Μετάβαση σε περιεχόμενο

Lifertil συμπλήρωμα


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια !!! ☺️
Θα ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε . 
Θα ήθελα να μου πείτε αν έχετε δοκιμάσει Τις συγκεκριμένες βιταμίνες lifertil για βελτιώσετε την γονιμότητα και αν ναι είχατε αποτελέσματα ; 
Προσπαθούμε τα τελευταία 3 χρόνια κάναμε εξετάσεις όλες ,είναι τέλειες αλλά μωρακι ακόμα δεν έχουμε δει 🤷🏻‍♀️Εγώ μόλις έγινε 31 κ ο άντρας μου 33. Ο ανδρολόγος πρότεινε στον άντρα μου να ξεκινήσει αυτές τις βιταμίνες για 3 μήνες για να έχουμε περισσότερες πιθανότητες. Σκέφτομαι να αρχίσω κ εγώ το γυναικείο κουτί .

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων ❤️❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τις επαιρνα σχεδόν ένα εξάμηνο...δεν είχα κάποιο αποτέλεσμα, προσπαθώντας με εξωσωματική δεν υπηρξε βελτίωση ως προς την ποιότητα κτλ βέβαια βιταμινες είναι σίγουρα κακό δεν κάνουν και ένα μπουστ στον οργανισμό το δίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Εγώ τις επαιρνα σχεδόν ένα εξάμηνο...δεν είχα κάποιο αποτέλεσμα, προσπαθώντας με εξωσωματική δεν υπηρξε βελτίωση ως προς την ποιότητα κτλ βέβαια βιταμινες είναι σίγουρα κακό δεν κάνουν και ένα μπουστ στον οργανισμό το δίνουν.

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα τα δοκιμάσουμε κ ελπίζω να βοηθήσουν. 🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...