Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυρισα με τον αντρα των ονειρων μου!!!!(THOULI)


Recommended Posts

επιτελους ξαναεπεστρεψα...:silly:

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες που μου δωσατε...

εγινα κ γω μανουλα...απιστευτη εμπειρια....

πηγα με προκληση την τεταρτη στις 12 το βραδυ ..

κ γεννησα με φυσιολογικο τοκετο την πεμπτη στης 13.45 ενα υγιεστετο αγορακι 3030 κιλα κ 50 ποντους...

μπορω να πω οτι ημουν πολυ ψυχραιμη...

κ επιτελους εμαθα κ το φυλλο του μωρου....οι νοσοκομες βαζαν στοιχημα για το φυλλο του μωρου:laugh: :laugh:

φωτο θα σας βαλω καποια αλλη στιγμη να δειτε αν ταιριαζει με το μωρο της νατασσας..;):P

ευχομαι σε ολεσ καλη λεφτερια κ σε οσες προσπαθουν γρηγορα μανουλες...

φιλακιαααα:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

thouli ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΛΕΟΝ:P

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ:) :)

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΣΑΣ

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ;)

ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli mou

kalws epistrepsate sto spitaki sas!!!!!!!!

Na euxithw -ksana- na sas zisei to mwraki,

to antraki sas kai na einai ena xaroumeno mwro!

Me ygeia panta!!!

Kali anarrwsi kai se sena...!

Ps1: to fyllo itan epilogi sou

na min to matheis?

Egw to zitisa apo ton giatro na min mou to pei...

Ps2: perimenoume photo tou bebouli...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου να σου ζησει και να τον χαιρεσαι καθε δευτερολεπτο!!!

Να εχεις παντα ανοιχτες τις "φτερουγες" της καρδιας σου για να κουρνιαζει και νιωθει θαλπωρη και ασφαλεια.... (μην το κανεις ομως μαμακια γιατι δε θα τον θελει μετα η κορη της Νατασας....χαχαχχαα)

Να ειναι παντα γερος...τυχερος....ευτυχισμενος....αξιος σε ο,τι καταπιανεται.... λαμπερος....ξεχωριστος.... !!!

Περιμενουμε φωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει ο μπέμπης!!!!!

Να τον χαίρεστε, να'ναι γερός κι ευτυχισμένος στη ζωή του και να σας γεμίζει πάντα με χαρές!!

Φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειναι γερος ο μπεμπουλης σας!!!!

Να σας ζησει !!!

Καλη αναρωση σου ευχομαι και καλα σαραντα!

φιλια στα μπουτακια του μπεμπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli μου καλωσόρισες και πάλι στην παρέα μας αυτή τη φορά ως μανούλα...Να σου ζήσει το αγοράκι σου, να είναι γερό και καλότυχο στη ζωή του και να χαμογελά συνέχεια...Είμαι σίγουρη ότι θα πλέεις σε πελάγη ευτυχίας τώρα που έχεις στην αγκαλιά τον άντρα των ονείρων σου...:P :P

Όμως μην παραμελήσεις και τον άντρα που σου χάρισε το αγγελούδι σας...:laugh: :laugh: Είναι λίγο ζηλιάρηδες οι άντρες μας...:P

Να σας ζήσει ο παίδαρος και να τον δείτε όπως επιθυμείτε!Καλά σαράντα! Περιμένουμε φωτογραφία του γιόκα σου..

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει ο μπεμπούλης σας Μαρθούλα, να τον καμαρώνετε πάντα γερό κι ευτυχισμένο!

Καλά σαράντα σε σένα!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THOULI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΗΣΟΥΝ Ε;;ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο γιοκας σου thouli μου! να ειναι καλοτυχος και ευτυχισμενος στη ζωη του. να εισαστε γεροί να τον μεγαλωσετε. φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thoyli να σας ζήσει το αγοράκι σας..να είναι γερό και τυχερό(έτσι λέει ο γιατρός μου)...Εύχομαι μια ζωή ευτυχισμένη και χαρούμενη για όλους σας..Να ζήσετε μοναδικές στιγμές ως οικογένεια..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΣΟΥ THOULI ΜΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ MPEMPOULA.MHN ΡΙΞΕΙΣ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ! ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΩΡΑ.ΙΣΩΣ ΕΝΔΟΜΥΧΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ!ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕ - ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ?;) Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο άντρας των ονείρων σου, γλυκιά μου! Να είναι πάντα γερός και τυχερός στη ζωή του κι εσείς να είστε καλά για να τον καμαρώνετε να μεγαλώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...