Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ κάθε φορά που βλέπω παιδιά στην ηλικία του γιου μου πέφτω. Και συναντώ και μαμάδες με μωρά αγκαλιά και σε κοιτάνε τα μωρά με ένα διαπεραστικο βλέμμα και λέω γιατί ρε γμτ. 

Πάντως αυτές τις μέρες μου έχουν πάει λίγο ανάποδα πολλά πράγματα. Ταυτόχρονα όμως πάνε και καλά και είναι ένα περίεργο τρενάκι συναισθημάτων και λες τώρα να χαρώ ή να στενάχωρηθω ; είναι ανάδρομος ο Ερμής και επιρεαζει πολύ ταύρους που είμαι εγώ και δίδυμους. Και αυτή η απότομη αλλαγή του καιρού επιρεαζει, εδώ φυσαγε όλο το βράδυ, άκουγες ένα βουητό και ο ουρανός φωτίζοταν από αστραπές αλλά σε εμάς δεν έβρεξε. 

Ωχ κ εγώ ταύρος!! Για αυτό μάλλον αρρώστησα για αυτό μάλλον είμαι λίγο παράξενη αυτες τις ημερες 😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2022 at 9:01 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα να σου πω γενικά έχω να αρρωστήσω από τον καιρό που πήγαινε ο αδερφος μου ο μικρός νηπιαγωγείο φαντάσου 🤣🤣🤣🤣 κ δεν το πήρα τόσο σοβαρά ότι θα με κολλήσει γιατί μου είπε ότι πριν 2-3 ημερες ήταν άρρωστη με εμετούς & ευκοιλιοτητα! Κ της λεω γαστρεντερίτιδα μάλλον γιατί κυκλοφορεί πολύ έξω…δεν ήξερε ότι ήμουν εγκυος δεν της το είπα! Είπαμε να περάσει κ η αυχενική κ να το πούμε…εξάλλου μετά θα φαίνεται 😂😂

 αλλά εχεις δίκιο!! Όταν ήταν άρρωστος ο ανιψιός μου κ το ήξερα δεν πήγα κοντά του να τον δω…ή όταν ήταν η γιαγιά μ άρρωστη πήγα με διπλή μάσκα να τη δω κ έφυγα χωρις να τη φιλήσω να κάτσω δίπλα της 

Για να κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου μπορεί η κοπέλα να νομιζε ότι δεν κολλάει η γαστρεντεριτιδα κι εγώ αυτό πίστευα πριν μερικά χρόνια μέχρι που το βρήκα μπροστά μου... Εχω πάρει τις ανηψιες να κοιμηθούν σπίτι μου ήρθαν Παρασκευή απόγευμα και έφυγαν Σάββατο απόγευμα με παίρνει η αδελφη μου Παρασκευή και μου λέει έχε το νου σου στη μικρή γιατί το πρωί έκανε λίγη διάρροια η μικρή από κει και πέρα τίποτα είναι χειμώνας και κάθετε στον καναπέ με ένα πάπλωμα φεύγουν Σάββατο απόγευμα και πάει και κάθετε ο άντρας μου στον καναπέ ε από την επόμενη μέρα ο άντρας μου ήταν 5 μέρες με εμετούς και διαρροιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου μπορεί η κοπέλα να νομιζε ότι δεν κολλάει η γαστρεντεριτιδα κι εγώ αυτό πίστευα πριν μερικά χρόνια μέχρι που το βρήκα μπροστά μου... Εχω πάρει τις ανηψιες να κοιμηθούν σπίτι μου ήρθαν Παρασκευή απόγευμα και έφυγαν Σάββατο απόγευμα με παίρνει η αδελφη μου Παρασκευή και μου λέει έχε το νου σου στη μικρή γιατί το πρωί έκανε λίγη διάρροια η μικρή από κει και πέρα τίποτα είναι χειμώνας και κάθετε στον καναπέ με ένα πάπλωμα φεύγουν Σάββατο απόγευμα και πάει και κάθετε ο άντρας μου στον καναπέ ε από την επόμενη μέρα ο άντρας μου ήταν 5 μέρες με εμετούς και διαρροιες

