Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η MOUSSA!!!!!!!!


yiotaki!!!!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελικούλα μου να σου ζήσει η κορούλα...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Περιμένουμε νεα σου κ φωτο...αντε..πως κ πως το περιμενες...

ΦΙΛΙΆ..:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTE NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss::) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσειειιιιιιι η κορακλα. Γερες και δυνατες και με το καλο να επιστρεψεις σπιτι να μας πεις την εμπειρια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΧ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΧ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ...ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ..ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggeliki na sou zisei to mikro sou thaumataki! einai polu tuxero mwraki pou exei esena mama kai tha megalosei me tosi agapi kai frontida~! na eiste oloi kala na thn xereste thn mpoumpouka!!

anupomono na thn do!!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!! να είναι γερή, καλοφωτισμένη και πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη………….. φαντάζομαι τώρα οι άντρες σου πώς θα είναι ! θα έχουν τρελαθεί……. Και πάλι να την χαίρεσαι………… Φιλιά και περιμένουμε να μας περιγράψεις τις στιγμές καθώς και φωτογραφίες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!Γερό κ τυχερό πάντα στη ζωή του!

Κ εσείς να ειστε γεροί κ δυνατοί για να του δώσετε όλη σας την αγάπη για μια ζωή.

Κ πάλι να σας ζήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου, πόσο γρήγορα είδες πέρασε ο καιρός!!! Να χαίρεσαι την φραουλίτσα σου και να την καμαρώσεις ευτυχισμένη, καλότυχη και πάντα γερή!!! Φαντάζομαι τη χαρά σας όλοι στο σπίτι, και κυρίως τα 3 αντράκια σου!!!!

Με το καλό να σαραντήσετε και να θαυμάσουμε τις πρώτες της φωτογραφίες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου να σας ζηση!!Καλοτυχη και παντα υγειης ευτυχισμανη να ειναι.Να ειστε ολοι σας καλα!!!Πολυ χαρηκα!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσει η Moussitsa!!!

Να είναι γερή και καλότυχη!

