Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όλα να πάνε κατ'ευχήν κορίτσι μου. Δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα, θετική σκέψη. Άσε που μπορεί να είσαι και εσύ τυχερή και με το που κάνεις τα χαρτιά της επιτροπής να μείνεις έγκυος και να μην χρειαστεί.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Γιαυτό ειπα να αφήσω να περάσει το καλοκαίρι γιατί μου είπε η κοπέλα που μου έκανε την σαλπιγγογραφια ότι το επόμενο 3μηνο αυξάνονται πολύ οι πιθανότητες οπότε είπα να δώσω μια τελευταία ευκαιρία πριν την εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες.. ήδη μανούλες και γουανα μπι μανουλες❤️❤️❤️❤️

@Lacostakiσου εύχομαι να μην χρειαστεί και να γίνει το θαύμα αλλά και αν χρειαστεί  πάλι θα έχεις το θαυματακι σου με οποιο τροπο❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Μπραβο αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια με το καλο!!!!!!!! Καλη χοριακη! Σου αφιερωνω τη σημερινη μερα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε ολες τις γλυκες μανουλες, σε ολες τις εγκυουλες, σε ολες οσες δεν θα τα καταφερουν να γινουν μανουλες με φυσιολογικο τροπο αλλα θα κανουν εξωσωματικη, σε ολες οσες θα υιοθετησουν και σε ολες εκεινες που εχασαν μωρακια καποτε αλλα τα εχουμε παντα στην καρδια μας🥰

Με την ευχη τετοια μερα του χρονου να γιορταζουμε ολες!!!!!!!!!!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά!!! Χρόνια πολλά σε όλες!!!! Σε όσες έχουμε παιδάκια στην αγκαλιά και σε όσες έχουμε και αγγελάκια εκεί ψηλά, σε όσες το μικρούλι τους είναι στην κοιλίτσα, σε όσες έχουν υιοθετήσει ή το προσπαθούν! Χρόνια πολλά και καλή δύναμη σε όλες τις κοπέλες που νιώθουν ήδη μανούλες και απλά δεν τα έχουν καταφέρει ακόμα 

Χρόνια πολλά σε όλες μας!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό! Εύχομαι να σου πάνε όλα ρόδινα και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Με το καλό να έρθει ένα υγιέστατο μωράκι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; εγω προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να σιδερωσει... πρέπει να κρυωσα γιατί ανά φάσεις με πιάνει αναγούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Μανούλες και εν δυνάμει μανούλες!!! Εύχομαι του χρόνου τέτοια ημέρα όλες να είστε μανούλες κορίτσια μου γλυκά 😍❤️😍

IMG_20220508_122646_871.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες που αγάπησαν τα παιδιά τους! 

Ειτε τα γέννησαν είτε όχι 

Είτε τα αγκάλιασαν είτε όχι 

Είτε τα είδαν είτε όχι 

Είτε τα έχουν στην κοιλιά τους είτε όχι 

Είτε τα έχουν στην αγκαλιά τους είτε όχι 

Χρόνια πολλά μόνο σε όσες τα αγάπησαν. Είναι μαμάδες από τη στιγμή που άρχισαν να τα αγαπούν. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; εγω προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να σιδερωσει... πρέπει να κρυωσα γιατί ανά φάσεις με πιάνει αναγούλα 

Τι αλλά συμπτώματα έχεις?? Μήπως δεν είναι κρύωμα??? Φτιάξε μας την μέρα και εσύ!!! Τρίτη ΔΕΝ περιμένεις σωστά? Μήπως αύριο να κάνεις ένα τεστακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τι αλλά συμπτώματα έχεις?? Μήπως δεν είναι κρύωμα??? Φτιάξε μας την μέρα και εσύ!!! Τρίτη ΔΕΝ περιμένεις σωστά? Μήπως αύριο να κάνεις ένα τεστακι???

Νοιώθω ένα μπαλάκι προς αριστερά χαμηλά..  αυτό το ένοιωσα και άλλες φορές.. κάποιες στιγμές λίγα πονακια .. αναγούλες οχι συνέχεια.. νοιώθω κάποιες στιγμές ότι ήρθε αλλά είναι υγρά.. δεν περιμένω την Τετάρτη στις 11/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τι αλλά συμπτώματα έχεις?? Μήπως δεν είναι κρύωμα??? Φτιάξε μας την μέρα και εσύ!!! Τρίτη ΔΕΝ περιμένεις σωστά? Μήπως αύριο να κάνεις ένα τεστακι???