Ισως να μην το ήξερε ούτε κ αυτή…εντάξει δεν την παρεξηγώ! Δε πειράζει ταλαιπωρήθηκα 2 μέρες ευτυχώς! Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα αλλά ένα πόνο στο στομάχι τον έχω αλλά δεν ξέρω τώρα από τι είναι από τη γαστρεντερίτιδα ή την εγκυμοσύνη…πάντως να φάω φοβαμαι τρώω φρυγανιές κ πατάτα βραστή έκανα το πρωί κ έφερα μαζί μου…

κορίτσια είχα να πάθω τέτοιο πραγμα ποσά χρόνια!! Μακριά μας να μην ξανά έρθει χαχαχα ελπίζω μόνο να μη κόλλησα τον άντρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια είμαι 10 μέρες πριν την περίοδο και έχω πόνους περιόδου δηλαδή απορώ πόσο νωρίτερα θα έρθει αυτό το μήνα;;

ποτε ειχες ωορρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ ακόμα χάλια είμαι από ημικρανία και ναυτία. Ο ίλιγγος μου πέρασε αλλά νιώθω πολύ ατονία. 

@Nandia- με το καλό αύριο να δείτε το σποράκι σας. 

@stemiσυγχαρητήρια για το σποράκι σας. 

@marinamanoulitsa καταλαβαίνω το άγχος σου και την στεναχωρια σου. Είμαι ένα άτομο πολύ αγχωδης που ξεσπάει στο σώμα μου και στην υγεία μου όλο αυτό. Προσπάθησε αγάπη μου να σκέφτεσαι θετικά. Μετά από τρεις αποτυχίες έχω φτάσει πολλές φορές στον πάτο αλλά προσπαθώ να το βλέπω διαφορετικά γιατί έχω ήδη το παιδάκι μου και με χρειάζεται.

@Raf123 περαστικά και πάλι. Κάνε για λίγες μέρες ακόμα συντηρητική διατροφή. Σου μιλάω εκ πείρας. Είμαι η βασίλισσα της γαστρεντερίτιδας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!!❤️❤️❤️

τρεχω απιστευτα στη δουλεια! απο το ενα meeting στο αλλο κι ολο κατι μου ζητανε να ετοιμασω... τεσπα... εφτασε κιολας πεμπτη!!!! αυτο σκεφτομαι και κανω υπομονη!!!!

@stemi παρα πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!! ολα θα πανε τελεια αυτη τη φορα!!!!! εχε πιστη και αισιοδοξια!!! ανυπομονουμε για τα νεα της καρδουλας!!! 💓💓

@Raf123 μου καλη επανοδο στη δουλεια!!!! να προσεχεις τον εαυτο σου και συνεχεια να πινεις νερο να ενυδατωνεσαι!!! το σπορακι και τα ματια σου!!!!😍❤️🤰

@Hopemumtobeδιαβασα το μνμ σου αλλα δεν προλαβα να απαντησω!!! σε ευχαριστω!! εισαι θησαυρος!!! θα σου στειλω μετα!!!❤️

@Nandia- κλαιω με την παπαγια!!!!!! τι τρελοκομειο εισαι εσυ;!!! καλε πινεις νεσκαφε;;; ντεκαφεινε ειναι;;🤨

@marinamanoulitsa μακαρι να μπορουα να παρω λιγο απο το φορτιο που κουβαλας. κι εσυ και ολα τα κοριτσια που το εχετε περασει. παρε αγκαλια τους αντρεςσου και τον αντρουλη σου και ο πονος θα μειωθει. μονο αυτο μπορω να σκεφτω για να βοηθησω...😔

@misofeggaroγλυκο μου κοριτσι κανουμε ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΣΕΨΕΙΣ!!!!!!!! χθες εμαθα κι εγω για μια συναδελφω οτι ειναι σε maternity leave.... χαιρομαι απιστευτα για το κοριτσι αλλα εγω ποτε;;;;; γιατι να παιδευομαστε τοσο;;; γιατι να μην ερχεται;; πολλα τα ερωτηματα και καμια απαντηση!!!! πιστη και θετικες σκεψεις λοιπον!!! θα ερθει και σ εμας!!!

σας φιλω ολες!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα σας πω τι επαθα και γελαστε αφοβα (δεν σας βλεπω)

λοιπον παω τουαλετα..σκουπιζομαι και τρομαξα γιατι ειδα κοκκινο

τελικα ηταν το νυχι μου🤦‍♀️

λετε να παω να παραδοθω μονη μου η να περιμενω να ερθουν να μου βαλουν αυτο το ωραιο ασπρο πουκαμισο που δενουν πισω τα μανικια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ ακόμα χάλια είμαι από ημικρανία και ναυτία. Ο ίλιγγος μου πέρασε αλλά νιώθω πολύ ατονία. 

