Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θεσσαλονίκη γιατροί


Recommended Posts

Κοριτσάκι μου  καλησπέρα.. 

Κάνω το ποστ για την ξαδέρφη μου. (Και ας μη το ξέρει θα μαζέψω τις πληροφορίες μου και μόλις συγκεντρώσω όλες τις πληροφορίες θα τις δωσω στην ιδια)

Έχει ταλαιπωρηθεί αυτό το κορίτσι τοοοσοο πολυ.. 

Ειχε μια εγκυμοσύνη από φυσιολογική σύλληψη και στον 8ο μήνα το έχασε το μωράκι της (από τον ομφάλιο λώρο το θεμα) 

Ξανά μένει έγκυος μετά από 1.5 χρόνο κενός σακος (αποξεση) 

Τωρα στην 14 εβδομάδα το χάνει πάλι. 

Έχει δώσει πάνω από 3500€ σε εξετάσεις κτλ και δεν βρίσκουν τι φταίει:-( ποσο να αντεξει το Κοριτσάκι μου;  ποσο;; 

Για αυτό θέλω να βρω πληροφορίες για γιατρούς στη Θεσσαλονίκη 

Σκέφτεται και την εξωσωματική και εδώ θέλω να μάθω πληροφορίες. 

Θέλω εμπειρίες κορίτσια από γιατρούς. Ή αν κάποια κοπέλα πέρα απ τις βασικές εξετάσεις Έχει βρει κάποιες άλλες εξετάσεις που τις έδειξε τι φταίει και γίνεται όλο αυτό. Δεν θέλω να το ξαναζήσει. Δε μιλιεται το Κοριτσάκι μου :-( 😞 ποσο την νιώθω μα πόσο..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου  καλησπέρα.. 

Κάνω το ποστ για την ξαδέρφη μου. (Και ας μη το ξέρει θα μαζέψω τις πληροφορίες μου και μόλις συγκεντρώσω όλες τις πληροφορίες θα τις δωσω στην ιδια)

Έχει ταλαιπωρηθεί αυτό το κορίτσι τοοοσοο πολυ.. 

Ειχε μια εγκυμοσύνη από φυσιολογική σύλληψη και στον 8ο μήνα το έχασε το μωράκι της (από τον ομφάλιο λώρο το θεμα) 

Ξανά μένει έγκυος μετά από 1.5 χρόνο κενός σακος (αποξεση) 

Τωρα στην 14 εβδομάδα το χάνει πάλι. 

Έχει δώσει πάνω από 3500€ σε εξετάσεις κτλ και δεν βρίσκουν τι φταίει:-( ποσο να αντεξει το Κοριτσάκι μου;  ποσο;; 

Για αυτό θέλω να βρω πληροφορίες για γιατρούς στη Θεσσαλονίκη 

Σκέφτεται και την εξωσωματική και εδώ θέλω να μάθω πληροφορίες. 

Θέλω εμπειρίες κορίτσια από γιατρούς. Ή αν κάποια κοπέλα πέρα απ τις βασικές εξετάσεις Έχει βρει κάποιες άλλες εξετάσεις που τις έδειξε τι φταίει και γίνεται όλο αυτό. Δεν θέλω να το ξαναζήσει. Δε μιλιεται το Κοριτσάκι μου :-( 😞 ποσο την νιώθω μα πόσο..  

Αχ κοπέλα μου εύχομαι τα καλύτερα για ξαδέρφη σου.

Πραγματικά δεν παλεύεται το να χάνεις μωράκι, δεν υπάρχει όμως αμφιβολία ότι κάτι συμβαίνει και θα πρέπει να το ελέγξει άμεσα.

Στην κλινική γονιμότητας που πήγαμε εμείς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Μας έδωσαν κουράγιο και ήταν πάντα δίπλα μας.

Ο κύριος Παπανικολάου αυθεντία, στον προτείνω με κλειστά μάτια για εξωσωματική. Αλλά και οι συνεργάτες του υπέροχοι, όπως η κυρία Χουλιαρά. Πάνω από όλα άνθρωποι.

Και θα σου πω κάτι που μου είχε πει ο ίδιος "Εφόσον το έχεις βάλει στόχο, είσαι καταδικασμένη να γίνεις μαμά" 🥰 

Εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η cherryb90 είπε:

Αχ κοπέλα μου εύχομαι τα καλύτερα για ξαδέρφη σου.

Πραγματικά δεν παλεύεται το να χάνεις μωράκι, δεν υπάρχει όμως αμφιβολία ότι κάτι συμβαίνει και θα πρέπει να το ελέγξει άμεσα.

Στην κλινική γονιμότητας που πήγαμε εμείς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Μας έδωσαν κουράγιο και ήταν πάντα δίπλα μας.

