Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Με το καλοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @Nandia- μουυυυυυυυυ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά αυτή τη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Ααααα φαίνεται γραμμή ναι!!!! Κανε ένα άλλο να το σιγουρεψεις!!!! Εγώ νομίζω είναι θετικόοοο ❤️❤️🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Να τα τα θαύματα! Θετικότατο αγαπημένη μου! 

Συγχαρητήρια! Εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς! 🤰❤️🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιιι ιιιι εισαιιιιιι εγκυοςςςςςς γιουπιιιιι φαίνεται  ξεκάθαρα!!!! Με έκανες και χάρηκα πραγματικά που βγήκε το ένστικτο μου για εσένα!!!!!!!!!!! Να σαι καλά 

Πώς είσαι εσύ;; έχεις κανονική αιμορραγία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

οχιιιιι γιατιιι?? ρε συ αυτο δεν ειναι καλο.. και αντε να μην πω τπτ για τον γιατρο.. επρεπε να τον προβλιματισει.. εγω ειχα 2η αποβολη περσι (η πρωτη το 2012) και μου ειπε η γιατρος με το που μεινεις εγκυος θα βαζεις ενεσεις και πινω ηδη ασπιρινη..

εχεις πολλη αιμά? μηπως ειναι κατι που με λιγη βοηθεια τα καταφερει το σπορακι?

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιιι ιιιι εισαιιιιιι εγκυοςςςςςς γιουπιιιιι φαίνεται  ξεκάθαρα!!!! Με έκανες και χάρηκα πραγματικά που βγήκε το ένστικτο μου για εσένα!!!!!!!!!!! Να σαι καλά 

σε ευχαριστω πολυ.. εσυ νομιζω βρες αλλο γιατρο και πηγαινε στην αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντου με την πρωτη ευκαιρια η και η προσευχη παλι βοηθαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Nandia.  Θα τρεκαθωωωωωω...δεν τομπιστευω και βέβαια βλέπουμε..έτσι ήταν και εμένα όταν περίμενα περίοδο. 

Ρεεεεεεε τεεεεελεια τι όμορφα ξεκίνησε η μέρα σου ❤️❤️❤️❤️ και άλλο νινιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με το καλοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @Nandia- μουυυυυυυυυ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά αυτή τη φορά 

💖💖💖💖 σου ευχομαι ολοψυχα και εσυ να εχεις το θαυματακι σου αλλα το ενστικτο μου λεει ψαξε το.. στο ειχα ξαναπει αν θυμασαι για θρομβοφιλια.. μην το αφησεις γιατι κριμα να παιρνας ολο αυτο

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ααααα φαίνεται γραμμή ναι!!!! Κανε ένα άλλο να το σιγουρεψεις!!!! Εγώ νομίζω είναι θετικόοοο ❤️❤️🎉🎉

θα κανω μεθαυριο ακομα ενα που θα εχω και καθυστερηση

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να τα τα θαύματα! Θετικότατο αγαπημένη μου! 

Συγχαρητήρια! Εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς! 🤰❤️🎉

σε ευχαριστω πολυ.. εσενα σε θελω δυνατη.. θα γινει το θαυμα και για σενα.. ξαναβρες την πιστη σου και θα γινουν ολα.. ειμαι σιγουρη 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Nandia.  Θα τρεκαθωωωωωω...δεν τομπιστευω και βέβαια βλέπουμε..έτσι ήταν και εμένα όταν περίμενα περίοδο. 

Ρεεεεεεε τεεεεελεια τι όμορφα ξεκίνησε η μέρα σου ❤️❤️❤️❤️ και άλλο νινιιιιιι

ειμαι ακομα λιγο συγκρατημενη ... στεναχωρηθηκα και με την @marinamanoulitsa

αυριο κανονικα θα ερχοταν αρα θα κανω και ενα μεθαυριο.. εχω κανονικο πως το λενε.. οχι λοριδα .. αυτο ηταν λοριδα της one step

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τέλεια να έχουμε τουλάχιστον ένα θετικό το μήνα ρε κορίτσια. Σιγά σιγά τα καταφέρνουν όλες αυτό να σκέφτεστε. Μέσα σε ένα χρόνο θα έχουν μείνει όλα τα κοριτσάκια μας έγγυος. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες και συγχαρητήρια στα θετικά του μήνα που ήρθαν και θα έρθουν 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