@Nandia- με το καλό αύριο να δείτε το σποράκι σας. 

@stemiσυγχαρητήρια για το σποράκι σας. 

@marinamanoulitsa καταλαβαίνω το άγχος σου και την στεναχωρια σου. Είμαι ένα άτομο πολύ αγχωδης που ξεσπάει στο σώμα μου και στην υγεία μου όλο αυτό. Προσπάθησε αγάπη μου να σκέφτεσαι θετικά. Μετά από τρεις αποτυχίες έχω φτάσει πολλές φορές στον πάτο αλλά προσπαθώ να το βλέπω διαφορετικά γιατί έχω ήδη το παιδάκι μου και με χρειάζεται.

@Raf123 περαστικά και πάλι. Κάνε για λίγες μέρες ακόμα συντηρητική διατροφή. Σου μιλάω εκ πείρας. Είμαι η βασίλισσα της γαστρεντερίτιδας 🤣🤣🤣

σε ευχαριστω πολυ💖 περαστικα σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. τελεια νεα.. σε ευχαριστω πολυ.. μακαρι να ειναι ολα καλα και για μενα.. νοιωθεις οτι εχεις μπαλιτσα ή μονο εγω ειμαι παραξενη? τωρα εισαι 5+1? εγω σημερα ειμαι 5 ακριβως

 

ναι τωρα που το λες εχει λογικη.. μα ουτε παπαγιά? πως θα ζησω εγω τωρα? ζητημα αν εφαγα 2-3 φορες στην ζωη μου χααχαχαχαχαχαχαχ εννοειται πλακα κανω... δεν θα φαω ξανα φραουλες τουλαχιστον θα αρχισουν να βγαινουν τα καλοκαιρινα φρουτα που τα λατρευω φτανει να μπορω να τα τρωω

 

εγω να φανταστεις στον μεγαλο μεχρι τον 6ον μηνα επινα τσαι κανελα γαριφαλο ηταν το μονο που μου ηρεμουσε το στομαχι και κριτσινια.. ανηθο δεν τρωω .. δεν τρελενομαι

Την ίδια αντίδραση είχα και εγώ όταν διάβασα για την παπάγια, αλλά λέω ας το αναφέρω.... Δεν ξέρεις τι ορέξεις έχει η καθεμία 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!!!!❤️❤️❤️

τρεχω απιστευτα στη δουλεια! απο το ενα meeting στο αλλο κι ολο κατι μου ζητανε να ετοιμασω... τεσπα... εφτασε κιολας πεμπτη!!!! αυτο σκεφτομαι και κανω υπομονη!!!!

@stemi παρα πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!! ολα θα πανε τελεια αυτη τη φορα!!!!! εχε πιστη και αισιοδοξια!!! ανυπομονουμε για τα νεα της καρδουλας!!! 💓💓

@Raf123 μου καλη επανοδο στη δουλεια!!!! να προσεχεις τον εαυτο σου και συνεχεια να πινεις νερο να ενυδατωνεσαι!!! το σπορακι και τα ματια σου!!!!😍❤️🤰

@Hopemumtobeδιαβασα το μνμ σου αλλα δεν προλαβα να απαντησω!!! σε ευχαριστω!! εισαι θησαυρος!!! θα σου στειλω μετα!!!❤️

@Nandia- κλαιω με την παπαγια!!!!!! τι τρελοκομειο εισαι εσυ;!!! καλε πινεις νεσκαφε;;; ντεκαφεινε ειναι;;🤨

@marinamanoulitsa μακαρι να μπορουα να παρω λιγο απο το φορτιο που κουβαλας. κι εσυ και ολα τα κοριτσια που το εχετε περασει. παρε αγκαλια τους αντρεςσου και τον αντρουλη σου και ο πονος θα μειωθει. μονο αυτο μπορω να σκεφτω για να βοηθησω...😔

@misofeggaroγλυκο μου κοριτσι κανουμε ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΣΕΨΕΙΣ!!!!!!!! χθες εμαθα κι εγω για μια συναδελφω οτι ειναι σε maternity leave.... χαιρομαι απιστευτα για το κοριτσι αλλα εγω ποτε;;;;; γιατι να παιδευομαστε τοσο;;; γιατι να μην ερχεται;; πολλα τα ερωτηματα και καμια απαντηση!!!! πιστη και θετικες σκεψεις λοιπον!!! θα ερθει και σ εμας!!!