Τεστακι δεν θα κάνω μόνο αν έχω καθυστέρηση γιατί απογοητευτηκα προχθές και θυμήθηκα γιατί δεν κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Τεστακι δεν θα κάνω μόνο αν έχω καθυστέρηση γιατί απογοητευτηκα προχθές και θυμήθηκα γιατί δεν κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση 

Αχ βρε παιδί μου! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα !! ❤️🙏🏼🙏🏼 Ναι μην κανεις άσε να μπεις στην καθυστέρηση. Σταυρωμένα δάχτυλα και για σένα 

μακαρι μακάρι 🙏🏼🙏🏼 Είμαι αισιοδοξη !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Αχ βρε παιδί μου! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα !! ❤️🙏🏼🙏🏼 Ναι μην κανεις άσε να μπεις στην καθυστέρηση. Σταυρωμένα δάχτυλα και για σένα 

μακαρι μακάρι 🙏🏼🙏🏼 Είμαι αισιοδοξη !! 

Μακάρι βγείτε αληθινές εσυ η @ΜαρίαΔημήτρης και η @marinamanoulitsa που από την αρχή μου ελεγε οτι μαζι θα είμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου Χρονια πολλα σε ολες μας!!!!!!!!❤

Ευχομαι σε ολες τις μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας και οσες περιμενετε τα μωρα σας, με το καλο να τα υποδεχτειτε στην αγκαλια σας!!!!

Επισης μια τεραστια ευχη σε ολες εμας που προσπαθουμε να αποκτησουμε παιδακια, του χρονου τετοια μερα να γιορταζουμε με τα μωρα μας στην αγκαλια μας!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaκοριτσακι μουυυυυυ!!!!!!!!! Συγχαρητηριαααα!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🤰❤❤❤🤗 Ανυπομονω για την τεραστια χοριακη σου!!!🤞🤞❤ ευχομαι να πανε ολα καλα και τα Χριστουγεννα να γεμισει το σπιτι σας με μωρουδιστικες φωνουλες!!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Τεστακι δεν θα κάνω μόνο αν έχω καθυστέρηση γιατί απογοητευτηκα προχθές και θυμήθηκα γιατί δεν κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση 

Και εγώ που έκανα τι κατάλαβα? Πάντως και να σου έρθει πάμε μαζί για τον επόμενο μήνα. Αλλά εύχομαι ειλικρινά να μην σου έρθει ξανά για άλλους 9 μήνες!! 🤞🤞🤞 Εκτός αν δεν θες να είσαι μαζί με την @marinamanoulitsa και θες να είμαστε μαζί τον επόμενο μήνα

μήνα 🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλά έλεγα ότι από 17+3 νιώθω κάποια κίνηση χαμηλά. 

Χθες ένιωσα την πρώτη κλωτσιά. Είμαι 19 μπαίνω 20η εβδομάδα. Και σήμερα το πρωί το ένιωσε και ο άντρας μου. Τι τέλειο πράγμα είναι αυτό 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Και εγώ που έκανα τι κατάλαβα? Πάντως και να σου έρθει πάμε μαζί για τον επόμενο μήνα. Αλλά εύχομαι ειλικρινά να μην σου έρθει ξανά για άλλους 9 μήνες!! 🤞🤞🤞 Εκτός αν δεν θες να είσαι μαζί με την @marinamanoulitsa και θες να είμαστε μαζί τον επόμενο μήνα

μήνα 🤣🤣🤣

 

Με οποία και να είμαι δεν με χαλάει φτάνει να είμαι με καποια🤣🤣🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια καλά έλεγα ότι από 17+3 νιώθω κάποια κίνηση χαμηλά. 