Ο κύριος Παπανικολάου αυθεντία, στον προτείνω με κλειστά μάτια για εξωσωματική. Αλλά και οι συνεργάτες του υπέροχοι, όπως η κυρία Χουλιαρά. Πάνω από όλα άνθρωποι.

Και θα σου πω κάτι που μου είχε πει ο ίδιος "Εφόσον το έχεις βάλει στόχο, είσαι καταδικασμένη να γίνεις μαμά" 🥰 

Εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!

Σε ευχαριστώ πολύ  για την άμεση απάντηση.  Σε ποιο κέντρο είναι ο κ Παπανικολάου;  το θέμα είναι η κοπέλα να κρατήσει στα χέρια της μωράκι. Πραγματικά δεν ξέρω πόσο θα αντέξει.

Η ψυχολογία της δεν είναι καθόλου καλά. Κλαιγομουν της προηγούμενες μέρες και μιλάω στο τηλ με τη θεία μου ακούω τα νέα. Και λέω δεν γίνε αυτό το κοριτσάκι μου να περνάει τόσα. 

Θα βρω τα πάντα αρκεί να κρατήσει ένα υγείες παιδάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ  για την άμεση απάντηση.  Σε ποιο κέντρο είναι ο κ Παπανικολάου;  το θέμα είναι η κοπέλα να κρατήσει στα χέρια της μωράκι. Πραγματικά δεν ξέρω πόσο θα αντέξει.

Η ψυχολογία της δεν είναι καθόλου καλά. Κλαιγομουν της προηγούμενες μέρες και μιλάω στο τηλ με τη θεία μου ακούω τα νέα. Και λέω δεν γίνε αυτό το κοριτσάκι μου να περνάει τόσα. 

Θα βρω τα πάντα αρκεί να κρατήσει ένα υγείες παιδάκι 

Είναι συνιδρυτής της κλινικής γονιμότητας. 

Σου στέλνω το site https://www.assistingnature.gr/

Θα βοηθήσει και στο ψυχολογικό κομμάτι που είναι εξίσου σημαντικό αλλά και στα υπόλοιπα. 

Αχ Περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα από την ξαδέρφη σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Εγώ θα σου πω η τραϊανος ή Σταυράκης και οι δυο τοπ και ψάχνουν πολύ. Εύχομαι να πάνε όλα καλά 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η cherryb90 είπε:

Είναι συνιδρυτής της κλινικής γονιμότητας. 

Σου στέλνω το site https://www.assistingnature.gr/

Θα βοηθήσει και στο ψυχολογικό κομμάτι που είναι εξίσου σημαντικό αλλά και στα υπόλοιπα. 

Αχ Περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα από την ξαδέρφη σου 🥰

Θα την ενημερώσω μόλις έχω πληροφορίες για όλα.  

Δεν θέλω απλά να την πω πήγαινε εκεί. Θέλω για όλους λεπτομέρειες.  Καταλαβαίνετε ποσο δύσκολο είναι για αυτήν ολόκληρο μωρο έχασε μαι τώρα 4 μηνών δεν το λες και μικρή κύηση. 

Πρώτα πρέπει να σηκωθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Θα την ενημερώσω μόλις έχω πληροφορίες για όλα.  

Δεν θέλω απλά να την πω πήγαινε εκεί. Θέλω για όλους λεπτομέρειες.  Καταλαβαίνετε ποσο δύσκολο είναι για αυτήν ολόκληρο μωρο έχασε μαι τώρα 4 μηνών δεν το λες και μικρή κύηση. 

Πρώτα πρέπει να σηκωθεί. 

Ναι κοπέλα μου στο είπα γιατί ψάχνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Θα την ενημερώσω μόλις έχω πληροφορίες για όλα.  

Δεν θέλω απλά να την πω πήγαινε εκεί. Θέλω για όλους λεπτομέρειες.  Καταλαβαίνετε ποσο δύσκολο είναι για αυτήν ολόκληρο μωρο έχασε μαι τώρα 4 μηνών δεν το λες και μικρή κύηση. 

Πρώτα πρέπει να σηκωθεί. 

Εννοείται κοπέλα μου, το συζητάς? , είναι δύσκολος και ο ρόλος των συγγενών και θα χρειαστεί να την στηρίξετε πρώτα πρώτα για να ξεκινήσει πάλι να κάνει θετικές σκέψεις.

Στην πρώτη αποτυχία εγώ δεν ήθελα καν να μιλήσω ξανά για μωρό, πόσο μάλλον σε μια αποβολή.

Θεέ μου να γίνει το καλύτερο για την ξαδερφουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2022 at 7:45 ΠΜ, ο/η cherryb90 είπε:

Αχ κοπέλα μου εύχομαι τα καλύτερα για ξαδέρφη σου.

Πραγματικά δεν παλεύεται το να χάνεις μωράκι, δεν υπάρχει όμως αμφιβολία ότι κάτι συμβαίνει και θα πρέπει να το ελέγξει άμεσα.