σας φιλω ολες!! 😘😘😘😘

απο τα λιγα χαχαχαχαχαχαχαχ ναι απο τοτε που  αρχισα προσπαθεια ντεκαφ πινω και απο την μερα που εμεθα οτι ειμαι εγκυος ενα πινω και αυτο πολλες φορες οχι ολο.. δεν το τραβαει πολυ η ορεξη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Την ίδια αντίδραση είχα και εγώ όταν διάβασα για την παπάγια, αλλά λέω ας το αναφέρω.... Δεν ξέρεις τι ορέξεις έχει η καθεμία 😅

σωστο και αυτο.. περι ορεξεως κολοκυθοπιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είχα θετικό τεστ την Κυριακή

νωρις ειναι για πονους περιοδου.. μηπως ειναι τιποτα αλλο γιατι ταιριαζουν οι μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Τι κάνετε;;; εχθές είχαμε δυσάρεστα με την δουλειά του άντρα μου... Αλλά τι να κάνουμε θα προσαρμοστουμε..δουλεύει μόνο ο σύζυγος και του είπαν για περικοπές... Και αυτή την εποχή είναι αρκετά δύσκολα... 

@Raf123 αφού αισθάνεσαι καλύτερα να πας...

 

Εχθές κορίτσια δεν ξέρω έπεσα πολύ ψυχολογικά... Πάλι σκεφτόμουν τις παλινδρομες.. Ήρθε μέρα και ο άντρας μου καπάκι και από το άγχος μου πονούσε η πλάτη μου.... Είναι ένα πράγμα περιεργο.. Ενώ είμαι καλά ξαφνικά μπορεί να το σκεφτώ και να πέσω.. Προσπαθώ να κάνω σαν να μην έγιναν.. Αλλά δεν μπορώ... Μου έρχονται στο μυαλό...κλεινω τα μάτια και βλέπω τον υπερηχο με την καρδούλα του που χτυπούσε και μετά στη επόμενη επίσκεψη ξαφνικά σταματησε.. Και λέω τώρα θα το είχα αγκαλιά ε και τσακιζομαι...το έχετε ζήσει αυτό αρκετές... Πως τα ξεπερνάμε αυτά;;; δεν ξέρω.. 

Γλυκιά μου Μαρίνα, σε καταλαβαίνω απόλυτα, δεν το ξεπερνάς γιατί το αγαπάς από την αρχή που μαθαίνεις για την ύπαρξη του! Από τα μάτια μου δεν φεύγει ποτέ ο τελευταίος υπέρηχος, ζω πια με αυτή την απώλεια χρόνια τώρα. Σημασία έχει όμως να μην μας κρατάει πίσω και να προχωράμε, να συνεχίζουμε να ζούμε. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι αυτό που σου λέω γιατί πίεσα πολύ τον εαυτό μου για να το καταλάβω... είχα χάσει τον εαυτό μου στην προσπάθεια και στις κακές αναμνήσεις, μέχρι που κατάλαβα ότι δεν κερδίζω τίποτα αν δεν μείνω όρθια!!! Φυσικά και μετά που έμεινα έγκυος πάλι γύριζε το μυαλό μου στο κακό σενάριο αλλά τουλάχιστον προσπαθούσα όσο γίνεται να σκέφτομαι το μωρό μου. Θα έρθει πάλι η όμορφη στιγμή για να την ζήσεις όπως πρέπει ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια θα σας πω τι επαθα και γελαστε αφοβα (δεν σας βλεπω)

λοιπον παω τουαλετα..σκουπιζομαι και τρομαξα γιατι ειδα κοκκινο

τελικα ηταν το νυχι μου🤦‍♀️

λετε να παω να παραδοθω μονη μου η να περιμενω να ερθουν να μου βαλουν αυτο το ωραιο ασπρο πουκαμισο που δενουν πισω τα μανικια?????

