Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτροπή εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Πήραμε έγκριση από την επιτροπή και με ενημέρωσαν ότι πρέπει να πάω από εκεί να την πάρω. Επειδή δεν μπορώ να πάω  (είμαι εκτός για δουλειά) σκέφτομαι να πάει η μητέρα μου με εξουσιοδότηση. Υπάρχει κάποια που να έχει κάνει κάτι παρόμοιο ; Είτε με κούριερ ; Της δημιούργησαν κάποιο θέμα ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Πήραμε έγκριση από την επιτροπή και με ενημέρωσαν ότι πρέπει να πάω από εκεί να την πάρω. Επειδή δεν μπορώ να πάω  (είμαι εκτός για δουλειά) σκέφτομαι να πάει η μητέρα μου με εξουσιοδότηση. Υπάρχει κάποια που να έχει κάνει κάτι παρόμοιο ; Είτε με κούριερ ; Της δημιούργησαν κάποιο θέμα ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ❤️

Εμένα λόγω κόβιντ αρχες του χρονου την ειχαν στειλει συστημενη με κουριερ με δικη μου χρεωση, δε νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα. Με κουριερ ειχα στειλει και τα δικαιολογητικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η bella_donna είπε:

Εμένα λόγω κόβιντ αρχες του χρονου την ειχαν στειλει συστημενη με κουριερ με δικη μου χρεωση, δε νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα. Με κουριερ ειχα στειλει και τα δικαιολογητικα. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Η αλήθεια είναι πως όταν με πήραν ρώτησα για το αν μπορεί να έρθει με εξουσιοδότηση η μητέρα μου και νομίζω μου είπαν ναι. Απλά ήμουν τόσο ενθουσιασμενη γιατί με πήραν νωρίτερα από ότι περίμενα και με το ζόρι συγκράτησα την ημερομηνία που μου είπαν να πάω 😬

Θα πω τη μητέρα μου να πάει και ελπίζω να μην έχω θέμα 🙏🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MarGe είπε:

Εμένα μου είχαν πει ότι μπορεί να πάει ο σύζυγος να την πάρει! Ρώτησε τους αν γίνεται μέσω τηλεφώνου για να είσαι σίγουρη.

Εννοείς ότι μόνο ο σύζυγος μπορεί να την πάρει εκτός από εσένα ; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Εννοείς ότι μόνο ο σύζυγος μπορεί να την πάρει εκτός από εσένα ; 

 

εννοώ ότι μπορεί να την πάρει χωρίς εξουσιοδότηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MarGe είπε:

εννοώ ότι μπορεί να την πάρει χωρίς εξουσιοδότηση

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ,ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ?ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ?ΣΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ?ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η efaki90 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ,ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ?ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ?ΣΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ?ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ?

Το κουραστικό είναι να μαζέψεις ότι χρειάζεται. Εγώ είχα πάρει τέλη Αυγούστου στην επιτροπή Θεσσαλονίκης και μου έκλεισαν ραντεβού για 19-23 Σεπτεμβρίου. 4 Οκτωβρίου με πήραν τηλ ότι εγκρίθηκε και 10 του μηνός θα πάω να την πάρω από τον ΕΟΠΥΥ. Νομίζω μετά πρέπει να μου γράψει τα φάρμακα γυναικολόγος (εμένα μου είπαν από το κέντρο εξωσωματικής ότι θα μου τα κάνουν αυτοί) και πηγαίνω στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και τα παίρνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, επικοινώνησα μαζί τους και τελικά γίνεται με εξουσιοδότηση μέσω gov,αν κάποια άλλη κοπέλα έχει την ίδια απορία. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...