Στην κλινική γονιμότητας που πήγαμε εμείς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Μας έδωσαν κουράγιο και ήταν πάντα δίπλα μας.

Ο κύριος Παπανικολάου αυθεντία, στον προτείνω με κλειστά μάτια για εξωσωματική. Αλλά και οι συνεργάτες του υπέροχοι, όπως η κυρία Χουλιαρά. Πάνω από όλα άνθρωποι.

Και θα σου πω κάτι που μου είχε πει ο ίδιος "Εφόσον το έχεις βάλει στόχο, είσαι καταδικασμένη να γίνεις μαμά" 🥰 

Εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!

Στο assisting nature θεσσαλονινη είσαι? Είχατε επιτυχία? Είμαι στην αναζήτηση κ έχω κλείσει ένα ραντεβού μαζί του. Εκανες φυσικούς ή διέγερση? Ψάχνω κάποιον που να έχει εμπειρία με φυσικούς.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2022 at 11:22 ΜΜ, ο/η kaposetsi είπε:

Ναι κοπέλα μου στο είπα γιατί ψάχνουν 

Τους γιατρούς που πρότεινες έχεις προσωπική εμπειρία? Σου έστειλα και pm στο αλλο φορουμ γιατί εδώ δεν μπορώ αν ήθελες να μοιραστείς περισσότερα πράγματα εδώ ή εκεί θα το εκτιμούσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Τους γιατρούς που πρότεινες έχεις προσωπική εμπειρία? Σου έστειλα και pm στο αλλο φορουμ γιατί εδώ δεν μπορώ αν ήθελες να μοιραστείς περισσότερα πράγματα εδώ ή εκεί θα το εκτιμούσα.

Σου απαντισα στο μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2022 at 1:11 ΜΜ, ο/η Zenia z είπε:

Στο assisting nature θεσσαλονινη είσαι? Είχατε επιτυχία? Είμαι στην αναζήτηση κ έχω κλείσει ένα ραντεβού μαζί του. Εκανες φυσικούς ή διέγερση? Ψάχνω κάποιον που να έχει εμπειρία με φυσικούς.  

Ναι στην Θεσσαλονίκη.

Είχαμε επιτυχία με την δεύτερη προσπάθεια.

Καταλαβαίνω ότι μπορεί να μην φανεί σαν πιθανότητα ενθαρρυντική αλλά σε τέτοια θέματα υπάρχει ποσοστό αποτυχίας.

Εγώ αυτό που συγκράτησα και έκανα την κίνηση να προτείνω είναι σε συνδυασμό με το ψυχολογικό κομμάτι και την δύναμη που μου έδωσαν να συνεχίσω τις προσπάθειες.

 Και σίγουρα θέλει εμπειρους χειρισμούς ,πόσο μάλλον στην περίπτωση της ξαδέρφης σου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τη δεύτερη προσπάθεια είναι μια χαρά...με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου . Όταν λες σε στήριξαν ψυχολογικά ο γιατρός είναι ενθαρρυντικός κτλ ή υπάρχει ψυχολόγος που βοηθάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2022 at 11:04 ΠΜ, ο/η Zenia z είπε:

Με τη δεύτερη προσπάθεια είναι μια χαρά...με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου . Όταν λες σε στήριξαν ψυχολογικά ο γιατρός είναι ενθαρρυντικός κτλ ή υπάρχει ψυχολόγος που βοηθάει. 

Σε ευχαριστούμε πολύ, έχουμε γεννήσει και είμαστε ήδη 1,5 μηνών. 🥰

Το πρώτο εννοώ. Οι γιατροί εκεί ξέρουν απόλυτα την δουλειά τους και παράλληλα με αυτή σε εμψυχώνει μαζί με αυτούς και όλο το προσωπικό.

Γενικά εγώ προσωπικά ένιωσα μια μεγάλη αγκαλιά που όλοι βλέπουν το δικό μου πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η cherryb90 είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ, έχουμε γεννήσει και είμαστε ήδη 1,5 μηνών. 🥰

Το πρώτο εννοώ. Οι γιατροί εκεί ξέρουν απόλυτα την δουλειά τους και παράλληλα με αυτή σε εμψυχώνει μαζί με αυτούς και όλο το προσωπικό.

Γενικά εγώ προσωπικά ένιωσα μια μεγάλη αγκαλιά που όλοι βλέπουν το δικό μου πρόβλημα.

Να σας ζήσει τότε!! Γερό κ καλοτυχο να είναι!!! Σ ευχαριστώ που μου απάντησες..είχα κλείσει ραντεβού διαδικτυακό αλλά μάλλον έγινε κάποια παρανόηση κ τελικά δεν κάνει από απόσταση ραντεβού.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...