Νάντια το έπαθα και εγώ σε εγκυμοσύνη.... Βλέπω κόκκινο και άρχισα να τρέμω! Μέχρι που συνειδητοποίησα ότι το χαρτί είχε λουλουδάκια 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια είμαι 10 μέρες πριν την περίοδο και έχω πόνους περιόδου δηλαδή απορώ πόσο νωρίτερα θα έρθει αυτό το μήνα;;

Κι εγώ το ίδιο.. Απο την προηγούμενη Παρασκευή αισθάνομαι πόνους περιόδου και αναμένω περίοδο το Σάββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

νωρις ειναι για πονους περιοδου.. μηπως ειναι τιποτα αλλο γιατι ταιριαζουν οι μερες

Ότι είναι νωρίς το ξέρω αλλά για τίποτα άλλο δεν νομίζω είχαμε επαφη 4 και 5 μέρες πριν το θετικο την προηγούμενη και τη μέρα του θετικού από κει και πέρα τίποτα γιατί με έπιασε η μέση μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ότι είναι νωρίς το ξέρω αλλά για τίποτα άλλο δεν νομίζω είχαμε επαφη 4 και 5 μέρες πριν το θετικο την προηγούμενη και τη μέρα του θετικού από κει και πέρα τίποτα γιατί με έπιασε η μέση μου

Μην το λες και εμείς όταν πιάσαμε  είχαμε 2 πριν , την προηγούμενη και την ίδια 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Νάντια το έπαθα και εγώ σε εγκυμοσύνη.... Βλέπω κόκκινο και άρχισα να τρέμω! Μέχρι που συνειδητοποίησα ότι το χαρτί είχε λουλουδάκια 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ποσο χαιρομαι που δεν ειμαι μονη χαχαχαχαχα

εγω πλεον επιτειδες μονο ασπρο χαρτι υγειας παιρνω αλλα την επαθα με το νυχι.. δεν τα ξανακανω κοκκινα μεχρι να γεννησω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ότι είναι νωρίς το ξέρω αλλά για τίποτα άλλο δεν νομίζω είχαμε επαφη 4 και 5 μέρες πριν το θετικο την προηγούμενη και τη μέρα του θετικού από κει και πέρα τίποτα γιατί με έπιασε η μέση μου

δεν θελει και πολλες φορες.. στον μεγαλο μονο την μερα που ειχα ωορρηξια ειχαμε επαφη και ολο τον υπολοιπο μηνα τιποτα γιατι τρεχαμε για επιπλα κτλ τελειωσε το σπιτι μας και θα μετακομιζαμε.. αφου ειχα μια βδομαδα καθυστερηση και δεν μου πηγε το μυαλο.. ειπα να κανω τεστ γιατι οταν παω γυναικολογο να δω τι συμβαινει θα με ρωτησει αν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης  και τελικα ειμουν εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kritsini είπε:

Κι εγώ το ίδιο.. Απο την προηγούμενη Παρασκευή αισθάνομαι πόνους περιόδου και αναμένω περίοδο το Σάββατο

Σου εύχομαι να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σου εύχομαι να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες!!!

Μακάρι, αλλά την αισθάνομαι. Και πόνος και σπυράκια.. Είδα και στον ύπνο μου ότι αδιαθέτησα και κάθε φορά που  βλέπω αυτό το όνειρο, έρχεται 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ποσο χαιρομαι που δεν ειμαι μονη χαχαχαχαχα

εγω πλεον επιτειδες μονο ασπρο χαρτι υγειας παιρνω αλλα την επαθα με το νυχι.. δεν τα ξανακανω κοκκινα μεχρι να γεννησω χαχαχαχα

εγω ειχα παθει κατι ακομα χειροτερο! Ειδα οντως αιμα αλλά είχα βγάλει αιμορροϊδες! παρενεργεια της εγκυμοσύνης... χαχαχαχα ωραίο έ;;; απλά επειδή ευτυχώς είχα ξαναβγάλει το καταλαβα αμεσως και δεν πηγα απο καρδια μεσα στην τουαλετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εγω ειχα παθει κατι ακομα χειροτερο! Ειδα οντως αιμα αλλά είχα βγάλει αιμορροϊδες! παρενεργεια της εγκυμοσύνης... χαχαχαχα ωραίο έ;;; απλά επειδή ευτυχώς είχα ξαναβγάλει το καταλαβα αμεσως και δεν πηγα απο καρδια μεσα στην τουαλετα!

εσενα ειναι καλυτερο παντως.. τουλαχιστον ειδες αιμα.. εγω νυχι χαχαχαχαχαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...