τον αντρα σου.Ειναι οι καλυτερες....εμπειριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Filenada na sou zhsei kai pali!!! :)

Den mporeis na fantasteis poso xaroumenh eimai

pou phgan ola kala!! Apolayse oso mporeis aytes

tis prwtes stigmes me to nini sou,einai poly

ksexwristes.Kalo sarantisma sou eyxomai!

Na mou filiseis ton mikro! Perimenoume kai fwto

tou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli!Ποπο!Πότε έφυγες πότε γέννησες βρε θηρίο πολύ γρήγορα όλα!Μπράβο κοπέλα μου!Να σου ζήσει ο άντρας των ονείρων σου!Να τον καμαρώσετε και γαμπρούλη!!!Καλή λοχεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli να σου ζησει ο γιοκας σου!!!εσυ τον βρηκες τον αντρα των ονειρων σου...καποιες ειμαστε ακομα στο ψαξιμο:lol: :woohoo:

τωρα που τον βρηκες να του δωσεις τα παντα για να ειναι ευτυχισμενος και να τον εχεις αγκαλιτσα σου συνεχεια και να τον βλεπεις να μεγαλωνει ....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη μου να σας ζησει ο μπεμπαρος:woohoo: :woohoo: να ειναι πολυ πολυ γερος και να ειστε μια πολυ αγαπημενη και ευτυχισμενη οικογενεια!!!:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοριτσακι μου!!Να τον καμαρωσεις οπως φανταζεσαι!!Να ειναι γερος και τυχερος και εσυ να εχεις καλη αναρωση!!Πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΟ!!!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΥΦΗ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ;) ,ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΝΑΙ, ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΟΡΤΙΣΕΙ :laugh: :P :woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου και παλι να σου ζησει το αντρακι σου!!!:cheer:

να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε!!! καλη αναρρωση και με το καλο να σαραντισετε, κοριτσακι μου!!!

να μας τον φιλησεις τον αντρα των ονειρων σου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθούλα μου ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!:P Να τον καμαρώνετε πάντα γερό,ευτυχισμένο και καλότυχο!:laugh: Απερίγραπτο συναίσθημα η μητρότητα ε;Καλή λοχεία και πολλά φιλάκια στον άντρα των ονείρων σου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το αντρακι σου!!!ειναι απιστευτα τα συναισθηματα.εμενα 9 μηνων πια και ακομα δεν το πιστευω και σκεφτομαι πολυ συχνα τις στιγμες της γέννας!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι ότι επειδη είχα λίγες μερες να μπω σε έχασα, εννοω ότι έφυγες για να γεννησεις!!! να σου ζησει ο γιοκας...καλα ξενυχτια σου ευχομαι και καλη προσαρμογη...να ειστε όλοι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη μου εσυ νασαι καλα,με τον μπεμπη σου:laugh: μας ελλειψες βρε,αλλα τωρα ασχολεισαι....με τον αντρα της ζωης σου!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...