Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνης. Είναι πάντα σωστά;


Angelvasiliki

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Στην 23 μέρα του κύκλου έκανα το απόγευμα 2 τεστ εγκυμοσύνης. Και τα δυο θετικά με άχνη γραμμή. Την επόμενη μέρα πάλι κάνω τ απόγευμα πάλι άχνη γραμμή το ένα και ένα ψηφιακό αρνητικό. Τι λέτε να συμβαίνει. Έχει τύχη σε καμία; Και όντως να ήταν έγκυος. Έχω τρελαθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Angelvasiliki είπε:

Καλησπέρα σε όλους. Στην 23 μέρα του κύκλου έκανα το απόγευμα 2 τεστ εγκυμοσύνης. Και τα δυο θετικά με άχνη γραμμή. Την επόμενη μέρα πάλι κάνω τ απόγευμα πάλι άχνη γραμμή το ένα και ένα ψηφιακό αρνητικό. Τι λέτε να συμβαίνει. Έχει τύχη σε καμία; Και όντως να ήταν έγκυος. Έχω τρελαθεί.

Το ψηφιακό θέλει αρκετά μεγάλη τιμή χοριακής για να δείξει. Θα σου πρότεινα να κάνεις το predictor early. Δείχνει αμέσως κ με χοριακή πολύ χαμηλή. Για να έχεις όμως ήδη 3 άχνα πιστεύω πως έχεις σποράκι στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Το ψηφιακό θέλει αρκετά μεγάλη τιμή χοριακής για να δείξει. Θα σου πρότεινα να κάνεις το predictor early. Δείχνει αμέσως κ με χοριακή πολύ χαμηλή. Για να έχεις όμως ήδη 3 άχνα πιστεύω πως έχεις σποράκι στην κοιλιτσα!!!

Σ ευχαριστώ για την απάντηση. Επειδή έτυχε ακόμα μια φορά να κάνω και να βγει θετικό. Και μετά μου ήρθε περίοδος. Αγχώθηκα λίγο. Έκανα και το predictor early. Τι να πω θα δείξει. Το θέλω τόσο πολύ που με τρώει το μυαλό😔.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...