ειμαι ακομα λιγο συγκρατημενη ... στεναχωρηθηκα και με την @marinamanoulitsa

αυριο κανονικα θα ερχοταν αρα θα κανω και ενα μεθαυριο.. εχω κανονικο πως το λενε.. οχι λοριδα .. αυτο ηταν λοριδα της one step

Ναι κρίμα..βέβαια να πω την αλήθεια δεν είχα δει το τεστ να είναι θετικό. Εκτός αν θέλει λίγη βοήθεια. Αλλά λέει ότι είναι πολύ το αίμα . Εύχομαι το κορίτσι να πάει σε έναν γιατρό της προκοπής και να δει τι φταίει.😔 

Ναι ταινία είχα κάνει και εγώ. Αυτή δυσκολεύεται να δίξει. Οπότε για να δίχνει αυτή......να είσαι θετική. ❣️ Κάνε ξανά αύριο λέω εγώ. Και Πέμπτη χοριακη. Καλή επιτυχία 😍😍

Στον άντρα σου θα το πεις σήμερα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η stemi είπε:

Ρε κορίτσια μου πως θα γίνει να μπορούν να εμφανίζονται τα μηνύματα μου έτσι κανονικά, χωρίς να χρειάζονται έγκριση? Χθες έγραψα διάφορες απαντήσεις και μου έλεγε έχετε φτάσει το μέγιστο αριθμό μηνυμάτων ανά ημέρα.

@marinamanoulitsa χαίρομαι πάρα πολύ που θα είμαστε μαζί να τα λέμε!

@Nandia- και @Raf123 ζούμε στο ίδιο πολύπαθο νησί!

Και @Antonia2 και @Nandia- ειμαι σίγουρη ότι είστε οι επόμενες με θετικό τεστακι! Μην χάνετε την πίστη και την ελπίδα! Ο Θεός είναι μεγάλος και όλες τις χαρές του κόσμου θα μας δώσει! Τα λέω για να τα ακούω κι εγώ!

 

καλοσωρισες κοριτσι μου.. απο που εισαι εσυ? εννοω ποια περιοχη 💖

ποιος γιατρος ειναι αυτος καλε? ημαρτον

τουλαχιστον βρηκες αλλη γιατρο.. ποια ειναι?

σε ζαλισα ???? χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι κρίμα..βέβαια να πω την αλήθεια δεν είχα δει το τεστ να είναι θετικό. Εκτός αν θέλει λίγη βοήθεια. Αλλά λέει ότι είναι πολύ το αίμα . Εύχομαι το κορίτσι να πάει σε έναν γιατρό της προκοπής και να δει τι φταίει.😔 

Ναι ταινία είχα κάνει και εγώ. Αυτή δυσκολεύεται να δίξει. Οπότε για να δίχνει αυτή......να είσαι θετική. ❣️ Κάνε ξανά αύριο λέω εγώ. Και Πέμπτη χοριακη. Καλή επιτυχία 😍😍

Στον άντρα σου θα το πεις σήμερα ;

του το εδειξα το πρωι για να μου πει αν οντως βλεπει 2η γραμμη γιατι εγω δεν πιστευα στα ματια μου.. θα παρω την γιατρο μου μεθαυριο αφου κανω το τεστ γιατι μου ειπε μολις μαθω οτι ειμαι εγκυος να την παρω τηλ να ξεκινησουμε θεραπεια

εγω το ελεγα στο κοριτσι μας οτι πρεπει να το ψαξει.. εμενα με 2 αποβολες και η μια ηταν πριν 10 χρονια μου εδωσε ασπιρινι η γιατρος μου και θα βαζω ενεσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλοσωρισες κοριτσι μου.. απο που εισαι εσυ? εννοω ποια περιοχη 💖

ποιος γιατρος ειναι αυτος καλε? ημαρτον

τουλαχιστον βρηκες αλλη γιατρο.. ποια ειναι?

σε ζαλισα ???? χαχαχαχαχαχαχα

Ναντια συγχαρητήρια!!! 