Καλά σαράντα στη λεχώνα μας! Με το καλό να επιστρέψει σπιτάκι της με το νέο μέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα γυρισαμε :laugh: .Καταρχας να σας ευχαριστησω ολες για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια.Να καλοσορισω επισης τα καινουρια κοριτσια που μπηκαν στην παρεα του φορουμ μας.Ισως να εχουν καιρο που μπηκαν αλλα και εγω ειμαι καιρο εκτος του φορουμ μας και τωρα τα ειδα.Να ευχηθω επισης στα κοριτσια που γεννησαν κατα την απουσια μου να ειναι γερα και δυνατα τα παιδια τους γεματα χαρα και ευτηχια.Με ρωτατε για την εμπειρια της γεννας μου οποτε να σας πω με λιγα λογια (εχω ενα κακο να γραφω μεγαλα κειμενα :P )οτι αρχικα πηγα στο νοσοκομειο γιατι ο μεγαλος μου γιος κολλησε γαστρεντεριτιδα με αποτελεσμα να κολληση και εμενα:( .Ο γιατρος μου μου ειπε να παω να με δει για να μου δωσει κατι να μου περασει αλλα τελικα απο τους εμετους ειχα κανει 6 διαστολη.Ευτηχως ημουν στην 38 εβδομαδα και ετσι με το που με ειδε μου ειπε "γενναμε".Φρικη βεβαια γιατι οι εμετοι και οι διαροια ηταν παρρων σε ολη τη διαρκεια της γεννας :( αλλα δεν ειχα αλλη επιλογη δυστηχως.Το καλο ειναι οτι απο την ωρα που μπηκαν οι οροι μεσα σε 3 τεταρτακια ειχα την φραουλιτσα μου γεννημενη :laugh: .Οφειλω εδω να τονισω οτι ο γιατρος μου ειναι ο καλυτερος του κοσμου μιας και ηταν απο πανω μου συνεχεια και μου εκανε μασαζ μου ελεγε ποσο πολυ χαιρετε που θα γεννησουμε και γενικος με στηριζε σε ολα.Εδω δε κολλαει ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στην sosad την ποπη μας που μου τον συστησε και ειχα ενα τοσο τελειο γιατρο.Δεν εκανα ουτε ενα ραμμα κοριτσια με την βοηθεια του:laugh: .Η μικρη μου βεβαια παρουσιασε ενα ικτερο και σημερα ελπιζω να την παρουμε απο τισ λαμπες που την εχουν.Κατα τα αλλα χαιρει ακρας υγειας δοξα τον παναγαθω.Η πρωτη που ειναι ερωτευμενη με την κορη μου οφειλω να πω οτι ειμαι εγω :laugh: .Εχω τρελαθει με το μικρο μου λουλουδακι.Εχω τοση χαρα που ηρθε κοντας μας που μερικες φορες κλαιω απο την χαρα μου.Ο μπαμπας μας και τα αδελφια της δε το συζητω τι κανουν και αυτοι:laugh: .Με μια λεξη ΕΥΤΗΧΙΑ κοριτσια.Σας ευχαριστω και παλι κοριτσια για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια ευχομε σε ολες σας η ευτηχια που εχω να ειναι παντα κομματι και της δικη σας ζωης.Τελος να ευχαριστησω πολυ πολυ (επιτρεψετε μου σας παρακαλω) την Triantafilakia που πηρε το τρενο και ειναι εδω μαζι μας απο την παρασκευη μεχρι και σημερα για να ειναι στην χαρα μου <φυλιτσα σε λατρευω να το ξερεις> ,την Kailia που σε καθε μου κινηση ειναι διπλα μου <καλια μου ο θεος να δωσει να ειμαι εκει στην χαρα της ζωη σου> ,στην sosad που ανοιξε την αγκαλια της και με εβαλε στην καρδια της <ποπακι μου ευχομε να μπορω εστω και λιγο να παρω ενα μικρο κομματι του πονου σου και να στο κανω χαρα> οπως επισης και στην sofiasav που τρελα8ηκε να περνει τηλ. η γλυκεια μου να δει αν ειμαι καλα και το giwtaki μας φυσικα που ειναι παρουσα στην ζωη μου.Συγνωμη για τις ευχαριστιες αλλα καλο ειναι τα ευσημα να λεγοντε.Επισης συγνωμη και για το μακροσυρτο ποστ παλι :laugh: (πωπω παλι ενα καρο εγραψα απιστευτη ειμαι :P ).Κοριτσαρες μου σας αγαπω ολες να ειστε παντα καλα δυνατες γερες και ο θεος να σας δωσει στην ζωη σας καθε ευτηχια που θα του ζητησετε.Απο εδω και περα θα τα λεμε συχνα οσο δλδ μου επιτρεπει η μικρη.Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ευτυχισμένες στιγμές... Τι ωραίο να νιώθεις οτι έχεις άτομα που σε αγαπούν και σε στηρίζουν... Καλή λοχεία και ένα φιλάκι στο μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου να χαιρεσαι την φραουλιτσα σου πραγματικα ο γιατρος σου πρεπει να ναι πολυ καλος να στε παντα καλα και να απολαυσεις αυτες τις υπεροχες στιγμες αλλα τι σου λεω τα εχεις ξαναζησει καθε φορα ομως πιστευω ειναι μοναδικη

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!

Να είναι πάντα γεμάτη υγεία και χαρά!

Καλή ανάρρωση σε σένα!!!

Χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στο mammyland!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ !!!!!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΘΩΣ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κορούλα!!!!

Να τη χαίρεσαι γερή και δυνατή, να σας χαρίζει την ευτυχία στην οικογένειά σας!!!

Πώς αντέδρασαν τα μεγάλα σου παιδιά; Φαντάζομαι ότι έχουν τρελαθεί από τη χαρά τους, όπως και όοοοολη η οικογένεια!

Με υγεία και με το καλό να σαραντισετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...