Χθες ένιωσα την πρώτη κλωτσιά. Είμαι 19 μπαίνω 20η εβδομάδα. Και σήμερα το πρωί το ένιωσε και ο άντρας μου. Τι τέλειο πράγμα είναι αυτό 😍😍😍

Που είσαι ακόμα.. να βλέπεις την κοιλιά σου να κάνει κύματα.. να κάνει βουναλακια😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια καλά έλεγα ότι από 17+3 νιώθω κάποια κίνηση χαμηλά. 

Χθες ένιωσα την πρώτη κλωτσιά. Είμαι 19 μπαίνω 20η εβδομάδα. Και σήμερα το πρωί το ένιωσε και ο άντρας μου. Τι τέλειο πράγμα είναι αυτό 😍😍😍

Είναι τέλειο συναίσθημα. Κάτσε να δεις όσο μεγαλώνει η κοιλιά και ειδικά τα βράδια κάτι κλωτσιές που θα τρως!! Θυμάμαι με τον γιο μου μια φορά ήμουν πλάι στο κρεβάτι και έριξε κλωτσιά που ακούστηκε στο στρώμα. Επίσης προς τις τελευταίες εβδομάδες η κοιλιά σου θα έχει διαφορά σχήματα. 🤰🤰♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/5/2022 at 4:04 ΜΜ, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια μου θέλω κι εγώ τη βοήθεια σας ! @Antonia2 @Raf123 @Tokyo @lactaki @Κατεριναπαπ @Nandia- @marinamanoulitsa @misofeggaro @ΜαρίαΔημήτρης @MyNa @Melikara86 Κ όλα τ άλλα κορίτσια😊

Θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας από τις ημερομηνίες

23/7 ή 24/7

20/8 ή 21/8

27/8 ή 28/8 κ

8/10 ή 9/10 

Ποια είναι καλύτερη λέτε για γαμοβάφτιση;;

Λαμβάνοντας υπόψιν διακοπές κλπ κ ότι η μπουμπού γεννήθηκε 16 Μαρτίου 😊💗

Ή κάποια άλλη ημερομηνία αν έχετε να μου προτείνετε 💕

Εμένα μου άρεσε 20-21 Αυγούστου αλλά μου λένε οι γονείς μ κ ο άντρας μου ότι είναι κοντά στο 15αυγουστο κ θα λείπουν όλοι😕

Κορίτσι μου με το καλό να γίνουν ολαα!! Εγώ προτιμώ Σεπτέμβριο,  αλλά βλέπω δεν το έχεις σαν επιλογή.. οπότε αμέσως μετα διαλέγω Οκτωβρίο, όπως σου είπαν και τα κορίτσια παραπάνω θα είναι καλύτερα να γίνει τότε λόγω ζέστης και όλοι θα έχουν επιστρέψει απο διακοπές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2022 at 8:22 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου, μια τεράστια χοριακη εύχομαι και καλούς διπλασιασμους! Ολα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου με το καλό να γίνουν ολαα!! Εγώ προτιμώ Σεπτέμβριο,  αλλά βλέπω δεν το έχεις σαν επιλογή.. οπότε αμέσως μετα διαλέγω Οκτωβρίο, όπως σου είπαν και τα κορίτσια παραπάνω θα είναι καλύτερα να γίνει τότε λόγω ζέστης και όλοι θα έχουν επιστρέψει απο διακοπές

Δεν το έχω γιατί δε βρίσκω καθόλου ημερομηνίες για τότε!!

Και τελικά είπαμε να αφήσουμε τα εκκλησάκια δίπλα στη θάλασσα που ονειρευόμουν, και να το κάνουμε στο κτήμα που είχαμε δώσει ούτως ή άλλως προκαταβολή(γιατί το έχουμε αναβάλει ήδη 3 φορές) κ έφαγα μια κρυάδα γιατί η μόνη ημερομηνία που έχει διαθέσιμη είναι 6 Αυγούστου, κ περιμένει μήπως ακυρωθεί κ 20 Αυγούστου αλλά δεν είναι σίγουρο.

Και τα δύο χάλια είναι ξέρω, αλλά βαρέθηκα και λέω ας το κάνω όποτε έχει κι ας είναι όσοι είναι!!! 

Θα πάμε αύριο να μιλήσουμε να δούμε. Αν ακυρωθεί κ 20 Αυγούστου, πιστεύετε είναι καλύτερα 6 ή 20; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...