Μετάβαση σε περιεχόμενο

συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση


kapa1405

Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Το τεστ σου είχε δείξει ποτέ είχες ωορρηξία για αυτή το κύκλο που αδιαθέτησες νωρίτερα  ;;   Πάντως κ εγώ είχα τρεις κύκλους έτσι σαν εσένα αδιαθετούσα 4 η 5 ημέρες νωρίτερα ….τώρα πάλι επανήλθα στις 28ημερες δεν ξέρω ίσως  επειδή προσπαθείτε για αυτό να συμβαίνει αυτό ! Καλή επιτυχία μόλις τελειώσει η περίοδος βουρ στις προσπάθειες ! 

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΣ HOMETEST DIGITAL ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΤΟΝΑ.ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 10Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΝ 19Η ΗΜΕΡΑ.ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η efaki90 είπε:

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΣ HOMETEST DIGITAL ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΤΟΝΑ.ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 10Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΝ 19Η ΗΜΕΡΑ.ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ.

Κοιτα εάν δεν είχες θετικό και εφόσον σου ήρθε νωρίτερα η περίοδος τότε πιθανότατα έκανες ωορρηξία πολύ νωρίς !!! Εσυ κάνε αυτό που νιώθεις κ εφόσον τα τεστ δεν σε βοηθανε τότε αστα στην άκρη … εγώ δεν τα χρησιμοποιώ κάθε μήνα γιατί με κουράζουν όμως με βοήθησαν να καταλάβω λίγο το σώμα μου …. Εγκυμοσύνη παρόλα αυτά δεν έχει υπάρξει αλλα έχει ο θεός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Debie80 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Γράφω πρώτη φορά εδώ και δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα. Κάνω προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι με βοήθημα serpafar  και ovitrelle. Αυτό το μήνα περιμένω να αδιαθετησω στις 22. Από τις 17 όμως έχω καφέ υγρα που τα βλέπω μόνο όταν σκουπιζομαι . Έχω κάποιες φορές ήπια πονακια περιοδου χαμηλα, το στήθος μου δε θα έλεγα ότι είναι υπερβολικά πρησμένο.  Γενικά επειδή τα συμπτώματα περιόδου-εγκυμοσύνης είναι τα ίδια έχω λιγο μπερδευτεί. Να μιλήσω με το γιατρό μου ή να περιμένω μέχρι την Πέμπτη να δω αν αδιαθετησω?

Δεν ξέρω καθόλου να σε βοηθήσω όμως έχουν ανοίξει τα κορίτσια ένα θέμα και καλύτερα να γράψεις εκεί γιατί θα σε βοηθήσουν σίγουρα με τις απορίες σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Debie80 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Γράφω πρώτη φορά εδώ και δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα. Κάνω προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι με βοήθημα serpafar  και ovitrelle. Αυτό το μήνα περιμένω να αδιαθετησω στις 22. Από τις 17 όμως έχω καφέ υγρα που τα βλέπω μόνο όταν σκουπιζομαι . Έχω κάποιες φορές ήπια πονακια περιοδου χαμηλα, το στήθος μου δε θα έλεγα ότι είναι υπερβολικά πρησμένο.  Γενικά επειδή τα συμπτώματα περιόδου-εγκυμοσύνης είναι τα ίδια έχω λιγο μπερδευτεί. Να μιλήσω με το γιατρό μου ή να περιμένω μέχρι την Πέμπτη να δω αν αδιαθετησω?

 

B3BDBFC4-26B8-4F43-809E-221120DE6322.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...