Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντιβίωση και εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι στην 7η εβδομάδα και έπαθα ουρολοίμωξη και αναγκαστικά παίρνω αντιβίωση την ceclor... Αλλά φοβάμαι μην γίνει τίποτα στο μωρό...πφφφ εσείς σας έχει τύχει στο πρώτο τρίμηνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μαράκι92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι στην 7η εβδομάδα και έπαθα ουρολοίμωξη και αναγκαστικά παίρνω αντιβίωση την ceclor... Αλλά φοβάμαι μην γίνει τίποτα στο μωρό...πφφφ εσείς σας έχει τύχει στο πρώτο τρίμηνο?

Γεια σου! Κ γω ειχα παρει αντιβιωση στο πρωτο τριμηνο. Τιποτα μη σε αγχωνει. Το καυσαεριο που αναπνεουμε περισσοτερο κακο κανει!

Καλη εγκυμοσυνη κ ευχομαι συντομα να ξεπερασεις την ουρολοιμωξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μαράκι92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι στην 7η εβδομάδα και έπαθα ουρολοίμωξη και αναγκαστικά παίρνω αντιβίωση την ceclor... Αλλά φοβάμαι μην γίνει τίποτα στο μωρό...πφφφ εσείς σας έχει τύχει στο πρώτο τρίμηνο?

Κ εγώ πήρα αντιβίωση στο πρώτο τρίμηνο λόγο ουρολοίμωξης! Υπάρχουν συμβατές σε εγκυμοσύνη για να σου έδωσε ο γιατρος εκείνη σημαίνει ότι μπορείς να παρεις! Κ εγώ χρειάστηκε να πάρω κ στην 13-14η εβδομάδα για μια αιμορραγία π είχα να γλυτώσουμε την φλεγμονή κ την πήρα προληπτικά!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μαράκι92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι στην 7η εβδομάδα και έπαθα ουρολοίμωξη και αναγκαστικά παίρνω αντιβίωση την ceclor... Αλλά φοβάμαι μην γίνει τίποτα στο μωρό...πφφφ εσείς σας έχει τύχει στο πρώτο τρίμηνο?

Καλημέρα εγω πάλι έμεινα εγκυος ενώ έπινα αντιβίωση εκείνο το διάστημα και έπινα για 20 μερες τότε, μου την είχε δώσει ο γυναικολόγος και μου είπε να συνεχίζω κανονικά επαφές δεν μας πειράζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...