Ρε άσε τα τεστ κ τις λωρίδες κάνε μια ανάλυση αίματος να δεις στα σίγουρα!!! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

του το εδειξα το πρωι για να μου πει αν οντως βλεπει 2η γραμμη γιατι εγω δεν πιστευα στα ματια μου.. θα παρω την γιατρο μου μεθαυριο αφου κανω το τεστ γιατι μου ειπε μολις μαθω οτι ειμαι εγκυος να την παρω τηλ να ξεκινησουμε θεραπεια

εγω το ελεγα στο κοριτσι μας οτι πρεπει να το ψαξει.. εμενα με 2 αποβολες και η μια ηταν πριν 10 χρονια μου εδωσε ασπιρινι η γιατρος μου και θα βαζω ενεσεις

Ααα οπότε το είδε και αυτός. Κοίτα αφού φαίνεται και στην φωτό δεν σε γελούν τα μάτια σου. Μπράβο ρε κορίτσι μου. Να τες λοιπόν οι αναγουλες. Ανέβαινε η χοριακη ❤️❤️ 

Ναι υπάρχουν γιατροί που δεν βοηθούν. Πρέπει η καθεμία να βρει κάποιον να βοηθηθεί γιατί είναι κρίμα να παίρνουν τα ζευγάρια στενοχώρια χωρίς λόγο. Όλοι αξίζουν αυτό το ταξίδι. ( Τουλάχιστον εμείς που είμαστε στην ομάδα και φαίνεται ότι το θέλουμε πολύ ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

💖💖💖💖 σου ευχομαι ολοψυχα και εσυ να εχεις το θαυματακι σου αλλα το ενστικτο μου λεει ψαξε το.. στο ειχα ξαναπει αν θυμασαι για θρομβοφιλια.. μην το αφησεις γιατι κριμα να παιρνας ολο αυτο

 

θα κανω μεθαυριο ακομα ενα που θα εχω και καθυστερηση

 

σε ευχαριστω πολυ.. εσενα σε θελω δυνατη.. θα γινει το θαυμα και για σενα.. ξαναβρες την πιστη σου και θα γινουν ολα.. ειμαι σιγουρη 💖

Κανε κ αύριο το πρωί ξανά  θα δείξει σίγουρα κ μετά πήγαινε για χοριακη!! Αύριο δεν περιμένεις κανονικά;;; 🙏🙏🙏💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναντια συγχαρητήρια!!! 

Ρε άσε τα τεστ κ τις λωρίδες κάνε μια ανάλυση αίματος να δεις στα σίγουρα!!! Με το καλό! 

εμενα δεν μου ειχε πει την προηγουμενη φορα να κανω χοριακη στην αρχη.. μονο οταν ειδε οτι φαινοταν πιο μικρο αλλα τελικα ηταν στην ιδια βδομαδα.. θα μιλησω με την γιατρο μεθαυριο που θα εχω και καθυστερηση και οτι μου πει .. σε ευχαριστω πολυ 💖💖

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ααα οπότε το είδε και αυτός. Κοίτα αφού φαίνεται και στην φωτό δεν σε γελούν τα μάτια σου. Μπράβο ρε κορίτσι μου. Να τες λοιπόν οι αναγουλες. Ανέβαινε η χοριακη ❤️❤️ 

Ναι υπάρχουν γιατροί που δεν βοηθούν. Πρέπει η καθεμία να βρει κάποιον να βοηθηθεί γιατί είναι κρίμα να παίρνουν τα ζευγάρια στενοχώρια χωρίς λόγο. Όλοι αξίζουν αυτό το ταξίδι. ( Τουλάχιστον εμείς που είμαστε στην ομάδα και φαίνεται ότι το θέλουμε πολύ ) 

ναι το ειδε γιατι δεν πιστευα στα ματια μου.. λογικα μεθαυριο που θα εχω και καθυστερηση θα ειναι πιο εντονη η γραμμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κανε κ αύριο το πρωί ξανά  θα δείξει σίγουρα κ μετά πήγαινε για χοριακη!! Αύριο δεν περιμένεις κανονικά;;; 🙏🙏🙏💖💖

ναι αυριο ..χωριακη δεν μου εγραψε την περασμενη φορα η γιατρος.. θα την παρω τηλ και θα κανω οτι μου πει γιατι πρεπει να αρχισω και ενεσεις εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Ναντια ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τη βλεπω ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ τη γραμμη!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Αχ δε φανταζεσαι τη χαρα μουυυυυυ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!! Τρεξε για χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰

Η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου το εκανε το θαυμα της!!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏🙏 Μεγαλη η Χαρη ΤΗΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ναι αυριο ..χωριακη δεν μου εγραψε την περασμενη φορα η γιατρος.. θα την παρω τηλ και θα κανω οτι μου πει γιατι πρεπει να αρχισω και ενεσεις εγω

Ναι ναι μιλά μαζί της!! Πωπω χάρηκα παρά πολύ! Συγχαρητήρια!!!!❤️❤️❤️❤️ Ολες οι προσευχές έπιασαν τόπο Ναντια μου!! Είμαστε ένα μήνα διαφορά!!! Τελειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναντια ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τη βλεπω ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ τη γραμμη!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Αχ δε φανταζεσαι τη χαρα μουυυυυυ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!! Τρεξε για χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰

Η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου το εκανε το θαυμα της!!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏🙏 Μεγαλη η Χαρη ΤΗΣ!!!!!!!!!!!

Προεδραρα περιμένουμε το δικό σου θετικό!!!! Θα πετάξουμε από την χαρά μας ❤️❤️❤️❤️❤️ Θα σε βοηθήσει και εσένα η Αγία!!! Μη τα βαζεις ποτέ κάτω!!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Προεδραρα περιμένουμε το δικό σου θετικό!!!! Θα πετάξουμε από την χαρά μας ❤️❤️❤️❤️❤️ Θα σε βοηθήσει και εσένα η Αγία!!! Μη τα βαζεις ποτέ κάτω!!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Αχ Ραφαελα μου με συγκινεις!!!!❤️❤️❤️ ❤️

ειμαι η προεδρος της καρδιας σας!!!! αχαχχαχαχαχαχα!!!😂😂

Θα ερθει και η σειρα μου!!!! Η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλάντου δε θα με αφησει ετσι. Θα το φερει στην καταλληλη στιγμη!!! 😉❤️

Προς το παρον χοροπηδαω με τη χαρα της Νάντιας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😁😁❤️😁🤰🤰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια της παρέας!!!!!!! ❤️❤️Με το καλό κορίτσια μου να γεμίσουμε με θετικά τεστάκια!!!!😄🙏❤️🙏

@marinamanoulitsaκοριτσι μου τι γινεται σημερα απο ροη;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ Ραφαελα μου με συγκινεις!!!!❤️❤️❤️ ❤️

ειμαι η προεδρος της καρδιας σας!!!! αχαχχαχαχαχαχα!!!😂😂

Θα ερθει και η σειρα μου!!!! Η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλάντου δε θα με αφησει ετσι. Θα το φερει στην καταλληλη στιγμη!!! 😉❤️

Προς το παρον χοροπηδαω με τη χαρα της Νάντιας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😁😁❤️😁🤰🤰😍

Έτσι να σκέφτεσαι!! ❤️❤️❤️❤️Τελευταίο διάστημα είχα μιλήσει ανοιχτά με δυο κοπελες που είναι έγκυες κ τους ελεγα την απογοήτευση μου!! Και μου έλεγαν και αυτες ότι θα έρθει όταν θα είναι η κατάλληλη στιγμή!! Και είχαν δίκιο (σε σχέση με τον γάμο δεν είναι καλή στιγμή αλλά δεν πειράζει) το μωράκι να είναι καλά!!
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Ναι!!!!!! Είσαι έγκυος!!!! Τι τέλεια @Nandia-μου. Μαζί θα είμαστε, εγκυουλες στη Λευκωσία! Και με τα ίδια άγχη μετά τις αποτυχίες που είχαμε και οι 2. Μόνο θετικές σκέψεις από δω και πέρα! Το είπα ότι είσαι η επόμενη! Να ετοιμάζεται κσι η @Antonia2παρακαλώ! 

@marinamanoulitsa πόσο λυπάμαι που σου ήρθε! Σίγουρα είναι περίοδος? Να σου πω ότι την προηγούμενη φορά που είχα μείνει έγκυος δεν το είχα ψιλιαστει καν επειδή ήρθε κανονικά και στην ώρα της η περίοδος... Και μετά από 10 μέρες που ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξιας βγαίναν τέρμα θετικά για 5 συνεχόμενες μέρες και λέω τι στο καλό γίνεται... Και τελικά ήμουν έγκυος... Άσχετα που ήταν χαμηλή η χοριακη για τη μέρα που ήμουν και δεν προχώρησε. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...